Téma: Marslakók

TerMiki 2012 ápr. 02. - 06:40:50
(297/677)
Nem gondolják, hogy tök fölösleges itt harcolni ez a sz*ráradat ellen? Évtizedek óta nem szól itt semmi a "közszolgálatról"! A birkák pénze SZÁMOLATLANUL folyjon hozzájuk, ez a fontos nekik. Sajnos valamit tenniük is kell, hogy látszatja legyen, miért folyik hozzájuk a töméntelen pénz. És tesznek is! Itt van ez a gagyi - vagyis szándékosan értéken aluli, óccsó - eredmény, a Marslakók! Hhá nézzék, ha már akarnak valamit a pénzükért.
olahmiki1959 2012 ápr. 01. - 20:41:29
(296/677)
Ezek azt hiszik, hogy az a menõ, az a korszerû, az a trendi, ha a filmekben, tv sorozatokban is úgy kezelik a kamerát, mintha videoklipet forgatnának, és ide-oda kapkodják a képet. Talán azt hiszik, hogy a fiatalok akkor jobban elfogadják a mûsort, jobban a magukénak érzik.
Pedig szerintem ez baromság.
Gerifield 2012 ápr. 01. - 20:25:38
(295/677)
Véletlenül bekapcsolva maradt a TV és ez a mûsor ment...
Még mindig sz*r és 2 perc után el is szédültem, mert a kamera 2 másodpercnél tovább nem volt képes egy helyben állni...
Nem csak a színészi teljesítmény kritikán aluli, de a többi dolog sem méltatható említésre.
Ennél még egy részeg, az utcáról berángatott csöves is stabilabban tartotta volna a kamerát....
1/10
Maestrokuki 2012 márc. 31. - 20:12:19 1/10
(294/677)
Na én is így gondolom :-)
INFORMER63 2012 márc. 31. - 14:17:32
(293/677)
Most néztem bele elõször, de ez annyira gyenge, hogy le kellett feküdnöm, mert leesett a vérnyomásom.
EEEEEZZZZZZ BÛN RoSSSSZZZ !
nyuszi82 2012 márc. 31. - 14:10:34
(292/677)
Gratulálokn. Jáksó Lacinak. Ha a tizenéves fiamnak kicsit megemelem a zsebpénzét, és a kezébe nyomok egy kamerát, külömb és szórakoztatóbb mûsort tudna készíteni mint ez a sz...... .
Ennyire rossz produkciót összehozni már rekordnak számít. És közel két milliárdot elkölteni, ill. lenyúlni ezért?
1/10
greghouse 2012 márc. 31. - 11:48:29 1/10
(291/677)
Valaki majd egyszer foglalja már össze fél oldalban, mi a bánatról szól ez az egész. Annyit tudok, hogy valami netes honlap körül mindenki áskálódik, vannak rejtett és nyílt szerelmek, volt és mai titkosügynökök. Oké. DE MI TÖRTÉNIK????????
szerintem fél oldalba belefér az egész. Jáksó kapott érte 2 milliárdot, én nem adok érte annyit, viszont feléért megírom a dupláját.
1/10
offtopic
feeco 2012 márc. 30. - 23:19:09 1/10 Előzmény kevinspéci
(290/677)
..mondasz valamit.. ;)
adamnagysweetmovie 2012 márc. 30. - 22:35:46
(289/677)
Csak smittpál segíthetne a forgatókönyvön...
adamnagysweetmovie 2012 márc. 30. - 22:28:38
(288/677)
Beveszem a szombati dózisom, így egyben az 5 rész teljesen más, mint mikor a héten egyesével megnézi az ember.
Igaz, egyesével sem nézem, de szombaton ötöt kihagyni mégis nagyobb élvezet, mint apránként szarakodni...
1/10
orczykert 2012 márc. 30. - 21:08:14 1/10
(287/677)
Neked ezért a posztért tán fizettek?:-)
1/10
greghouse 2012 márc. 30. - 15:06:16 1/10
(286/677)
Nem értesz te ehhez...:-)...2 milliárd értéket közvetít, a TV pénzébõl Jáksó felé. Ezt közvetíti. Mást nem.
..
...kérném, nem lehetne, hogy helyet cseréljen idõben, az éjfélkor ITT induló Fawlty Towers/Waczak Szállóval?????
DjMcMaster 2012 márc. 30. - 15:02:06
(285/677)
Jesszus ! Milyen értéket közvetít ? Nem is kell válaszolni, mert tudom milyen értéket, de ezzel a probléma annyi, hogy ez csak egy bizonyos rétegnek érték... Meg azoknak akik nem tudnak mást fogni ! Sose rosszabb érték árfolyamot. Amúgy, mindenkinek ajánlom a tematikus csatornákat a sok szemét csatorna helyett, persze ameddig van pénz a kábeltévére, mert utána max a "közvetített érték" marad.
mulao 2012 márc. 30. - 08:58:08
(284/677)
Ez azért jóval értelmesebb és komolyabb témát dolgoz fel, mint a Barátok közt vagy a Jóban Rosszban. (Így tényleg nehezen találja meg a nézõit ez a szappanopera.) Gratulálok az Mtv-nek, hogy õk még most is készek értéket közvetíteni. Mindig azt olvasom a fórumokon, hogy nincs semmi értelmes a tv-ben. Hát ez egy nagy hülyeség. Azt mtv-n értelmesebbnél értelmesebb mûsorok vannak, csak nézni kéne õket. De persze mindenki nézi a Megasztárt, az X-faktort meg a Csillag születiket, Való Világot és közben ír, hogy nincs semmi értelmes mûsor. Nyilván az rtl és tv2 továbbra is ilyen mûsorokat fog nyomni, mert a VV-t mindenki nézi, ellenben a Marslakókhoz hasonló értelmes mûsorok meg a kutyát nem érdeklik.
