Téma: Megújult fórum - kérdések, javaslatok

Ezüstliliom 2018 júl. 04. - 12:21:32
(233/593)
Az előzménylinkek még most sem működnek.
Ezüstliliom 2018 júl. 04. - 12:20:51 Előzmény polgar.zoltan
(232/593)
Csak most találtam erre a topikra, és próbálom az elejétől emészteni, ezért bocs, ha olyanra reagálok, amin már túljutottatok!

"Ez nagyon fontos: NEM adjuk ki senki email címét, a privát üzenetküldés úgy működik, mint a legtöbb modern helyen: az egyik felhasználó ír a másiknak egy üzenetet a PORT.hu-n, egy űrlapon keresztül, és az a másik felhasználó email fiókjában landol. Csak akkor tudja meg a küldő fél a másik email címét, ha a másik felhasználó válaszol az email-re, és onnantól ők emaileznek, ami pedig már ismert."

Na ez egy OLTÁRI NAGY HÜLYESÉG! Ha itt írok privit, nem feltétlen akarok a második üzenetváltáskor már e-mailezni az illetővel. A régi leveleim és a bemutatkozásom hová lett???

Azt hiszem, elmegyek 100-ig számolni... Jelenleg úgy érzem, én sem fogok maradni, ha ez a rendszer ilyen marad.
bori4 2018 júl. 03. - 19:40:40
(231/593)
Azt tudja valaki, hogy a linkek miért nem működnek jó pár hónapja a fórumon? Amikor elindult ez az új forma, akkor működtek...
edimir 2018 júl. 03. - 18:09:43
(230/593)
Számomra evidens, csak meg kell nézni az egyes topicokhoz a hozzászóló nickjét és a hozzászólás időpontját.

Hmm, feltűnő, hogy ki érez 2-5 percenként olthatatlan vágyat arra, hogy tök különböző filmekhez/sorozatokhoz/témákhoz hozzászóljon. No komment!:)

????
Nekem így jön fel az oldal, max. a tv műsor elrejtését tudom egy fül-ön kérni....

KÉP: itt talán már egyértelműbb, több látszik a fórumból....

edimir 2018 júl. 03. - 16:36:08
(229/593)
KÉP: ... ajándék ló... és a kilógó lóláb!:)
edimir 2018 júl. 03. - 15:40:01
(228/593)
Sokáig nem akartam hozzászólni. Egyrészt először sokkolt a megváltozott felület. Másrészt vártam, hogy milyen változásokat hajtanak végre az itt felvetett javaslatok alapján. Harmadrészt vki felvetette, hogy tkp. egy ingyenes felületet használok, így tehát ajándék lónak nézném a fogát.

Ez utóbbi miatt nyeltem egy nagyot, törődtem bele, hogy a változásokkal buktam az összes itteni levelezésem a privát üzenetekben, melyek között akadtak kedves, tragikusan korán elhunyt fórumtárs barátok csak ott tárolt üzenetei. Az én könnyelműségem, hogy nem mentettem le őket máshová, hogy nem gondoltam arra, egyszer nem lesz ez a tárhely elérhető a számomra. A levelezésben tárolt nevükre kattintva anno vissza tudtam olvasni a hozzászólásaikat.... és jól esett, mert értékes emberek érdekes, tartalmas hsz-ei voltak. Ma már ezt sem tehetem meg. Nincs se tárhely, se ez a nickre kattintva az illető hozzászólásait megjelenítő funkció.

Ajándék ló foga..... siránkozni nincs értelme....

Már csak az érdekelne, hogy miért vannak olyan nickek, akikre már kattintani se lehet, még egy fránya kamu adatokkal megjelenítődő adatlapjuk sincs, ugyanakkor 2-3 percenként szólnak hozzá topicokhoz, velük /hozzászólásaikkal van tele a fórum.... Kíváncsiságból megnéztem egyikük "hozzászólásait", nem volt más, mint forrásmegjelölés nélküli másol/beilleszt funkció gyakorlása különböző oldalak tartalmából. Semmi egyéni meglátás, vélemény!!!! Erre mi szükség????????

Ajándék ló foga...

