10/10
Renata001 2011 jún. 12. - 21:57:47 10/10
(335/515)
Titkok könyvtára c filmben felbukkan a Steve Nortont játszó színész.Épp most megy a TV2-ön, ha vkit érdekel. ;)





SPOILER!
Lucio még benne lesz majd!
...
10/10
Haversrac 2011 jún. 11. - 22:12:53 10/10 Előzmény Bözsemama
(334/515)
azért a legutóbbi részben kiderült mennyire gonosz volt a Jeronimo is...:S elûzte Ana Gregoriát pedig az már szinte halálosan betegen, éhesen ott állt elõtte ez meg odatett neki egy kis aprót...

valahol megértem Artemiot, hogy ennyire gyûlöli az Elizaldékat, de azért a Gonzalo pont nem érdemel büntetést szerencsétlen semmit se tudott az egészrõl maximum a vérbosszú elve okán folyamodhatott Artemio ehhez, azért bünteti õket...mondjuk a sok megölt ember és Liliana is pont útban voltak, õk meg aztán abszolút nem tehetnek semmirõl se, és még Martináék is azért lettek totál szegények, mert a hiéna odaköltözött...
10/10
Haversrac 2011 jún. 11. - 22:07:17 10/10 Előzmény suxel
(333/515)
nem olvastam elõre

amit Damiannal kapcsolatban mondtam igaz...saját csapdájába fog beleesni logikusan csak ennyit mondok...
BEN1986 2011 jún. 11. - 21:03:10
(332/515)
Erica mutaott egy képet Eduardonak és rögtön rájöttem hogy ollózott képrõl van szó. Silvia Navarro képe a La Herederából volt berakva Rafael Novoa mellé. Kérdeztem magamtól miért nem fényképzték le magukat a forgatás során?
A borító fehér részén van a kép amirõl írtam.
8/10
suxel 2011 jún. 11. - 15:40:51 8/10
(331/515)
Köszi szépen a kiigazítást, ezt figyelmen kívül hagytam, hogy Artemio a fiatalabb és nem Gonzalo. Ha vki még valamit észrevesz akkor javítsa már legyen olyan szíves.
Bözsemama 2011 jún. 11. - 08:21:06 Előzmény suxel
(330/515)
Abban tévedsz, hogy megszületett Gonzalo fiúk. Ugyanis õ már iskolás volt, és Jeronimomo azért nem volt otthon a szülés idején, mert a fiát látogatta meg Európában.
8/10
suxel 2011 jún. 11. - 00:40:15 8/10
(329/515)
Már vártam, hogy mikor jön, mert már nincs 40 rész sem a végéig, és mondom mikor akarják már képbe hozni. De mikor Erika kiejtette a nevét tudtam, hogy hamarosan felbukkan. Én arra számoltam, hogy már jóval hamarabb a 100. rész körül felbukkan, de nem így lett.
BEN1986 2011 jún. 10. - 23:42:37
(328/515)
-
BEN1986 2011 jún. 10. - 23:41:41
(327/515)
Rogelio Guerra mint Fernando Gomez. A Nada Personalban is gonosz volt.
BEN1986 2011 jún. 10. - 23:28:22
(326/515)
-
BEN1986 2011 jún. 10. - 23:25:17
(325/515)
Miguel hamarosan felbukkan. Aki még nem tudja a színész a Pura sangre fõszereplõje, ami a sorozat eredeti kolumbiai változata, de az rövidebb, mint ez. Gaby Espinoval a Se Solicita Principe azul címû venezuelai telenovellában játszott.
8/10
suxel 2011 jún. 10. - 20:19:40 8/10
(324/515)
Csak nem elõre tekertél vagy elõre olvastál vagy csak szimplán ezt találtad logikusnak? Csak azért kérdem, mert én nem szoktam kibírni, hogy ne kereskedjek elõre felé.
10/10
Haversrac 2011 jún. 10. - 19:42:45 10/10
(323/515)
mibe fogadunk, hogy a Priscilla lelkiismerete meg fog szólalni és õ miatta fog elbukni Damian és Anibal terve?:)

