Téma: Maricruz

4/10
suxel 2014 jún. 30. - 11:55:40 4/10
(1081/1561)
Spoiler

Alfonsora gondolsz, akit Brandon Peniche fog jatszani? (Aki szerintem mar fiatalon sokkal jobb szinesz, mint az apja Arturo Peniche)

Ugy veszem ki a kommenteidbol, hogy te vegig lattad a sorozatot. Ez a festo ficko nem valami rogesmes megszallottja lesz Maricruznak, mint Karim emir volt, es nagyon csunyan fogja vegezni??
Maricruz 2014 jún. 30. - 10:46:28 Előzmény napraforgó
(1080/1561)
Viszont, jön majd egy fiatalabb udvarló is a sorozat vége felé. :)
4/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 06:04:54 4/10
(1079/1561)
Amúgy meg gyere nyugodtan és írd meg a véleményed. Ne zavarjon, hogy az egyezik az enyémmel, más is van így ezzel. És néha olyan plusszokat vesznek észre, amit én nem. Sõt, nagyon nem szeretnék egyedül lenni a véleményemmel, mert az azt jelentené, hogy csak én vagyok valami fura madár, aki mindenben hibát lát, míg mások aggály nélkül rajonganak.
Minden hibájával, logikátlanságával együtt azért ez még mindig nézhetõbb, szórakoztatóbb sorozat, mint sok másik.
4/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 04:28:54 4/10
(1078/1561)
Ne reménkedj. Sergio Goyri, aki a mérnököt alakítja, 55 éves elmúlt. Besorolhatod a kivénhedt udvarlók csapatába. Maricruznak (meg az õt alakító Ana brendának is) az apja lehetne.
christyna4 2014 jún. 30. - 03:30:36
(1077/1561)
ez a sorozat a Marimar remake-je, jól tudom?

amúgy nem érdemes idejönnöm leírni a véleményem, mert mindig 100 százalékban megegyezik a tiéddel! :) :)

a simónás lovaglós dolog nekem is feltûnt, meg az is, hogy habár ez 2013-as sorozat, mintha ott egyáltalán nem létezne sem mobil, sem internet...

de azt mondja meg nekem valaki, hogy ilyen fiatal, gyönyörû nõnek, mint Maricruz, miért csak ronda, kivénhedt öregemberek lehetnek a hódolói?? amilyen telenovellákat régen (értsd. kb. 6-8 éve utoljára) néztem, ott a fõhõs udvarló riválisa legalább fiatal, jóképû volt. (pl. most hirtelen A Vad angyalban Facundo Arana vs. Diego Ramos jut eszembe)...

a másik ami engem is zavar, hogy lehet utána kéne néznem a mexikói magánjognak, mert így h tanultam kicsit jogot, meg amúgy is, a józan paraszti eszemet is rendkívül zavarja, hogy ott a tengeren túlon ennyire nem érvényesek a nk-i jogi szabályok, pl. ha a bebörtönzést vagy jelen esetben a kisajátítást nézzük.

egyébként hívjatok szívtelennek, de én nem tudom sajnálni azokat a relengói szegényeket, mert ha jogtalan földfoglalók, akkor ugyan már ne nekik álljon feljebb!

végül nagyon remélem, h a mérnök udvarló fiatal, jóképû srác lesz...
4/10
napraforgó 2014 jún. 29. - 18:45:58 4/10 Előzmény suxel
(1076/1561)
A most futó sorozatok nagyobb része valami réginek az újrafeldolgozása és hogy ettõl, vagy ettõl függetlenül, de mind sz*rabb, mint az elõdje. El is határoztam, hogy én többet nem kezdek bele ilyen remake-be, mert nagyon útálom a sok ostobaságot, logikátlanságot.

