Téma: Megamánia

Jozefa 2010 okt. 05. - 14:00:06
(5/25)
Nem azzal van a baj, hogy ne lenne alapvetõen aranyos, helyes stb. De nem bírom elviselni pl., amikor egy mûsorvezetõ kérdez valamit egy riportalanytól, és nem várja meg a választ, hanem maga beszél tovább. Tegnap este pl. ezt csinálta. Nem tudom, hogy ez betudható-e esetleg rutintalanságnak, és majd "kinövi", de akkor is allergiás vagyok az ilyesmire!
xshampster 2010 szept. 30. - 10:46:16
(4/25)
ezek a végéig fognak menetelni még akkor is ha kevesebb szavazatot kapnak, hogy ne veszítsenek nézõket
xshampster 2010 szept. 30. - 10:44:37
(3/25)
minek jelentkezett szerencsétlen hülye. bár azt is el tudom képzelni hogy megkérték hogy rá játszon, ami az rtl-en be vált tabáninál az a tv2-ön is müködhet
Jozefa 2010 szept. 30. - 10:40:44
(2/25)
Hát igen, ehhez az 51-59 %-hoz csak gratulálni tudok. A mûsorvezetõ csajnak meg egy mondatban ötször botlik meg a nyelve, tök idegesítõ. Egyébként meg ízléstelen az egész mûsor: "Szavazzatok, hogy ki a jobb pasi, Bence vagy Dávid?" (De lehet, hogy Daninak hívják, nem emlékszem...)Ennyire nyíltan a tini libákra kihegyezni... És nyilván csak azért, hogy lepipálják az X-faktort... Szánalmas ez az erõltetett versengés...
silvamarius 2010 szept. 29. - 23:38:07
(1/25)
A tegnapi adás szavazásának eredménye 51% - 59%. :D:D Tatár Csilla nagyon hülyén kérdez, nem figyel arra, amit válaszolnak neki. Elég béna.