Lucacska_ 2008 dec. 23. - 23:23:02
(11/51)
nagyon jó film...:)
ciccus92 2008 dec. 23. - 19:18:27
(10/51)
Húúúú elösször nagyon rég láttam,mondjuk úgy ,hogy még kicsi voltam..:D:D

Aztán szinte mindig megnéztem,mikor adták a TV-ben,persze ahogy növekedtem,évrõl évre más gondolatok lettek bennem a filmmel kapcsolatban.

De a lényeg,hogy jó film szerintem.
Pimpace 2008 dec. 23. - 13:36:05 Előzmény minerva00
(9/51)
Azért ne dramatizáljuk el! Ez egy tipikus romantikus ami film, szorakoztató és mulatságosan "mesterkélt". Tény hogy a filmben felmerült probléma az életben nem egyszerû, de ne forgassuk már bele a saját tapasztalatainkat. Nem a mi életünk szól egy filmrõl, ez forditva van. A filmek szolnak az emberek életéröl, általánosságban.

Azonkivül minerva00, egy ember, vagy több viselkedett Veled így... mert ha több (de akár még ha egy is), akkor azért ott neked is volt szereped... Tipikus, amikor ilyenkor mindent "ráfogunk" a másikra... az a szemét... pedig lehet, hogy elég volna magunkban körülnézni.

De a filmre visszatérve; kellemes.
mandalamancini89 2008 jún. 12. - 18:43:28
(8/51)
A megcsalásnak is több fajtája van. Szerintem a legrosszabb nem a céltalan szex, hanem ha az illetõ lelki vonzalmat is érez, vagy szerelemmel szereti azt a személyt, aki nem a párja. Birdget mégis csak jobb döntés, mint egy problémás, lobbanékony lány. Természetes az esküvõi pánik, a házasságtól való félelem, de azért ez nem szimplán az volt. Hogy a házasságuk milyen lesz? Kiszámíthatatlan.
mandy79 2008 ápr. 14. - 08:48:03 Előzmény minerva00
(7/51)
Dehát nem csalta meg végülis. Nem feküdtek le.
Csak megzavarodott attól a sor házasság-ellenes beszólástól, amit kapott innen-onnan, és beijedt a házasságtól.
De a végén, ahogy mondta is, ahogy meglátta a menyasszonyát az erkényen, rájött, hogy szereti, és mindig is szeretni fogja. Tehát az õ házasságuk boldog lesz.
Én így értelmezem, nekem nagyon tetszett a film!
minerva00 2008 febr. 13. - 09:08:32
(6/51)
Ez az a dolog, amit még az ellenségemnek sem kívánnék
minerva00 2008 febr. 13. - 09:07:35
(5/51)
Tapasztalatból írod? Mert én sajnos igen. Többszörösen...
Silvana 2008 febr. 12. - 13:24:29
(4/51)
Bizony ám, ahogy mondod! Sok-sok minden...
Talán Marcellus nem fogja ezt megtudni, ha majd odajut. Kívánom neki.
minerva00 2008 febr. 12. - 09:16:19 Előzmény Marcellus
(3/51)
Az utolsó gondolatoddal nem teljesen értek egyet: ha valaki, aki állítólag nagyon szereti a párját és megcsalja, akkor ott igenis megváltozik valami. Nagyon is sokminden....
Marcellus 2006 aug. 10. - 21:19:24
(2/51)
Ezt a VHS-borítót (csak akkor látod, ha ráklikkelsz az "Összes hozzászólás" gomra) én csináltam ennek meg egy másik filmnek (egy kazira vettem fel õket a tévébõl).
Marcellus 2006 aug. 10. - 21:16:02
(1/51)
A film témája nagyon mély, ennek ellenére egyáltalán nem mondhatom rá, hogy érthetetlenül elvont. Egyszerûen rólunk szól, és arról, amit élünk, az életrõl, arról, hogy az átlagos emberi életnek valójában nincsenek ÁLTALÁNOS szakaszai (mint ahogy az etika-tankönyvek dedóváltozataiban TÉVESEN olvashatjuk), talán mert valójában nincs is olyan, hogy "az átlagos élet". Mindenki életében más szakaszok vannak, más eseményekkel, más szempontokkal, más idõben. És persze a film még egy nagyon fontos dologról, a szerelemrõl is szól. Arról, hogy a Világ akárhogy harsogja, hogy "A házasság üres élet rácsok mögött!", mi képesek vagyunk azt mondani, hogy "Tévedsz, Világ". Mert ha egy ember tiszta szívbõl, õszintén szeret egy másik embert, azt se katasztrófa, se hurrikán meg nem változtathatja.