Téma: Maricruz

malvinkicska 2014 ápr. 13. - 10:24:58
(681/1561)
Neli valaki már említette együtt maradnak Aracely és Eduardo.
4/10
suxel 2014 ápr. 13. - 09:37:22 4/10
(680/1561)
De, de neked van igazad! A kormányzó lányát Amairani játszotta.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 13. - 05:35:19 4/10
(679/1561)
Nem tudtam, hogy venezuelai volt az eredetije. Itt a két mexikói elõzményét már elemezte valaki. Akkor már vagy 50 éves lehet a történet. Valóban sokszor olyan a sztori is, meg a szöveg is, mintha legalább 50 éves lenne.

Valóban, a múltkor Mohamed azt mondta az emírnek, hogy Doris 22 éves és vele szórakozzon, ne veszkõdjön az elérhetetlen Maria Alejandráért. Most meg az emír mondja 22 évesnek Maricruzt.

De Maricruz kora meglehetõsen rejtélyes, mert valaha rég, még az öreg Ramíró mondott valami olyat, hogy 20 éve hazajött a lánya, gyerekkel a karján. Aztán a férje írogált neki évekig, de õ nem válaszolt. Aztán, amikor Maricruz Mexikóvárosba ment, és Alejandro házához került, akkor már csak 19 éves volt megint.

Amúgy, a történet szempontjából mindegy, hogy 20, vagy 22 éves, csak legalább ne határoznák meg így idõrõl-idõre! Vagy mondanák, hogy kb.
Neli 2014 ápr. 13. - 03:12:33 Előzmény suxel
(678/1561)
Nicky Mondellini nem Gema volt a Marimarban (itt Aracely a karakter)? Ingrid karaktere ott meg Natalia, a kormányzó lánya, ha jól emlékszem...

egyébként tudja valaki, mi lesz Eduardo-val és Aracelyvel késõbb? együtt maradnak?
tibitoma 2014 ápr. 13. - 01:33:18
(677/1561)
napraforgó: a Maricruzban pont az a gáz, hogy nem aktualizál, hanem egy csomó mindenben a venezuelai eredetit másolja (La indomable), abban volt Solita (a két korábbi mexikói változatból õ kikerült), abban volt arab emír a gazdag hódoló, abban volt Miguel Octavio testvére (és nem az apja) stb. stb.


Figyeltétek? Azt mondták, Maricruz 22 éves :)
Egész lassan fejlõdött az a gyerek a hasában, a múltkor még 19 volt...
Milibindi 2014 ápr. 12. - 23:52:43 Előzmény suxel
(676/1561)
Én is megértem Carlost, hogy örült, annak, hogy végre más jellegû karaktert kapott, hisz annak egyik színész sem örül, ha beskatulyázzák egy karakterre! Santiago valóban nagyon jól állt neki, de ez az emír valahogy nem! Mondom, pedig nem játszik rosszul egyébként, egyszerûen ez nem az õ karaktere! Én még akár fõszerepben is szívesen megnézném Carlost, hogy milyen! Jól játszik, elég jól is néz ki. Kérdés, kap-e lehetõséget.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 12. - 07:48:35 4/10
(675/1561)
Én már korábban is mondtam, hogy szerintem sem így néz ki egy emír. Gazdag üzletembernek (akár külföldinek) jó lett volna Carlos de la Mota, akkor még a haját sem kellett volna befesteni... Kicsit kacagtam magamban, amikor az egyik jelenetben furcsán esett a fejére a fény és így az zöldes árnyalatot kapott, innen is lehetett látni, hogy az festva van.
Nekem az a véleményem, hogy amikor egy régi történetet aktualizálni próbálnak, és még "rátesznek egy lapáttal", nagyon elvetik a sulykot. A Marimarban még csak egy kaszinó volt, ebben már egy tucat (de minek, ha úgyse tudunk egyikrõl sem). Ott egy gazdag üzletember udvarolt a lánynak, itt egy sejk, egy herceg, na de ez se ér el semmit, ahogy ott az se.
A lényeg az, hogy nem kell mindig felturbózni a történetet, mert az nem mindig használ.
malvinkicska 2014 ápr. 12. - 07:23:53
(674/1561)
Suxel én nem bántom Carlost csak annak a véleményemnek adtam hangot, hogy ez a szerep most nem olyan jó neki, minta többi volt, igaz nem mindet láttam ,de azért a Candy kivételével igen. A Marimarban a ruha választás másabb volt, mint most, érthetõ másak a karakterek.
4/10
suxel 2014 ápr. 11. - 21:21:46 4/10
(673/1561)
A ruhaválasztós jelenet a Marimarban:
https://www.youtube.com/watch?v=NH1kz8TROW8
4/10
suxel 2014 ápr. 11. - 21:12:45 4/10
(672/1561)
Na én tegnap belenéztem a sorozatba, s olyan ócskának és nevetségesnek találom a kormányzó és a lánya közötti párbeszédeket. Amúgy Ingrid karaktere full az, mint Nicky Mondellinek volt a Marimarban zéró változtatással. Viszont a kormányzó jobb volt ott Ricardo Blume személyében. Félreértés ne essék nekem Alejandro Tommasival az égvilágon semmi bajom, sõt nagyon is kedvelem, csak valahogy a szövegezés nekem olyan elviselhetetlenné teszi.

