filoszemitabéluska 2019 jan. 03. - 05:22:55
(353/393)
Nem tudom, ki, hogy van vele, de a jelzők egyelőre kis kezdőbetűvel írandók. Ha valaki hallott ezzel kapcsolatban a helyesírási szabályok módosításáról, az kérem jelezze. Bár az az érzésem, fura lenne egy ilyen mondat: " Elvittem egy Szeles napon a Rühes kutyámat a Kerek erdőbe egy Kiadós sétára."
9/10
Matthias 2019 jan. 02. - 21:46:05 9/10
(352/393)
Minden idők legjobb Magyar filmjeinek egyike.
filoszemitabéluska 2019 jan. 01. - 15:26:30
(351/393)
A film pont annyit ér, mint szabógyőző színészként. A poénnak szánt fordulatok erőltetettek és a film dögunalomba fullad. Egy okból tetszik egyeseknek. Akik valamelyest érthető kisebbségi komplexusukat azzal vezetik le, hogy a magyar történelmen és mások nemzeti érzésén szeretnek gúnyolódni. Még ez sem lenne baj, de ez a film ezt nagyon izzadságszagúan próbálja kivitelezni. Csodálom, hogy kihagyott óriási lehetőségeket, mert hálás téma lett volna a poénkodásra Zrínyi és Frangepán, vagy az aradi 13-ak kivégzése. Esetleg szóhoz juthatott volna a filmben horngyufa unkahúga, aki Tóth Ilonka emlékét próbálta sárba rántani. Hiába, van még mit tanulniuk magyargyűlöletből.
9/10
anonym200 2019 jan. 01. - 12:13:03 9/10
(350/393)
Szerintem nagyon jóó :)
1/10
zoltanfi 2018 ápr. 29. - 16:49:37 1/10 Előzmény Kiramacs
(349/393)
Ez kultuszfilm??? Miért?
IQ 0-ás ultragagyi surmóság.
1/10
zoltanfi 2018 ápr. 29. - 16:47:30 1/10
(348/393)
Szánalmasan gyenge.
Humor nincs benne, inkább egy ostoba bunkó kiparodizálása a magyar történelemnek.
10/10
Kiramacs 2018 ápr. 29. - 10:07:59 10/10
(347/393)
Bármikor újranézem - kultuszfilm :)
8/10
stupek2 2018 márc. 29. - 16:37:18 8/10
(346/393)
A "Gyalogkakukk" magyar változata. Közben egy-két félreérthető benyögés. Jó, de nem annyira pörgős. Korda Gyuri Beatrice száma jó!
offtopic
filoszemitabéluska 2018 márc. 07. - 20:14:10
(345/393)
Ez valami mánia, a több néven írás kényszerképzete. Egyesek szerint én vagyok Csengõzoli is. És mindez azért, mert szégyelli az arcmását. Szegény antifasiszta! Állandóan nácikokat kell keresnie, hogy nyomorult kis életének valami értelme legyen.
offtopic
filoszemitabéluska 2018 márc. 07. - 12:12:33
(344/393)
Így jobb? velem lehet alkudozni.
offtopic
Oh jajj 2018 márc. 07. - 11:23:16
(343/393)
Ez a világ sokkal jobb lenne nélkületek, az biztos.
Külön élmény, hogy milyen gyávák és gerinctelenek vagytok. :D
offtopic
Oh jajj 2018 márc. 07. - 11:22:09
(342/393)
De így is az.
offtopic
filoszemitabéluska 2018 márc. 07. - 10:14:56
(341/393)
Remélem így már nem törvénysértõ? Kis jogtudós!
offtopic
filoszemitabéluska 2018 márc. 07. - 08:43:02
(340/393)
Vagyis egy néven három idióta folytatja elkötelezett antifasiszta harcát? Tehát hármasikrek vagytok? Nem tudom mit szégyelltek a fotótokon? Hiszen olyan szépek vagytok. Szegény nyomorultak! Mi lesz veletek nácziak nélkül? Értelmetlenné válik a lehangoló kis életetek.
offtopic
Oh jajj 2018 márc. 07. - 08:08:02
(339/393)
Egyébként jobb ha tudod kicsi bûnözõ, legalább három embert mosol egybe az ámokfutásaid során. Attól meg nem leszel több, hogy önmagaddal társalogsz több néven.
offtopic
Oh jajj 2018 márc. 07. - 08:05:46
(338/393)
Tudod nácipalánta, hogy ez törvènysértés? :D
http://www.jogiforum.hu/forum/31/22727
offtopic
filoszemitabéluska 2018 márc. 06. - 08:38:30
(337/393)
Bár szórakoztat a vergõdése és a rohamai, de igazából szánom a szerencsétlent. Évszázadok kirekesztettsége és keserûsége gyülemlett fel benne (és hozzá még ez az arcberendezés). Nem csodálkoznék rajta, ha magára nyitná a gázt.
offtopic
filoszemitabéluska 2018 márc. 06. - 07:04:09
(336/393)
Elég megtekinteni a fotódat (remélem magadra ismersz) és rögtön megért Téged az ember. Súlyos terhet cipelsz, azért vagy ennyire frusztrált. Õszinte részvétem!
offtopic
Oh jajj 2018 márc. 06. - 00:52:43
(335/393)
Hát a takonygerincû fajtád biztosan így gondolja.
filoszemitabéluska 2018 márc. 05. - 16:28:44 Előzmény Oh jajj
(334/393)
Ezek szerint a film inkább a sekélyzsidóknak tetszik.