10/10
Nagy A 2009 febr. 12. - 18:03:36 10/10 Előzmény ienysiv
(32/52)
Sajnos, az emberek nagy többsége hanyatt esik, az általad említett, több tízmillióért kitaníttatott orvosoktól!! akik nagy része (tisztelet a kivételnek) trehány, nemtörõdöm, slendrián módon végzik a munkájukat, mellékesen kb Isten nagyságrendûnek képzelik magukat, akikhez mi szegény halandók, csak a zsebükig érhetünk fel!!Pedig semmivel nem többek, bármelyik mérnöknél, vagy jól képzett technikusnál, akiket szintén nehéz milliókért képeznek ki.
Menj fel néhány egészséggel kapcsolatos fórumra, ahol százával sorolják a példákat erre és a fórum tagjai szinte egymást gyógyitgatják, eredménnyel!! átadva egymásnak a tapasztalataikat.
Megnéztem a körömgomba fórumot, hát ott van 2-3 stabil tag aki errõl a témáról ezerszer tud többet, mint a tízmilliókért kiképzett bõrgyógyász szakorvos, akik olyan gyógyszert írnak fel sorozatban a betegeknek, ami tönkre teszi a májukat!! viszont nem kis pénzt kapnak ezért a gyógyszerlobbitól!! Hol itt a Hyppokráteszi eskû??
Te is megettél már nem kis mennyiségû E-t, meg növényvédõszert, tápot a húsokban, tolják beléd a szinezõanyagokat, tartósítószereket, kapod az intelligens mosóport, meg fogkefét, mert te megérdemled!!ha akarod, ha nem.
Sok ilyen típusu ember kellene, akik kutató, rendszerezõ elmével megáldva, nincsenek a különbözõ lobbiknak elkötelezve, ki merik mondani azt, amit én mondok a TV mellett, a sok idétlen, hazug reklám alatt!!
9/10
Dr.Mouse 2009 febr. 09. - 18:46:40 9/10 Előzmény ienysiv
(31/52)
Nem Õ az elmebeteg "jányom", hanem az, akinek a belustult, fogyasztásra és válogatás nélkül minden vacak befogadásra ráállt elméje és gondolkodásmódja, csak a gyógyszerek kényelmes zabálásában tud kimerülni..
Nem csak a szcientológulok mondják, hogy ne a gyógyszert higgye már gyógymódnak a páciens - hanem a tudata ébredjen, már életre, szelektáljon, akarjon meglátni igazi lehetõségeket, stb.
Ahhoz vagyunk szokva, hogy instant, azonnali segítség után hisztizzünk, miközben a gyógyszer, csak elfedi a tüneteket, nem oldja meg a problémákat - és hozzászoktatja, passzívvá teéve a szervezetet; ezáltal a kívülrõl bevitt anyagok (szerotonin, dopamin, stb.) innentõl minek termelõdjenek? Hisz' beviszi a beteg kívülrõl..
Szemléletváltásra van szükség - nem csak ezen a téren - több lelkiismeretes, ténylegesen a beteggel, ne csak a betegség tünetével foglalkozó szakember személyében.. Szomorú, hogy rengeteg esetben normál depresszióra is antipszichotikumokat adnak, ami indokolatlan, felháborító, felelõtlen és inkompetens eljárás - miután azok nem depresszióra (ahhoz antidepresszáns ajánlott - már amelyik..) valók, hanem pszichózisra (tudatzavar/elmebaj).
Örülni kell annak, hogy vannak olyan terapeuták, akik nem csak a gyógyszercégek részesedését tartják szem elõtt, hanem a páciens érdekeit is.
"Mekkoranemmingyegy Mórgit..."
geniac 2009 febr. 09. - 00:00:01
(30/52)
Nagyszerû riport! Több ilyen kellene.
Nem értek egyet az elõttem szólókkal, ui. évek óta gyûjtöm az információkat az elhangzott dolgokról, mint orvos és biokémikus, így teljesen megdöbbentett, hogy van olyan szakember aki annak ellenére, hogy nem szorosan szakterülete a dolog, mégis elképesztõen tájékozott ezekben a témákban. Az elhangzott egészségügyi/orvosi mítoszok - pl. a margarin probléma stb. - mítosz volta tudományos értelemben már rég beigazolódott, és egy részüket talán már tényleg csak bizonyos gazdasági érdekek tartják életben (pl. "Rama a szívbarát margarin" >>> az ilyen reklám szlogenekért ma már simán be lehetne perelni a margarin gyártó céget, bár idõvel talán nálunk is lesz majd változás, mert pl. nyugaton már évek óta csak az ún. "trans free" azaz tansz zsírsav mentes margarinokat lehet eladni).
