Tilda36 2009 szept. 02. - 09:39:48
(746/4446)
Valóban nem mutatták Gaby és Javier esküvõjét csak mellékesen megemlítették. Úgy látszik mellékszereplõknek tekinti a forgatókönyvíró. Kíváncsi leszek Nana és Ismael esküvõjét is csak bejelentik vagy mutatják a házasságkötést?

Valéria és Francisco meg látványosan szenved, de még véletlenül sem visszakozna F. Úgy látszik fontosabb neki, hogy Marcia
elhagyja a házat. A másik ok pedig az, hogy még sokáig kell folytatni a történetet.

Írtad, hogy a tegnapi részben Pablo bevallja, hogy nõs volt. Mikor volt ez a reklám után közvetlenül?
Tilda36 2009 szept. 02. - 09:34:39
(745/4446)
Pablót Jorge teszi el láb alól, mert rajtakapja Marciával, a lányra is rálõ, de õ késõbb felépül.

Nem tudok róla, hogy Pablónak volt felesége ráadásul gazdag volt de már nem él. Melyik részben volt ez?
6/10
napraforgó 2009 szept. 02. - 08:49:10 6/10
(744/4446)
Ja és ott van még Gaby és Javier esküvõje. Egyik percben arról beszélnek, hogy Javier oda költözik Gaby házába és összeházasodnak, de nem akarnak nagy esküvõt, csak a polgári szertartást, majd a pap késõbb megáldja õket.
Aztán másnap már férj-feleségként beszélgetnek. Kicsit furcsállottam, hogy sem Valeria, sem Lulu, mint barátnõi, sem az öccse és a sógornõje nem vett részt Gaby esküvõjén, és Javier sem kérte fel Franciscot, testi-lelki jóbarátját tanúnak... Na persze, mert akkor tán Valeria és Francisco találkoztak volna az esküvõjükön és esetleg ki találtak volna békülni. Na és akkor hova lenne a nagy bonyodalom Paulával? Meg a legényszöktetés az esküvõn is elmaradt volna... Hát igen, úgy tûnik Gaby és Javier nem olyan fontos szál, lehet kicsit hanyagolni...Õk csak olyan mellékszereplõk.
6/10
napraforgó 2009 szept. 02. - 08:41:00 6/10 Előzmény Tilda36
(743/4446)
Pablot ki teszi el láb alól és miért? Róla is megvan a véleményem, ahogy tegnap kiderült, pont olyan, mint Chema, csak fiatalabb kiadásban. Õ is egy gazdag nõt vett el, hogy beindítsa a ssaját vállalkozását, és mit ad isten, a neje éppúgy meghalt, mint Chemáé. Még a végén néhány gyerek is elõkerül...
6/10
napraforgó 2009 szept. 02. - 08:37:47 6/10
(742/4446)
Na látom már, a szereplõk fele kihal kb. egy hét alatt, mire ez a nagy vérengzés? Elfogyott a pénz a gázsira, vagy beleuntak a színészek a történetbeÍ? Habár a gyilkolászás a forgatókönyvírók részérõl már elkezdõdött: Carlos, a felügyelõ, Gerardo...
6/10
napraforgó 2009 szept. 02. - 08:34:42 6/10 Előzmény dora13
(741/4446)
Arra én is rájöttem, hogy ugrott a történet egy hónapot, nem vagyok hülye. Csak máskor elnyammognak egy nap történésein is több részen keresztül. Lorna és a nagyapja is épp csak átszöktek a határon, a következõ részben meg már stabil állásuk van a San Romam birtokon. Azt hittem, hogy ezt is ragozzák kicsinyég.
kl83 2009 szept. 01. - 22:57:48
(740/4446)
Nos, mi csúszunk ha jól olvasom Lulu a youtube szerint 87. részben hal meg. Nálunk a 89-ben fog. Ezek szerint Paula ugye a 90.-ben így tehát nálunk 92-ben. Pablo pedig a 103. részben nálunk. Hm. már alig várom hogy hány részes lesz nálunk youtube 167 rész van. Imdb-n 172 írnak ha 2-3 résszel vagyunk csúszva így is csak 169-170 rész jön ki. Ez nagyon érdekes lesz.
kl83 2009 szept. 01. - 22:53:15
(739/4446)
Nah, végre valaki más is válaszolt. Mert utálok egy csomoszor elmondani valamit amit már egyszer elmondtam. Ez a DNS vizsgálat egy rejtély számomra mert ugye Chicagóban készült ahol csak néhány napig volt Pablo és Andres, eredményt nem várták meg. Mire hazamennek utánna szinte nemsokkal Valeria elmondja Belinda a lányod. Pablo megharagszik majd kibékülnek teszt még mindig sehol csak Pablo halála után kerül elõ.
Tilda36 2009 szept. 01. - 20:18:44
(738/4446)
Én úgy tudom miután Pabló meghal utána küldik a postáját, amiben van a DNS teszt eredménye. Valóban Ismael bontja fel a postát, mely tartalmazza Andres pozitív tesztjét, ezt megbeszéli Nanával utána haladéktalanul felkeresi Valériát.

