Doktor Kotász 2011 jún. 22. - 23:29:05
(355/515)
Hány része van még a sorozatnak?
Egyébként nagyon gagyi a sztori abból a szempontból, hogy egy rendõrségi feljelentéssel és razziával lecsukható lenne Barbara és Ártemio. Tök fölöslegesen pöcsölnek a fõszereplõk...
8/10
suxel 2011 jún. 22. - 23:08:53 8/10 Előzmény Haversrac
(354/515)
Hát nagyon kiváncsi leszek én is, hogy Anibal és Priscilla mire jutnak a végén, de úgy érzem, hogy õk a tökéletlen páros. Nem maradhatnak együtt, mert nem tudom elképzelni, hogy Anibal megváltozzon és szeretni tudná a kispajtást majd. Szerintem Vladimirral még számolni kell, hisz mennyire akarta a gyereket, úgy se fogja feladni, ha hamarabb nem is, de szerintem a gyerek születésére elõbújik rejtekhelyérõl, és szerintem keresztül húzza Anibal számításait. Amúgy Vladimirt sose szerettem benne annyira egy szánalmas karaktere van szerintem, de a kicsi megérdemelné, hogy egy normális családban nõjjön fel, és szerintem ez Anibal mellett nem lenne lehetséges. És Vladimir akármilyen idegesítõ is csak meg szeretné Priscila elõbb-utóbb.
10/10
Haversrac 2011 jún. 22. - 13:47:08 10/10
(353/515)
azon szakadtam amikor Damiant elkapták és utána meg csapkodott:D mindig megszopatja a Hiéna valamivel xDDD

húú na igen kicsit bevadult a Vénusz, Camilo megy a börtönbe:)

még arra leszek kíváncsi vajon Anniballal mi lesz és Vladimir vajon fog-e még szerepelni?
8/10
suxel 2011 jún. 22. - 11:04:49 8/10
(352/515)
Azért nem volt semmi amikor Lovely fenyegette Camilot a nagy konyhakéssel, meg kétszer jól herén is rúgta. Kacc kacc... Amúgy azttem máshova szúrja a kést és nem a kezébe. Nagyon jó volt ez a rész. Na meg Damian is megint besétált közkedvelt HIÉNÁM csapdájába. És még õ akart túljárni az eszén. Ez megint nem sikerült. Kacc kacc...
zsu150 2011 jún. 21. - 13:27:45 Előzmény dalmi18
(351/515)
***SPOILER***Az nem méreginjekció, csak nyugtató, mert idegrohamot kap és kezelhetetlen lesz. Viszont mielõtt hatna, leönti magát benzinnel és meggyújtja. ***SPOILER***
dalmi18 2011 jún. 19. - 19:06:39 Előzmény Haversrac
(350/515)
Én valami olyat láttam egz videón hogy Barbarát méreginjekcióval ki akarják végezni.Azért gondolom ezt mert abban a videóban volt egz doktornõ is és Barbarát leszíjazták és amerikai sorozatokban is már nem egyszer láttam hogy igz végzik ki a bûnözõket.
8/10
suxel 2011 jún. 19. - 12:09:03 8/10
(349/515)
Na most nem láttam vagy 2 részt, majd vissza kell nézzem, de nem sokára vége a sorozatnak. július 8án zárul 160 résszel.
10/10
Haversrac 2011 jún. 18. - 01:43:51 10/10
(348/515)
szerencsétlen Steve, nagyot kapott, éreztem valahogy, hogy nagyot fog kapni, de akkor még nem gondoltam volna h Camiloék intézik el, csóró most kómában van:(, de biztosan felépül gondolom, most Eduardo azt hiszi, hogy Artemio Bravo tette el láb alól...megjelent ez a Miguel is közben, érdekes volt
10/10
Haversrac 2011 jún. 17. - 00:18:33 10/10
(347/515)
visszanéztem ez a rész állati jó volt, Artemio és Bosco atya kézfogása, elég kemény volt, nem hiszi, hogy Eduardo öngyilkos lett, Lilianat képes lenne ezért megölni...