Carlos de la Mota elhiszem, hogy örült a szerepnek, hisz ez és Santiago a Mindörökké szerelembõl egy kicsit más, mint a többi. A Szerelempárlatban, az Idõtlen szerelemben, a Candyben és a Szerelem zálogba címû sorozat esetében is a legjobb barát funkcióját töltötte be.
malvinkicska 2014 ápr. 11. - 20:25:01
(671/1561)
Milibindi Carlos nekem A mindörökké szerelemben tetszett az állt jól neki itt olyan nevetséges, azt nyilatkozta sok jó és negatív kritikát kapott ezért az alakításáért, nem bánta meg, hogy eljátszhatta. Szerintem egy kicsit sem volt erõszakosabb, mint a kormányzó lánya az kötött bele, tesz róla, hogy ne legyen ott a partin,csak õ nem tudja Maricruz miatt lesz.
Milibindi 2014 ápr. 11. - 19:56:17
(670/1561)
Egyetértek ! Nekem sem jön be itt Ingrid Martz alakítása! A Megkövült szívekben jó volt, de valahogy nem igazán! Az emír, vagyis Carlos de la Mota inkább nevetséges valahogy ebben a szerepben! Nem áll jól neki! Õ nem játszik rosszul, csak egyszerûen nem áll jól neki a szerep! Refugio a Szerelem zálogában , na az a karakter nagyon-nagyon jó neki! Ott a neve zavar, ugyanis a Refugio nõi név szokott lenni a sorozatokban!
malvinkicska 2014 ápr. 11. - 18:22:13
(669/1561)
Jól látod valóban festett a haja az Emirnek, itt is az orvos jó fekete volt aki, ment Luciahoz ez meg szõke szóval vannak ebben nevetséges dolgok, pont ezért szeretjük lehet nevetni is. A Narveres úrból kidobó legény lesz, ez sem semmi. A kormányzó lánya már nem sok, hanem egyenesen rengeteg, õszintén nekem nem jön be a játéka, igaz az sokszor a kevesebb több. A baba meg oda de nem kell értesíteni, Miguelt teszi az erõs nõt Lucia.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 11. - 18:12:29 4/10
(668/1561)
Dorisnak majdnem sikerült kihozni Maria Alejandrából a régi Maricruzt. Azt hittem, ott a butikban nekimegy és megtépi a szöszi haját. Az eladónõ mentette meg a helyzetet, arrébb vitte a nõt.
4/10
suxel 2014 ápr. 11. - 17:51:43 4/10
(667/1561)
Túl sokat nem nézem a sorozatot, de ha jól látom Karim emír haja festett, az RTL2-n sokkal világosabb a haja a Szerelem zálogba címû sorozatban.
malvinkicska 2014 ápr. 10. - 19:19:07
(666/1561)
Doris könnyen megkapható kis fruskát játszik Ingrid Martz 1979-es születésû, Ana Brenda meg 1986-os, A valóságban is Maricruz a fiatalabb az csak eljátszik a gondolattal, hogy epekednek utána van tartása, nem úgy viselkedik, mint a híres kormányzó leánya, Octavio már mondta neki, számára õ nem parti.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 10. - 18:41:13 4/10
(665/1561)
Kicsit fárasztó ez a Doris. Találkozott kb. négyszer Octavioval - ezeket a találkozókat is õ erõltette, a férfi egyszer sem kért randevút - és az apját máris Oct. apósának titulálja. Szóval nem várja meg, míg megkérik a kezét, õ kijelenti, hogy hozzámegy.
Maricruzt meg próbálja leépíteni, " fiatal vagyok és szép" mondja. Õ elvileg 22 éves, ezt még Mohamed mondta, mikor próbálta Karimot rádumálni a lányra. Maricruz is fiatal, állítólag most 20 éves (19 volt, mikor Alejandrohoz került), és õ is szép. Mikor mosolyog, helyes kis gödröcskék vannak az arcán... Doris viselkedése teljesen gyerekes. Ehhez még a kislányos szinkronhangja is hozzájárul.
Cia 2014 ápr. 10. - 15:19:52
(664/1561)
Octavio hanyadik részben és hogy jön rá, hogy Maria Alejandra valójában Maricruz? Ha valaki tud jó kis infókat a következõ részek tartalmáról az írhat! :) Elõre is köszi a választ!!
tibitoma 2014 ápr. 09. - 20:24:43
(663/1561)
Hát igen, a Televisa import színészei ÁLTALÁBAN sokkal jobban muzsikálnak, mint a saját kiképzõs alkalmazottai. Illetve: van egy csomó régi színész és színésznõ, akik normális képzést kaptak, mexikóiak és látszik rajtuk, hogy milyen iskolát végeztek (J. Andere, H. Rojo, J. Alemán, stb.)
4/10
suxel 2014 ápr. 09. - 19:51:56 4/10
(662/1561)
René Stricklerben az a jó, hogy habár elég sokat van a képernyõn, szinte minden évben szerepel valamilyen telenovellában, mégis nem egy forma karaktereke visz.