Téma: Meryl Streep

10/10
Ezüstróka 2009 nov. 04. - 22:53:27 10/10
(15898/17078)
Hú, ez állati király, õk ketten biztos nagyon nagyok lesznek :D

Mamie ha már itt járt, nem mesélt otthon vajon, hogy de király hely ez a Budapest? :D
10/10
floydie1980 2009 nov. 04. - 19:12:14 10/10 Előzmény M4ever
(15897/17078)
WOW!! Köszi az új képeket! Minden napra új képek:) Meryl milyen kis komolyra vette a figurát ezeken a képeken:) Azt bírom, hogy mindenki milyen alacsony mellette, imádom:P

Az oscaros hír, pedig totálisan feldobta a napomat, ami eddig nem volt túl fényes:S Ez lesz a legjobb oscar átadás, hátha még Meryl nyerne is! OMG belegondolok és kész vagyok:P Alig várom. Eddig is vártam, de most, hogy Alec és Steve lesznek a mûsorvezetõk, még jobban!!!
10/10
Ani96 2009 nov. 04. - 18:13:55 10/10
(15896/17078)
Ma a könyvtárba regebbi újságokat lertároztam és találtam egy cikket 2007-es Nõk Lapjaból volt 2 oldalas cikk Mamierõl benne olyan amit még nem is hallottam pl:Mamie volt Magyarországon és végigete a összes Budapesti éttermet amit ajálottak neke.
és az nekem csak nekem tetszet hogy Meryl otthon néha nagyon túl drámai és bolhából eláfántot csinál.
10/10
Ani96 2009 nov. 04. - 18:03:32 10/10 Előzmény takácsmihály56
(15895/17078)
M4ever ne hadj magad.Mi hiszünk neked.Ne foglalkozzá másokkal
10/10
Nyüszõ 2009 nov. 04. - 12:15:35 10/10
(15894/17078)
Nagyon szép a képeken ismételten!!! az a bizonyos nézése nemsemmi!
Tetszik az "afrikás" rucija!! :)
10/10
Fan 2009 nov. 04. - 11:54:50 10/10
(15893/17078)
jajj de imádom az ilyen napokat amikor váratlanul(számomra) új képek jelennek meg róla :)

És az oscart már én is nagyon várom :)
merylstreep94 2009 nov. 04. - 10:57:14
(15892/17078)
és kösz9 köszi köszi a képeket meg az oscar!! annyira várom már!! Thank you!!!
merylstreep94 2009 nov. 04. - 10:56:32
(15891/17078)
We love you!! és egyátalán nem értek egyet azzal a takács mihályal vagy juvel mert imádom amiket írsz^^ és csak így tovább(L) we love you:)
10/10
M4ever 2009 nov. 04. - 09:35:31 10/10
(15890/17078)
...és egy cikk a jövõ évi Oscarról:

Steve Martin és Alec Baldwin lesznek a mûsorvezetõi a 2010-es Oscar gálának! :)

http://theenvelope.latimes.com/la-et-oscarhosts4-2009nov04,0,1066819.story

Bitos vagyok benne, hogy többször megemlítik majd Meryl-t (ok, ehhez az is kell, hogy jelöljék és Meryl ott legyen a gálán - de szerintem az már szinte biztosra vehetõ, hogy Meryl-t jelölik a J&J-ért...), és így akkor Meryl-t többször mutatja majd a kamera! :)

Azzal, hogy õk együtt lesznek a gála házigazdái már eleve garantált a remek hangulat a gálán... elég csak a közös interjúkra gondolni... :))
10/10
M4ever 2009 nov. 03. - 23:00:35 10/10
(15888/17078)
Köszi mindent! :)

A képtõl továbbra is teljesen kész vagyok... ááá igen, azok a szemek és az a nézés!!!! <3

Ismételten, külön hsz-ben is KÖSZÖNÖM NEKTEK, h kiálltatok mellettem, köszönöm a kedves szavakat, nagyon jól esett!!! :)

Más: az új fórumon Tina ma nyitott egy új topikot az "I Knew it was You" dokumentumnak, és oda feltett egy cikket (kb amilyent én is kerestem), hogy elvileg az amerika HBO leadja az év végén, és mivel moziban nem játsszák majd (eddig csak fesztiválokon vetítették a filmet), így az egyik cikk szerint valószínûleg kiadják dvd-n! Remélem így lesz!:)
10/10
M4ever 2009 nov. 03. - 22:53:59 10/10
(15887/17078)
Elõször is NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM a TÖBBIEKNEK, hogy kiálltatok mellettem, nagyon jól esett! :)) ... de, ha már úgy adódott, hogy erre sor került, akkor meg tudom magamat egyedül is "védeni":

Elõre is bocsánat az OFFért.