Nem hiszem, hogy még az illetékesek erre járnak... de néha jó a pusztába kiáltani.:)))))))))))))))))))
perry 2018 júl. 01. - 12:00:22 Előzmény zsuzsipozsi
(227/593)
Küldtem neked a kért anyagokról linket az utolsót használjad. megnézem van-e meghívóm.
zsuzsipozsi 2018 júl. 01. - 11:10:02
(226/593)
És még valami: Az üzenőfalunk jól funkcionált, kérjük vissza!
zsuzsipozsi 2018 júl. 01. - 11:08:19 Előzmény perry
(225/593)
Megvan, a franc esne bele, csak gazdája nincsen. Nem jutok valamiért hozzá. Hahó, modik! I am back again!
perry 2018 júl. 01. - 10:06:14 Előzmény zsuzsipozsi
(224/593)
zsuzsim: nem vagyok szám.tech. szakember, de az új fejlesztések és az állítólagos fórum ideiglenes "felállása" szerint lehet töménytelen adatvesztés. Két lehetséges elképzelésem van, vagy egy adathordozón (nick szerver) pihennek a régi nickek vagy már az enyészet ködébe távoztak.
zsuzsipozsi 2018 jún. 30. - 21:48:07 Előzmény zsuzsipozsi
(223/593)
Tessék, félre is ütöttem a pozsizsuzsit nagy felindultságomban. :( Javítani miért nem lehet? Vagy: hozzászóló szerint rendezni?

Modik, segítsen már valaki hozzá az eredeti fiókomhoz, please!
zsuzsipozsi 2018 jún. 30. - 21:43:50 Előzmény perry
(222/593)
perry drága, én nem értem ezt a belépteséses bonyodalmat, most már ez megint egy új felhasználói fiókom, vagy mi, az üzeneteimet nem találom, de ebből a zsuzsipozsiból tudok írni a másik zsuzsipozsiba, csak oda nincs belépési jogosultságom, nem is szólva az eredeti pozizsusiról, ahol a rengeteg beszégetésünk folyt, mindjárt sírok... És most is vagy be tudok lépni, vagy nem. Általában nem. :(
Oh jajj 2018 jún. 30. - 07:34:32
(221/593)
... még ... kötelessége ... a többi stimmel.
Oh jajj 2018 jún. 30. - 07:31:05
(220/593)
Vajon a megújult fórumot életben tartók közül hány olyan van, aki szeret nég ide írni és hány olyan, akinek ez munkaköri kótelessége?
Caffee 2018 jún. 11. - 09:23:40
(219/593)
Erre nem talalom a valaszt

Kislolek március 13. 17:21:05
A feltett linkek korábban rákattra indultak..
Most csak bemásolással.
Esetleg ezen megoldható lenne a módosítás?
Gondolok itt a YT videókra, stb..
És jól láthatóan ki voltak emelve!
Pünkösdi Kató 2018 máj. 05. - 21:54:46
(218/593)
Én azt szeretném kérdezni, hogy azokat a filmeket, fórumát, amelyek nem érdekelnek, hol tudom törölni?
Pünkösdi Kató 2018 máj. 05. - 21:52:30 Előzmény bori4
(217/593)
Régi a kérdés, de hátha visszajössz: a jobb felső sarokban katt az emberkére és lejjebb olvashatod a felugró ablakban, hogy "portám".
perry 2018 ápr. 25. - 11:29:30
(216/593)
Micsoda sérelmek :) Viszont az nagyon yó volt mikor a régi porton a belsős szerkesztők vendégül látták a sokat fórumozókat jó kis beszélgetések voltak ezek és még moderátornak sem kellett lenni hozzá. Azért is írtam , hogy a moderátorok kora lejárt mert az új vezetés mellett bármit lehet írni. Vagy írhatsz nekik 90 e-mailt soha sem válaszolnak. Bizonyára nagyon elfoglaltak lehetnek akár csak egy helyesbítésről írsz nekik. Persze mindig lesznek éber fórumozók akik minden morzsát felcsipegetnek:), hogy kellő időben betöltsék azt klaviatúrájukba. Amúgy is szinte mindenikek tűnt el már el kommentje. Magamnak is, viszont van vágó lapja és ismeri a mentés ikont. Aki kitartó az akár többször is benyomja.
Oh jajj 2018 ápr. 22. - 06:54:31
(215/593)
Hm. Azért azt jó tudni, hogy hány gerinctelen alak jár ide. Mert ugye a moderátor nem kommunikál, csak hazudik. Ez hosszú évek tapasztalata az itteni fórumról. És ehhez még az sem kellett, hogy engem törölgessenek, elég volt kívülről nézni azt, ami itt folyt...
Oh jajj 2018 ápr. 22. - 06:53:34
(214/593)
Hm. Azért azt jó tudni, hogy hány gerinctelen alak jár ide. Mert ugye a moderátor nem kommunikál, csak hazudik. Ez hosszú évek tapasztalata az itteni fórumról. És ehhez még az sem kellett, hogy engem törölgessenek, elég volt kívülről nézni azty ami itt folyt...