Téma: Mintaapák

4/10
napraforgó 2020 szept. 03. - 14:35:24 4/10 Előzmény kino21
(762/4882)
Ez igaz, de akkor Janó gyakorlatilag kiprovokálta, hogy Tamás megüsse, mivel a halott feleségét gyalázta. És Janó nagyon megérdemelte. Persze az hiba volt, hogy egy csapat gyerek előtt történt, de pont ez volt Janó szándéka, hogy dühöngő őrültnek tüntesse ferl a riválisát.

Amúgy egyáltalán nem jellemző Tamásra ez a szangvinikus magatartás.
kino21 2020 szept. 03. - 14:11:01 Előzmény napraforgó
(761/4882)
Azért Tamásból egyszer csak előjött a latinos temperamentum, amikor jól pofán vágta Janót. Sok dokit ismerek, de egyikről sem tudom elképzelni, hogy hasonló szituban nem verbálisan oldaná meg a problémát, hanem ököllel leteríti az illetőt. Pláne egy csapat óvodás előtt :)
4/10
napraforgó 2020 szept. 03. - 13:25:03 4/10
(760/4882)
A Mokkában láttam egy riportot a két új női szereplővel, akik közül az egyik Katát, Dani anyukáját játsza, és aki ma este fog felbukkanni. Talán kiderül az is, hogy miért tűnt el hirtelen fél évre. Vajon magával akarja-e vinni a fiát, vagy továbbra is Szabinál hagyja?
Amúgy csinos barna kis nő, nem ismerem a szinésznőt.

A másik hölgy szőke, szemmel láthatóan fiatalabb Lindánál, ő a lódoktor életében fog feltűnni, és valami állatmenhely vezetőjét alakitja.

Tehát két mintaapa életébe is betör a harmadik.
A másik kettő életében már hamarabb megjelent. Kezdte Mikkamakka, aki otthagyta a feleségét az undok kis Petráért, folytatta Géza Zsuzsival. Most Szabi kapcsolata is veszélybe kerül és Tamás épp csak bontakozó szerelmi élete is könnyen megbicsakolhat.
7/10
offtopic
luci87 2020 szept. 03. - 12:26:50 7/10 Előzmény janderka
(759/4882)
Ja???Ezt lattam anno,még a moziban..!
4/10
napraforgó 2020 szept. 03. - 11:40:23 4/10 Előzmény janderka
(757/4882)
A lényeget elfelejtettem. Azzal kezdtem, hogy Janó nem egy szerelmes férfi, hanem ő egy gazda. Ő egy gazda, Linda gazdája, a nő az ő tulajdona és nem engedi, hogy bárki elvegye tőle. Ezért megtesz mindent, hogy a tulajdonát megvédje, megőrizze.
Ezért akarja Lindát mielőbb oltár elé vezetni, hogy aztán bezárja a házába és Lindácska rakásra szülje neki a kis Janókat. Ha már van vagy féltucat gyereke, a nő biztos nem kacsingat majd kifelé a kapcsolatból.
Ezért utálom Janót (persze nem Stohl Andrist, ő nagyszerűen játsza ezt az undoritó figurát).
7/10
offtopic
luci87 2020 szept. 03. - 11:26:55 7/10 Előzmény janderka
(756/4882)
Az melyik is??..:)
Nem tudom mire gondolsz.
3/10
offtopic
janderka 2020 szept. 03. - 11:22:42 3/10 Előzmény luci87
(755/4882)
Remélem nem olyan, mint az Ujj Mészérosos X. Az nem jött be. Pedig a karanténidőszak alatt lett volna időm ráhangolódni.
3/10
janderka 2020 szept. 03. - 11:19:41 3/10 Előzmény napraforgó
(754/4882)
Hát igen.
7/10
offtopic
luci87 2020 szept. 03. - 11:17:41 7/10 Előzmény janderka
(753/4882)
Nagyon szívesen, én is véletlenül találtam rá.Itt a porton is van róla leírás.Egyszer meg lehet nézni...én is szeretem a magyar filmeket.Igaz, van ami nem jön be, de a legtöbb újabb film igen.
3/10
janderka 2020 szept. 03. - 10:53:29 3/10 Előzmény luci87
(752/4882)
Köszi az ajánlót! Általában figyelemmel szoktam kísérni a magyar filmeket, de ez valahogy kimaradt. Még csak nem is hallottam róla. Alkalomadtán megnézem - ahogy látom, nem egy könnyed délelőtti mozi.
4/10
napraforgó 2020 szept. 03. - 10:28:48 4/10 Előzmény janderka
(751/4882)
Janó nekem nem hiteles, mint szerelmes férfi. Már 7 éve együttélt Lindával, mégsem jutott eszébe, hogy elvege feleségül. Aztán megjelent Tamás az óvodában és Janó jó szimattal kiszagolta, hogy a férfinak megtetszett Linda és bizony a nő is felfigyelt rá.
Ekkor olyan nagyon teátrális körülmények között - az óvodások előtt - hirtelen megkérte a nő kezét. És bár Linda akkor épp neheztelt rá valamiért (Azt hiszem azért, mert titokban leselkedett utána, meg mindig eléjött az ovi elé, nehogy valakivel elbeszélgethessen), és Lindának nehezére esett volna kitérni a leánykérés elől a gyerekek előtt.
Talán ha négyszemközt nyilatkozik Janó, akkor azt válaszolta volna, hogy még nem aktuális, várjanak még, stb.
Aztán Linda megint megharagudptt Janóra (telefonja ellenőrizgetése, meg ki tudja még mi miatt), és szünetet kért. Na Janó akkor magára varratta Linda nevét, meg a forevert és a buta tyúk megint elolvadt a nagy szerelmi vallomástól.
Aztán újra elzavarta Janót a gyerekhistória miatt, de Janó most megint nyomul, verset ir, szerenádot ad, virágokkal bombázza Lindát, sőt a lakására csőditette a kedvenc zenekarát is.
És Linda megnt tétovázik.