"Tegnap épp csak megállapodtak abban, hogy Paula és Francisco esküvõje 1 hónap múlva lesz, és kb. 5 perc múlva már arról beszélgetett Valeria és Nana, hogy holnap lesz az esküvõ"

Ez a "holnap" még szerdán is kitart - úgy látszik addig még történik ez-az - és csütörtökön fogja Valéria "elrabolni" Franciscot az igen kimondása elõtt.
10/10
dora13 2009 szept. 01. - 19:52:57 10/10
(737/4446)
Szia

Aszem a 108. rész körül derül ki hogy Belinda nem Pablo lánya amikor Pablo halála után Ismael megtalálja a DNS vizsgálat eredményét miszerint Andres a fia és nem Belinda. Egyébként ezt én is furcsállom mert mikor Valéria csináltatta a tesztet akkor pár nap alatt kész volt.

Tegnap épp csak megállapodtak abban, hogy Paula és Francisco esküvõje 1 hónap múlva lesz, és kb. 5 perc múlva már arról beszélgetett Valeria és Nana, hogy holnap lesz az esküvõ, kéne valamit csinálni, stb....
Errõl csak annyit hogy ugrót 1 hónapot a történet.
10/10
Caprivion 2009 szept. 01. - 19:48:42 10/10
(736/4446)
Köszönöm szépen a hétfõi tartalmat!:D
GabiX 2009 szept. 01. - 18:26:08
(735/4446)
Valaki le tudná írni, mi történt a mai részben? Sajnos a suliban már ma volt matek fakt, a videót meg nem állítottam be... =( Különösen a veszekedések és esetleges verekedések érdekelnek... =D Elõre is köszönöm!
6/10
napraforgó 2009 szept. 01. - 15:34:34 6/10 Előzmény kl83
(734/4446)
Mikor és hogyan derül ki, hogy Belinda nem Pablo lánya? Vele nem csináltatott DNS tesztet? Végül Andressel megcsinálták a DNS tesztet, vagy csak szó volt róla, hogy szükséges? Ha megcsinálták, miért nem tudjuk még az eredményt? ilyen sokáig nem tart a teszt elkészítése.
Tegnap épp csak megállapodtak abban, hogy Paula és Francisco esküvõje 1 hónap múlva lesz, és kb. 5 perc múlva már arról beszélgetett Valeria és Nana, hogy holnap lesz az esküvõ, kéne valamit csinálni, stb....
Tilda36 2009 aug. 31. - 20:37:18
(733/4446)
Milyen jó, hogy itt vagy legalább pontosítasz.:-))
Legalább ez egy jóhangulatú topic és még precíz információk is vannak hála neked.
Kár, hogy néha a háziasszonyi teendõk elszólítanak, így nem teljes a kép...pedig megpróbáltam.:-)
kl83 2009 aug. 31. - 20:25:17
(732/4446)
Azért azt hozzátenném, hogy miért kéne eladnia hogy ne kerüljön Chema kezébe házasság révén. Zoraida terve ugyanis az hogy mindent Alex-re iratja át és így Chema nem jogosult semmire a házasság révén. Pablónak csak felajánlotta hogy eladja ha Chema elveszi és akkor a San Román birtokra költöznek. Természetesen Chema mindent magának akar de semmit nem fog elérni. Domingezéknél Alex állja mindig az útját Contrerasnál Francisco tesz be neki és még Pablo pénzét sem tudja megszerezni mert kiderül hogy Belinda nem Pablótól van. Egyébként azt már most is lehetett látni amikor kérdezte Belindától miért szeretnéd felvenni a nevét. Amire válaszolt és Chema reakciója lehet már most is látni hogy Belinda az õ lánya.
Tilda36 2009 aug. 31. - 20:13:34 Előzmény Caprivion
(731/4446)
Marcia elérte, hogy Francisco kitûzte az esküvõt, ami 1 hónap múlva lesz, egyben megígérte, hogy aláírja a dokumentumokat.

