Téma: Másnap

pozsizsuzsi 2010 szept. 23. - 02:05:55
(6/46)
Lesz még 2 rész.
Nekem bejön ez a képregényes hangulat, van valami varázsa. Fõleg így éjszaka.
djnaras 2010 szept. 23. - 01:57:14 Előzmény GLP
(5/46)
Ez volt az egész? Anno valamelyik adón már ment a film... akkor szeparálva a rövidke részekre... most azonban, amennyire észrevettem egybevágták az egészet, s bár ez eléggé érzõdött rajta, annyira végül nem volt rossz, bár lehetne ebbõl a témából egy jobb filmet készíteni, nem egy képregényt, mint ez... ráadásul, hol a vége? Vagy van vége, csak a ma esti epizódban nem volt? Az is érdekes, hogy a ma esti vetítés elõtt még senki nem szólt hozzá, pedig anno ment már valahol...
Eternity 2010 szept. 23. - 01:07:59 Előzmény GLP
(4/46)
Hát, így a képek alapján nem sírok be tõle... de nézem, mert ilyenkor szoktam kikapcsolni az agyamat. Ehhez jó is lesz ez a "film" a leírásod alapján. :)
8/10
GLP 2010 szept. 22. - 10:18:46 8/10 Előzmény Béciman
(3/46)
Az "AFTERWORLD" egy 25 helyszínen játszódó 130 részes Computer-animációs sorozat ami párperces epizódokból áll; Hogy ebbõl mennyi fért bele 1,5 órába azt nem tudom.

Elsõ benyomásom szerint kicsit vontatott, pedig én nem vagyok egy pörgõs srác; és leginkább az elcs*szett PC-s játékok hangulatát idézi.

Ha szereted az elvont, belassult, posztapokaliptikus, enyhén depresszív hangulatú, sivár és lélektelen baromságokat, akkor mindenképp ajánlom neked!

Én mindenesetre felveszem !MAGAMNAK!(nem másnak), mert érdekes tanulmány;
de, ha én csinéltam volna, nem biztos, hogy büszke lennék rá....
Quarker 2010 szept. 21. - 22:59:46 Előzmény Béciman
(2/46)
Csak 8 rész készült belõle.
Béciman 2010 szept. 20. - 22:53:15
(1/46)
Izgalmasnak ígérkezik ez a sorozat, de szeretném tudni, hogy vajon hány részes? Ezt miért nem közlik a nézõkkel? Talán, mert arra számítanak, ha nem lesz elég nagy nézettsége (szerdán éjjel az amúgy sem valószínû), akkor nem adják le végig?