Téma: Mintaapák

3/10
janderka 2020 febr. 14. - 08:20:59 3/10 Előzmény napraforgó
(382/4882)
De akkor most eltelt egy év? Vagy itt ilyen gyakran van jelmezbál? Hiszen épp egy ilyen farsangi hülyeséggel indult a sorozat 3 hónappal ezelőtt...
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 06:12:44 4/10
(381/4882)
Nekem azért tetszik a sorozat, mert pont vannak ilyen karakterek a való életben is. És mivel vannak ilyen figurák és ilyen szituációk, ezért sokan valóban kiszámithatónak tartják a történetet.

Kicsit csodálkozva látom, hogy az óvodában jelmezesdire kényszeritik a szülőket is. Ez szerintem sértő, hisz igy a szülőknek szabadságot kell kivenniük arra a napra, valamint súlyos ezreket fizetni a jelmezekért, avagy hosszú napokon keresztül otthon dolgozni azon, hogy az elfogadható legyen. Ez esetben is pénzbe kerül az alapanyag és nem elhanyagolható az a sok óra sem, amit azzal töltenek, hogyazután kb. negyedóra hosszat viseljék azt egy óvodai ünnepségen.
Az meg, hogy ma szólnak, hogy holnap óvodai jelmezbál lesz, szülő-gyerek páros, mindketten beöltözve, az egyszerűen elképzelhetetlen!
Ikyesmiről minimum két héttel előre értesiteni kell a szülőket!
Hogy vegyen ki szabadságot másnapra valaki, akinek fontos tárgyalásai vannak? honnan vegyen este anyuka, apuka hirtelen jelmezeket? teljességgel irreális ez a dolog.
Én a magam részéről nem tudok támogatni semmi olyan ötletet, ami a szülőket arra kényszeriti, hogy az óvoda, vagy az iskola rendezvényein - az önkéntes megjelenésen kivül - bármiféle pénz- és időrabló tevékenységben vagyenek résszt.
10/10
Szinger Éva 2020 febr. 13. - 22:29:50 10/10 Előzmény hoyabella
(380/4882)
Kedves Hoyabella! Szívemből szóltál!!! Mint egy drog, tudom, hogy rossz, de megnézem a gyerekekkel. ????????
10/10
Szinger Éva 2020 febr. 13. - 22:25:03 10/10
(379/4882)
Nem lenne rossz sorozat, ha nem ennyi klissé, vagy ennyire kiszámítható. Meg gyerekek, kinek az anyja állna a lánya párja mellé a sajáttal szemben????? "Nemá" Na meg Miki pincérkedése, s hogy Petra elhiszi???? Teljesen hülyének néznek minket az alkotók??? Sajnálom, m lenne pár vicces jelenet, a színészek jók.
4/10
napraforgó 2020 febr. 13. - 21:30:13 4/10
(378/4882)
Ez a Janó egy vadember. Hiába kérte Tamás, hogy ne rontsa el a gyerekek buliját, csak beszólt Tamásnak. Ráadásul a néhai feleségét szidta, hát persze, hogy Tamás lecsaapta.
De szerintem Janó szándékosaan provokálta kis, hogy plénum előtt megüssék, majd feljelenti a lódoktort.
Nagyon remélem,hogy Linda ezért a jelenetért kirúgja. A baj csak az, hogy egy ilyen birtokló tipusú agressziv pasi a nőn is bosszút fog állni. Esetleg a szegény szivbeteg apját idegesiti fel, hogy az belehal. Ahogy félrelökte lindát, aki a kakaskodók közé állt, szerintem képes lenne megverni is.

