Téma: Megújult fórum - kérdések, javaslatok

polgar.zoltan 2020 máj. 13. - 13:05:19 Előzmény Midnight67
(313/593)
Ennek utánanézünk, azt hiszem, tudom mi lehet a probléma forrása :)
polgar.zoltan 2020 máj. 13. - 13:04:31 Előzmény Midnight67
(312/593)
Megvizsgáljuk a lehetőségét annak, hogy a "Portám" felületre bekerüljön a korábban értékelt filmek listája
polgar.zoltan 2020 máj. 13. - 13:03:03
(311/593)
Itt javítanék, és ez fontos: attól, hogy elolvassa a felhasználó az üzenetet, még nem derül fény a kilétére (szép is lenne: ha valaki megnyit egy spam levelet a gmail-ben, a küldő fél egyből látná, hogy hoppá, él az email cím). A küldő csak abban az esetben értesül az email címről ha válaszol az email-re. Azaz nyugodtan el lehet olvasni az emailt, ki is lehet nyomtatni, polóra lehet rakni, erről a küldő fél nem fog tudni.
polgar.zoltan 2020 máj. 13. - 13:00:24 Előzmény Edmond Dantes
(310/593)
Kedves Edmond!

Előszöris hadd szögezzem le (mert ezt korábban még nem tettem): ami itt ebben a topikban történik, az nem egy hivatalos csatorna, én csupán önszorgalomból nyitottam ezt a topikot, hogy a felhasználóink ötletei, panaszai könnyebben eljussanak hozzánk, a fejlesztő csapathoz. Nem igérem, hogy mindenkinek tudok kielégítő válasszal szolgálni, sajnálom.
Ezt korábban azthiszem leírtam, de akkor most újra:
A privát üzenetküldést azért szüntettük meg, mert:
1. jogilag kivitelezhetetlen volt, a GDPR miatt mi nem tárolhatunk levelezést, egyszerűen nincs rá jogunk.
2. senki nem használta (heti 2-3 levélváltás volt)
3. lehetőséget adott (és éltek is vele) zaklatásra.
Az új rendszernek köszönhetően, ha valaki szeretne privát üzenet küldeni, akkor igen is árulja el, hogy kicsoda ő, ahogy ez egy normális privát levélváltásnál elvárható. Kis apróság: a blog.hu-nál is pont ugyan így működik, és soha nem érkezett ott erre panasz.
Az, hogy újra látszódjon minden felhasználó kommentje megoldható (amennyiben publikus a felhasználó profilja). Ezzel kapcsolatban egyeztetek az illetékessel, és elképzelhető, hogy valamikor a nem túl távoli jövőben visszakerül ez a funkció.
filoszemitabéluska 2020 máj. 13. - 11:53:41 Előzmény Edmond Dantes
(309/593)
Biztos lehetsz benne, hogy módosítják a kommentemet "A hozzászólás moderálva lett." szövegre, mert azt ők döntik el visszamenőleg is, hogy ellenségünk Óceánia és szövetségesünk Eurázsia, vagy fordítva. Ha valamit nem értünk, azt töröljük és akkor baj nem lehet.
Nem szoktam több néven írni. Úgy lett több nevem, hogy állandóan bannoltak, de csak egyet használok.
offtopic
Edmond Dantes 2020 máj. 13. - 10:55:27
(308/593)
Kieg.: erosen nyeresre allnak a tobb nev alatt regisztralo, onmagukkal "vitatkozo" es masokat vagy masik onmagukat savazo beirok...kar.
Edmond Dantes 2020 máj. 13. - 10:51:47 Előzmény filoszemitabéluska
(307/593)
Jo esellyel ezt a hszodat is kiszedik, "termeszetesen" az enyemmel egyutt. Bar ha ezt tippelem, "csakazertis" alapon akar bent is hagyhatjak...marmint a tiedet. Apro (?) gond tovabbra is, hogy 281-es hszom elszall valasz nelkul. Nana, hiszen ott valos problemakat jeleztem. Valos problemakra pedig mifelenk nem szokas valos vagy barmilyen valaszt adni.Nem ezt hivjak terelesnek, trollkodasnak? Segitek: de igen. Belus(ka) jobban teljesit.
filoszemitabéluska 2020 máj. 13. - 09:59:53 Előzmény Edmond Dantes
(306/593)
Őszinte részvétem! Csak egy megoldást látok erre a tragikus helyzetre: Különböző szervezeteken keresztül elérni, hogy büntethető legyen az Oscar-díjas Emmerich Gartner és a Nobel-díjas Nemes Jellegzetes Laci összes műveinek lepontozása. Ez egyáltalán nem lehetetlen, hiszen van már törvény arra, hogy büntetendő bizonyos történelmi eseményeket másképp látni és ennek hangot adni, mint, ahogy az engedélyezve van. Esetleg meg lehet nyitni az Andrássy út 60-at is, fokozandó a törvény szigorát. A személyi állomány is rendelkezésre áll, hiszen ismert politikus lett pl. az egyik híres ottani manikűrös kisfia.
