Téma: Maricruz

malvinkicska 2014 máj. 22. - 20:12:45
(841/1561)
Személy szerint nekem nem a párossal van gondom, maga az alap téma, nem szabadna egy témát ennyit át dolgozni nem javított rajta inkább rontott asok rész talán ha rövidebb lenne, sok üres járat kimaradt volna élvezhetõbb lenne. Daniel Arenasról még nincs kialakult véleményem most, látom elõször játszani elég tudathasadásos a szerepe, egyszer ezt akarja, máskor mást ez van neki írva. Ezt a sorozatot sokan szeretik.
1/10
nota19 2014 máj. 22. - 19:37:36 1/10
(840/1561)
Már régen nem írtam ide, és nem is nagyon követtem az eseményeket. Eleinte még élveztem, jókat lehetett nevetni rajta, de amikor már inkább sírtam volna (és nem a meghatottságtól), akkor abbahagytam. Igazából egy kicsit zavarban is vagyok, mert nem szeretnék trollkodni, de ez már annyira szürreális, hogy akár egy másik bolygón is játszódhatna. Nem tudom, hogy közületek nézi-e valaki a La gata-t, Lartilleux legújabb remekmûvét, ahol szintén Daniel a fõhõs, és megkapta maga mellé Maite Perronit. Még nem sokat láttam belõle, de nekem eddig jobban tetszik, mint a CI (Maricruz), talán azért, mert Maite és Daniel szerintem sokkal jobban összeillenek, mint Daniel és Ana Brenda. Szóval a felesleges generálszószból végülis annyit akartam kihozni, hogy valószínûleg azért nem érdekel egy fikarcnyit sem a Maricruz, mert Ana Brenda (aki egyébként gyönyörû és tehetséges), és Daniel Arenas nem tökéletes pár.
malvinkicska 2014 máj. 22. - 19:21:56
(839/1561)
Remélem túl lépnek már ezen a drámai részeken, annyi, hogy most már Octavio után fognak siránkozni annak is annyi esze volt elindult a nagy semmibe.
4/10
napraforgó 2014 máj. 22. - 18:10:38 4/10
(838/1561)
Ez egy szomorú rész volt, Esther kisbabájának temetésével kezdõdött.
Nyilván drámainak szánták azt a részt is, hogy a vihar miatt Octavio repülõje nem tudott leszállni Isla Dorádán. Octavio úgy döntött kényszerleszállást hajt végre egy szomszédos szigeten.
Halálra röhögtem magam, hogy Isla Dorádán tombolt a hurrikán, a mellette levõ szigeten meg egy fûszál sem rezdült. A távolban a fák egyenesen álltak, véletlenül sem hajladoztak, ahogy viharban szokásuk. Octavio meg elmegy felderíteni a terepet, habár megsérült a lába. No igen, nyilván a sántát kell elküldeni gyalogolni. Hát a pofa rögtön bele is mászik egy jó nagy sáros pocsolyába. (jót tesz a nyílt sebnek)
Állítólag a rádiójuk tönkrement a leszálláskor. Ez mondjuk megint érthetetlen, hiszen nem zuhantak le, símán földet értek....
És közben mindenki cefetül aggódik érte. Doris, Miguel, Maria Alejandra. Ott hisztizik mindenki, hogy eltûnt a repülõ.
4/10
suxel 2014 máj. 22. - 14:28:26 4/10
(837/1561)
Én mégcsak nem is emlékszek ott esküvõre Gema és Arturo között. Megkoptak az emlékeim, amúgy én is furcsállom, hogy Teobaldo hova is lett. Neki azért ott kellett volna lennie szerintem.
4/10
napraforgó 2014 máj. 22. - 13:50:09 4/10
(836/1561)
Hát szerintem ettõl nem lett izgalmasabb a cselekmény, viszont jóval idegesítõbb lett. Nekem fájt az a sok vinnyogás is, amit Esther levágott. Szenvedhetett volna kissé csendesebben.

