7/10
arwen1995 2010 jan. 27. - 14:59:44 7/10
(4286/4446)
Lehet h akartak neki 2.évadot is.
a hegylakó 2010 jan. 26. - 18:00:17
(4285/4446)
Az RTL felteszi a Rubí részeit az RTL Mostra, na most ilyen alapon a Második esélyt és igazán feltehették volna, vagy feltehetnék utólag.
10/10
Diva15 2010 jan. 25. - 19:35:33 10/10
(4284/4446)
Köszönöm szépen! Hát megérdemlik a büntetésüket!
Miss Pearl 2010 jan. 25. - 18:38:51 Előzmény Diva15
(4283/4446)
Sya!

Rubi a végén leesik a lépcsõrõl, és azt hiszem valami üvegasztalra esik, amely szétvágja az arcát! Mutatják, ahogy fekszik a kórházban, és kötés fedi az arcát! A tesója meglátogatja, aki elmondja neki, hogy az arca totálkáros, sõt az egyik lábát le is vágták! Utána meg azt lehet látni, hogy egy fekete cucc van rajta a fejére is ráhúzva, és valami érdekes rideg helyen van elrejtõzve! Lesz egy unokahúga ezt egy kedves hozzászóló árulta el nekem is, aki majd elmegy hozzá, és beszélnek! Ahogy értettem õt is Rubinak hívják,õ is szép csaj, szõke, kis ribike! Azt is hallottam egy hozzászólótól, hogy Hector meghal balesetben Maribel pedig Alejandroval jön össze! Rubi nagyon szép nõ, irigylésre méltó külsõvel, bárki elviselné sztem, ha így nézhetne ki! Nekem ha ilyen hajam lenne, az már nagyon jó lenne! A gonosz karakter viszont nem jön be, de ilyennek is kell lennie valakinek! Annyira nem tûnik nagy durranásnak a film, a Második esély jobb volt! Szegény Maribelt sajnálom, hogy ilyen gonosz nõ került közel hozzá, és kihasználja! Szerencsére a végén boldog lesz Maribel, és Rubi megkapja a büntetését Hectorral együtt! Kb ennyi!
10/10
Diva15 2010 jan. 25. - 11:11:38 10/10
(4282/4446)
Sorry, *szenvedett
10/10
Diva15 2010 jan. 25. - 11:10:39 10/10
(4281/4446)
Abba a szilikonosba asszem a fõszereplõ csaj meghal xD
Na, Rubíka megérdemli a sorsát, meg az a Héctor is :D
Mondjuk a Második esélybe Belinda sorsa sem lett happy, mert mégis rákban meg AIDS-ben szenvedet...
10/10
annobal 2010 jan. 25. - 08:18:30 10/10
(4280/4446)
Nem happy end lesz a vége! Azt olvastam, hogy ennek Rubinak valami üveg összevágja az arcát, és nem lehet majd plasztikázni, és a lábát is le kell vágni. Az a szépfiú - Héctor - pedig valami autóbalesetben meghal!
10/10
Diva15 2010 jan. 24. - 20:52:43 10/10
(4279/4446)
És azt elmondod mi lett a vége?
Nekem általában egy telenovelláról az elsõ részben kiderül, hogy jó lesz -e, vagy nem.. és ebbõl azt derült ki, hogy nagyon sz*r lesz!
Miss Pearl 2010 jan. 24. - 20:36:17 Előzmény Diva15
(4278/4446)
Szióka! Én se fogom nézni tovább sztem, vhogy nem jön be! Láttam youtube-on egy videót a végérõl, eléggé gázos!
10/10
Diva15 2010 jan. 24. - 20:00:12 10/10
(4277/4446)
Az elején ezt a "másság" dolgot még én is elfogadtam, de utána már egyre inkább ellenszenvesebbek lettek, pláne, amikor kiderült számukra, hogy Belinda AIDS-es, és Alex ott mondta Andrésnek, hogy fontos az õszinteség, ha félreléptek, mondják el a másiknak, stb.. ráadásul nagyon gusztustalan volt, hogy még megfogták egymás kezét, hogy õk is kimondták az igent... találhattak volna nekik két rendes csajt, és kész, de áhh.. kíváncsi vagyok, a vendégek vajon nem szörnyedtek el attól, hogy Valeria San Román és Zoraida Beltrán de Domínguez fiai melegek?
10/10
annobal 2010 jan. 24. - 19:00:28 10/10
(4276/4446)
Vali "esküvõi" ruhaválasztása tényleg vitatható. Az eddigi menyasszonyok valóban odaillõ ruhát viseltek, na de az a vörös, kb. 4 m uszályos, már-már ágyékig kivágott ruci...?! A várva várt esküvõjükön?! (És a melle is tényleg furán állt benne.)