Elkészült az iskola de Valéria érzelmei nem változtak F. iránt, nincsenek együtt Paolóval. Jorge megkéri Paolót, hogy ne találkozzon Marciával, õ megerõsíti ebben.
Geraldo halála nem rendíti meg Lulut, még eltemetni sem akarja.
Ami érdekes megvolt Gabyék esküvõje..ezt Valériától tudjuk meg. Gaby kibékül Mauróval. Ismael újból felhozza a lánykérést, de Nana elhárítja az újbóli közeledést. Talán majd késõbb. Solaida el kívánja adni a birtokot Paolónak, mert nem akarja, hogy Chema rátegye a kezét mivel házasság a téma. Hát ennyi dióhéjban.
Tilda36 2009 aug. 31. - 20:04:22
(730/4446)
Én is erre tippeltem. Azért érdekes téma a helyszínekrõl is beszélgetni.
kl83 2009 aug. 31. - 19:55:42
(729/4446)
Nos amennyire én tudom, ez leginkább kolumbiai sorozat úgy hogy a Telemundo kolumbiai mûtermeiben készülnek a benti jelenetek. A külsõ helyszínek legtöbbször csak az operatõr van jelen õ csinálja meg a felvételeket amit aztán felhasználnak a stúdióban mert drága a színészek utaztatása és ellátása. Alapjában véve a helyszínt senki nemtudja megmondani mert akárhol felvehették és beállíthatták hogy igen itt vagyunk pl. Valeria Miamiban nyaral Belindával természetesen nem ott vannak, mert látható hogy ugyanott vannak ahol a Szálloda van ahova Belinda nap mint nap jár. Csak más kameraállás és egy kicsit más elrendezés. Ennyi. Lehet itt annyi helyszínt mondani amennyit akartok úgysem fogjátok eltalálni.
Tilda36 2009 aug. 31. - 19:43:42
(728/4446)
Azért ez a Paula nem normális. Önként, dalolva megy a vesztébe. Ismeri a nõvérét mégis vakon követi az utasításait. Nem gondol arra mennyire megalázza magát? Képes halálos betegnek tettetni magát, hogy nem éppen egy dúsgazdag férfi feleségül vegye természetesen mindenáron, holott van neki szeretõje, akihez vonzódik. Az se baj ha nem szereti, az se baj ha soha nem fog hozzáérni csak meglegyen az esküvõ! Pedig Miguel még figyelmeztette is...

Na most egy kicsit a valóság talaján filózgattam nézzétek el nekem oké?
Tilda36 2009 aug. 31. - 19:34:37
(727/4446)
Nem láttam a sori legelejét, úgy a 10. résztõl kezdtem el nézni. Sajnos nem vagyok USA szakértõ, de Florida tényleg valószínûtlen. Én inkább Texas államra gondoltam.

Valaki írt a bevándorlókról. Azért hihetetlen, hogy sorozatokat lõnek ki felszólítás nélkül az amcsik ezekre a szerencsétlenekre. Nem hiszem, hogy ez a valóságban így mûködne. Erõsítsen meg ebben valaki.