Ami azonban a felszín alatt van, az az elhangzottaktól lényegesen több...
1/10
ienysiv 2009 febr. 08. - 23:27:50 1/10
(29/52)
Ez a szerencsétlen elmebeteg még azt sem tudja,hogy a mammográfia egy vizsgálati módszer,ergó nem gyógyítja a rákot,csak kimutatja,a Tamoxifen pedig egy valódi gyógyszer,ami valóban gyógyít!Botrány,felháborító,hogy Juszt ilyen riportalanyt választott!Pedig eddig kedveltem a mûsorait,de ez színvonalon alúli!
1/10
feeco 2009 febr. 08. - 23:18:08 1/10
(28/52)
Azt persze elfelejtette szenditõl megkérdezni a zsírfejû, hogy mennyi pénzt tett eddig zsebre az ostoba, megtévesztõ nyilatkozataiért a szcientológiai egyháztól.. Botrány!
1/10
ienysiv 2009 febr. 08. - 23:14:28 1/10
(27/52)
Szendi Gábor egy iszonyatos kókler!Minden szava ostobaság!Olyan dolgokba ártja bele magát amihez lövése sincs,pl. az orvostudomány!Mert,hogy nem orvos az istenadta,csak a saját téveseszméit próbálja terjeszteni!Ha az egyetem elvégzése nélkül ilyen "okos" lehet az ember,vajon minek sok tízmillióért orvosokat képezni??!!
A gyógyszeripar ellenei gyûlölete pedig erõsen hajaz a scientológiai tanokra.Általánosságban beszél,semmi konkrétimut nem említ,mert nem tud!Nincs az ember mögött semmi,csak egy nagy nulla!
offtopic
buba66 2009 jan. 31. - 21:25:48
(26/52)
bocs, girizdeket.
offtopic
buba66 2009 jan. 31. - 21:25:27 Előzmény Atilla4
(25/52)
ne nézd, kapcs a hír(???)tv-re, ott adják a neked való finom narancsszeleteket:)
9/10
sandycat 2009 jan. 31. - 21:16:13 9/10 Előzmény ondok
(24/52)
... :-))
8/10
ondok 2009 jan. 16. - 00:10:29 8/10 Előzmény Atilla4
(23/52)
nem a Hír Tvben van ,akkor mirõl beszélsz?
8/10
ondok 2009 jan. 16. - 00:08:42 8/10 Előzmény sandycat
(22/52)
Egyet nem lehet tõle elvitatni ,hogy igen nagy munkabírású a pacák.nyilván van ,akinek nem szimpatikus,valszínû azoknak ,akik helyeselték,hogy anno kirúgták a Tvbõl ,mert idõnként igazat mondott a Fideszrõl(a perét meg is nyerte ,Orbánnak bocsánatot kellett tõle kérni).Nos ha ennyire kilóg a lóláb az szánalmas,még jobban szimpatikus lesz, bár bevallom a Tv ügyvédjében követett stílusa idõnként nekem is ellenszenves.
9/10
sandycat 2009 jan. 08. - 11:15:12 9/10 Előzmény Atilla4
(21/52)
Hogy szakmailag - nézõi szempontból - milyen, azon elvitatkozgathatunk itt, vagy más fórumokon.
Nyilván személyesen ismeri, ha arról is említést tesz milyen emberileg. Ezt viszont inkább vele kellene megbeszélnie face to face. Miránk, nézõkre csak a mûsorokban nyújtott teljesítménye tartozik. Személy szerint jópár érdekes beszélgetését néztem élvezettel...s ha belegondol hányféle szakemberrel, hányféle az átlagostól, megszokottól homlokegyenest eltérõ, másképp gondolkodó emberrel készített már mûsort, beláthatja, hogy nincs ember, aki mindegyikkel egyenrangú partnerként tudna beszélgetni.
