Téma: Maricruz

christyna4 2014 jún. 27. - 04:06:07 Előzmény napraforgó
(1061/1561)
igazatok van!

annak ellenére, hogy tudom, hogy ez csak egy buta telenovella, nagyon fel tud dühíteni, hogy Maricruz milyen fifikás, kemény üzletasszony volt a szigeten, aki sakkban tartotta a kormányzót, "elintézte" a sejket, kisemmizte a Narvarezeket, itt pedig egy tanulatlan, buta bugris úgy teszi hülyévé és lopja el az összes vagyonát, hogy észre sem veszi...
de ha nem is veszi észre az még csak-csak, de h ne hallgasson a szerelmére és még Esthernek és a könyvelõnek se higgye el, vagy a saját szemének... ez a non-plus ultra... mai részben a bérlõ meg tuti megvédi Jose Antoniót, hiszen Miguel vmi olyat mondott, hogy a bérlõk összejátszanak az intézõvel...
én már beletörõdtem, hogy tuti teljesen tönkre fog menni.
Miguel uszítása és viselkedése meg undorító.

remélem a végén kõkeményen megbûnhõdik az intézõ és nem csak egy nagy megbánással intézik el...
Maricruz 2014 jún. 26. - 23:25:13
(1060/1561)
Igen, egészen a 152. részig szerepelni fog. De nem olyan nagyon sokára

SPOILER elválik Octaviotol mert beleszeret az orvosába SPOILER
10/10
kazsagx 2014 jún. 26. - 23:07:02 10/10
(1059/1561)
Sokaig lesz meg a sorozatban Simona? Mar lassan jobban kiakaszt,mint barki mas,pedig az nagy szo! :)
Maricruz 2014 jún. 26. - 20:46:10 Előzmény napraforgó
(1058/1561)
Azok a házak csak egy részlete az összesnek, mert nyilván nem tudtak annyi díszletet építeni, ezért mindig hozzáteszik h 200 ház épült. És abból mutatnak párat.
Maricruz 2014 jún. 26. - 20:44:37 Előzmény napraforgó
(1057/1561)
Esthernek nem tetszik h lop a férje, meg azt is undorítónak tartja h nem hûséges hozzá. Szóval tényleg mindent elutasít ami M-tõl van.
Hol van Tobias, h oda lett a ház? Egyáltalán h tud tönkremenni egy ház attól h nincs ott a tulaj?? Ha valaki vigyáz rá, Tobias pl, aki nem hiszem h kiköltözött volna, hisz ott élte le az életét, és M miért is ne engedné neki h ott éljen, legalább vigyáz a házra, akkor h lehetne bármi baja is a háznak? Max a fenntartásával lehetne gondja, azért mert elapadt a forrás. De nem attól h nincs ott. Am meg ez mekkora jó h a kaszinóban ennyire értett a pénzügyekhez most meg elszórja mindenét szép h segít másokon, de a saját lányára és a testvérére gondolhatna h biztosítsa a jövõjüket.
malvinkicska 2014 jún. 26. - 17:43:48
(1056/1561)
José a paraszt legény jól kinõtte magát a Maricruz zsírján , Natasha meg festeget de minek ki értékeli ott aki még egyébbel nincsenek tisztába. Miguel agyára ment a semmit tevés és a nagyra vágyás. Az utóbbi idõben sokat romlott, sok értelmetlen dolog történik benne.
4/10
napraforgó 2014 jún. 26. - 17:39:14 4/10
(1055/1561)
Pár hónapja azon álmélkodtunk, hogy Maricruz az apja házában milyen viharos gyorsasággal okosodott meg. Most ugyanolyan gyorsan hülyül el. Már gyakorlatilag ugyanolyan buta és naív, mint annakidején volt.
Korábban a messzeségbõl "látta", hogy Carola Canseco meglopja az apját, most meg azt nem látja, ami a szeme elõtt folyik.
4/10
napraforgó 2014 jún. 26. - 17:11:10 4/10
(1054/1561)
No lám, úgy tûnik, a film készítõi is gondoltak erre. rögtön azzal kezdték, hogy M. kaszinói pár hónap alatt tönkrementek (???!!!!), oda a mexikói háza is, mert nincs ott a tulaj, a bérlõi meg nem fizetnek. Nem tûnik föl neki, hogy közben Jose A - az intézõi fizetésébõl (!) nagyobb házat épített magának, mint az övé? Meg az a pár bódé a libalegelõn, amit háznak csúfolnak - hát az tette tönkre M-t?
kacagnom kell....
4/10
napraforgó 2014 jún. 26. - 16:49:26 4/10
(1053/1561)
Nekem kicsit hihetetlen, hogy Oct hirtelen milyen megértõ lett... Mint ahogy Simona is gonoszabb lett, mint amilyen Lúcia valaha is volt. Esther meg egy léha fiatal nõ volt, aki nagyon is lelkesen segített az unokanõvérének kibabrálni a védtelen Maricruzzal, most meg hirtelen milyen öntudatos és önérzetes lett, aki nem fogad el alamizsnát M-tól. (Az ugye nem számít, hogy a férje M-tól kapja a fizetését, meg még lop is tõle, nem is keveset... Ez nyilván elfogadható.) Miguel is, aki amolyan tesze-tosza pasi volt, aki nem mert visszaszólni a feleségének, meg mindig behúnyta a szemét, ha M-zal valami disznóságot tettek a családtagjai, most milyen lelkesen kontrázik Simonának. Ájjájj, az egész annyira, annyira....hihetetlen, még a szappanoperák világában is.

