7/10
Judybaba 2009 ápr. 27. - 15:28:57 7/10
(7/67)
Ez az a film, aminél már az elején tudod, amikor még csak a betûk és a zene megy, hogy szar lesz!
De egyúttal azt is lehet érezni, hogy azért lesz benne egy-két jó poén, ami viszont tényleg jó poén! :)
Szerintem ha összességében nézzük ezt a filmet, egyáltalán nem lehet lehordani a sárga földig, mert aranyos kis történet, és néha néha azért sikerül belecsempészni olyan érzelmeket is, amiket nem csak az amerikaiak ismernek...
Ilyen ambivalens érzéseim még sosem voltak egy filmmel kapcsolatban sem! Szerintem iszonyatosan elcsépelt történéseken alapul a film, ami már mindenkinek a könyökén jön ki, és ha három könyökünk lenne, mind a hármon egyszerre!! De azért valahol, ki tudja miért, de szerethetõ ez a kis bugyuta film:):)

és hogy megnézem e még egyszer? Nos, talán még az sem kizárt...de az biztos hogy alaposan beletekerek a jelenetek zömébe...7/10
9/10
Bigpapa 2009 ápr. 27. - 00:37:38 9/10
(6/67)
Nem rég értünk haza a filmrõl. Olvastam itt a fanyalgásokat, hát, tény, nem vagyunk egyformák.
Baromi jól szórakoztunk. Nem voltunk sokan a filmen, kb 30-an,de mindenki olyan jó ízûen nevetett. Aranyos a történet, jók a karakterek. Ráadásul 2 nap alatt már a második filmben játszik az egyik kedvencem J.K. Simmons (Stu). Pénteken a Spancserekben láthattam :)))
Baromi jó benne Siobhan Fallon (Blanche - a tápiókás nõ), aki az "Edgar öltönnyel" poénkodott a Men In Black filmben :)))
Nem tudom,ki mit vár egy romantikus vígjátéktól, de nekem azt adta, amit vártam(fõleg, hogy imádom az ilyen filmeket).Jó zene, aranyos, szerethetõ karakterek, kis romantika, apró feszültség, hogy vajon mi lesz( persze kitalálható, hogy mi ) :))), és ennyi. Nem akarja megváltani a világot a film, de 97 percre garantáltan kikapcsol ebbõl a hülye világból,ha hagyod. ha nem, akkor pont olyan savanyú uborka leszel,mint akik eddig fanyalogtak a filmre.
Zellweger feje kicsit tényleg gáz,de azt el kell ismerni, hogy a lába, a cicije és a feneke atom jó ebben a filmben.Nagyon csinos. Fejben hagy némi kívánni valót maga után :)))
Viszont ami nagy poén volt, hogy a film alatt én megéheztem, a haveromék meg elkezdtek fázni :)))
Így elmentünk palacsintázni, s közben fûtöttünk a kocsiban :)))) kis Minnesota feelinget varázsoltunk Bp-re :), mert pudingos palacsintát ettünk. Persze nem tápióka pudingosat.

nálam a jó hangulattal együtt egy 9/10 a film.
4/10
Garfimacs 2009 ápr. 26. - 22:12:55 4/10
(5/67)
Jó volt elpilledni és nyelvet gyakorolni... oszt ennyi. Szegény Renee tenyleg ugy nez ki, mint egy kiöregedett botox tartály... viszont szépen fut, mint az egyik erénye a kevesekbõl, amit a film adni tudott.
1/10
Clarisse 2009 ápr. 25. - 17:40:04 1/10
(4/67)
Nagyon szar volt... A történet teljesen szokványos "isten háta mögötti helyre mentem, utáltam ott lenni, de nagyon megtetszett és odaköltözöm végleg" sztori, ami rendben lenne, mert témának tökéletes és jókat lehet kihozni belõle, de itt mégse sikerült. Egyszerûen nem szólt semmirõl, dög unalom volt...
antika4 2009 ápr. 25. - 11:30:02 Előzmény timcyykee
(3/67)
Hát vannak benne poénok, de elég elavultak. Itt renée zellweger úgy néz ki, mint egy mosott szar. Nagyon sovány, összeaszalodott képe van, s így nem valami szép nõ.
timcyykee 2009 ápr. 12. - 21:55:00
(2/67)
már várom a filmet :D kíváncsi vagyok milyen lesz.
Zajac 2009 febr. 14. - 08:31:17
(1/67)
Lucy elõkelõ Miami-i életvitelhez szokott. Tanácsadóként dolgozik és legújabb feladata, hogy a semmi közepén lévõ Minnesota-i kisvárosba küldik, hogy az ottani erõmû újrafejlesztési munkálatait felügyelje. A helyiek hûvös fogadtatása, a jeges utak és a dermesztõ idõjárás ellenére a kisváros bája idõvel magával ragadja hõsnõnket és a közösség is befogadja végül. Amikor arra utasítják, hogy bezárja az erõmûvet és ezzel az ott élõket munkanélkülivé tegye, arra kényszerül, hogy újragondolja céljait és azt, hogy mi az igazán fontos az életben...közben persze a szerelem is beszövi hálóját...

http://trailer.blog.hu/2009/01/13/new_in_town_tv_spot


http://www.origo.hu/filmklub/blog/boxoffice/20090202-amerikai-boxoffice-taken-the-uninvited-new-in-town.html