Téma: Marina

NORBERT2011 2010 dec. 17. - 19:35:07 Előzmény Trixi0322
(306/626)
Patricia "Paty" a betegsége halálos. A filmben a betegsége úgy hangzik el, hogy: "csontvelõ aplázia" ez egy betegségcsoport, amelynek az egyik legsúlyosabb ága a Leukémia. De még jönnek fordulatok. A következõ kb.17-18 rész. Amikor Lupe elmegy Maria-hoz és elmondja neki, hogy a fia (Chuy) szerelmes a lányába ("Paty"), és ezt a beszélgetést meghallja Alberta is. Aki ezután Marina mellé áll (eredeti változat: http://www.youtube.com/watch?v=uu-vMUpbNFs&feature=related), és próbálja elmondani majd Ricardo-nak is elmondani az igazat de nem hallgatja meg. Majd Lupe is felkeresi az iskolában Ricardo-t és elmondja neki, hogy Chuy nem Marina szeretõje hanem a közös fiuk, illetve Federico megmutatja Ricardo-nak Chuy születési anyakönyvi kivonatát (eredeti: (http://www.youtube.com/watch?v=3jCKhQ-r820&feature=related / vége és http://www.youtube.com/watch?v=uPaApHdBKe0&feature=related / eleje) illetve http://www.youtube.com/watch?v=qJzIAf-gGFo&feature=related /vége és a http://www.youtube.com/watch?v=y_kX28MwmIg / eleje).
Sajnos elõre senki nem tudja sehova feltölteni magyar nyelven mint ahogyan azt a TV 2 levetíteni.
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 17. - 17:28:54 2/10
(305/626)
SPOILER

Ricardo hogy fog tolószékbe kerülni?:D
kik lesznek a sorozat végén végül?

Mellesleg láttam Veronica halálát, iszonyú nagy koppintás, aki látta a Sebzett szíveket az tudja mirõl beszélek, hasonló dolog történt Gilda Gomezzel...
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 16. - 23:46:13 2/10
(304/626)
legfeljebb spoilerrel közlik neked... amúgy ez az egész sztori h Ricardonak be kellett állnia tanárnak, mert nincs pénz xD, ennyi erõvel akkor a nagy házukat is elveszthett volna. Ha tönkremegy egy cég vagy vállalkozás nem veszítenek el mindent csomó megtakarításnak kellene lennie, Guillermo biztos gondolt erre, és akkor még így is bõven ellennének a pénzbõl életük végéig, ha olyan gazdagok voltak. Mi szükség arra h Ricardo tanárkodjon csakúgy gyerek szeretetbõl?:D jaaa és, h Ricardo Santibanez természetesen oda került, ez tetszik és most szét fogja szivatni az igazságos Ricardo Chuyt...Amúgy ez is, h a saját örökbe adott lányának se hiszi el, h a Chuy a fia, totál megdöbbentõ. Mellesleg Lucia-ra haragszom, Federico az egy dolog hogy megjelent, de én már leszartam volna így is úgy is bebukja, de legalább az igazat meg tudták volna Marináék, és akkor Luciát megvédték volna.->jó oké nyílván a sorozatnak ez nem tett volna jót, ha végre egyszer valaki okos:D:D:D Amúgy a jóslatom szerint bármibe lefogadom h az eddig kóm
ban fekvõ Gertrúdis fog szólni Ricardonak, el fogja mondani a totális igazat az álarcos férfiról aki Julio:D mekkora szánalom 16 év után véletlenül felébred. JA és õk majd aval érvelnek h Isten akarata:D ez mondjuk túlzás minden sorozatban ez a buzgó vallásosság...imádkozom érted, evvel nem sok mindenki van kisegítve:D

Rosalba nem értem mitõl lett eszelõs:D értem én h Anya, de õ is most vesztette el az eszét evvel a külföldre vitellel a lányával, hisz Mexikóban is megvan minden orvosi kellék... Federico néha gonosz néha nem, el kellene dönteni melyik oldalon áll...

Albertáról nem mondok semmit hozza a szokásost, bár ma egész csendes volt:D

ja és Patynak a betegsége valószínûleg Leukémia ( én erre tippelek)
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 15. - 18:59:32 2/10
(303/626)
de legalább ebben az esetben a csajok felháborodása jogos, amikor ezt a sorozatot nézik:D:D:D itt valóban a tipikus "férfi avagy puhapöcs" jelzõt rá lehetne akasztani Ricardinhora xD
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 15. - 14:48:51 2/10 Előzmény Trixi0322
(302/626)
és miért nem tették fel Magyarul az Elbûvölõ szerelmet? spanyolul néztem, de a háromnegyedét értenénk, ha az is rajta lenne:S pont azt nem látom...
Trixi0322 2010 dec. 14. - 20:00:43
(301/626)
Ide lesz majd feltöltve minden rész, ezt az oldalt egy fórumon adta egy kedves valaki, akinek nagyon hálás vagyok mert én már mindent tûvé tettem hogy meg lehessen valahol nézni http://online-sorozatok.hu/search.php?keywords=marina&btn=Keres%C3%A9s
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 14. - 19:00:20 2/10
(300/626)
fogadjunk, hogy szerencsétlen Lucianak senki nem fog hinni:D az újonnan érkezõ Veronica szavának többet adnak...tuti h diliházban köt ki, és ezt fogja tudni se Marina, se Laura, se Ricardo megakadályozni...ott a bizonyíték a kezében, ha ezek után se hiszi el Ricardo h Chuy a fia nem tudom mit csinálok:D
kriszta1987 2010 dec. 14. - 17:02:45
(299/626)
sziasztok

tudna valaki segíteni,hol tudom megnézni a mai részt,mert lemaradtam?email:ubul...@freemail.hu
a segítséget elõre is köszönöm.
sorozatkedvelõ 2010 dec. 13. - 18:37:06
(298/626)
Frederico Marinat akarja,ezért segít Veronicanak,hogy megszerezze Ricardot.Ricardo egy akarat gyenge senki,az anyja erõszakosságának az áldozata.A késes jelenet vicc volt!Lupe már kimaradhatna a soriból.
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 13. - 17:42:37 2/10
(297/626)
úristen a mai Chuy-Pankrátor késes jelenet volt a legszánalmasabb rész a sorozatban:D micsoda módszerrel hadonáztak erre jön Julio és fejbecsapja egy nagy villáskulccsal:D no comment...