Vénusz és Steve szerelme beteljesedett kissé könnyen azok után mekkora kételyek voltak:)
10/10
Haversrac 2011 jún. 16. - 23:18:27 10/10
(346/515)
Megölte Montserratot, hamis személyazonosságot vett fel, hogy beférkõzzön egy család életébe, önmagában jogilag ez nem bûn, eltávolította Lilianat, bolondnak állította be és lefizette az orvost, hogy gyógyszerezze (emberkínzásnak minõsül), megölte Macariot, hamis tejpor beszállítását is õ intézte, Lactosban õ tervelte ki a 3 millió dollár elsikkasztását, amit végül a saját számlájára iratott, de Damianra kente rá, lábon lõtte Damiant, benne volt abban is, hogy Camilo erõszakolja meg Aurorát, hogy aztán elüldözhesse, aztán ezek után lelõtte tudjuk kit ****spoiler, valószínûleg SPOILER Damiant is õ öli meg SPOILER vége.

Ezek a bûnök, mind kiderültek nem elég a 235 év rájuk? emberölések, gazdasági csalások, zaklatás, hatóság félrevezetése ezekért mind mind a kivégzést is megérdemelte volna. SZVSZ a való életben ilyen nõ nincsen, amilyen Barbara õ testesíti meg a tökéletes gonoszt...
10/10
diuska444 2011 jún. 16. - 17:23:58 10/10
(345/515)
Megtaláltam az epizódismertetõket az utolsó részig....
***SPOILER***:Barbara 235 év börtönt fog kapni ***SPOILER VÉGE***
Bár nemtudom miért kap ennyi, azért nem volt sorozatgyilkos, szegyénykém....
8/10
suxel 2011 jún. 15. - 23:22:29 8/10
(344/515)
Nagyon nagy volt az a jelenet, én azt'tem a csajnak fogja mondani a nevét. Mekkorrát nevettem én is, illetve még Gardeniának kellett volna Flor miatt kiállnia, de így is jó volt. Erika sem védte meg. Barbara is tetszett, amikor magában gondolta, hogy ez még semmi, ahhoz képest, amit tõle fog kapni.
Damian meg elmehet a fenébe a terveivel: Barbarat megölni inkább fordítva. Nálam mindenesetre HIÉNA FOREVER. Én nagyon bírom, amilyen gonosz démon. :D
10/10
Haversrac 2011 jún. 15. - 21:35:05 10/10
(343/515)
hát bazz szarrá röhögtem magam mikor Venus nyilvánosan megalázta:D:D lebuzizta konkrétan mindenki elõtt:D ekkora szívást a nagy nõfaló, kéjenc így szívja meg, hogy buzinak van beállítva xDDD...
8/10
suxel 2011 jún. 14. - 22:12:51 8/10 Előzmény Haversrac
(342/515)
Én nagy ilyen sorozatnézõ vagyok, jöhet nekem minden stílusban csak nagyon csöpögõs és blõd ne legyen. Szerintem meg Venusnak jobban áll az egyenes haj, viszont amikor hosszabb. A hullámos sem rossz, mert nagyon szép nõ, meg jól áll neki, de nekem jobban bejön egyenes hajjal. Camilonak végre csináltak valami normális emberi kinézetet. Stevet pedig nagyon bírom benne, csak valahogy nekem a kettejük románca nem jött át. Az okait nem tudom, valamiért untat, de most nagyon jó lesz a holnapi rész. Kiváncsi vagyok mit fog benne Lovely lemûvelni. :D
10/10
Haversrac 2011 jún. 14. - 12:49:30 10/10 Előzmény suxel
(341/515)
pedig nagyon jó sorozat minden nyálas szappanoperától kiemelkedik ez a sorozat...nem a megszokott butító szarokhoz hasonlít, amiket manapság adnak ebben rengeteg cselszövés és szál játszodott...

Vénusz-Steve szálat márcsak azért is jó nézni egyrészt a 2 kedvencem lett a sorozatból, másrészt, sejthetõ, hogy ezek ketten együtt lesznek a végén ez a Camilo féle terv, ha másra nem is, de erre jó lesz, hogy a végén egymásba gabalyodjanak, azonkivül ez a Vénusz gyönyörû szép imádom õt nézni:D érdekes, hogy az a göndörkés haja sokkal jobban állt neki, mint a Lovely féle egyenes haj:D valahogy az úgymond prosti kinézet neki nagyon jól állt...

