Brigit90 2008 jún. 28. - 15:52:04
(304/11664)
Bocsi,a kedvenc számra nem is válaszoltam.
Szerintem úgy konkrétan nincs Tõle kedvencem,bár az Emberektõl a Forog a Földet nagyon szerettem régen,csak akkor még nem tudtam,hogy õ énekli.De a Minden kocka fordult is szeretem pl. meg a Tûzvarázslót is az õ elõadásában.
Az Áron imáját gondolom láttátok/hallottátok,nektek az hogy tetszik? Szerintem nagyon szép a hangja ott is,és nekem a szám is tetszik. :) Meg még az Egyszer véget ért szeretem nagyon,igaz azt azelõtt is szerettem,hogy õ elénekelte volna. ;) Még biztos van egy pár szám,amit szeretek Tõle,de nem jut eszembe hirtelen.
Nektek mi a kedvencetek?
10/10
marteeka 2008 jún. 28. - 15:52:03 10/10
(303/11664)
Tulajdonképpen nekem is csak kb. egy éve tudatosult, hogy ki is az a Miller Zoli, pedig mindenhol ott van :)

Ismertem az Emberek dalokat, na meg szerettem is õket, de csak olyan "jó szám szól a rádióban" szinten, különösebb érdeklõdés nélkül. Aztán a barátnõm egyszer csak "hirtelen" rajongó lett, és minden elõadásra el akart "cibálni" (nem mintha kellett volna cibálni :D ), amiben Õ játszik. Na és hát mióta élõben láttam, azóta meg vagyok én is gyõzve, hogy nem csak egy kellemes hangú énekes, hanem sokkal, de sokkal több annál :)

Én is láttam az Édeskettesben, talán a leg "rászabottabb" szerep, imádom a darabot és õ is imádnivaló benne :)
Brigit90 2008 jún. 28. - 15:41:27
(302/11664)
Nagyon szépen köszönöm Nektek a köszöntést,aranyosak vagytok. :)
Szerencsére láttam már Zolit többször is a színpadon.Elsõként az Édeskettes hármasban,majd április volt az igazán "Zolis hónap" ,mert akkor láttam 3-szor is egymás után.:)
Igazándiból csak az utóbbi fél évben,egy évben szerettem meg nagyon,elõtte sajnos nem sokat tudtam róla.Ti mióta szeretitek Õt? Te láttad esetleg vhol élõben?

Még egyszer köszönöm szépen az üdvözlést. :) tetszik a dalszövegrészlet,köszi Marteeka! :)
10/10
marteeka 2008 jún. 28. - 14:43:55 10/10 Előzmény Brigit90
(301/11664)
Szia Brigi!

Ha már úgyis dalszövegben utazom újabban... :D

"Isten hozott, hisz csak a jók jöhetnek el
Ülj hát közel, a szeretet éltet, átölel
S ki a csillagok közt él, mind aki rég odaköltözött
Most visszatér s leül a tûz mögött"
10/10
marteeka 2008 jún. 28. - 14:41:54 10/10
(300/11664)
Kedves Margit!

Isten éltessen :)

Remélem nem vagy szomorú, hogy megint eltelt egy év, de ha mégis, hát itt egy kis vigasz Zolitól, no meg virág helyett :) - bár a hangját sajna nem tudom mellékelni :(



"Ha szomorú vagy, ugye idetalálsz
Vagy hívj fel, merre jársz
Majd valami jót, megint összehozunk
Hisz van rá száz okunk
Ha fogy a zseton, vagy a szerelem fáj
Éld túl, ez az õsi szabály
Én azt hazudom, hogy jobb ami vár
Ma is hajnalig szól a gitár

Ha gyilkos a nap, legyen a zene vidám
A dallamát bízd rám
Te a szavakat add, ne a vállamon sírj
Ne csak rímmel-ámmal írj
Ha üres a ház, vagy a félelem ûz
Éld túl, mint a víz meg a tûz
Ha gyötör a láz, vagy egy szó, ami fáj
Majd jön a zene, ami sohase volt muszáj