Sajnálom, ha neked úgy jött le, hogy az írásaimmal "10 perc hírnévre" vágytam, ill. fel akartam itt vágni... nagyon tévedsz, ha ezt gondolod, de ez a te dolgod, jogod van ezt tenni... Akik ismernek, azok tudják, hogy az a fajta magatartás nagyon is távol áll tõlem...
Igen, hatalmas nagy mázlim volt Rómában, mivel "összesen" egy darab, arra a bizonyos beszélgetésre szóló jeggyel és néhány "sima" vetítésre szóló jeggyel a zsebemben utaztam ki Rómába (nem csak a fesztivál miatt voltam ott), a többi valóban a szerencsének köszönhetõ.
Itt a fórumon tudták, hogy Rómába utazom, és várták tõlem, hogy "élménybeszámolót" írjak... ami, tudom, bármilyen hihetetlenül is fog hangozni a számodra, nekem elõször igen is nehéz feladat volt... pontosan azért mert én is olvastam korábban számtalan élménybeszámolót külföldi fórumokon (érdekes, egyébként ott soha senki nem szólt még másnak azért, hogy ne írjon ilyen beszámolókat, sõt inkább kérték, hogy részletesen írjanak le mindent... szóval ez is magyar specialitás...sajnos), és én is irigykedve olvastam azokat az írásokat (ki ne tenné u.azt), így pontosan tudtam, hogy ha leírom mondazt ami a fesztiválon valóban történt, akkor u.ezt a hatást váltom ki itt a hsz-eimet olvasókból...így elõször azt gondoltam, hogy csak pár mondtatot írok... ok, ez végül nem sikerült,mivel tény, hogy elég nehéz lett volna mindent néhány mondatban leírni. Utána, te is olvashattad, hogy a többiek kérték tõlem, h az egyes eseményekrõl részletesen írjak. Szeirnted ez az jelentette, hogy azt várják, hogy kb két mondatban írjam le, hogy nagyszerû, felejthetetlen stb. volt? Nem hinném... Ezt amúgy is tudják, gondolják ... Mivel az adott eseményeken nagyon sok minden történt, természetes, hogy ha rendesen le akarom írni, akkor azt csak részletesen lehet, különben követhetetlen lett volna.
Visszatérve arra, hogy szerinted én a 10 perc hírnévre törekedtem/törekszem illetve túlzok... szerinted pl a legutóbbi, a dokumentumfilmrõl szóló "beszámolóm" ezt mutatja? Miért is? Mert leírtam amit ott láttam??? Nem hinném..., az pedig, hogy leírtam, hogy miért gondolkoztam a legutóbbi videó feltöltésén, azt egyszerûen azért írtam le, mert "sajnos" van egy olyan "rossz" tulajdonságom, hogy õszinte vagyok... és mivel a többi videót korábban feltettem, úgy éreztem, hogy tartozom annyival a többieknek itt, hogy leírom, hogy azt az egyet eddig miért nem tettem fel...
Azzal kapcsolatban még, hogy szerinted túlzok... hmm ha olvastad (és az írásodból az derül ki, hogy igenis olvastad) a hozzászólásaimat, akkor azt is olvashattad,láthattad, hogy mindenrõl, amirõl írtam van fotóm/videóm, így, ha úgy tetszik "bizonyítékom", így ezek után elég érdekes túlzásnak, felnagyításnak nevezni... Igen, bármilyen hihetetlen is, mindaz valóban megtörént, amit leírtam...és csak ismételni tudom magam, hogy ha nem kérték volna tõlem többen is, hogy részletesen írjak, akkor összesen egy hsz-ben pár mondatban írtam volna le annak a 3 napnak az eseményeit. Pl. már rég nem írtam volna részsletes beszámolókat a beszélgetésrõl, a dokumentumfilmrõl, ha nem kérik tõlem.
De megnyugtatlak,több minden már nem történt, így ha akarnék se tudnék már mit írni a fesztiválról... így nem "kell" további, azzal kapcsolatos hsz-eket olvasnod tõlem.
Azért annyit még, ha megengedsz így a végén, hogy eddig te vagy az egyetlen, akit zavart a részletes beszámolóm....ez szerintem önmagában válasz sok mindenre.