Amúgy nem értem, hogy tud bejutni Janó minden nap Linda lakásába, amikor elvileg visszaadta neki a lakáskulcsát?
7/10
luci87 2020 szept. 03. - 09:00:49 7/10
(750/4882)
Szabó Kimmel Tamás egyébként, számomra meglepőt alakít egy újabb magyar filmben..pár napja néztem meg.(nem lövöm le miért)Ajánlom,A tökéletes gyilkos a film címe. A tegnapi részt még nem láttam, de lehet hogy jobb is, így reklám nélkül nézem..
A kukában való égetés elég fura volt...:( az előző részben, valóban.
3/10
janderka 2020 szept. 03. - 08:43:33 3/10
(749/4882)
Janó irritáló negédessége nálam is kezdi kicsapni a biztosítékot. Túlzó, hogy Lindánál mennyire nem. Sőt!
4/10
napraforgó 2020 szept. 03. - 05:30:31 4/10 Előzmény zazee
(748/4882)
A műanyag kuka miatt én is elcsodálkoztam, csak nem olvasztották el az égő rongyokkal?
----------
Janó, ha nem is maffiózó, de egy simlis csirkefogó és rendkivül manipulativ személyiség. Ezt nem csak Linda irányában gyakorolja, hanem a Linda szüleit is manipulálja, eljátszva nekik az ideális vőt, de pl. Verát is, amikor számos apróbb szivességet megtett neki az óvodában (mászókák lefestése, pakolás, bútorok,egyéb cuccok pakolása, stb.). Ezért cserébe bármikorberohangálhat az oviba ellenőrizni Lindát.
4/10
napraforgó 2020 szept. 03. - 04:55:49 4/10 Előzmény janderka
(747/4882)
Én is úgy látom, hogy Kamarás Iván sajnos bohóckodik Géza szerepében, holott Géza rohadtul komolyan veszi magát, kicsit sem könnyed, bohóckodó.
Én őt a Korhatáros szerelem Amerikából hazatérő bunkó férjeként láttam, tőle
itt is ezt a szolid bunkóságot vártam, ami által értelmet nyer Klára lázadása és az, hogy a nő nem lát más kiutat, mint hogy elhagyja ezt a kicsit bunkó, macsó férjet, akinek "mindig igaza van" a házasságban.
4/10
napraforgó 2020 szept. 03. - 04:43:55 4/10 Előzmény janderka
(746/4882)
Zazee mondta a - nálam 1019-es hsz-ében -, hogy Szabó Kimmel Tamás latinos temperamentumú, ezt cáfoltam én a későbbi hsz-eimben. Mert szerintem sem latinos a temperamentuma, sőt, még a tej is megalszik a szájában.
Most is, Száraz Dénes előadásában Tamás inkább mulya, kicsit sem rámenős, ellentétben Janóval, aki még most is cefetül nyomul Lindára és bizony meg is ingatta a korábbi elhatározását a szakitást illetően.
Linda meg most is pont úgy viselkedik, mint korábban, amikor már kirúgta Janót, aztán egy ronda tetkó miatt elolvadt és kibékült vele.