Edmond Dantes 2020 máj. 13. - 08:08:09 Előzmény filoszemitabéluska
(305/593)
Annyit mindenesetre "sikerult" elerned, hogy pl.az en 281-ben irt megjegyzeseim folott "veletlenul" atsiklott = nem reagalt ra port nem-tudom-milyen illetekese. Gratula! Helyette egy "lelkes onkentes forumozo" valaszolt. Az mar nem port szegyene, hogy a ket magyar filmet, amelyikbol, tetszik-nem tetszik, az egyik Oscar-dijat kapott, a masik pedig az egyetlen Nobel-dijas ironk regenyebol keszult, szervezett betyarcsapatok szettrollkodtak, egyesekkel telehinthettek ugy, hogy tetemesen, kb 2-2 ponttal alacsonyabb az atlagpontjuk mint IMDb-n. Holott tudjuk, hogy altalaban kb forditottak az aranyok. Nem szolva a hszokrol, amik miatt idonkent le kell(ett) zarni a topikot.
filoszemitabéluska 2020 máj. 12. - 10:35:52
(304/593)
Valami rosszat írtam? Lehet, hogy inkább a Völkischer Beobachter kritikai rovatában kellene tájékozódni eme nagyszerű filmek pontozásáról? Én nem vagyok semmi rossznak az elrontója és nyitott vagyok bármilyen megoldásra.
offtopic
Midnight67 2020 máj. 11. - 20:14:18 Előzmény filoszemitabéluska
(303/593)
Ezeknél a filmeknél nem létezik megfelelő vélemény... Én inkább csak csendben nézelődöm.:)
filoszemitabéluska 2020 máj. 11. - 20:06:41 Előzmény Midnight67
(302/593)
"bizonyos" témák igen érdekes reakciókat váltanak ki a fórumozókból, " Arra célzol, hogy esetleg valaki nem a legteljesebb áhítattól áthatva szól hozzá a "Saul fia", vagy a "Sorstalanság" témához? Vagy az is elég, ha gondol ilyen eretnekségeket? Tényleg nem is tudom, hogy törlés helyett nem a máglyahalál lenne e a megfelelő retorzió?
offtopic
Midnight67 2020 máj. 11. - 19:49:19
(301/593)
Úgy látszik, néha a fejletlenebb technológia jobban megéri...:)
"A(z) Chrome jelen verziója jelenleg nem támogatott. Frissítsen egy támogatott böngészőre. Elvetés"
Elvetem...:)
offtopic
Midnight67 2020 máj. 11. - 18:10:41
(300/593)
Pontosítok, mert most visszakerestem egy ilyet. Nem a spam-ba érkezik, de a lent említett feltűnő figyelmeztetéssel.
offtopic
Midnight67 2020 máj. 11. - 17:29:47
(299/593)
Igen, nagy sárga felkiáltójellel!
Midnight67 2020 máj. 11. - 15:58:39
(298/593)
Nálam a gmail eleve "spam"-ként jelez (elég feltűnően) minden Portról jövő magánlevelet, amíg be nem állítom, hogy "nem spam".
A régi adatlaphoz nekem itt már azt hiszem, nem is volt szerencsém, nekem ami hiányzik, az, hogy a pontozott értékeléseimet nem tudom listában megnézni. Ehhez kénytelen vagyok "fenntartani" egy másik filmes oldalon profilt és minden megtekintett filmet ott is értékelni.:( Lehet, hogy stupid vagyok, de ez van, mindenkinek lehet valami dilije...:)
Ott meg tudom nézni pontszám, időrend és egyebek alapján a saját listámat (és igen, bármely felhasználónak az összes kommentjét is).
Csak úgy látom, máshol nem is megy olyan mértékű trollkodás, mint itt... A Port-on ebből a szempontból talán tényleg jobban járunk, ha ez így marad, ahogy van.:(
Edmond Dantes 2020 máj. 11. - 15:10:29
(297/593)
Nem azt keresem, hogy ki mikor mit irt nekem es nem is errol irtam Polgar Zoltan urnak, aki engem valahogy "kifelejtett" (?) a valaszt varo beirasokra valo reagalasaibol...ugyhogy azt mar meg sem emlitem, hogy a porton beluli privat levelezest is -ha jol tudom- gyakorlatilag kiirtottak, de legalabbis kockazatossa tettek azzal, hogy a privat levelvaltas soran lathatova valik a privat leveliro regisztralaskor megadott sajat (!) email cime=sajat cimen tamadhatova valik, ha privatot ir itt. Elozomben azt kifogasoltam,hogy nem tudom egy kattintassal elerni XY beiro korabbi osszes=barmirol barkinek irt kommentjet, ahogy az regen volt. Mindegy, olyasmit ugysem remelhet az ember, hogy valaki azt mondja a fejehez kapva: "tenyleg, csinaljuk vissza, jobb volt
regen" ..
Midnight67 2020 máj. 11. - 14:29:15 Előzmény polgar.zoltan
(296/593)
Igen, azt sajna látom, hogy "bizonyos" témák igen érdekes reakciókat váltanak ki a fórumozókból, erről nem Ti tehettek, ilyen esetben jogos a moderálás. Meg azok a fránya trollok ne rontanák itt a levegőt újabb és újabb neveken..:(
A reklámokat is megértem, de azok a kazánok... Még a végén veszek egyet.:):)
cellasto 2020 máj. 11. - 12:30:50 Előzmény polgar.zoltan
(295/593)
Nem kapcsolom ki.
Üdv.
filoszemitabéluska 2020 máj. 11. - 11:18:04 Előzmény polgar.zoltan
(294/593)
Köszönöm a választ! Írni fogok, ha nem értem, miért töröltek kommentemet. Ami a reklámokat illeti, engem nem zavarnak, mert a tévével ellentétben itt könnyedén tovább lehet görgetni.