TerMiki 2012 márc. 30. - 08:13:59
(283/677)
Ahogy Ön írja. Nem számít a nézettség! Ha senki sem nézi, akkor is befolyik az adófizetõk pénze. A színvonalas mûsornak magas a költsége. Õk nem "herdálják" el, hanem óccsó lósz*rt (csillagot én tettem) gyártanak kitömni a mûsoridõt.
Ha versenyezni kellene nézett, jó kereskedelmi adóval - persze, ha lenne -, akkor ezekkel a sz*rokkal alul maradnának.
Igazságtalan lennék, ha nem írnám le, mégis a közszolgálati adókon van (számomra) normálisabb mûsor - ismeretterjesztõ, történelmi, természettudományos, stb. - mûsor. (persze az ilyesmikre szakosodott csatornákon kívül) Én se a TV2 "Magellánját" lestem eddig, ami méltó módon eltûnt a p...ba!...
1/10
Maestrokuki 2012 márc. 29. - 14:37:21 1/10
(282/677)
Felháborító ,hogy az adófizetõk pénzén mernek ilyen sorozatot készíteni ,azért ,hogy pár embernek legyen jól fizetõ munkája . Ilyen a világon sehol nincs, hogy a nézettség nem számít és elõre berendelnek 2 évadot. Így lesz az adófizetõk pénzébõl magántõke és így lesz olyan embereknek jól fizetõ munkája akik a versenyszférában nem kellenek senkinek mert amit csinálnak az egy kalap SZAR !!! Nézhetetlen az általános iskolában vannak ilyen párbeszédek .
1/10
greghouse 2012 márc. 29. - 10:58:27 1/10
(281/677)
...illetve néha hülyék megtanulni egy oldalt. Az indiai kicsit profibb, sokkal több filmet gyártanak, és sokkal nagyobb a munkafegyelem. Más kérdés, hogy a történet ott is qrvára nem érdekel....
...Az "ócó áru...áfássszámla" Maksa Zoltán nyomán vált szállóigévé, nekem ugyan nem a kedvencem M.Z., de semmi bajom vele, az viszont nagy dolog, ha egy humoristától szállóigévé válik valami.
1/10
greghouse 2012 márc. 29. - 10:56:03 1/10
(280/677)
a tájjal nincs is semmi baj, csak beszélnek is benne. Stúdióban. A táj meg öt perc vágókép, amit idõnként háttérnek bevágnak. Mint a Don Carlos Juan Alvarez Fernando de Santos y Ruiz Diego féle sorozatoknál. Egyébkénk a Dél-amerikaiakról olvastam, hogy két alaptipusa van, amit a gyakorlott nézõ meg tud különböztetni, sõt a gyakorlatlan is, kb. két perc után. Az egyik a mexikói, ahol füles van a fülükben, és elõre mondják a szöveget. Ezt arról veszed észre, hogy csak az egyik fülét látod, és viszonylag hosszabbak a snittek, akár egy percesek is...A másik az argentin tipus (de lehet hogy fordítva van), ahol nincs füles, megtanulják, de csak két vagy max. három mondatot, vágás, színész kimegy, megint megtanul három mondatot, megint az õ jelenete jön. Ezt meg a rövid snittekrõl lehet megtanulni (komolyan, nincs több, mint három mondata egy szereplõnek egyszerre, vagy annyi sem), és két fülük van...
...Csak így lehet naponta ötven kilométer filmet leforgatni, nem hülyék megtanulni egy egész oldalt....
fo.ma 2012 márc. 29. - 10:10:26 Előzmény greghouse
(279/677)
Asszem sosem fogjuk megtudni, mert ilyen sztem nincs is! Mindenesetre 'puszilva' nem válaszolt.
olahmiki1959 2012 márc. 28. - 23:04:01
(278/677)
Köszi, hogy megnevettettél ezzel az "ócó" szöveggel, eszembe jutottak a parodisták, amikor a kínai piac árusait utánozzák, ahogy magyarul beszélnek.
Meg fogsz lepõdni, a malajziai sorozat alapból még érdekel is, mert az ottani táj a dzsungellel, a csodálatos színekkel, lehet, hogy megfogja a nézõt. Csak attól félek, hogy az epizódok 99 százaléka lakások belsejében, szobákban fog történni, ahogy a délamerikai sorozatok sem az Amazonas õserdeiben játszódnak.
Sajnos.