Penge27 2009 márc. 28. - 11:02:59
(18/38)
Egyetértek.
Penge27 2009 márc. 28. - 11:01:49
(17/38)
Szeretem ezt a mesét,bevallom.Nem érdekel,ki mit mond,cikizzetek ki,de én még a mai napig is szeretem ezt a mesét,a Micimackó legújabb kalandjait is.Minden nyáron megnézem,mert nekem jobban tetszik mint ezek a hányadékok mint pl.Digimon,Pokemon(és ide sorolnám az összes ilyen fajtájú,mesének egyáltalán nem nevezhetõ szutykot).A legújabb Micimackótól meg én is rosszul vagyok.Egyszerûen rémes nézni azt a zûrmegoldós izét.
1/10
Petrapetrus 2008 nov. 11. - 19:39:50 1/10
(16/38)
Ez jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!

X-D
tom991 2008 nov. 11. - 18:54:12
(15/38)
Pszichiátriai Vélemény Micimackóékról

Micimackó:
Kórosan mézfüggõ szenvedélybeteg, aki mindent megtesz, hogy napi adagjához hozzájusson (fára mászik, méhekkel csípeti össze magát, stb). Ha nem kap mézet, mély depresszióba esik, gondolkodása lelassul, tökéletesen alkalmatlanná válik mindenfajta társadalmi-közösségi, kooperatív jellegû tevékenysége.

Malacka:
Totál idióta szegény. Szellemi fogyatékos (dadog, képtelen értelmesen fogalmazni, és bizonyára dyslexiás is), és növésben is erõsen visszamaradt példánya fajtájának. Mivel képtelen másokkal megértetni magát, állandó kisebbrendûségi komplexus gyötri, nem is beszélve arról, hogy még a leghétköznapibb dolgoktól is fél. Kórlapján szerepel még akut klausztrofóbia és a biztonságérzet totális hiánya is.

Tigris:
Megalomániás tévképzetes elmebeteg, a veszélyesebb fajtából. Meg van gyõzõdve arról, hogy a tigrisek a többi élõlény felett állnak, így a Százholdas Pagony önjelölt kiskirályát tisztelhetjük benne. Közösségbe illeszkedni képtelen, a társadalom magányos számkivetettje, aki elszigeteltséget tettetett vidámsággal, és állandó pótcselekvésével, az ugrálással próbálja meg kompenzálni.

Füles:
Súlyosan depresszív alkat. öregkorára belátta, hogy élete egy kudarc, egzisztenciája pedig valahol a béka segge alatt van. Nem tudott összegürcölni egy lakásra valót, ezért - míg társai jó meleg, fûthetõ odvas fákban vészelik át a teleket - meg kell elégednie egy huzatos fatákolmánnyal, ami Tigrisnek köszönhetõen minden második nap tönkrezúzódik. Ez a gyökértelen élet, valamint a seggén fityegõ mûfarok - minden bizonnyal az impotencia szimbóluma -, amivel a többiek állandóan b@szogatják, egyszerûen elviselhetetlenné teszi az életet Füles számára. öngyilkos is lenne, ha depressziója nem totálisan passzív magatartásban ütközne ki, és ha nem félne az újabb kudarcoktól ("mi van, ha nem sikerül?").

Kanga:
Elvált asszony, egyedül neveli gyermekét - kell-e többet mondani? Az állandó házimunka és rosszcsont kölyke hamar kikészítették Kanga idegeit. Ráadásul - mivel Ausztráliából emigrált bevándorló, idegennek érzi magát a Százholdas Pagony mérsékelt égövi élõvilágában. Ennél pedig már csak kóros férfihiánya a rosszabb: igen régen kamatyolt már, és ezt beteges tisztaságmániáján próbálja levezetni - vár az igazira, aki sosem jön el.

Zsebibaba:
Csonka családból származó egyke, ennek köszönhetõen anyuci szeme fénye, és mint ilyen, egészségtelenül elkényeztetett gyerek. Zsebi babának mindig mindent szabad, senkitõl nem kap egy jó nagy maflást, akármit is csinál. Ugyanakkor a Pagony lakói - elsõsorban édesanyja - nem fordítanak elég idõt az iskoláztatására, így biztosak lehetünk benne, hogy felnõttkorára Zsebi baba elkallódott tehetség lesz, aki egy idõ után majd az alkoholhoz vagy a droghoz fordul, hogy elfeledhesse a világ kegyetlenségét.

