Téma: Meryl Streep

10/10
floydie1980 2009 nov. 16. - 17:00:57 10/10
(16098/17078)
Köszi a képet<3 Video még mindig nincs:)

A Sophie forgatásról is köszi a részletes infót. Lehet, hogy Pakula és Styron is felhívta ezt a Magda akárkit, hogy bocs meg ilyenek, de nem azért mert megbánták, hogy nem õt választották. Ezt már csak õ adja így elõ sztem.
10/10
Ezüstróka 2009 nov. 16. - 16:05:07 10/10
(16097/17078)
Ha tudsz még ilyen érdekességeket, örömmel olvasom õket, mert nem mindig sikerül ráakadnom ilyesmikre, vagy ha igen, akkor se biztos, hogy megértem angolul :)
merylstreep94 2009 nov. 16. - 15:48:18
(16096/17078)
;) immádom azt a felsõt ami Merylen van(L);)
10/10
M4ever 2009 nov. 16. - 15:46:45 10/10
(16095/17078)
Pontosan ez az, nem nyilatkozott volna ilyeneket, ha megbánta volna, hogy Meryl kapta a szerepet...

Más: egyenlõre videó még nincs a mai Regis&Kelly riportból csak egy fotó:

http://twitpic.com/pr4t1

<3

Remélhetõleg hamarosan videó is elõkerül vhonnan! ;) :)
10/10
Fan 2009 nov. 16. - 13:36:15 10/10
(16094/17078)
Köszi szépen az infókat ismét a Cazale filmrõl és a Sophie választásáról is.
Engem am nem érdekelne ha a haját tépve fetrengve szerezte volna meg a szerepet sem, örülök neki h. keményen kitartott mellette. A lényeg h. õ játszik a filmben és ez így tökéletes.
Én sem hiszem h. Pakula egy percre is megbánta volna h. Meryl kapta a szerepet. Idézet tõle:"If there's a heaven for directors, it would be to direct Meryl Streep your whole life,"-Alan J. Pakula
10/10
M4ever 2009 nov. 16. - 13:13:05 10/10 Előzmény Fan
(16093/17078)
Hmm. ez valóban érdekes... én egy kicsit másképp olvastam mindenrõl. Annak amit Magda állíótlag nyilatkozott van némi valóságalapja, de azért én elég erõs túlzást érzek benne... az utolsó mondata pedig szerintem nem igaz...

Elég sokat olvastam a Sophie választásának forgatásáról az elõzményekrõl, mivel ez az abszolút kedvenc Meryl filmem. Legutóbb részletesen abban a bizonyos legelsõ életrajzi könyben olvastam, amiben a stáb, a szereplõk nyilatkoztak a forgatásról... Ok, nem emlékszem tökéletesen minden apró részletre, mivel már régebben olvastam a könyvet, de azért néhány gondolatot leírnék, ami eszembe jut (ígérem, utánaolvasok, és ha most vmit esetleg elírtam, akkor azt majd javítom)

Az igaz, hogy Meryl nagyon szerette volna megkapni ezt a szerepet, ezt õ maga is többször nyilatkozta azóta. Abban a könyvben azt írták, h. Meryl miután végigolvasta a regényt, állítólag valóban mondott vmi olyant az ügynökének, hogy ezt a szerepet õ szeretné eljátszani, mert nagyon megfogta a karakter és az egész és, ...aztán jöttek a castingok és az is igaz, hogy eleinte valóban nem Meryl volt a favorit, hanem Magda, mert európai színésznõvel szerették volna eljátszatni a fószerepet (nekem az rémlik, hogy Magdával végül pont az idegennyelv ismerettel, akctentussal stb. volt a probléma...de ennek majd utánaolvasok). Állítólag a rendezõ akkor már sokkal inkább szerette volna Meryl-t a Sophie szerepére, de Styron akkor még Magda-t szerette volna a szerepre, és az õ szava volt az erõsebb, lévén az õ könyve alapján készült film. Meryl ekkor kezdtett el lengyelül és németül tanulni. Azt, hogy Meryl (vagy az ügynöke) mennyire könyörgött vagy sem arról nem írtak, de írtak valamit arról, hogy állítólag egy újabb meghallgatást valóban sokadik kérésre voltak csak hajlandók teljesíteni, és az volt az ahol Meryl végül meggyõzött mindenkit... a rendezõt azonnal!!! :) Arra emlékszem, hogy szó szerint idézték a rendezõt, aki azt mondta, hogy mikor Meryl felolvasott pár sort az egyik jelenetbõl, az elsõ hang után azonnal tudta, hogy ez az a 'Sophie', akit õ mindig is elkézelt, így részérõl már nem volt kérdéses, hogy Meryl-é a szerep, de akkor még meg kellett gyõzni Styron-t is, aki végül u.úgy el volt ragadtatva Meryl castingon nyújtott alíktásától, az akcentusától stb. és õ is azt nyilatkozta, hogy Meryl valóban képes életre kelteni azt a Sophie-t, akit õ elképzelt. A forgatással kapcsolatban késõbb a rendezõ, Pakula elmondta, hogy Meryl sokszor jelezte, hogy egy egy jelenetet esetleg máshogy képzelne el, és, hogy sokszor az õ ötleteit haygták bent a filmben, sõt elmondta, hogy ahogy haladtak elõre a forgatással a dolog már úgy mûködött, hogy Pakula elõször mindig megkérdezte Meryl-t, hogy õ hogy képzelné el a jelenetet, aztán mondta el, hogy õ hogyan rendezné (vagy már el sem mondta), és Pakula hozzátette, hogy az esetek többségében nem nyúltak a jelenethez, úgy hagyták, ahogy Meryl eljátszotta, és így a végén Pakulának már rendeznie sem kellett Meryl-t, mert tökéletes volt amit Meryl elgondolt, és azt természetesen tökéletesen meg is valósította! :)
Ezek után volt számomra hihetetlen az a mondat, amit Magda az idézett interjú végén mondott...