Süt a nap, nehogy szomorú légy
Ez lehetne százszor is rosszabb
Süt a nap, kicsit nevet az ég
Még gyönyörû dolgokat hozhat
Süt a nap, nehogy szomorú légy
Ez lehetne százszor is rosszabb
Hát az a bolond, aki most
Hogy ragyog az ég, mégis áldozat"
Brigit90 2008 jún. 27. - 22:23:17
(299/11664)
Sziasztok!
Brigi vagyok,és én is nagyon-nagyon szeretem Zolit. Remélem,nem rontom el az idilli képet-ami itt kialakult- a feltûnésemmel.;):D olvasgattam a fórumot korábban is,és láttam,hogy nagyon jól kijön itt mindenki mindenkivel.Igazán aranyos társaságnak tûntök,már csak azért is,mert szeretitek Zolit! :D:D
Remélem,velem is jóban lesztek.:)
10/10
marteeka 2008 jún. 24. - 22:00:24 10/10
(298/11664)
I'm hero :))))))))

Megértelek bátorság terén.
Én pl. nagyon bátor vagyok, sõt mi több vakmerõ, de mikor találkoztam Vele, nem sok mi jött ki a torkomon. Mondjuk ilyen szituban egyébként is mit mondhatnál... azon kívül, hogy köszönjük az elõadást, nagyon jó volt, bla, bla... ezt én is megtettem, na de ezen túl?

Pedig én még nem is vagyok akkora "rajongó" és semmiféle érzelmek nem kelnek lábra bennem a férfi mivoltával kapcsolatban, pusztán szeretem nézni és hallgatni, mert kiváló mûvész.

Na de ha! Épp egy másik topikban fricskáztam Friderikuszt, hogy anno a showjában mennyire bénán viselkedett, mikor leült Antonio Banderassal szivarozni. Aztán kicsit (nagyon nem is bírtam) belegondoltam, hogy engem kb. a mentõ a helyszínrõl vinne el, ha leülhetnék vele szivarozni - és nem a szivarfüst miatt :D
Na de ezért is nem lettem "show-women", annyi más egyéb mellett :)

Szumma szummárum, ki ne hagyjátok azért a találkozást, még Soul begyûjti azokat a drága perceket helyettetek is :))))))))
10/10
marteeka 2008 jún. 24. - 21:47:52 10/10 Előzmény fresia
(297/11664)
Olvastam a cikket, mindig szakítok és szakítottam is az ilyesmire idõt :)
És tudom, hogy nem a jegy számít, nálunk már fõleg nem, de nem is voltak soha ilyen ambícióim, na jó, ált. sulis koromban :D
Annyi minden más fontosabb dolog van a világon, mint pl. itt ugye Zoli és a mûvészete ;-)
10/10
fresia 2008 jún. 24. - 06:50:52 10/10
(296/11664)
Homonnay! Bocs,bocs,bocs... és ezer bocs!
10/10
fresia 2008 jún. 24. - 06:46:34 10/10
(295/11664)
Üdv.Margit!
Nem vagyok egy Homonnai Zsolt rajongó,valahogy én Õt nem tartottam eddig "természetesnek", amikor énekelt, akkor sem.
De most ezzel a mondattal belopta magát a szívembe.:))
Sikerült megnézned a rockoperát? Milyen volt?
Ha egyszer lesz kedved, röviden leírhatnád a tartalmát... :)
A "Rák" horoszkópot még mindig nem tudom leírni /idõ hiányában/, de már azt hiszem a mi idõszakunk jött el és ezúton kívánok most közelgÕ /?/ vagy már volt /?/ születésnapot Neked és Soul anyukájának is! :)))
10/10
fresia 2008 jún. 23. - 23:51:47 10/10
(294/11664)
Újra "én" /elvagyok itt magamban :)/ !
Kétszer egymás után írtam,hogy "lassan átalakulunk,de kérem, legyetek tekintettel a kései idõpontra...:)
10/10
fresia 2008 jún. 23. - 23:42:23 10/10
(293/11664)
Még egy rövidke megjegyzés az elmúlt napoban elhangzottakhoz: valóban lassan átalakulunk Miller Zoli FAN Club, offtopic baráti társasággá! :D /csak nehogy "baj" legyen belõle!!! Remélem a legjobbakat! :)/
10/10
fresia 2008 jún. 23. - 23:19:14 10/10
(292/11664)
Köszönjük a cikket Zoliról, ebbõl is "kiérzett", hogy milyen egyenes ember lehet,természetes õszinteséggel beszélt a magánéletérõl. :)) A cikkben lelt kép valóban "otthagyhatatlanul" jó! :)))
off.Válaszolok majd késõbb a mailedre is, amit nagyon köszönök, Rólad is azt írhatnám, mint most Zoliról! :) Gratulálok az érettségidhez, ezek szerint Te már félig-meddig /németbõl teljesen!/, megértél!!! :)))
Én is mellékelek egy /írjam?, úgy is tudjátok már :)/ régebbi fotót. Lassan átalakulunk Milu fotóalbummá! Nem baj,majd jó pénzért kiadatjuk :D
Marteekea most majd lazíthatsz, ha elolvastad a Soul által küldött cikket, akkor Te is tudod, hogy nem az "érdemjegyek"számitanak!
10/10
marteeka 2008 jún. 23. - 22:30:18 10/10
(291/11664)
És Neked is köszönöm a megelõlegezett gratulációt.
Nem szoktam ennyire elkeveredni egy vacak vizsgaidõszakkal, de az a félévem annyira kemény volt, hogy úgy érzem meg is érdemlem :D

