Téma: Martin H

Kobzoska 2011 szept. 28. - 08:48:31
(5/5)
Szirtes Ági volt Alicia magyar hangja.
chyga 2011 aug. 25. - 11:08:51 Előzmény Vérone1992
(4/5)
Na sínen vagyunk itten a kis balkáni mocsárban: "de ilyet még nem h egy b*zi nem "fertõzte" meg a többi embert,". Az ostoba gyûlölettõl "fertõzött" lelkû (agyú??) mozi nézõ, ahogy megosztja bölcsességét...
Ford Mustang 2011 aug. 19. - 14:52:18 Előzmény zimp
(3/5)
Pontosan. Nekem is tetszett a film anno. Jó lenne nézni, de ma megint fedik egymást a jó mûsorok.
8/10
Vérone1992 2010 júl. 11. - 22:50:26 8/10
(2/5)
Jó film, nálam 8.

Nem látom Alicia halálának értelmét.. persze volt rá igen sok, és nyomós oka, de én a rendezõ helyében mégsem "öltem volna meg".
Az öregúr viselkedése pedig totálisan megmagyarázhatatlan számomra.. tönkretette mind a három körülötte lévõ ember hangulatát véglegesen.. Pedig neki aztán semmi oka nem volt erre a depresszív viselkedésre. Aliciát játéknak tekintette, Dante csak arra volt jó, hogy ne legyen totál egyedül, s a fiával sem foglalkozott semmit..
De a végén mégis megkönnyezte, am. sztem fel sem fogta sem azt hogy h Alicia mennyire szerette sem azt hogy mit jelent majd neki ez a hiány.
Õszintén szólva azt vártam, mikor olvastam h "együtt él homoszexuális barátjával" hoogy ez is egy melegekrõl szóló film lesz.. de mégsem az lett.. sok mûvészfilmet látam már, de ilyet még nem h egy b*zi nem "fertõzte" meg a többi embert, hanem adta magát. Ez tetszett.. A párbeszédekben valóban az életrõl beszélgettek ,bár nekem kicsit eseménytelen, monoton volt. De nem bántam meg hogy fent maradtam.
zimp 2010 júl. 11. - 01:31:24
(1/5)
nagyon jó film szerintem, szinte végig csak beszélgetnek benne, de ottvan a szavakban és a szituációkban sokminden az életrõl.