Komolyan, hát Mexikóban nem tudnak új történeteket kitalálni?
10/10
kazsagx 2014 jún. 29. - 18:03:49 10/10 Előzmény Maricruz
(1075/1561)
Köszönöm szépen! :)
Akkor még el kell viselnem egy darabig! :D
4/10
napraforgó 2014 jún. 29. - 06:01:04 4/10 Előzmény Maricruz
(1074/1561)
Igazad van a béreseket illetõen. Nem figyeltem eléggé (ami talán érthetõ, ennyi tömény zagyvaságnál).
És J Antonio érvei is elfogadhatóak, miért adja ingyen az egyiknak azt, amiért a másiktól pénzt kér. Ahogy itt elnéztem, a bérek se voltak gazdag emberek. Éppoly szegények voltak, mint a relengóiak, csak õk még dolgoztak is.
4/10
suxel 2014 jún. 28. - 12:46:44 4/10
(1073/1561)
Nem tudom mondta e mar valaki, de olyan ez az egesz, mintha azt probaltak volna illusztralni nagyon sarkallatos es buta modon, hogy konnyen jott penz konnyen megy. Mar csak arra lennek kivancsi, hogy a megvalositas es a megirt forgatokonyv mennyire ter el egymastol, mert az iroja Carlos Romero kinyilvanitotta, hogy o tobbet nem kivan egy sorozatot sem irni, sem ujbol adaptalni a producernonek. Es tudjuk, hogy azert a telenovellaknal vannak producerek, akik nagyon belenyulnak a megirt valtozatba. A legujabb sorozataban Nathalie onkenyesen elkezdte kinyirbalni a mar elore megirt jeleneteket, hogy minel hamarabb eljohessen az az idoszak amikor a hosnoje meggazdagszik es bosszut all Maricruzhoz hasonlo modon a gaztevokon. Csak sejtem, hogy a megvalositott verzio maganak az ironak sem tetszhetett.
Maricruz 2014 jún. 28. - 10:37:51
(1072/1561)
Én úgy vettem ki abból amit Jose Antonio mondott, hogy a béresek azok nem a relengoi szegények akik betelepültek, mert pont ezt mondta M.nek h a béresek fel vannak háborodva, hogy a relengoiaknak nem kell fizetniük, csak nekik, és így kvázi õk tartják el azokat. Béresek pedig Simonanal is vannak õ pedig nem adományozott semmit senkinek. Szóval Jose Antonio szavai alapján ez 2 különbözõ csoport.

Mondjuk az sztem se éppeszûségre vall, hogy kilovagolt Simona, de egészen életszerû most véletlenül, mert a féltékenység képes elvenni a józan észt és a való életben is van rá jó pár példa, még sokkal durvábbak is.

Azt nem értem a könyvelõt mióta szokta érdekelni hogy nehogy rosszul essen a fõnökének h meglopják, és ezért csak halogatja.. H jajj már mióta meglopják, szegény..
4/10
napraforgó 2014 jún. 28. - 05:52:45 4/10
(1071/1561)
Érdekes fogalmai vannak Maricruznak a jótékonykodásról. Földet adományozott a relengói szegényeknek, házaka épített rá, aztán meg bérleti díjat követelt utánuk. Az én fogalmaim szerint az adományozás ingyenes juttatást jelent. Ha bért kérünk cserébe, az már nem adományozás, az üzlet. Kökemény üzlet, aminek semmi köze a jótékonykodáshoz.

Amúgy azok a "házak" nevetségesek. Kisgyerek koromban sokszor nyaraltam vidéken a rokonoknál. Az alföldi tanyákon a nyárikonyha volt akkora, mint itt a házak. Még az istálló is sokkal nagyobb volt, mint itt a háznak csúfolt bódé.

Aztán még egy-két kis hiba, ami ugye nem szokatlan ettõl a sorozattól.
Morales és Vargas Körülveszik a Relengót, az maradt embereket akiknek nincs se vizük, se élelmük. Octavio a hõs lovag erre néhány emberrel körülveszi az irodát - saját fegyverüket fordítva ellenük. Morales a telefonért nyúl - ne fáradjon, elvágtuk a vezetéket, maguk el vannak szigetelve a külvilágtól! nem tudnak kapcsolatba lépni senkivel! - mondja hõsünk. A mobiltelefonok és mobilinternet világában!!! Komolyan azt hittem, hogy ekkor majd Morales a zsebébe nyúl, és kiveszi az okostelefonját, de nem, ennek a lükének még butatelefonja sem volt....
Morales erre azzal jön, hogy akkor még majd Maricruz és simona birtokát is kisajátítják az arany miatt.
Nem tudom, Mexikóban mik a kisajátítás szabályai, itt nálunk csak a köz érdekében, közcélból lehet kisajátítani (akkor is meg kell kísérelni elõtte adás-vétel útján megszerezni az ingatlan).
Az, hogy egy bányatársaság - saját nyeresége érdekében - aranyhoz jusson, nem közérdek. Vegye meg a birtokokat, ha tudja. vagy vonja be a tulajdonost a kitermelésbe, hogy megérje neki is. Kisajátítás szerintem nem lehetséges.