de Maricruz sem komplett, ahogy csorgó nyállal koslat Octavio után. És ugye azért õ sem hívta meg a szegényeket az udvarháza udvarába ünnepelni. Valami ócska libalegelõn tartották meg az "ünnepséget". És röhögnöm kell, hogy az a pár ócska farsangi dísz, meg az a kis édesség, amit ezen az ünnepségen felszolgáltak, máris nyomorba döntik Maricruzt.

Mi a fene van a kaszinóival, meg a mexikóvárosi nagy házával? azok nem érnek semmit sem? Itt úgy csinálnak, mintha a Narvaez ház majdani elvesztése végképp szegénnyé tenné. Nemrég ez még csak egy kis csepp volt tengernyi vagyonában.

Egyre zagyvább ez a sorozat.
malvinkicska 2014 jún. 25. - 18:08:47
(1052/1561)
Octavio most igazi férfiként viselkedett, jól tette, hogy nem hagyta a két kisgyereket egy gõgös szívtelen nõ Simona. Maricruz pénzét ellopja a jó barát, ez már ilyen nem fog javulni, így lett megírva sajna.
10/10
kazsagx 2014 jún. 24. - 21:50:18 10/10 Előzmény napraforgó
(1051/1561)
Eszter karakterét én egyáltalán nem is értem, baromira nem fontos személy számomra... Jose Antonió viselkedése is inkább már szánalmas és gyerekes...ma is az a meghívó égetés... nem bírja az a szerencsétlen se felfogni,hogy nem kell Maricruznak.... tényleg idõhúzás már az egész!
Abban bíztam még,hogy a kis Solitával történnek jó,érdekes dolgok,de eddig semmi...
Maricruz babazsúrja is...
malvinkicska 2014 jún. 24. - 19:14:34
(1050/1561)
Nota19 nem kenyerem mások ócsárolása ,de amit itt összeírtak az már nem semmi, most már a végére tudathasadása lesz az egész színésznek, A Viaston megy egy sorozat Igazgyöngy az igen az mondani valóval rendelkezõ pörgõs sorozat, csak ajánlani tudom.A telenovellák sokáig nem érdekeltek mert dolgoztam, most már idõ töltésnek jó én még a Telemundosokat is szeretem, csak olyan idõpontba adják a sok reklámmal, igaz megnézem online ha lemaradok.
1/10
nota19 2014 jún. 24. - 18:42:00 1/10
(1049/1561)
Teljesen igaz, hogy nagyon élvezetes kritizálni egy sorozatot, pláne egy ilyen sorozatot. A kibeszélõsdi nagyon jó mulatság! Ezért is köszönöm nektek lányok (Napraforgó és Malvinicska), mert állítom, hogy a hozzászólásaitok élvezetesebbek, mint maga a sorozat. Ebbõl látszik, hogy valamilyen szinten még én is követem :)
malvinkicska 2014 jún. 24. - 17:58:59
(1048/1561)
