Téma: Melrose Place

10/10
Violin 2007 nov. 29. - 11:38:51 10/10
(344/3984)
Fuuu!tényleg az tök muris volt,amikor Matt lekapta Kim parókáját,hi-hi....
Hja,szerintem a richardos feltámadás is vicces volt.
Arra nem emlékszik vki,amikor Alsionnnak volt az a számítógépes palija,azzal miért szakított?billy fiú miatt?asszem a Keith után volt..
Vicu 2007 nov. 29. - 11:03:01
(343/3984)
Igen...Matt mindig is helyes volt :D csak ahogy teltek az évek mindenki egyre jobban néz ki (mai szemmel).
Váratlan fordulat?!Hát nem is tom....nekem pl. az tök durva volt,mikor felrobbantotta Kim a házat,meg az is,mikor Alison rájött az esküvõjén,hogy az apja molesztálta gyerekkorában.Meg persze Richard feltámadása is jó lett volna,csak valahogy olyan gagyin csinálták meg.De az is durva volt tényleg,mikor Kimberly levette a parókáját.
De most jut eszembe!Talán az volt az egyik legváratlanabb fordulat számomra,mikor Alison exhapija,asszem Keith vagy mi volt a neve fejbelõtte magát mikor telefonáltak.
Juccmokk 2007 nov. 29. - 11:01:41
(342/3984)
Ha már a parókánál tartunk, az pl. nagyon váratlan volt, mikor a szelíd Matt mindenki elõtt lerántja Kimberley-rõl a parókáját. :))) De az se volt semmi, mikor Jane beledöfte a halott Richardba a brosstût.
10/10
Violin 2007 nov. 29. - 10:34:50 10/10
(341/3984)
Matt szerintem mindig is helyes volt..
Amúgy amikor elindították a sorozatot nagyon odafigyeltek rá,hogy semmilyen rasszizmus ne üsse fel a fejét a sorozattal kapcsolatban,így lett Matt b*zi,Wanda pedig egy fekete lány,aki azonbna már az elsõ évad végén távozik,mert férjhez megy.
Különben szerintetek melyik a volt a legmeghökkentõbb fordulat esetleg jelenet,már az eddig látott sorozatból?
Még amikor forgatták a sorozatot készítettek egy filmet a szereplõkkel és az õ véleményükkel,de akkor még talán nem volt kész az összes évad..Elmondták,hogy õk amugy is nagyon összetartó barátok stb,és szavazni is lehetett,hogy melyik volt a legváratlanabb fordulat ill.képkocka.Meg a szereplõk elmondták,hogy õk maguk sem tudták elõre,hogy mi fog következni.
Mindegy,akkor a legváratlanabb fordulat az lett,amikor Kimberly az elsõ autóbaleste után amikor visszatér Michael-hez,nos bemegy a fürdõszobába lerántja vörös hajkoronáját,azaz paróka és a fején egy hatalmas vágás,mert valószínûleg operálták az agyát már akkor...Akkor erre szavaztak,hogy ez volt a legváratlanabb képkocka.
Szerintetek?
Jazzyke 2007 nov. 29. - 09:02:54
(340/3984)
Visszatérve Matt-re, az elején milyen kis "csúnyácska" volt, aztán a szerepe végére tisztára megférfiasodott :-)
Sam hangja meg annyira irritál. Igy már nem annyira élvezhetõ ez a sorozat :-(
Wuss 2007 nov. 28. - 23:45:09
(339/3984)
Violin drágám, köszönöm az emlékezetfrissítést!:)
Tudom már, ki volt parezi. Csak sokáig összekevertem dominick o'malley dr.úrral aki némi huzavona után magával csalta Jot a reptéren. Na mindegy ... mostmár sokkal jobban érzem magam:)
Nick undorító alak??!!!!!

Jó helyen tapogatózol;)
10/10
Violin 2007 nov. 28. - 22:19:31 10/10
(338/3984)
Nick elég undorító alak lesz,ahogy nekem rémlik..Kyle haverja lesz.
KI a franc az az Alyssa Milano?csak nem Jenifer Mancini?ne aggodj,o csak vagy egy szérián keresztül lesz...taylor többet marad,pedig mehetne már most is..
10/10
bayswater 2007 nov. 28. - 21:35:26 10/10
(337/3984)
Viszont ez a Nick gyerek nem rémlik. illetve valami irtó ellenszenves alak dereng, nem a Nick Lacey játszotta? Vagy keverem? Alyssa Milano beköszöntével viszont felhagyok a Melrose nézésével, annyira irritál a nõ.
10/10
bayswater 2007 nov. 28. - 21:32:51 10/10
(336/3984)
Igen-igen, Bobby Jack bátyja volt, és Alicia vagy hogy a bánatba hívták az ügyvédcsajt, taszajtotta ki Peter irodájának 345. emeletérõl. Namost mielõtt a bájos kis ügyvédnõ bevallhatta volna a rendõrségen, hogy õ volt a tettes, hát nem autóbalesetben kimúlt õ is? Így senki, csak a skizo Kim lett volna képes igazolni, hogy Peterünk ártatlanka, na de õ meg... Szóval Peter valójában Bobby Parezi halála miatt csücsült a hûvösön. Végül Kim kimentette a pincéres sztorival. De ezt már írtam pár hete.
