Téma: Makám & Kolinda

Johann 2011 febr. 10. - 01:39:01
(3/3)
Elmentem végül erre az ígéretes Makám és Kolinda koncertre a Dürer Kertbe (ahol ráadásul korábban még nem jártam), és nem is csalatkoztam. Elõször hallottam élõben õket ebben a formációban, néhány régi Makám dalt lemezrõl már ismertem. Talán még azok is jobban megszólaltak így, élõben. Attól a kellemetlenségtõl eltekintve, hogy a kiírthoz képest egy órával késõbb kezdõdött a koncert, nagyon jó, különös, izgalmas, emlékezetes este volt. A honi világzenei élet két lábon járó legendái mellett a színpadon köszönthettük Szirtes Edina Mókust is. Megbizonyosodhattunk két dologról is vele kapcsolatban: arról is, hogy nagyon jó hangja van, meg arról is, hogy talán nem ez volt élete legjobban sikerült koncertje. (Azon is gondolkodtam, hogy vajon mennyit tudtak próbálni egy ilyen koncert elõtt - tudtommal Edina valójában a Fabula Rasa együttes tagja s a Makám is egészen más formációban lépett fel az utóbbi években.) Mindenesetre meglepõ volt Edina nyílt, õszinte önkritikája. Mégis, a leginkább az este hangulata maradt meg, és a jólesõ hiányérzet a koncert végén. Ilyet még! - ha lehet kérni. :)
Johann 2011 jan. 18. - 21:42:37 Előzmény ballator
(2/3)
Ha ez a holnapi koncert tényleg ingyenes, lehet, hogy elmegyek rá. Jónak ígérkezik. Tudom, hogy karácsony környékén is volt koncertjük hasonló felállásban, arról sajnos lemaradtam. Kíváncsi vagyok!
ballator 2011 jan. 13. - 18:02:46
(1/3)
Makám és Kolinda!
Óriási megtiszteltetés, hogy hozzánk is eljönnek, és tartanak egy koncertet, BELÉPÉS INGYENES!!!
http://mu-hely.blogspot.com/2010/12/aktualis.html