( Bírtam volna, ha hirtelen kilép valaki a tömegbõl, leveszi mondjuk parókáját, vagy netán maszkját, és kiderül, hogy PAPI él, beszól valami "chemásat", és megpróbálja lelõni Valit.... XD...a többit a képzeletetekre bízom. :D És ha õ nyer a végén?! XD )

Ezt már említettétek, de én sem állom meg, hogy ne röhögjek a legvégén, mikor Valival együtt még Laura, vagy az egyik "homokember" - Alex is énekli a Necesitót...:DDD Ez kicsit gáz volt...

Vagy mikor megfogták egymás kezét Andressel... Lehet, hogy homofób vagyok, de sokszor éreztem erõltetettnek ezt a "fogadjuk el a melegeket" - tanítását a sorinak. Meg hogy ezt az összes fõszereplõ teljes hétköznapisággal nyugtázta, még az apa, Don Carlos is (na, papink azért nem! XD)??!! Pláne, egy ilyen latin-katolikus-kultúrkörben?! Jó, én értem, hogy valahogy tanítani kell a népet a jóra, de azért picit próbálhatnák hitelesebben tálalni! Mondom, az már végképp sok volt, hogy Alex apja - egy meglehetõsen konzervatív DON - azonnal, széles mosollyal arcán(!) elfogadta fia "másságát"!
6/10
napraforgó 2010 jan. 24. - 17:16:36 6/10
(4275/4446)
Nem akartam szõrszálhasogatni, bocs. De a felhasított ruhában éppen az a lényeg, hogy hosszú, és csak akkor látszik ki a láb, ha mozog,lépked a nõ. Ettõl olyan szexi. Ha egyhelyben áll, akkor egész szolídnak, hosszúnak tûnik. De Valeria ruhája nem ilyen volt, elöl több, mint a fele combja kilátszott, eleve így volt szabva. Egyébként meg nincs túl nagy jelentõsége, azt hiszem megegyeztünk abban, hogy nem volt kimondottan esküvõre való.
10/10
Diva15 2010 jan. 24. - 10:08:02 10/10
(4274/4446)
Én is megnéztem a Rubí elsõ részét, és nagyon nem jött be, nem vagyok rá kíváncsi, hogy hogyan teszi tönkre mások életét 110 részen keresztül. Ez a csaj egy hülye kis lotyó, aki a szépségét kihasználva akar meggazdagodni (szociális törtetõ). Nem tetszik Barbara Mori játéka sem.. Amúgy a Rubí nõvérét alakító Paty Díaz szerepelt a Paula és Paulinában, õ volt Lalita, aki úrnõje minden gonoszságáról tudott: nekem ebben a szerepben jobban tetszett, sokkal aranyosabb volt, és hitelesebben is játszott.
10/10
Diva15 2010 jan. 24. - 10:02:49 10/10
(4273/4446)
Annobal: ez akkor is jó volt!
Hát, nekem egyáltalán nem jött be Valeria PIROS menyasszonyi ruhája. Mindenki sokkal "menyasszonyiasabb" volt, és nem hiszem, hogy ez a piros-fehér náluk hagyomány, mert a történet elején is fehér ruhába készült férjhez menni (ami sokkal szebb volt szerintem), Paula is fehér ruhában volt az esküvõjén, és Daniela is. Ja, és e z az érmés dolog is hülyeség volt szerintem, egy esküvõn sem láthattunk ilyet (bár Beto & Daniela ceremóniáját nem is láttul). Ráadásul az a piros ruha túlságosan kihívó volt.. mondjuk nekem a végén az az éneklés sem tetszett...
Tilda36 2010 jan. 24. - 09:03:52
(4272/4446)
Nem volt elõl felhasítva hanem így volt szabva. Köszönöm a kiigazítást! Érdekes, hogy a végére elõjönnek a szõrszálhasogatások, de pont tõled? Na mindegy.

