5/10
nikato 2012 jan. 16. - 22:13:05 5/10
(169/529)
Nagyon jó!!!
offtopic
aggodalmas 2012 jan. 16. - 20:29:00 Előzmény mushi
(168/529)
A helyedben pillanatnyi elmezavarra hivatkoznék,
a bíróságon állítólag be szokott válni... ;-)
8/10
mushi 2012 jan. 15. - 20:37:23 8/10
(167/529)
És most látom, erre én nyolcast adtam?? Mikor?? Hogyan?? :O
8/10
mushi 2012 jan. 15. - 20:36:14 8/10
(166/529)
Ritka rossz a mûsor koncepciója. Be lehetne vonni a közönséget, akik csak ülnek ott beöltözve. A két "csapatvezetõ" is borzalmas, fõleg Jakupcsek Gabriella. Egy ripacs, egy visítozó, kiabáló nulla a nõ. A mûsorvezetõ is szintén ripacs kategória. Nagyon ellenszenves. Lehetnének témakörök szerint a kérdések, mondjuk "na most irodalmi kérdések jönnek, most pedig sport.." Az éneklést meg lehetne oldani úgy, hogy egy csapatnak kéne csak énekelni, mert így semmi funkciója. Sõt, idegesítõ. Azt lehetne hinni, egy normális mûsorral van dolgunk a címe alapján, de egyáltalán nem. Elõttem már említették a Magyarország történetét, na az tényleg színvonalas volt, az ismerõseim közül is rengetegen is nézték.
southwind 2012 jan. 11. - 11:11:25
(165/529)
ooh borzasztó, szerintem is a himnusszal kellene kezdeni és gyázzenével befejezni, közben pedig akadémikusan elmélkedni, mi a túróért nem tud ebben az országban már senki se nevetni. Barátom, vannak tanulómûsorok: lásd Magyarország története, kiváló sorozat volt, ezúton is gratulálok a készítõknek, csak felsõfokban lehet említeni, és igen van ez, direkt nézem, és szoktam rajta nevetni, igen, elkövetem ezt a bûntényt, hogy laza szórakozásként nevetek rajtuk. Ez borzalom, ugye, még szörnyûbb, hogy jobban tetszik mint a való világ vagy a bugyuta barátok közt. Még egy ronda titkot bevallok, még Gundel vetélkedõjét is szeretem. Viszont minden készüléket ellátnak egy távkapcsolóval, amin van még néhány gomb és csatorna váltóként mûködik, és ma mindenki talál valami ízlésének valót. Vajon miért nem fikázom a fem3-at vagy atv-t és a többit... egyszerûen átlépek rajtuk, de biztos vannak azoknak is nézõi, különben maguktól megszûntek volna már...gondolom, de végül is ez mindegy
far vik 2012 jan. 04. - 11:00:23
(164/529)
Megkövetem Ónodi Esztert. Mélységesen. Bocsánat.
offtopic
aggodalmas 2012 jan. 03. - 22:09:44
(163/529)
Bocs, mellényomtam.

Modiktól megköszönnék egy törlést.

(E kommentét is! ;-)
offtopic
aggodalmas 2012 jan. 03. - 22:07:06
(162/529)
Hmmm...

A korai kommentjeinkhez képest ezek szerint nem sokat fejlõdött ez a show-utánérzés.

(Orpheusi mélységekben látszik leledzeni azóta is a fõ csapásirány tekintetében. ;-)

...felemás érdeklõdéssel figyelem meddig húzzák még, ahelyett, hogy mondjuk egy órával
kevesebbet rabolnának el a "köz"szolgálat nézõitõl, és elõbb kezdenék az esti filmeket,
vagy urambocsá, megpróbálkozhatnának az objektív (!) tájékoztatással... Talán MÉG menne.
offtopic
Ezüstliliom 2012 jan. 03. - 20:44:58
(161/529)
Objektív tájékoztatás? Ilyen "fõnökök" mellett (értsd: kormány)? Reménytelen.:(
offtopic
aggodalmas 2012 jan. 03. - 20:37:25 Előzmény Eurydice
(160/529)
Hmmm...

A korai kommentjeinkhez képest ezek szerint nem sokat fejlõdött ez a show-utánérzés.

(Orpheusi mélységekben látszik leledzeni azóta is a fõ csapásirány tekintetében. ;-)

...felemás érdeklõdéssel figyelem meddig húzzák még, ahelyett, hogy mondjuk egy órával
kevesebbet rabolnának el a "köz"szolgálat nézõitõl, és elõbb kezdenék az esti filmeket,
vagy urambocsá, megpróbálkozhatnának az objektív (!) tájékoztatással... Talán MÉG menne.
Eurydice 2012 jan. 02. - 13:52:32
(159/529)
Sok mindent hallottam errõl a mûsorról, mire tegnap eljutottam oda, hogy megnézzem. A véleményemet azonban nem bírom magamban tartani:

Alapvetõen szeretem a zenés mûsorokat méginkább a vetélkedõket, ez azonban a kettõnek a legrosszabb elegye...
A feladatok szerintem viccesek voltak, a szövegre emlékezés és a dobozos játék kifejezetten szórakoztató volt. Az is jó, hogy a feltett kérdések nem voltak sem túl nehezek (nincsenek benne soha nem hallott híres tudósok, meg kvantumfizikai kérdések) sem nem túl bulvárosak (VV XY kit ütött ki a párbajon :)) - vagyis minden földi halandónak lehetett sikerélménye, és az az érzése is, hogy úúú, hogy ez nem jutott eszembe, pedig tudtam ám...

azonban miért van benne egy állandó zenekar akik minden kör után feladnak egy zenei rejtvényt, amit aztán ELÉNEKELTETNEK a közönséggel, az már rejtély!!! sokkal egyszerûbb lenne egy olyan fordulót tartani, ahol csak ez a feladat, ez a kis nótás intermezzó megtöri a mûsor menetét, ráadásul nagyon kényszeredett...

a kétszer 100 statisztának SEMMI, SE SEMMI szerepe nem volt (a fent említett éneklésen kívül) ráadásul elég unottan ültek, ha már mindenképpen akarnak nézõket, akkor legyenek igazi csapatok (sportegyesületek, faluközösség, sakk klub, cserkészcsapat etc), akikbõl akár a Csiszár J és Jakupcsek G mellé is lehetne állítani egy-két tagot, ne csak m1-es hírmûsorvezetõt, meg színészt lássunk már bénázni és megdicsõülni, hanem egyet magunk közül is

a hab a tortán, hogy a nyereményt azok kapják, akiknek már mindegy, hogy hány Zoób Kati ruha lóg a szekrényben :) így valahogy a verseny sem az igazi, hiszen a nézõ nem igazán tud azonosulni a küzdéssel - és miért is izguljanak hátul a statiszták, h akkor most ki kap bõrkötéses cuccot (õk semmiképpen)

a mûsorvezetõ fiatalembert nem ismerem, szerintem a körülményekhez képest egészen jól vezette a játékot - de szervezésileg szerintem gáz volt, hogy amikor egy névlistáról kellett leírni és kitalálni embereket, akkor õ kellett tartsa a papírt a csapatvezetõk elé :)

attól tartok, ha le is ülök a tv elé a jövõben, hogy megnézzem ezt a mûsor, nem szórakozni fogok, hanem sokkal inkább elgondolkozni azon, miért is nem csinálnak ebbõl a mûsorból egy kicsivel több odafigyeléssel egy ütõs vasárnap esti programot...
Rhaegar 2012 jan. 01. - 22:29:49
(158/529)
Kicsit olyan Vidám Vasárnap hangulata van ennek a mûsornak, legalábbis az elejének.
far vik 2012 jan. 01. - 21:08:05
(157/529)
Ónodi Eszter, Te Hülye Bunkó P.csa! Azt mondod, amikor nem jössz rá, hogy ki az a kérdésben az Abigél fõszereplõjére, hogy "mit tudom én"? És ELFOGADJÁK? AZT, HOGY VITAI GEORGINA, ÉS NEM HANGZIK El, hogy SZERENCSi ÉVA?
SZÉGYEN!!!!!!
balta zoltán 2012 jan. 01. - 17:16:42 Előzmény greghouse
(156/529)
vesepecsenye
1/10
Aikidoka 2011 dec. 22. - 12:32:23 1/10
(155/529)
a közös éneklés a legjobb! :))) Egy adást néztem meg, olyan sok újat megtudtam MAgyarországról, hogy el sem tudjátok képzelni! :)
2/10
greghouse 2011 dec. 18. - 17:59:29 2/10
(154/529)
Nem akartam már beleszólni. De ezt ugye te sem gondolod komolyan, hogy "nem harsány és primitív"? Szerintem ettõl harsányabb csak akkor lenne ha a vásárban kukorékolna. Balázs sem a kedvencem, nem is hasonlítom össze. Csak azt sajnálom, hogy ezt a szép célt, Magyarország kultúrájának könnyed ismertetését ilyen ripacs módon végzik.
10/10
pittipatti 2011 dec. 18. - 15:21:51 10/10
(153/529)
Nem értem, ettõl a mûsortól miért lett utálatosabb számodra Magyarország? Nekem egyébként teszik, érdekesebbnek és hasznosabbnak találom, mint a Széf, Áll az alku és hasonló mûsorokat, amelyek viszont kifejezetten idegesítettek. Itt teljesen korrekt a mûsorvezetõ viselkedése, nem olyan harsány és primitív mint pl. Sebestyén Balázs..
saibor 2011 dec. 18. - 13:04:52
(152/529)
Eddig szerettem Magyarországot, de ez a mûsor sokat tett, hogy megutáljam.
2/10
greghouse 2011 dec. 12. - 23:54:49 2/10 Előzmény far vik
(151/529)
Oroszlán Szonja pontosan azt tudja jól játszani, ami: a buta szõkét. A retrós csaj meg olyan amilyen, nem is vár többet az ember. Még Kovács Kokó István mondta a legtöbb jó dolgot. Csapó Gábor is csak dörmögött. Mindegy, megkapták a pénzüket és kész.
Darth Plagueis 2011 dec. 12. - 21:05:58
(150/529)
Aki kedveli ezt a gyalázatot megírhatná, hogy ez a szórakoztató mûsornak nevezett valami, mi lenne ?
Valami újragondolt, de elcseszett Activity ?