Lemerném fogadni h Vladimir és Priscilla összejönnek a végén, Anníbal lemarad az örökségrõl is, Damian pedig SPOILER meg fog halni /SPOILER
8/10
suxel 2011 jún. 10. - 16:52:17 8/10
(322/515)
Lehet helyesbítenem kellene, mert láttam valamennyit belõle de nem az egészet. Nekem Colunga miatt volt ellenszeves a sorozat, de a hiéna gonoszsága megszerettette velem, illetve ebben a sorozatban kedveltem meg Silvia Navarrot is, ugyanis én azt a híres neves Perla címû sorozatot nem láttam. Mondjuk tisztában vagyok a történésekkel, mert pl. azt láttam, hogy Barbara börtönbe jutatta Luciot, elõtte még fegyverrel fenyegette, meg volt benne vmi Manzanares is, akinek Jairo ott segédkezett. Tudom, hogy Artemio embere volt, meg volt ott még amikor Gardeniat is elrabolta és megakarta ölni Lucio. Az ilyen cselekményesebb dolgok mennek, de pl: nem láttam, hogy jött Aurora képbe csak a visszajátszásokból, hogy az út szélén állt, de nem úgy. Dominga még maradhatott volna egy kicsit szerintem nem kellett volna olyan hamar felrobbantani. Igazi boszorkány volt. :D
10/10
Haversrac 2011 jún. 10. - 12:51:05 10/10 Előzmény suxel
(321/515)
pedig a sorozat eleje is jó volt akkoriban élt még Jairo megvolt a sofõr Lucio, aki a hiénának nyalt továbbá nagyon egyhullámhosszon pendültek Artemio Bravoval...sokkal több rész szólt az elején Liliana-Martina-Eduardo-Obregon négyesrõl....
ildi1980 2011 jún. 09. - 10:35:57 Előzmény suxel
(320/515)
Köszönöm szépen!:)
8/10
suxel 2011 jún. 08. - 22:03:23 8/10
(319/515)
Nincs mit, ha tudok valamit akkor azt szívesen megosztom másokkal, szeretek segíteni. Amúgy azért szeretem ezt a sorozatot, mert nem olyan egyszerû pl: Vladimir-Damian-Priscilla-Anibal szál. Néha már belegabalyodok, hogy ki és mit is akar. Na meg most ez a Aurora-Hiéna-Damian-(Santiago)- mai résztõl kezdve Fernanda szál. Elég belõle kimenni, jah és akkor még ott van a Camilo-Steve-Venus/Lovely huzavona is.
Nem néztem az elejétõl, mert az eleje annyira nem tetszett, de rávettem magamat és egész jó. Még Colungat is legyûrtem, annak ellenére, hogy nem szeretem. Mondjuk nekem ez a Venusos szál nem tetszik meg nem is érdekel benne, néha idõhúzásnak is tartom, de valami értelmes szerepet kellett találni Stevenek is, hogyne jelentéktelenedjen el.
Az nagyon nagy volt az apácás, én is fakadtam a nevetéstõl. Hogy lehet egy apácát ilyesmire rávenni: nekem ésszel fel nem fogható. Ennél már csak az lett volna a még nagyobb, ha kinyílik a liftajtó beszálláskor és a Hiéna jött volna kifelé. Akkor lett volna nagy magyarázkodás. Flor helyszínen szívrohamot kapott volna.
10/10
Haversrac 2011 jún. 08. - 21:40:43 10/10
(318/515)
hmm ezért írnak ide ritkán:D:D köszi suxel h mindent elmagyaráztál mindenkinek:)