Nyuszi:
Az agresszív-neurotikus páciens iskolapéldája. Hétköznapi félelmeit felnagyítva él, ennek köszönhetõen mindig van valami, amiért aggályoskodik, és mindig van valaki, akin aggályait - heves dührohamokkal és gyakran tettlegességig fajuló tombolással - levezetheti. Elviselhetetlen természetének köszönhetõen világ életében agglegény volt, és egyenes úton van a bogaras vénemberség felé. A Pagony lakói utálják, de annyira szánalmas, hogy nem merik megmondani neki.

Bagoly:
A Százholdas Pagony legöregebb lakója, aki nem tud mit kezdeni a közte és a többiek között húzódó generációs szakadékkal. Hogy elfogadtassa magát, görcsösen igyekszik tudásával lenyûgözni õket, ám ez leggyakrabban tudálékosságba csap át, és még nevetségesebbé válik. Elsõsorban a fiatalabbakat, Zsebi babát és Malackát próbálja megnyerni, aminek alapján joggal feltételezhetünk némi pedofíliára való hajlamot is.

Róbert Gida: személyisége ellentmondásos, de nagy valószínûséggel egy idegbeteg pszichiáter lehet, aki összehozta a fenti elmeotthont...
1/10
Petrapetrus 2008 nov. 10. - 20:26:40 1/10 Előzmény Szívkirálylányka
(14/38)
Miért? Egy mûsorhoz ugyanúgy hozzátartozik a negatív kritika is. Ha nem szeretem, miért ne írhatnám le?
Az átlag meg akkor lesz valós, ha mindenki megnyilvánul.
Ne hidd, hogy mindenki szereti ezt a (szerintem szörnyûûû) mesét. :-)
10/10
Szívkirálylányka 2008 nov. 08. - 20:21:40 10/10
(13/38)
Akkor is aranyos, ha pedig utálod, Petrapetrus, akkor megkérlek szépen, hogy ne írj ide többé.Ne rontsd le a jó vélemények átlagát!
1/10
Petrapetrus 2008 nov. 08. - 20:15:19 1/10
(12/38)
Fúúúj. :-P
Sorry, én rosszul vagyok Stricimacitól. X-D
10/10
Szívkirálylányka 2008 nov. 08. - 20:04:23 10/10
(11/38)
Annyira aranyosak :)
1/10
Petrapetrus 2008 szept. 29. - 12:38:10 1/10
(10/38)
Szörnyû ez így is, úgy is. :-)
És már hülyét kapok, hogy mindenre Stricimacit nyomják... Minden Micimackós. :-S ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. :-S
pimpernel 2008 aug. 12. - 15:25:45 Előzmény Petrapetrus
(9/38)
egy fõiskolás tanárom is kifejtette ugyanezt a véleményét, beleszõve az állattan órájába :DD
pimpernel 2008 aug. 12. - 15:24:18
(8/38)
deédi ez a kép :DD
1/10
Petrapetrus 2008 aug. 10. - 19:07:23 1/10
(7/38)
Nekem meg inkább Vuk. A Disney-k közül meg egyértelmûen Az Oroszlánkirály.
1/10
Petrapetrus 2008 aug. 10. - 19:01:26 1/10 Előzmény Szívkirálylányka
(6/38)
Akkor én vagyok a kivétel. Én ki nem állhatom. Debil egy mese. De ez privát vélemény. :P
pimpernel 2008 aug. 06. - 21:51:29
(5/38)
úgyvanúgyvan!
habár az újabb filmek amiket csináltak sokkal langyosabbra sikeredtek. a sorozatban jobb részeket csináltak mint a moziba...
Panni:) 2008 aug. 05. - 21:47:22 Előzmény pimpernel
(4/38)
Nekem is csak õsöreg videókazettán van meg sajna nem túl jó minõségben :( Nekem is kéne dvd-n nagyon csípem Micimackót!
pimpernel 2008 aug. 05. - 19:12:13
(3/38)
4500Ft a dvd??? gyerekek, ez baromi drága! :O :(((
aszittem lesz 2000Ft...
pimpernel 2008 aug. 04. - 20:59:43
(2/38)
ugye ez a Micimackó-film és nem sorozat meg folytatás meg hasonló... amikor a mesélõ Sinkovics Imre volt. na az kéne nekem!

ha megvan vkinek kérem szépen írjon nekem privit. elõre is nagyon köszönöm!!
10/10
Szívkirálylányka 2008 júl. 08. - 14:24:59 10/10
(1/38)
Szerintem minden egyes Micimackó rész nagyon aranyos és kedves. Nekem mégis ez a rész áll legeslegközelebb a szívemhez, mert ezt láttam elõször és kiskoromban anya sokszor felolvasta ezt a mesét és a folytatását a Micimackó kuckóját. Máig is nagyon imádom ezt a rajzfilmet, de kérdem én, ki nem szereti a mézet imádó kismackót? Puszi :)