Meryl a forgatásról és a filmrõl azt is nyilatkozta, hogy az egyetlen rossz dolog a forgatással és a filmmel kapcsolatban az az volt,a mikor véget ért a forgatás, mert, ez az a szerep amit a "végtelenségig" el tudna játszani, mert annyira összetett, olyan sok kihívás, lehetõsg van benne.

Bocs a hosszú hsz-ért...
10/10
M4ever 2009 nov. 16. - 11:17:39 10/10
(16092/17078)
Hmm... újabb hírek a ausztrál "I knew it was You" vetítésrõl, ill. a felvételrõl:
ma reggel kaptam üzenetet attól a lánytól aki felvette, azt írta, hogy nem tudja mi törént a felvétel közben, de de vmiért csak kb. a felét vette fel, millió elnézést kért ezért, és megígérte, hogy az ismétlést, most vasárnap felveszi és még jobban figyel majd arra, hogy minden rendben legyen!
Hmm amúgy azt írta, hogy abból amit látott a filmbõl, õ nem volt "elájulva" tõle, és, hogy Meryl-t kevésszer mutatták... ami igaz, de attól még az is érdekes amit a többiek mondanak!!! :)

Remélem vasárnap tényleg sikerül felvennie a teljes filmet!
10/10
M4ever 2009 nov. 15. - 23:47:11 10/10
(16091/17078)
Remélem, igen. Elvileg a mai adást vette fel az a lány, akit említettem, de írta, ha ma mégsem sikerülne, akkor az ismétlést nov.22-n felveszi. Remélem hamarosan ír, hogy fel tudta-e venni stb. ahogy ígértem, amint tudok valamit megírom ill. hozom a linket.
10/10
floydie1980 2009 nov. 15. - 22:37:28 10/10
(16090/17078)
Az "I knew it was you" MA volt a tévében Ausztráliában!!! Lehet, hogy nemsokára mi is láthatjuk?? http://www.abc.net.au/tv/guide/abc2/200911/programs/ZX0458A001D2009-11-15T212000.htm

Amúgy a Sophie választásával kapcsolatban Meryl is elmondta, hogy nagyon szerette volna eljátszani ezt a szerepet. Mondjuk azt nem hiszem, hogy a "haját tépte" volna vagy " a padlón fetrengett", ez nekem kicsit túlzásnak tûnik, de ki tudja:)
10/10
Ezüstróka 2009 nov. 15. - 20:32:37 10/10
(16089/17078)
Hát, ez van. Vagy így volt, vagy nem. Mindenesetre nem hinném, hogy Pakuláék utólag átkozták volna a sorsot ezért a választásért :D Mert hogy tökéletes alakítás volt az biztos. És az is, hogy sokat dolgozott azért, hogy ilyen lehessen (már ha csak a nyelveket meg az akcentust vesszük), és az Oscart is megkapta érte, szóval ha így volt, akkor még igaza is volt :P Én imádom ezt az alakítását személy szerint, jó, hogy õ kapta a szerepet. Nem hinném, hogy sokan el tudták volna így játszani. Plusz õ sem egy szent végül is, még tõle sem várhatjuk el, hogy tökéletes legyen :D
10/10
Fan 2009 nov. 15. - 20:14:46 10/10
(16088/17078)
csak érdekesség kép!!

Egy riportból Magda Vá¹áryová-val, aki Meryllel volt az utolsó körben a Sophie választásának kasztingján.