mai rész röhejes volt, a fõanyát bedobozolta Flor:D azt hittem meghalok a röhögéstõl, azért néha ez a sorozat is képes abszurd dolgokra:D:D
8/10
suxel 2011 jún. 08. - 20:41:07 8/10
(317/515)
Egyszer volt, hol nem volt.....
Minden Jeronimo Elizalde nagyapával kezdõdött, aki kiköpött Anibal volt csak bajusszal is rendelkezett :D Ez a Jeronimo nagyapa Anibal unokájával ellentétben egy nagy nõcsábász volt, és az ujjai köré csavarta a kicsi, fiatal, naiv szolgálólánykát Ana Gregoria Bravot. Elõször csak kedveskedett neki, majd egy naplót kapott tõle, majd pedig az ágyasává is tette, míg egyszer csaknem Ana Gregoriank teherbe esett. Jeronimo kegyetlen felesége Altagracia nagyi ezt megtudta, és éktelen haragra gerjedt, de nem zavarta el egybõl a kiscsajt. Megkérte, hogy minden nap írjon a kedves naplójába, és minden este mutassa be neki, de ha egyszer sem mutatja meg neki a naplóját akkor szörnyû következmények várnak rá. Ana Gregoria betojt és vállalta, innentõl kezdve remegéssel teltek a napjai. S a 9 hónap egyszer csak letelt és létrejött a kis poronty Artemio Bravo, aki valójában egy Elizalde. Mily véletlenül Jeronimonak a szülés idõpontában üzleti úton kellett lennie. Altagracia a nagyi jelen volt a szülésnél, s miután vetett egy pillantást a gyerekre elzavarta õket a szakadó esõben és viharban. Alig élték túl az éjszakát. Ana Gregoria felköltözött a hegyekbe egy viskóba, de nem változott át jetivé :D Na ott nyomorban éltek és egyszer fiatalon meghalt s magára maradt a gyerek, aki bekerült egy árvaházba. Na, hogy hány éves lehetett a gyerek arról nincs információ, de nála maradt a napló. Felnõve bosszút esküdött a leszármazottak ellen. Persze ezután Altagracianak meg Jeronimonak megszületett Gonzalo fiuk, aki semmit sem tud félbratyója létezésérõl. Az egyetlen, aki tudott róla az Soledad Juarez Cruz volt, mert mikor Ana gregoria a birtokon dolgozott, õ ott élt kislányként. Soledad Cruz hallgatott, majd Artemio eltávolíttatta Rebeca/Barbaraval az útból, s így rá is szenvedés és nyomor vált, s majd vagy 15 év múlva eljött érte a kaszás tüdõbetegség formájában. Rebeca fiatalkorában szegõdött Artemio mellé, majd kiderülnek az õ körülményei is, de ezt nem akarom még lespoilerezni. És onnantól kezdte szolgálni. Persze Rebecaval fiatalon kikezdett Artemio és megszületett Aurora, akit elszakított tõle és kihelyezte Domingához. Rebeca pedig úgy tudja, hogy meghalt és hogy talán fia született, de most már meglelte Aurórát. Közben Rebeca beállt a szolgálatába Artemionak, aki kiképezte az évek hosszú során egy kegyetlen nõszeméllyé, aki romlást hoz az Elizalde családra, és megsemmisíti õket. Nyomorba dönti a családot és egytõl egyig mind szenvedni fog. Tehát minden mögött Artemio áll, Rebeca egy bábu a kezében, aki által végbe megy a folyamat, s õ mindvégig fedésben marad. És ha ez végbe megy akkor Rebeca/Barbara is mentesül a szolgálatai alól, s nem kell tovább szolgálnia. De ugye most már Barbara is Artemio ellen fordult. Érdekes.
Ha valamit rosszul írtam volna vagy helyesbítésre, kiegészítésre szorul, akkor aki olvassa és többet tud jelezze ide.
csaplara 2011 jún. 08. - 17:44:52
(316/515)
Sziasztok!
Valaki össze tudná foglalni, hogy miért akarnak az Elizalde családon bosszút állni, mert hiába nézem egy ideje, de nem nagyon tudom kibogozni :(

Elõre is köszi!