Bizony, Zoli nem harap, úgyhogy hajrá csajok, lesz ott autogram és puszi is :)
Bááár, bátorság az kell hozzá, mint Soul is írta :)
10/10
marteeka 2008 jún. 23. - 22:20:18 10/10
(290/11664)
Köszönöm, bár csak utólag olvastam, de a lényeg, hogy túl vagyok mindenen sikeresen és végre én is lábat lógatok (majdnem) :)
10/10
fresia 2008 jún. 23. - 15:51:14 10/10
(289/11664)
Már meg is írtam, mind a kettõt,éppen az imént fejeztem be és a tanácsokat is megköszöntem!!! :))
Remélem eljutottak hozzád,kértem is, hogy reagálj rá, ugye
megteszed,ha mégsem kaptad meg, akkor fõleg! :)))
Még gyorsan egy "régi" Zoli! :))Ilyesmit küldött azt hiszem Marteeka is /akinek a tanácsait szintén köszönöm,de most nem tudom kipóbálni :))/, csak most más beállításban van rajta "kedvencünk" ! :)
10/10
fresia 2008 jún. 23. - 07:23:19 10/10
(288/11664)
Ritkán írok,akkor is rosszul! Javítás! " autogram " Véletlen volt,bocs!
10/10
fresia 2008 jún. 23. - 07:19:42 10/10
(287/11664)
Sziasztok!
Margit! Nagyon köszönöm a többszöri érdeklõdést! :))
Itt vagyok,rossz volt valóban a gépem, de most "kiolvastalak" Benneteket! :)
A helyzet az, hogy még egy ideig nem fogok sûrûn csatlakozni a üzenetváltásokhoz, mert nem érek rá, de amint módom lesz, megteszem.
Soul!
Köszönöm a jó tanácsokat! Jó és aktív pihenést!
Marteeka!
Ha túl vagy már a nehezén, akkor, megelõlegezem simán Neked a sikert és gratulálok!

Most keresek egy képet,sajnos csak a megint a "régiek" közül és elküldöm.Az autógram kérést pedig, ha összejön a közös tervünk, feltétlenül próbáljuk meg! Lehet,hogy dedikál is Zoli, a lemezbemutató alkalmából! :)))
10/10
marteeka 2008 jún. 19. - 15:57:06 10/10
(286/11664)
Köszi a linkeket, de nekem is az a meglátásom, hogy a lemezbemutatóra koncentráljunk :)

Talán ha egy-két dalt fog énekelni Zoli, azért valóban sok a jegyár is, és a program többi része sem annyira érdekes (számomra). A másodiknál meg én is nyaralok, szóval én sem tudok "élménybeszámolni".
10/10
marteeka 2008 jún. 18. - 17:34:57 10/10
(285/11664)
Szerintem nem fogsz, arról az egy elõadásról szerintem nem készültek képek, szóval ne pazarold rá az idõdet :)