Téma: Megasztár 4.

Theine 2008 okt. 13. - 17:01:23
(1130/7530)
Igaza van Josefának amit leírt, neked meg abban amit megfogalmaztál. Azért ez nagyon szomorú, hogy csak botrányos mûsorok tarthatják fenn az érdeklõdést. Azért még nem minden nézõnek fertõzte meg a lelkét a média által diktált gyûlölködés. Sokan vannak jobb érzésû emberek, ezeket akarják egymás ellen fordítani? Ha már a politikai helyzet olyan amilyen, akkor erre még rátesz egy jó nagy lapáttal a média!

Ezek lennének ma az értékek?
Kiszel, Annácska, Hajdú és a többi playmate?
Hová süllyedünk még?

Régen volt a Ki mit tud, ott még hírbõl sem ismerték a romlottságot. Szerettük nézni, most is igény lenne rá, de helyettünk dönt a média és a szennyet, mocskot diktálja belénk. Most egyesek mondhatják: nem kell nézni, ott van a távkapcsoló. Igaz.
1/10
efes 2008 okt. 13. - 16:26:09 1/10
(1129/7530)
Lehet. De a valóság nagyjából az lesz, hogy így -Fridivel- tudja tartani az amúgy nem túl magas nézettséget a mûsor. Tudomásul kell venni, hogy a kereskedelmi televíziózás a botrányról szól. Most, hogy csinálnak egy ilyen tehetségkutatónak álcázott mûsort, ez is csak arra apropó, hogy történjen valami. Vagy vaskosat cigányozik (buzizik, zsidózik) valaki, vagy botrányosan rossz (nem feltûnõ, hogy szinte botrányosan alig jó valaki???), vagy beszól, vagy leszól, ami alkalmat nyit a nézõknek, hogy otthon, baráti körben, iskolában, munkahelyen cigányozzanak, buzizzanak, le- és beszóljanak. Ebben asszisztál most Fridi, mint ahogy teszi már régóta, egy profi médiaszakemberhez méltóan. A jó senkit nem érdekel már. Ez van.
5/10
Melkon 2008 okt. 13. - 16:11:06 5/10
(1128/7530)
Miatta érdemes nézni xD.
Az énekesek miatt legalábbis én biztos nem nézném...
A 2. széria óta nincs olyan énekes aki megfogott volna.
Jozefa 2008 okt. 13. - 15:57:50
(1127/7530)
Hát ez igaz, hogy most ezen rágózunk, de a hosszú távú következmény meg az, hogy nekem hiteltelen az egész zsûrizés és többet nem fogom nézni. És lehet, hogy más is lesz ezzel így...
3/10
Semprini 2008 okt. 13. - 15:29:20 3/10
(1126/7530)
Fura, hogy van aki ezen még meglepõdik... :-P
1/10
efes 2008 okt. 13. - 15:18:18 1/10
(1125/7530)
De, éppen hogy telitalálat Fridi szereplése. Szinte máson sem rágózik az összes Megasztár4 fórum, minthogy ilyen bunkó, meg olyan bunkó a Fridi.
Jozefa 2008 okt. 13. - 15:06:01
(1124/7530)
Csak nekem tûnik úgy, hogy ebben a Megasztár 4-ben sokkal több a reklám, mint a korábbiakban volt? Ezt most szinte nézhetetlennek tartottam, negyedóránként reklámoztak! Lehet, hogy meg se nézem többet...
Fridi tényleg ritka bunkó volt, és ez azért irritált különösen, mert erõltetetten volt az: mintha direkt kellene kiizzadnia valami sértést magából minden egyes versenyzõnél... Nem az a gond, ha valaki megmondja az õszinte kritikát egy ilyen versenyben, és még az sem, ha az õ kritikája nem talál visszhangra a nézõknél - az a dolga, hogy a saját meggyõzõdése alapján kritizáljon. Na de ahogy ezt õ tette, ahhoz nem kell intelligencia, nem kell lelki finomság, semmi olyan dolog, amit õ tud és én nem, és amiért elvileg õ ül ott és nem én. Vagdalkozni bárki tud, ez útszéli stílus. Ahhoz kéne egy kis érzelmi intelligencia, hogy úgy kritizáljon, hogy ne züllessze vele a mûsor színvonalát, a hangulatot, és mellesleg a saját maga imidzsét se...
3/10
zee944 2008 okt. 13. - 14:46:25 3/10
(1123/7530)
Ezzel amúgy egyértek.