Üdv.
Atilla4 2009 jan. 07. - 15:51:55
(20/52)
Ez a pacák - juszt l. - akkopra nulla, hogy le sem lehet írni. Szakmailag is, emberileg is.

Nyilván azért nyomatják a párt tv-ben.
8/10
StJust 2008 nov. 07. - 12:20:24 8/10
(19/52)
Na ez a tegnapi sem volt semmi.Juszt, túláradó nosztalgiával akarta rábeszélni Koncz Zsuzsát, hogy ugye régen azért jobb volt, meg állandóan hozta a saját példáit,hogy reggel kirúgták és d.u.-ra már volt munkája.Pfuj, nem szeretem az ilyet!
szevia 2008 szept. 30. - 15:43:35 Előzmény peat
(18/52)
Engem nem érdekel a vallása /senki vallása/ Az embersége tetszett és a tisztánlátása..
/az meg egy röhej, mikor Juszt azzal próbált kontrollálni egy számára meghökkentõ állítást, hogy "volt e errõl szó a Híradóban"..
Thistle 2008 szept. 22. - 22:24:54
(17/52)
A tegnapi elõtt nem láttam más részt ebbõl a Juszt mûsorból, de a tegnapit végig mosolyogtam.

Minden adásban ennyire áhitatosan mosolyog J.L.? Vagy a Mvm-es Mártha Imre tetszett neki ennyire? Olyan vicces volt, ahogy tócsába gyûlt a nyála ahogy megbabonázva bámulta a fickót..
Kis fekete izompóló, bódult mosoly.. Csoda, ha a M.I. kicsit felemelte a hangját, amikor arra került a szó, hogy "Barátnõm van.!"

Nem baj ha meleg, de adásban így elámulni azért ciki..
peat 2008 szept. 21. - 17:48:47 Előzmény szevia
(16/52)
annyira ne volt meggyõzõ az arc, csak azért tartottam ki a beszélgetés alatt, hogy megvárjam amíg csapdába esik. egy keresõ embert láttam, akinek mindegy milyen vallási köntösbe bújik. fanatikus, függõ, ha megvesztegethetõ lenne (bár nem gyõzött meg az ellenkezõjérõl) akkor politikusnak áll. az elsõ felét nem láttam, lehet h elhangzott, de úgy éreztem vmi erõs hatás érte fiatalon, amitõl még mindig kómában van!
offtopic
Anteris 2008 szept. 19. - 00:26:02
(15/52)
francba
Seemann 2008 szept. 18. - 20:57:03
(14/52)
Vannak érdekes gondolatai...de összeségében annyira NEM találtam jónak. Fõleg azok a részek idegesítettek, amikor Juszt iszlám terrorizmussal és fundamentalizmussal kapcsolatos kérdéseire a kereszténységgel kezdett el jönni... Mérhetetlenül idegesítõ hogy mai, azaz ma jelenlévõ iszlám fundamentalizmussal szemben ütõkártya lehet kis túlzással szinte egy évezreddel ezelõtti történés. És azt az érvet sem szeretem, mert ez is olcsó, hogy az iszlám nem ismeri a háborút, a szent harcot, vagy ha igen akkor csak védekezõ harcról lehet szó. Ez egyszerûen nem igaz. És hiába határolódnak el mérsékeltebb vezetõk a fundamentalistáktól, attól még az iszlám gyümölcse marad, mert iszlám kultúrkörben, és teljesen ebben a vallási aurában fogant ténykedésekrõl van szó. A saját vallására vonatkozó kijelentései pedig egész egyszerûen arról gyõztek meg hogy ennek az embernek édesmindegy mi a vallása. Próbálja összemosni meg egy alapra helyezni mindet...de nem lehet. A kereszténység köszönõviszonyban sincs az iszlámmal. Vagy az egyikhez tartozik valaki, vagy a másikhoz, de nincs átjárás, nincs közös nevezõ, meg ez a sok divatos tartalomnélküli rizsa.
szevia 2008 szept. 17. - 19:37:14 Előzmény salug
(13/52)
Igen, érdekes volt.. én amúgy csak véletlenül botlottam a mûsorba, és ott ragadtam. Milyen izgalmas, merész, eredeti élet.. tiszta fej.. tetszett!