És Simona, a mindig józan, megfontolt üzletasszony esze is elment. Lóra kap (kb. 8-9 hónapos terhesen) az éjszaka közepén és elvágtat. Csak hogy megtudja a férje Maricruzzal van-e. Na ez sem logikus egy percig sem.

De hát mikor volt a logika jellemzõ erre a sorozatra?
malvinkicska 2014 jún. 27. - 19:30:48
(1070/1561)
Maricruz elnézést egy egyest kihagytam 113-s .
Maricruz 2014 jún. 27. - 19:26:04
(1069/1561)
Ma volt a 106. rész, és a 110.ben tûnik fel az új hódoló.
malvinkicska 2014 jún. 27. - 19:08:29
(1068/1561)
Npraforgó nem az valami mérnök hódoló lesz akit elõzõleg említettem Miguel szerepét akarták neki kb azt olvastam a103-as részben vagy elõbb fog megjelenni.
4/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 18:25:08 4/10
(1067/1561)
Tegnap még azt mondta Simona, hogy sajnos nem tud lovagolni, ma meg lóra pattant és elvágtatott. miguel meg Oliviának: nem kell félteni, úgy lovagol, mint egy amazon. Szóval tegnap óta megtanult a hölgy, sõt kiváló lovas lett belõle...
Amúgy miért hord egy terhes nõ magassarkú csizmát?

Ez a Morales lenne a Sergio Goyri? amorozónak kissé koros már.

Ugye milyen kár, hogy Esztike nem ásta ki a kutat?
malvinkicska 2014 jún. 27. - 17:59:15
(1066/1561)
Simona a vesztébe rohant elvette az eszét a féltékenység, igaz, Miguel is jól tudja miket kell mondani neki mire ugrik. Octavio kiállt a szegényekért ez most fura Moralesnek is tetszik M szegény annyi hódolója volt, már és mégsem boldog.
Maricruz 2014 jún. 27. - 16:41:28
(1065/1561)
Raiza valami olyasmit mondott, hogy utazni fog.
4/10
suxel 2014 jún. 27. - 14:31:06 4/10
(1064/1561)
Napraforgo, Carolarol meg fogsz hallani, a sorozat utolso reszeiben meggyulik meg a baja Maricruznak vele.
4/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 13:46:36 4/10
(1063/1561)
Aracely és Eduardo végképp eltüntek? Na és Tobias és Teobaldo? Azt hittem, hogy Teobaldo mûtétjébõl kihoznak valamit.
Én a korábban kilépett szereplõk életét is lezártam volna valahogy. Pl. Carola Canseco beszélgethetett volna a húgával arról, hogy részéért kapott pénzzel elmegy XY citybe, ahol nyit egy kisebb kaszinót. Raiza meg mondhatta volna, hogy õ meg inkább Isla Dorádán marad, stb. Tobias is mesélhetett volna arról, hogy a Maricruztól kapott tekintélyes végkielégítéssel elmegy a nagynénikéjéhez/unokahúgához ciudad akármicsodába és boldogan éli nyugdíjas éveit.
de most semmi mást nem látunk, csak Mc és Oct szenvelgéseit, Simona féltékenykedését és a gaz intézõ, JA mesterkedéseit. És nincs semmi haladás, minden nap ugyanazt ragozzák.
Maricruz 2014 jún. 27. - 10:12:11
(1062/1561)
Ez egy nagyon jó oldal, sok minden rajta van, folyamatos frissekkel.
Itt el lehet olvasni a szereplõk történetét: http://corazonindomable.gportal.hu/gindex.php?pg=35806613
Még Daniel Arenas (Octavio) is tud az oldalról és megnézte :))