Akinek ilyen barátja van , mint Maricruznak annak már nem kell ellenség, ezeknek mindnek baj van az emeleten. Simona a szerelem féltésbe biztos meg fog õrülni, most már nem sok tartja, még jó hogy ki nem találta magához láncolja, ne menjen ki sem a birtokról Oktavio. A mai nap több adón nincs jel biztos valami gond lehet.
4/10
napraforgó 2014 jún. 24. - 15:42:28 4/10
(1047/1561)
Á, itt már minden csak az idõhúzásra megy. Lehet, ebbe is elég lesz hetente egyszer belenézni.
Maricruz 2014 jún. 24. - 14:38:23
(1046/1561)
Most már minek ásson kutat oda, ahonnan napokon belül kipaterolják õket.
Ez a házépítõsdi maga a nevetség. Bár lassan mi nem az. Octavio is mondja Miguelnek: nem vagyok én hülye. Erre a bátyja: nem, tudom, hogy nem.. Azt kellett volna mondani, de, dehogynem..
4/10
napraforgó 2014 jún. 24. - 05:08:26 4/10
(1045/1561)
No igen, bõven lehet akármit csinálni a sorozat mellett, én általában vacsorát készítek mellette, vagy mosogatok, vasalok.
4/10
napraforgó 2014 jún. 24. - 05:05:51 4/10
(1044/1561)
Ez a sorozat már semmi másról nem szól, csak az idõhúzásról. Ki a fenét érdekel, hogy miket beszélgetnek JA és Nazario, meg mit szenved össze Eszterke. Úgy látom, Solita megérkezése is csak színesíti a történetet, semmi dramaturgiai funkciója nincs. Simona féltékenykedése is lerágott csont. Octavio és Maricruz állandó flörtölése meg inkább idegesítõ, mint tetszetõs.
Persze, én sem akarnám, ha hasonló helyzetben a férjem a volt nõjével hetyegjen, na de a csaj minek ment hozzá, ha tudta, hogy eleve nem szereti. Így eleve borítékolva volt a megcsalás.
Hogy Maricruz hol ezt gondolja, hol meg azt is idegesítõ, legalább tartana ki vallamiféle álláspont mellett. Amúgy meg nem tartom szép dolognak elszeretni más nõ férjét, ennyiben szolidárisnak kellene lenni a nõknek egymással, nem hátbatámadni egymást. Mert ha valaki lemondott egy pasiról, mint M itt O-ról, nem kellett neki, akkor ne akarja visszakapni, ha egy másik szemet vetett rá.
10/10
kazsagx 2014 jún. 24. - 00:23:34 10/10
(1043/1561)
Ez a Santa valami latnok vagy mi a fene? Miböl allapitatta meg,hogy kie a kisbaba? Ekkora ökörseget mar....
Maricruz-Octavio marakodik,majd meghivja ebedelni,mostanaban vicc ez a sorozat komolyan mondom!
Octavio is mit lealkudozott a penzzel,ugyis Simona fizeti,akkor mit rinyal?
!
malvinkicska 2014 jún. 23. - 17:57:37
(1042/1561)
Az utóbbi idõben rejtvényt fejtek úgy nézem, mert olyan érdekes dolgok történek, most már nem irkálok megyek virágaimat megöntözni.