10/10
Violin 2007 nov. 28. - 21:25:28 10/10
(335/3984)
Na szóval,ha a kisregénybõl nem derült volna ki Bobby Parezi Jack Parezi bátyja volt(a szerk.)
10/10
Violin 2007 nov. 28. - 21:23:36 10/10
(334/3984)
Wuss!Bobby Parezi,vagyis az õt alakító fickó..hm,elõször is nagyon jól nézett ki.
na amuyg meg Amanda pasija volt,of course,azaz persze..Amanda elsõ férje Jack Parezi volt,egy maffiacsalád sarja,aki azonban ütlegelte Amandát,ezért a bájos szöszke Amanda képes volt megrendezni a saját balesetét is,csak hogy megszabaduljon Jack-tõl.De valójában Amanda a kezdettõl fogva Bpbby-t szerette,aki viszont a CIA-hoz szegõdött..majd amikor a drága kis Brooke kinyomozza,hogy Amanda valódi neve nem is Woodward,hanem Parezi,nos akkor feltûnik Jack,aki viszont hamar meg is hal ismét egy rejtélyes balesetben,amit Aamnda idéz elõ és hogy hogy nem Burns segíti ki a csávából..na mindezek után tûnik fel a színen Bobby Parezi,akit viszont a maffiacsalád vezére,Jack apja küld azzal a feladattal,hogy álljon bosszút az öccse haláláért és nyírja ki Amandát.de ehelyett õk egymás karjaiban kötnek ki,Amanda még Petert is kidobja miatta...De aztán Bobby is kérészéletû lesz,mert szintén egy balesetben kiesik az ablakon.
Sajnáltam,mert állati vonzó pali volt..Amandának már csak ezek jutnak:)
Wuss 2007 nov. 28. - 21:16:02
(333/3984)
Ja, eve dögös kis csaj lesz, sötét haj, világos szem. Hmmm. De azt hiszem õ majd valamikor a végén fog csatlakozni a bandához.
Viszont valaki mondja már meg, hogy ki volt Bobby Parezi (John Enos III). Már egy jó ideje nem tudok rájönni....
10/10
Violin 2007 nov. 28. - 20:26:27 10/10
(332/3984)
Most nézgélõdtem én is a Youtube-on..tök érdekes látni a szereplõket még a sorozat elején,máshogyan néztek ki...még természetesebbek voltak.meg pl.sokkal hatásosbbara csináltak meg bizonyos jelenteket,pl.amikor Jane megtudja,hogy Mancini csalja Kimberly-vel,na pl.ez egy jó hosszu jelenet és alatta drámai aláfestõzene..utána gondolom,hogy már nem volt annyi idõ egy egy jelenetre,mert uyge felprögött a sorozat Amnanda megjelenésével..
Amugy Eve-re emlékszik vki?nekem õ teljesen kiesett,pedig szép nõ..
Vicu 2007 nov. 28. - 19:05:04
(331/3984)
Én is birom naygon :))) Sajnálom is,hogy sokszor mellõzött figura. Tökre feldobja a karaktergárdát szerintem.
10/10
Violin 2007 nov. 28. - 16:49:14 10/10
(330/3984)
Matt pasija arrogáns lett és megütötte Matt-et..
Szerintem meg tök jó,hogy Matt-nek mindig új fickója van,zajlanak kötülötte is az események.Emellett meg a jókisfiús kezdése után róla is kiderült,hogy nem mindig olyan "jó" azért..Tök jó figura szerintem.
Vicu 2007 nov. 28. - 16:42:59
(329/3984)
Köszi az ismertetõt! :)
Hú már nagyon kíváncsi vagyok ezekre a szinkronváltásokra,de sajna majd csak pénteken hallhatom meg.
Szegény Mattet tényleg soha nem "teszik" boldoggá.Szóval hülye lett a pasija....ejnye....
10/10
Violin 2007 nov. 28. - 16:09:45 10/10
(328/3984)
Wuss,ez a baseball ütõs beszólás nagggyon jo volt!:))))))))))))))igen,valaki már tényleg leüthetné.Majd amugy lesz enki is elég idegeskednivalója..Kyle total gaz ezzel a nagypapa-hanggal...
Jazzyke 2007 nov. 28. - 15:24:42
(327/3984)
Én szegény Matt-et sajnálom, hogy soha senki nem jön össze neki. Hát azt el lehet mondani, hogy a kapcsolataiban nem õ hordja a nadrágot :-)
Már várom, hogy Taylornak mikor "koppintanak" az orrára. Õrá is ráfér némi idegeskedés :-)
Wuss 2007 nov. 28. - 15:09:47
(326/3984)
Én azért megnézném, matt hogyan bunyózott volna szíve csücskével ...
Sam eddig olyan édes kislány volt, de most ezzel az új hangjával ... szinte kibírhatatlan! Persze csak akkor, ha megszólal:)
taylor, ahogy ma leskelõdött. Istenem! Ha ott lettem volna egy baseball ütõvel ...
Szegény Lisa Rinna, e miatt a szerep miatt utálom meg.
10/10
Violin 2007 nov. 28. - 15:04:21 10/10
(325/3984)
Bocs Bayswater,megelõztelek....Gondoltam hátha vki nem látta és lekörmöltem...:)