Géza viszont hülye, miért mászkál rendőr egyenruhában az utcán? pont elég lett volna, ha az oviban veszi fel a zakót és a sapkát.
hoyabella 2020 febr. 13. - 16:14:43
(377/4882)
A két vénasszonyt (Terit és Linda anyját) össze kéne kötni, követ a nyakukba, és bele a Dunába! Még két ilyen rohadék szipirtyót nem hordott a hátán a Föld! Linda meg egy idióta hülye, hogy a maffiózó Janóval marad. Miki egy barom, Petrácska egy ócska q..., Klára amióta saját lábra állt, rohamos tempóban öregszik, és ez látszik is rajta. A gyerekek egyre idegesítőbbek, mindegyik. Még jó, hogy csak húsz perc egy rész, és tudom, nem kötelező nézni, csak olyan ez, mint amikor egy idiótával vagy együtt, és minden baromsága ellenére vele maradsz, mert azt hiszed, hogy megjavul.
4/10
napraforgó 2020 febr. 12. - 22:28:00 4/10
(376/4882)
Szabi jó tanácsokat osztogat Gézának, és ezzel Zsolt karjaiba taszigálja Klárát.
Látszik, hogy Zsuzsinak nem lenne ellenére Géza figyelmessége, udvarlása, csak rá kell jönnie, hogy ő csak eszköz a férfi kezében.
Maki ámokfutása folytatódik. Vajon mi lesz majd fizetésnap, amikor nem tudja letenni a pénzt Petrácska kezébe.
Terit kár volt visszaengedni Tamásnak az életükbe, a nő már megint aljas kis trükköket vet be ellene.
3/10
janderka 2020 febr. 12. - 12:55:38 3/10 Előzmény luci87
(375/4882)
Szerintem Zsuzsi jobban passzolna Gézához, mint Klára. Ami persze lehet hogy nem írói szándék, csak a színészek kisugárzása teszi. Sajnos Polyák egy igazi fapina ebben a sorozatban. Szeretném hinni, hogy más szerepében, pláne élőben nem ilyen manírosan erőlködő.
4/10
napraforgó 2020 febr. 12. - 09:41:51 4/10 Előzmény luci87
(374/4882)
Jézus!, akkor Vera is debilebb, mint gondoltam. Mi a fene szeretnivaló van ezen a hülye lúzeren?
4/10
napraforgó 2020 febr. 12. - 09:39:43 4/10
(373/4882)
Teri viszont nem hazudtolta meg magát, már az első alkalommal aljaskodik. Kár, hogy Tamás nem fektette le a játékszabályokat a visszatérésénél.
Nem is értem, miért lett úgy, hogy Teri hozza-visszi Julit az óvodába, amikor először csak arról volt szó, hogy érte kéne menni, mert ő nem tudja időben befejezni a rendelést.
Hogy jött ehhez a reggel????
Egyébként az idős nagymamának sem mindegy, hogy naponta kétszer kell megtennie ugyanazt az utat, kora reggel, és aztán meg délután is.
Tamásnak van kocsija, miért nem viszi be a gyereket reggel az oviba, aztán rendelhet egész nap, Teri meg elhozza a gyreket, tán a bevásárlást is intézhetné - szigorúan lista alapján! -aztán vagy főz vacsorát, vagy hideget készit - megint csak a veje izlése szerint. Nem értem, mit nem lehet itt megszervezni?
Tamás erőt vehetne magán, ha nem akar találkozni reggelente Lindával, hát kerülje el.
7/10
luci87 2020 febr. 12. - 09:28:58 7/10 Előzmény napraforgó
(372/4882)
Pedig úgy nézett ki, most szeretett bele igazán, hogy már nem az övé..
4/10
napraforgó 2020 febr. 12. - 09:28:30 4/10
(371/4882)
Klára viszont túl sokáig vacilált, már sem Géza, sem a gyerekei nem tartanak annyira igényt rá, ráadásul ott van egy fiatalabb, szebb nő talonban.