"Nehogy már mindenki csak énekelgessen. Menjen el dolgozni,"

:D
1/10
offtopic
efes 2008 okt. 13. - 14:28:34 1/10
(1122/7530)
Bizony! És diploma sem kell ám mindenkinek... Ma Pesten például szinte lehetetlen tisztességes iparos mestert találni, mert mindenki sztár (vagy diplomás munkanélküli) akar lenni.
3/10
Semprini 2008 okt. 13. - 14:27:38 3/10
(1121/7530)
Részben igazad van, de az azért skandalum, amikor egy (illetve esetünkben négy) abszolút hozzá NEM értõ mondja meg egy igenis jól éneklõ valakinek, hogy nem jó. Márpedig itt az történik. Keljetettek egy csomó jobbnál jobb hangot, hogy legyen hely a saját kedvenckéiknek, akiket most aztán ajnározni fognak, mivel ezek maradtak, ilyen lett a mezõny, mert a zsûri ilyenné formálta!
janetoth 2008 okt. 13. - 14:26:48
(1120/7530)
FRIDERIKUSZ!
Nagyon sajnálom, hogy a "népszerûséghez" már neki is ilyen eszközökhöz kell folyamodnia. Mert hogy most odafigyeltünk rá, az biztos. Idáig jutottunk. Túl sok a sztár, neki se jut több mócsing, ha nem bunkózik. Kell egy tésztaképû barom ebbe a mûsorba is, aki nézettséget csinál...

Egyébként emberileg felháborító, ahogyan a nõnemû egyedekkel beszélt. Vajh miért pont velük...

Én egyébként 36 és nõ vagyok, akkor tulképp írjam is le magam, mert annyi az élet ertelme, hogy max 22-ig be kell futni, nincs tovább?
Jelentem, a világ még tele van olyan csodákkal, amit akár 92 évesen is érdemes hajtani, és akár jónak is lenni benne. Persze ez NEM BIZTOS, hogy a médiában keresendõ...
Tudom, hogy ezt se olvassa el senki, akinek szól, de nem számít. Bizonyára kap most FRIDIBÁ onnan is, ahonnan kell.

Jó ez a "megasztár"... De talán elég is volt ennyi. Nézzem még egyáltalán?
Merthogy ez a mûsor is átment RTL klubos való világba. Olyan mint az a bizonyos kürtõs-kalács:
"KÖZÉPEN A SEMMI KÖRÜL OTT A MÁZ..."
1/10
offtopic
efes 2008 okt. 13. - 13:53:37 1/10
(1119/7530)
A jó múltkorában hallottam a Boogiet valamelyik kocsmában, egy teljesen elmebeteg összetételû trióban: Boogie, egy dobos és egy tubás (!) ...:D De amúgy jól tolták. Szerintem azóta is kocsmákban nyomja a bluest, ott, ahová az való. De valószínûleg még mindig bankban dolgozik...:)
totya4 2008 okt. 13. - 11:42:45
(1118/7530)
Nekem tetszik a mûsor, színvonalas, egyedül a friderikuszt kéne onnan ki@ni. Egyébként miért nem volt ott a válogatásokon? Azt hogy unta volna ez a kiégett tapló. :D
pirosaranyka 2008 okt. 13. - 11:08:32
(1117/7530)
bevezetonek csak annyit: ez a zsuri alkalmatlan ennek a versenynek a levezenylesere.