Steve pedig rendkivül okos szereplõ õt azért bírom...
10/10
Haversrac 2011 jún. 14. - 12:44:38 10/10
(340/515)
megbeszéljék a tervet
10/10
Haversrac 2011 jún. 14. - 12:44:11 10/10 Előzmény suxel
(339/515)
suxel én írtam azt.

Elején mikor Eduardo megérkezett bementek Jacintoval Jairo kocsmájába, mert ott titokban találkozhattak, hogy megbeszéljük mi legyen a terv. Akkor volt éppen iszapbírkózás és Jacinto megmutatta Eduardonak, hogy az egyik lány, aki bírkózott az Martina volt. Eduardo így ismerte fel és idézte fel az emlékeket a Kovácsról és a lányáról. A kovácsnak (Silvestre), amíg nem volt a hiéna volt normális munkája, hozzá mentek patkoltatni a lovakat, de aztán annyi rémlik, hogy a hiéna kirúgta akkoriban az összes munkást beleértve Silvestret is így munka nélkül maradt szinte. (nem maradt munka nélkül csakhát nem volt már annyi kuncsaftja, amely jobb életet biztosított volna számára, ezért volt az, hogy éjjel nappal dolgozott kb és a szemei és megromlottak. Martina ennek okán kellett elmenjen igen korán dolgozni, hogy meg tudjanak élni. Ezért mondtam azt, hogy Silvestrét, ha jobban belegondolok a hiéna intézte el képletesen szólva. A történet több részét tudjuk, Martina kiszöktette Lilianat a kocsmából, Eduardo segített Martinának, aztán még a faterját is megmentette mikor Jairo megkéselte szegény öreget...ezek a részek nagyjából az elején voltak úgy a 20-30 részek voltak...
8/10
suxel 2011 jún. 13. - 00:20:22 8/10
(338/515)
Én is így gondolom, mint te inkább vicces, mint hogy gonosz lenne. Csak a céljait szeretné elérni, de nem akarja belátni, hogy nem jön össze. Vicces volt, amikor megvette azt a port is az utcán attól a mágustól vagy kuruzslótól vagy mit tudom én kitõl, hogy beleszeressen Eduardo. Meg mit össze nem szenvedett akkor is. Én a Venus-Steve szálat nem szeretem benne annyira: valahogy az nem érdekel annyira. Mindig olyankor mászkálok ki a sori alatt, ha van valami dolgom, ha õk vannak benne.
Valaki itt írta, hogy a Hiéna tehet arról, hogy Martináék elszegényedtek, anno az apjával. Az még az elején lehetett, mert akkor nem láttam. Kidobta õket valahonnan vagy micsoda? Köszönöm szépen a választ elõre is.
Nem hiszem, hogy valami új jönne, mert az rtl eléggé bebukta ezzel a sorival sajnos, nem vastagon szállította a nézettséget. Nekem dupla Ezel elképzelésem van Seherezádé mintára, de ki tudja vagy benyomnak valami amerikai ismétléssorozatot valami krimit vagy passz. Szerintem most új nem fog jönni.
10/10
Renata001 2011 jún. 12. - 22:34:49 10/10
(337/515)
Gardénia inkább vicces, és nem gonosz. Kiváncsi fáncsi. :D Remélem valami jó sori lesz majd helyette ha július elején kifut ez a MEPS.:)
8/10
suxel 2011 jún. 12. - 22:27:40 8/10
(336/515)
Fuuuu, de utáltam azt a Luciot benne, az egy hebrencs volt. Szerencsére nem sok szerencsém volt látni akkoriban még. Szegény Gardeniával anno mit csinált, vagyis mit akart abban a kunyhóban. Nem tudom valaki írta, hogy mennyire idegesítõ a Gardenia kiscsaj, én bírom. Van egy hülye temperamentuma, de nekem tetszik (na meg a képei is). De az idõtlen szerelemben sokkal jobban néz ki. Itt sem csúnya csak a haja hülyén van megcsinálva.