Szép hétvégét mindenkinek!:-)
6/10
napraforgó 2010 jan. 24. - 06:07:39 6/10
(4271/4446)
Hát én a Rubí elsö része után úgy döntöttem, hogy kihagyom. Nyerhetett tõlem akárhány díjat, én 115 részen keresztül biztos nem akarom nézni a fõszereplõ ármánykodását, gonoszkodását.
Akkor már inkább jobban szeretem a hagyományos felfogású telenovellákat, pl. amikor a szegény, ámde jó kislányt, esetleg ifjút sújtják az élet viharai, de a végén minden jóra fordul, mint a népmesékben.
Habár a szõke srác nagyon vonzó...
6/10
napraforgó 2010 jan. 24. - 05:59:24 6/10 Előzmény Tilda36
(4270/4446)
Hát az a piros ruha nem volt elõl felhasítva, haanem teljesen rövidre volt szabvaa, így jól érvényesült Vali vastag comja és nagy térde. Ja és furi volt, hogy a mellén nem simúlt a testére a ruha, hanem elállt, vagyis a nyaka és a cicije között át lehetett látni a teste, meg a ruha között... Szinte ki volt feszítve.
10/10
annobal 2010 jan. 23. - 22:00:47 10/10
(4269/4446)
Jól megnéztem, és se Paula, se Migu, se Gerardo, vagy Lulu nincs azon a bulin. Vagy csak kerülték a fotózást?

Diva15: Jó, nem az én "Paulám".:D ...sajnos...:D

Nézegettem a youtube-on a TdP-linkeket, és bakik is vannak fennt. Hááát, jól elvoltak a forgatásokon, még szellentést utánzó hangokkal is szívatták egymást. :D Nem is gondoltam volna, hogy S. Lisazo (Paco) is ekkora mókamiki. :D
10/10
Diva15 2010 jan. 23. - 19:39:09 10/10
(4268/4446)
A számból vetted ki a szavakat, tökéletesen egyetértek!
Annyi különbséggel, hogy én a Rubit nem fogom nézni tovább.
Miss Pearl 2010 jan. 23. - 19:02:42 Előzmény arwen1995
(4267/4446)
Szerintem is jó volt a film,csak olyan összecsapott volt az utolsó rész! Mindent belesûrítettek, Marcia gyorsan meghalt, igenis szenvednie kellett volna, nem halált érdemelt volna, hanem börtönt, kínzást! Oké, hogy Belinda azért lett AIDS-es mert felelõtlen volt, de a rák az már túlzás volt neki sztem! Sajnáltam õt, nekem jobban tetszett volna úgy a vége a filmnek, ha Belindát nem kendõben,és annyira leépülve látom! Megbánta bûneit szegény,de legalább az anyjával volt! Chema meg mindenki számára halott,soha nem jön vissza a városba, így meg nem igazán fontos mi lett vele a végén! Itt a fõ gonosz Marcia volt, egy borzalmas nõ! Én azon akadtam ki, hogy ez a nõ mindenkivel összefeküdt, mindegy volt, hogy öreg és gusztustalan egy pasi, ha van pénze akkor õ máris ágyba bújt vele! Fúúj! Valeria ruhája meg nem esküvõre való volt! Ízléstelen! Nem egy szerelmes nõt sugallt, hanem egy ribancot! Voltak itt a végén érdekes dolgok, de ezt már megszokhattuk! A Rubyba belenéztem, érdekes egy film! Bár ki nem állhatom az ilyen stílusú nõket, kíváncsi leszek, hogy milyen lesz majd, hogyan változik meg! Ahogy elnéztem, a bnõje az a gazdag csaj rendes, és a pasiját máris kinézte magának! A kis ribike! Szép napot nektek!