Nem fogom fel Federico melyik oldalon áll, minek segít Veronicának, amiért utálja? ja igen õ is haszonlesõ, de piszkosul. Lucia miért nem szól Ricardonak? hisz nincs mindig bezárva...szólna mindenkinek h Veronica milyen gonosz azt meg bezárnák és ennyi:D
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 13. - 14:36:37 2/10 Előzmény Trixi0322
(296/626)
Trixi, valószínûleg Leukémia lesz...annál szoktak elájulni, meg a legtöbb Televisionba mindig ezt a betegséget teszik:D ez is már koppintott dolog
Trixi0322 2010 dec. 12. - 17:35:12
(295/626)
Kíváncsi vagyok már a holnapi részre, hogy mi az a betegség ami miatt Paty haldoklik. Albertától meg lehet õrülni, hogy még így se engedi, hogy szegény Rosalba meglátogathassa a lányát. Imád az a nõ kötözködni komolyan...
juan-ZSU 2010 dec. 08. - 19:57:54
(294/626)
engem nagyon irritál Lupe magyarhangja nagyon elviselhetetlen számomra lassan lefogom némítani a tv-t ha õ beszél
meg amit ez a Lupe összehazudik :( gondolhatná h ha Marina és a fia elfogadják egymást nem fogják neki megtiltani hogy lássa Chuy-t
és Ricardo is olyan ellenszenves egy DNS teszt és bebizonyosodna Marina igaza
meg van az a pletykás nõ a negyedbõl de meg tudnám tépni olyan idegesítõ
Trixi0322 2010 dec. 07. - 19:20:12
(293/626)
Szerintem egyszerûen csak nem tudták mivel húzni, ezért bénáskodik Marina hogy végre megtalálja Chuit.
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 07. - 17:08:45 2/10
(292/626)
ezt most nem értem, Marina kérdezi Blancátol, hol vannak Lupéék...nem hiszem el, hogy nem tudja hol van a telep, amikor már egyszer megmutatták neki és, simán tudná hol vannak Chuyék...ha meg nem hisz se Chela-nak, se Blancanak akkor menjen oda Chuyék házába h megbizonyosodjon róla bekopogna és elõbb utóbb Chuy úgyis ajtót nyitna...de az kicsit nagy átverés lenne, h, amikor a kórházban volt Lupe, Marina már volt abban a mocskos házban...szval nem lenne újdonság neki a hely, ezért csodálkozom h kérdezõsködik. Totál hülyének nézik az embert
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 07. - 16:48:12 2/10
(291/626)
tuti belekeveredik még, õ tanúsíthatja Marinának az igazat...tudja ki az álarcos férfi lesz itt még gebasz...az íróktól ezen szál nem volt rossz ötlet, mondjuk azt csodálom 16 év elteltével, ha mondjuk felébred és rögtön eszénél lesz:D ne lepõdjünk meg semmi furcsán...

Federico is egyszer látta Marinát már kapásból szövetkezik az általa gyûlölt Veronicával:D ...furcsa egy fazon. Veronica pedig nem tudom honnan tudja a Marina Csónakos becenevét...senki olyannal nem beszélhetett aki így hívja...Alberta és a Bruno páros pofázik, de közben még akár a zárdát is beperelnék szörnyen idegesítenek Alberta okoskodásai és Bruno bamba gonosznak tûnõ nézése...:D
juan-ZSU 2010 dec. 07. - 14:09:27
(290/626)
köszi
de azzal már lenne baj ha felébredne 16 év után
tényleg nagyon eltüntették pedig azt hittem h fontos szereplõ lesz mert õ tudta akkor csak az igazat
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 07. - 00:08:19 2/10
(289/626)
nem eltelt ismét 10 év és nem derült ki:D:D sztem azóta is abban van, kómában bárki lehet a végletekig, avval sztem nincs gond, csak nagyon eltûntették...
juan-ZSU 2010 dec. 06. - 21:40:14
(288/626)
és Gertrudissal mi van még mindig kómában van vagy meghalt?
mert valószínû h azt a részt akkor nem láttam amibõl kiderülne valami
Trixi0322 2010 dec. 06. - 20:53:53
(287/626)
Ez tényleg a Maria feldolgozása, bár én nem tudtam, hogy ez konkrétan ki lett mondva. Azt hittem, hogy csak valami véletlen dolog, de ezek szerint mégsem. De ez a mai rész is, Clorinda megõrit komolyan mondom, meg Lupe is ahogy ki akarja sajátitani Chuit. Na és Marina állszentsége, most Paty a fontos neki, aztán meg ha Chui lenne bajban akkor tenne rá, hogy mi van Patyval, az állitolagos halálát is jó gyorsan feldolgozza majd. Ricardo pedig tényleg jellemtelen ember.
Most kiváncsi vagyok mi lesz majd Patyval hogy miért lesz olyan nagyon beteg.