„Pakula is, sõt az író, William Styron is azt akarta, hogy én játsszam a szerepet, a producer azonban mindenképpen amerikai színésznõben gondolkozott. Meryl Streep pedig meg is tett mindent, hogy megkapja a szerepet. Láttam, mit mûvelt. Sophie-ként a haját tépve zokogott, magánemberként pedig szó szerint a padlón fetrengett, hogy élete nagy lehetõsége ez, nem engedi, hogy elmenjen mellette a szerep. Amikor eldõlt, hogy õ játssza, mindenki azt hitte, elmegy a kedvem az élettõl, annyira boldogtalan leszek. Nem lettem az. Mosolyogtam az egészen, hogy mire képes egy tehetséges ember, milyen eszközökhöz folyamodik egy valóban rendkívüli lehetõség megszerzéséért. Milos Forman meg is kérdezte tõlem a próbafelvétel után, hogy mi lesz, ha mégsem engem választanak. »Semmi – feleltem. – Megyek haza.« »Végre egy racionálisan gondolkodó ember!« – konstatálta. Styron aztán fel is hívott, hogy közölje, mennyire sajnálja, hogy így alakultak a dolgok, Pakula pedig Prágában, személyesen mondta el ugyanezt.”
merylstreep94 2009 nov. 15. - 19:43:37
(16087/17078)
http://www.rtlklub.hu/cikk/290897
:O :O :O erre nem számítottam:O :O :O
*teljesen elájultam* Több mint 600 hollywoodi hírességet hívtak meg:O
merylstreep94 2009 nov. 15. - 14:51:22
(16086/17078)
:D dejjóóóó
10/10
M4ever 2009 nov. 15. - 14:41:09 10/10
(16085/17078)
Na ez egy jó kérdés...
Korábban arról volt szó, hogy az amerikai HBO az év vége felé adje le... remélem azután valamikor nálunk is leadják (gondolom az HBO)

Az E! news interjúról tudtuk valamit, állítólag tegnap volt egy exkluzív interjú/riport az IC-rõl... de én még semmit nem találtam ezzel kapcsoaltban.

....és még egy új hír, állítólag Meryl lesz a Vanty Fair 2010 januári címlapján!!! Ez még csak pletkya, de remélem ,hogy így lesz!!! :)
10/10
floydie1980 2009 nov. 15. - 14:34:55 10/10
(16084/17078)
Hát ez tényleg jó hír!! És mikor fog náluk ez adásba kerülni?
10/10
M4ever 2009 nov. 15. - 13:56:26 10/10
(16083/17078)
Az 'I Knew it was You' dokumentumfilmet, ha minden igaz felveszi egy ausztrál lány, akitõl segítséget kértem yt (miután hatalmas nagy mázlimra (mázlinkra)nem sokkal aztuán írt egy kommentet az egyik videómhoz, az ausztrál IC bemutató után érdelõdve, miután én rátaláltam arra, hogy nálunk leadják ezt a dokumentumfilmet.
Megígérte, hogy felveszi és eljutattaj nekem!:)
Amint tudok valami új infót ezzel kapcsoaltban azonnal megírom!!! :)
Nagyon jó lenne, ha sikerülne neki felvenni és feltölteni vhová!!!
10/10
M4ever 2009 nov. 15. - 13:53:09 10/10
(16082/17078)
Igen, én is épp most láttam ott!!!
..és felkerültek új scannek is:

ettõl teljesen kész vagyok (ok hasonló mint az egyik korábbi magazin címlapon, de akkor is bekerült a kedveneim közé ez is)

http://www.simplystreepmedia.com/gallery/displayimage.php?album=1103&pos=0

<3
10/10
floydie1980 2009 nov. 15. - 12:58:04 10/10
(16081/17078)
A Simply is felrakta már, hogy Meryl hétfõn lesz a Regis&Kellyben!!!! A FMF kapcsán:) DEJÓ!!
10/10
floydie1980 2009 nov. 14. - 21:30:51 10/10
(16080/17078)
Oh my dear Alec!! Ez a nõ minden férfibõl ugyanazokat az érzéseket váltja ki:)
http://community.livejournal.com/ohnotheydidnt/41099523.html

I’ve come to this place late in my own life where going to work is really a pleasure. In addition to my TV show 30 Rock, I’ve done a movie called It’s Complicated with Meryl Streep. I have worshiped this woman for so long that I would have played her driver or her chiropractor. Then I found out I was going to be her leading man. I’m not allowed to tell you that I have some romantic scenes with her. They don’t want to spoil the surprise. But I can tell you that it’s easy to imagine being in love with her.

So, romance with Meryl—yes, I was terrified. First of all, you’re worried because, no matter who the actress is—remember, I’ve played those kinds of scenes with Geena Davis, Nicole Kidman, Demi Moore, and my ex-wife, Kim Basinger—you’re always hoping that it goes well. You hope they like having you around.
10/10
Ezüstróka 2009 nov. 14. - 15:46:55 10/10
(16079/17078)
Tudtommal most készül a fordítás, várni kell még rá kicsit.