OFF vége
10/10
Fan 2009 nov. 03. - 22:22:45 10/10
(15886/17078)
akarom azokat a szemeket!!!!!! XD nézzenek rám így minden nap LOL! :D
10/10
floydie1980 2009 nov. 03. - 22:04:33 10/10
(15885/17078)
MyJesus, mik vannak? Na mindegy:)))))))) én már csak nevetni tudok:)))lol

Itt van még nagyobban kedvenc képünk:) http://img152.imagevenue.com/img.php?image=43894_10935344_122_13lo.jpg

És köszi a videot, hogy feltöltötted mégis. Én megértem, hogy mért gondolkoztál rajta...
10/10
Fan 2009 nov. 03. - 21:54:52 10/10
(15884/17078)
jajjjj ez a nõ mindenkire úúúúúúgy tud nézni!!!!!!! :D
10/10
Fan 2009 nov. 03. - 21:53:52 10/10
(15883/17078)
Én sem gondolom így!! Egy percig eszembe se jutott volna h. õ ezzel felvágna vagy ilyesmi, és szerintem akik itt vannak a fórumon már hónapok óta,azoknak sem fordult meg a fejében ilyen róla.
És amúgy ezt a hatalmas élményt kikkel ossza meg ha nem velünk, másik rajongókkal, mi tudjuk úgymond felfogni mekkora dolog ez.
Majd ha az égiek is úgy akarják nekünk is lesz részünk ilyen élményben egyszer életünkben és akkor jó lesz ezt megosztani másokkal.
Én személy szerint örülök h. mindezt leírta, feltöltötte....!!!!!

M4ever!
Nehogy magadra vedd!!!
10/10
M4ever 2009 nov. 03. - 21:49:46 10/10 Előzmény Fan
(15882/17078)
Nagyon szívesen! :))

Attõl a képtõl én is * meghaltam *

Na és ez az amelyiket már korábban "kiszúrtam" magamnak, végre felkerült simplyre nagyobb méretben:
<-----------

:))
10/10
Ezüstróka 2009 nov. 03. - 21:42:05 10/10 Előzmény Fan
(15881/17078)
Ezen a képen én is behaltam, mintha gyerekek lennének :D
10/10
Ezüstróka 2009 nov. 03. - 21:40:50 10/10
(15880/17078)
Én személy szerint nem adok igazat neked. Engem egyáltalán nem bánt, ha mesél, nem érzem egyáltalán, hogy fitoktatná, hogy õ találkozott vele. Naná, hogy irigykedünk, ki ne irigykedne, de tõle személy szerint senki sem akarja elvitatni ezt a találkozást, és nekünk meg olyan, mintha mi is ott lettünk volna. Én rendes dolognak találom, hogy megosztja velünk, mert ülhetne rajta egyedül otthon, így meg legalább nekünk is olyan kicsit, mintha ott lettünk volna mi is vele. A te hozzászólásod megint annyira tipikusan magyar (nem mintha nem szeretném a hazámat, sõt, és azzal is tisztában vagyok, hogy minden nemzetnek megvan a saját hibája, nekünk ez jutott, így kell szeretni, és szeretem is), miért kell elrontani mások örömét és rögtön arra gondolni, hogy biztos csak azért mesél, hogy mindenki vele foglalkozzon. Inkább köszönd meg neki, hogy elmeséli ezeket, hiszen ki tudja, lesz-e valamelyikünknek még ekkora mázlija?

M4ever, én köszönöm neked a beszámolót, mesélj még, és az efféle irigy véleményekkel ne törõdj, ha nem érdekli, ne olvassa el :D
takácsmihály56 2009 nov. 03. - 21:28:46 Előzmény M4ever
(15879/17078)
OFF:
Nos, kedves M4ever!
Igazán figyelemre méltó a beszámolód, de nem bírom ki, hogy ne szólja pár szót. Valóban szerencsésnek érezheted magad, de szerintem már túlzásba viszed. Biztos jól esik ez az úgy nevezett "10 perc hírnév" a fórumon, hisz megélni egy vörösszönyeges rendezvényt már magában felemelõ. Ám. A beszámolók bár érdekesek, és kértek rá hogy mesélj, mégiscsak olyat sugall, hogy: "Hááhháá. Ezek nem találkoztak vele én meg igen!" Elnézésedet kérem a kellemetlenségekért, de szerintem te már csak, azért írogatsz, hogy fitogtasd az erõdet, ami ebben az esetben az, hogy találkoztál Vele. Vegyük például a videós hozzászólásodat: 10 soron keresztül ecseteled, hogy miért nem akartad felrakni a videót. Valamint, hogy a "rajongóid" azt kérik mesélj többet. Már nem tudnál mit mondani, ezért egy kicsit túlzol. Ez csak egy meglátás, de már kezdi szúrni a szemem. Nem beszélhetek mások nevében, de szerintem már más is gondolta azt, hogy "mikor fejezi már be".
Üdv