1/10
zazee 2020 szept. 02. - 22:04:54 1/10
(745/4882)
Még mindig nem tudok leszakadni erről sorozatról, de próbálkozom. Itt már nem csak a rossz színész választás a gond, teljesen életszerűtlen a történetvezetés, pl. a gonosz, elvtelen és jellemtelen maffiózónak ábrázolt Janót, akit Linda már emiatt kirúgott, még mindig ringben van Lindánál, ahelyett, hogy a szuperapa állatorvost választaná, akibe, a korábbi történet szerint szerelmes.:) ez egy jókora logikai bukfenc. Tudom, hogy egy sorozatnál hosszan kell a cselekményt bonyolítani, de ez annyira hiteltelen. Itt nem történik igazán semmi, fantáziátlan és nem reális. De az sem semmi, hogy műanyag kukába dobják a meggyújtott pólókat, "jó ötlet" a gyerekeknek. Nem gondoltam, hogy egy ilyen gagyi műsort ilyen nehezen engedek el. Nyílván azért, mert az előző évad olyan jó volt, izgalmas, fordulatos, humoros.:) , de már találtam helyette mást, "Little fires everywhere", na ez egy szuper sorozat, ajánlom mindenkinek ehelyett a katyvasz helyett!:)
hoyabella 2020 szept. 02. - 20:43:48
(744/4882)
A mai epizódra (105. rész) a port.hu 55 percet ír, na, sírjatok velem együtt: elkezdődött 19,44-kor, ment 18 percet, 20,02-20,15-ig (13 perc) reklám volt, majd 20,32-kor befejezték az egészet. Ez még 17 perc. Így összesen 48 perc volt az 55 helyett, és csak 25 perc volt maga az esedékes epizód, az is kettévágva. Nem értem, miért kell hazudozni?
3/10
janderka 2020 szept. 02. - 19:15:20 3/10 Előzmény napraforgó
(743/4882)
Ki mondta Szabó Kimmelről hogy latinos macsó lett volna bármikor is? Max a bulvár. Egy latinos fickó az barnás bőrű, göndör és alacsony. Szabó a barna haján túl semmi ilyet nem mutatott. Ami nem baj, de hogy latinos se volt egy percre se, az is ziher.

Egyébként látványsan kezdik átformálni az új szereplők által megformált figurákat. újSzabi családcentrikusabb lesz, újTamás célratörőbb, újGéza lagymatag visszatáncoló, Linda meg "csak" ideggyengébb. A bibi csak az, hogy sótlan mind. Ami alól sajnálatomra Kamarás se kivétel, legfeljebb karakteresebben sótlan, mert láthatóan gúnyt űz a rábízott figurából. Mondjuk megértem - nyeregbe került, így kvázi azt csinálhatott, amit akart. Még egy cserét már tuti nem vállalt volna be miatta a stáb :)))

Ja a Mikis pólóégetés jó volt. Egy műanyag kukában. :)))))