Úgy rémlik, hogy a Marimarban azért nem volt ennyire idegesítõ a kormányzó lánya. Amit ez a nõ rendezett egy esküvõn, amihez semmi köze... Csak néztem az ifjú párt, ahogy elhûlve bámultak. Kár, hogy Doriska csak Maricruztól kapott pofont, apucitól, meg Octaviotól is megérdemelt volna egy-kettõt.
4/10
suxel 2014 máj. 22. - 09:46:06 4/10
(835/1561)
Ez is tipikus telenovellás elem: amikor nagyon izgi érdekfeszítõ dolgot adnak, 0,5-1 percenként ugrálnak a pórnép semmit mondó jeleneteire: bravó!
4/10
napraforgó 2014 máj. 22. - 08:26:25 4/10
(834/1561)
Valóban kár volt szétszabdalni a sárevõs jelenetet, de a szülést is. Mi a fenének kellett ugrálni egyikbõl a másikba?
Amúgy meg sajnos a sárzabálós jelenet nem ért el semmit. Lúcia a világon semmit sem bánt meg, holott pont az lett volna a cél, hogy elszégyellje magát és megbánja a régi bûneit. Mivel ez nem történt meg, hát nem sok értelme volt az egésznek. A nõnek nincs és nem is lesz semmi lelkifurdalása.
Doris meg...- á, hát õ meg túl sok. Az átlagember nem úgy képzeli el egy magas pozicióban lévõ ember lányát, hogy ennyire nem tud viselkedni. Ez a nõ ordenárébb, mint egy neveletlen parasztlány. Még Maricruz sem volt ennyire bunkó a legneveletlenebb korszakában sem, mint ez a nõ. És Octavio még mindig kitart mellette. Nem értem, miért. Mert még ha olyan jajj, de jó szeretõ is lenne ez a nõ, a viselkedésétõl normális férfi akkor sem tudna eltekinteni. Nyilván találna nála finobabbat is. Hacak nem pont erre bukik...
4/10
napraforgó 2014 máj. 21. - 18:55:11 4/10
(833/1561)
Doris alapból nem normális. Már várom, hogy valaki jól kiporolja a fenekét.
4/10
napraforgó 2014 máj. 21. - 18:54:13 4/10
(832/1561)
Érdekesek ezek a születések és halálesetek az ilyen szegénytelepeken. Úgy tûnik, itt egyiket se szokás bejelenteni.
Persze a legtöbb szappanoperában van olyan, hogy valaki a más gyerekét mint sajátját anyakönyvezteti egy-két, három éves korában. És valószínûleg a hatóság nem nagyon kérdezgeti, hogy addig miért nem tette meg.
malvinkicska 2014 máj. 21. - 18:15:57
(831/1561)
Napraforgo szerinted Doris normális aki ilyet csinál valakinek az esküvõjén, szóval ezek olyan semmit mondó üres járatok .Az a gyerek temetés az is felháborított, amelyik gyerek születés után felsír azt rendesen kell eltemetni, szóval gagyi volt a mai epizód.
4/10
napraforgó 2014 máj. 21. - 17:52:21 4/10
(830/1561)
Ez az elmebeteg Octavio minden nap mást mond. ma megint szereti Maricruzt a vad lányt. Tegnap még gyûlölte.
4/10
napraforgó 2014 máj. 21. - 17:36:12 4/10
(829/1561)
Jól tönkretették szegény aracely esküvõjét. És sehol nem volt Teobaldo, sem a másik énje Ángel Álfayez. Miért is nem volt ott a kis pártfogoltja nagy napján?

Miguel már százszor elmondta, hogy keményen fog dolgozni, hogy visszafizesse az adósságát, meg hogy eltarts a családját. Közben meg semmit sem csinál, csak otthon döglik és síránkozik, Lúciával együtt.
malvinkicska 2014 máj. 21. - 16:31:18
(828/1561)
Szerintem ezt kár volt leadni annyira semmi volt, jobb lett volna a sáros jelenetet rendesen leadják nem kapkodnak, ide, oda, nem gondolják mennyit veszít a sorozat nézõk szemében, egy ilyen lehetetlen szülés, szóval ez nonszensz.A kis néma testvért szüneteltetik ezt a baromságot adják helyette, már rég túl lehetett volna lépni rajta, lett volna más szál amivel simán ment volna tovább az esemény.
Mizsitimi 2014 máj. 21. - 15:13:11
(827/1561)
Hát...nem tudom, mit csináltam volna, amikor a gyerekeimet szültem, ha a szülésznõ vagy doki fájdalomcsillapítás helyett a hajamat simogatta volna, hogy távozzanak a rossz szellemek. :) Ennyire gagyi szülésjelenetet telenovellában még nem láttam, pedig elfogyasztottam már egy jó párat. :)
4/10
napraforgó 2014 máj. 21. - 07:03:51 4/10
(826/1561)
Ja-ja, és még le is takarják egy pléddel, senki ne lásson semmit. Eárulom, hogy ilyen nincs az igazi szüléseknél! Csak a filmeknél dobnak valami leplet szülõ nõ térdeire, szerintem csak a nézõk kedvéért. Soha, semmilyen nõgyógyászati vizsgálaton, sem szülésnél (2 fiam van) nem tettek rám semmit, sõt, gyakorlatilag deréktól meztelenül kellett lennem. Csak semmi szemérmeskedés. Nem örültem neki, de tudtam, hogy minden, ami akadályozza az orvost a látásban, csak fölösleges.
tibitoma 2014 máj. 20. - 20:09:14
(825/1561)
napraforgó :D Ez a szülési technika az Árva angyal óta dívik. Nadrágon keresztül szülni minden nõ álma!
4/10
napraforgó 2014 máj. 20. - 18:51:03 4/10
(824/1561)
A lüke Esthernek meg meghalt a kisbabája. Az is mi a fenének kezdett egy béreslegénnyel.
Érdekes volt, hogy a szomszédasszony, aki bábának mondta magát még a nadrágot sem vette le róla. Mit gondolt, a gyerek, majd átbújik a nadrágon? Elég fura volt az a hókusz-pókusz is, amit bábáskodás közben mûvelt. Kezet, mondjuk nem mosott egyikõjük sem....
4/10
napraforgó 2014 máj. 20. - 18:46:04 4/10
(823/1561)
Doris valóban tenyérbemászóan idegesítõ, apukája megnevelhette volna kiskorában. Most már sajnos késõ. Csak azt nem értem, Octavio mit eszik rajta? Egyetlen jótulajdonsága sincs. Ha nem õ lenne a kormányzó lánya, senki rá se nézne.

Octaviot is jól seggbe kéne rúgni, hogy térjen már az eszére. Hármójuk közül még Miguel szégyellte magát leginkább. Lúcia és Octavio semmi megbánást nem tanúsított.
malvinkicska 2014 máj. 20. - 17:59:17
(822/1561)
A mai rész megért egy misét, Dorist jól szájba vághatná már valaki, úgy sem lesz Octavio felesége hiába nyálazik utána, az is M-t szereti még mindig, vegyes érzelmek kavarognak benne, de mindig oda jut, hogy szereti. Lucia a sárevésnél nagyon jól nézett ki ez a smink nem sok idõbe került. Sietek locsolnom kell a virágaimat.