negy olyan eros szemelyisegu embert valasztottak,akiknek kulon-kulon is akkora egojuk van,hogy keptelenek "team"-ben dolgozni.mindegyik foszereplo akar lenni,egyik sem birja elviselni,hogy rajta kivul meg harom masik ember is velemenyt mondhat.kulonosen nagy feszultseg tapasztalhato Friderikusz es Fenyo kozott.
(hogy Friderikusz Sandor mit keres ebben a musorban,arra egyelore en is keresem a valaszt.de nekem nem az a bajom,mint az elottem szoloknak,kicsit mas.Friderikusz Ur,hogy a fenebe lehet egy olyan nivos intellektualis musor utan,mint az ATV-s "Friderikusz most",egy ilyen silany produkcioban szerepelni?kellett ez Onnek?ot perc alatt agyonzuzta az utobbi evekben Onrol kialakitott kepet,amit en nagyon sajnalok.)

amugy,szerintem a zsuri egyaltalan nem volt kemeny,sot...inkabb tulsagosan is vajszivuek voltak.legfokeppen Fenyo Miklostol vartam volna elesebb kritikakat,mert a tobbseg egesz egyszeruen nem valo a Megasztarba.nincs hangjuk,stilusuk,egyeniseguk...halvanyszurkek.ez persze az elovalogatasok "eredmenye",ahol is pont a tehetsegesebbjet tanacsoltak el.sosem tudjuk meg miert...
a stylistok,a fodraszok,a sminkesek,a koreografusok is messze alulmultak magukat.

az elso egy ora utan ugy ereztem,mintha ez a musor az elozo harom Megasztar parodiaja lenne...minden tekintetben.
kar erte!

de,hogy ne csak negativumot irjak,Nkuya Sonia es Lakatos Krisztian nagyon tetszett.
3/10
zee944 2008 okt. 13. - 10:11:43 3/10
(1116/7530)
Valóban enyhén ízléstelen ez a fajta poénkodás.

Friderikusszal nekem még csak nem is az a bajom, hogy érzéketlen. Hanem hogy olyanokkal beszél tahóparaszt stílusban, akik nem is voltak rosszak. Kíváncsi vagyok, mit szólna hozzá, ha vele merne így beszélni valaki (az elmúlt 8 évben erre jócskán adott okot).
perry 2008 okt. 13. - 09:09:52
(1115/7530)
Ha érdekel akkor nekem van egy CD-m Póka Angélával Dalok a Döntõbõl címmel.
13 számmal és 3 videóval.
Amennyiben igényt tartasz rá át tudom másolni.
Magenta99 2008 okt. 13. - 06:42:30
(1114/7530)
Már egyszer értetlenkedtem emiatt....
Lüszi 13 éves - oké, túl fiatal.
De ott a Hien, õ 14 éves! Rajta miért nem akad ki senki?
Szerintem õ pont olyan fiatal és egyáltalán nem idevaló még!
Ebben az életkorban 1 év ide-oda nem hiszem, hogy számítana!
3/10
Semprini 2008 okt. 13. - 00:31:11 3/10
(1113/7530)
Ha tényleg túlsúlyosak lennének, akkor azt mondom, oké, bár akkor sem a tévé nyilvánossága elõtt kéne ilyet mondani. De ezek a versenyzõk még bõven innem vannak a kóros elhízás fogalmán.
Ezüstliliom 2008 okt. 12. - 23:52:09 Előzmény Semprini
(1112/7530)
Eszenyi nem azt mondta, hogy nem jutnak tovább, ha nem fogynak le. Szerintem nem volt bántó, ahogy szóvá tette, és bizony elõnyükre válna, ha pár kilót leadnának. Nem csak mint elõadónak, hanem az egészségük érdekében is.
Ezüstliliom 2008 okt. 12. - 23:48:40 Előzmény Semprini
(1111/7530)
Megköszönném ha elküldenéd az oldal (Balkán Express) elérési útvonalát priviben.