7/10
luci87 2020 febr. 12. - 09:28:02 7/10
(370/4882)
Óóó,én a BK -t már ezer éve nem nézem, még a legelején 1-2 évig, de meguntam,úgyszintén a JB-t is..:)
4/10
napraforgó 2020 febr. 12. - 09:26:49 4/10
(369/4882)
Én nem ere gondoltam. Vera cseppet sem lenne boldogabb, ha a szerencsétlen, lúzer és most már munkanélküli Miki visszamenne hozzá. Akkro megint az ő nyakán élne, nem hozná, hanem vinné a pénzt. Nem, én végképp nem szeretném, ha Miki visszakönyörögné magát Verához. És nem is hiszem, hogy az a karakán nő visszafogadná. (Jó, esetleg lefeküdne vele, se semmi több).
7/10
luci87 2020 febr. 12. - 09:26:10 7/10
(368/4882)
De ha bebizonyosodna, h nem Miki a gyerek apja hanem Szabi?(ugyanis lefeküdtek..)Én arra írtam, h nagy csavar lenne..
7/10
luci87 2020 febr. 12. - 08:47:22 7/10
(367/4882)
Nem tudom minek örülnék jobban,ha Klára visszatalálna Gézához, és Miki is Verához, vagy ha nem.Zsuzsi szerintem lehet ,hogy bele van esve a főnökébe, és jó lenne neki,ha egy vállalkozó új felesége lenne,az új Szalayné..Megoldódna minden gondja..Voszont akármilyen aranyos(nak) tűnik..nem tudok elvonatkoztatni a 200 első randi sorozatban,elég kis hp. t játszott, aki kavarta a dolgokat,mindig ugyanazt a hülye dalt dudorászta, elég idegesítő,számitó kis csajt játszott..
7/10
luci87 2020 febr. 12. - 08:42:03 7/10 Előzmény napraforgó
(366/4882)
Na, az nagy csavar lenne...pofára esne mindenki..De Mikinek akkor tényleg nem kéne tartásdíjat fizetni,és újra egyesülhetne a régi család..
4/10
napraforgó 2020 febr. 12. - 05:57:40 4/10 Előzmény janderka
(365/4882)
Tudod, amikor két fiatal összeházasodik, rendszerint még nincs egészen kialakulva a személyiségük. Egy okosabb nő, kialakultabb karakterrel, ha szerelmes, könnyen gondolhatja, hogy majd a szerelmével befolyásolhatja a férfit és helyes irányban fejlesztheti. Aztán, ha az erősebb karakterű nő nem tudja elérni, hogy a férfi felnőjön mellé, akkor a férfi óhatatlanul ebbe a gyerekes, hazudozós státuszba menekül. Nem akar állandóan számot adni az inkább anyja, mint felesége nőnek, nem akar mindig szégyenkezni az óvónénije előtt. Hát hazudik magának egy olyan világot, amiben ő a hős, a nagyszerű munkaerő, a stb, stb.
Sajnos egy ilyen szituban a nőnek kell dönteni mindenféle helyzetben, hisz gyerekei vannak, gondoskodnia kell a családról. Egy ideig nyilván hagyja a tehetetlen férjét álmodozni, de ha nem megy másként, hát megszabadul tőle. Itt is ezt történt, Vera hagyta, hogy Petra elszeresse tőle a férjét. És innentől már nem is kell az ostoba Maki minden tettét voigyáznia, csak arra kell ügyelnie, hogy a tartásdijat rendesen fizesse.

Kérdésedre, hogy mi volt ebben aa nőnek öröm, a válasz semmi. Kényszerhelyzetben volt és most is abban van, az exe elcseshzte a gyerekei életét is a saját mostani életével együtt.
3/10
janderka 2020 febr. 11. - 21:37:55 3/10 Előzmény napraforgó
(364/4882)
De mi (volt) ebben neki az öröm?
4/10
napraforgó 2020 febr. 11. - 21:19:07 4/10 Előzmény janderka
(363/4882)
Egy ilyen hülye paasi mellé, mint Miki kell egy erős akaratú asszony, különben már rég éhenhalt volna a család, ha a nő is olyan mulya.