Téma: Mintaapák

guess.who 2020 dec. 19. - 16:24:03
(2582/4882)
Pető Zsófia, túl sok mozgóképen még nem láthattad... Remélem, itt hosszabb ideig bent tartják, hogy Szabi karakterfejlődhessen... :)
1/10
zazee 2020 dec. 19. - 15:45:08 1/10 Előzmény guess.who
(2581/4882)
Jajjj az a galambászos jelenet mindent vitt:)) mintha az írók azon versenyeznének, ki tud debilebbnél debilebb karaktert kitalálni! Lassan már nincs olyan szereplő, akinek köze lenne a valósághoz, talán Vera és Zsuzsi, akik még elfogadhatóak.
guess.who 2020 dec. 19. - 14:52:12
(2580/4882)
Zsuzsival nincs baj (bár mostanában mindig csak a pult vagy az asztalok mögött, takarásban mutatják, szégyelljék is magukat!), kivéve az, hogy nem mer nevetni sosem, vagy ha mégis, akkor mintha szégyellné magát...
Mindenesetre remélem, hogy nem lesz valami járvány a menhelyen, ami miatt Tamásnak hetekig kell majd kijárkálnia oda minden nap, randizás helyett. :)
guess.who 2020 dec. 19. - 14:49:59 Előzmény napraforgó
(2579/4882)
Eeeegen, túl egyszerű lenne, ha innentől Tamás kizárólag Lindázna, és nem lenne valami szörnyűséges dráma, félmondatos, megbeszélhetetlen félreértés utáni örihari...
Elvégre Maki már visszament Tomikához, úgyhogy Linda saaaaaaajnos pont nem fér el náluk, tehát lehet tovább szerencsétlenkedni a titkolózással.
guess.who 2020 dec. 19. - 14:48:36
(2578/4882)
Azért pár szem nyugtatót és egy pohár vizet készíts be, mielőtt végignézed a galambászos jelenetet. :)

Szabi is végignézte (érdekes módon a pizzériában Zsuzsi, Geyza, Máté és Klára sem vette észre, pedig valamelyiknek biztosan bent kellett volna lennie), aztán mikor már nagyon nem bírta, akkor odament lekérni Lindát. Mondjuk így is legalább két perccel tovább húzták a jelenetet, mint kellett volna, de ez az általános. :)
4/10
napraforgó 2020 dec. 19. - 13:14:08 4/10
(2577/4882)
Jajj, ne, ne fesd a falra az ördögöt!.
Könnyen meglehet, hogy ezt is meglépik, csakhogy a Linda -Tamás koalició ne jöhessen létre. bele kell zavarni az idillbe mindenáron.
Éva asszony meg idétlennél idétlenebb jelölteket szabadit Lindára.

Szerintem Lindának oda kellene költöznie Tamáshoz (Márta ezt könnyedén meglépte), mert akkor az anyja nem szaladgálna oda minduntalan és Márta sem erőltethetné a "vegyél feleségül, mert terhes vagyok tőled" műsort.
De hát mikor történt olyan, ami logikus lett volna?
offtopic
guess.who 2020 dec. 19. - 10:36:41
(2576/4882)
Jajj, neeee! Már éppen kezdtem helyrejönni a Mártás utáni epekedésből... :)
guess.who 2020 dec. 19. - 10:35:13 Előzmény luci87
(2575/4882)
De most gondolj bele: fillérre ugyanannyit kerestek a megmaradt alapanyagokkal, mintha kidobták volna a kukába, sőt még rosszabbul jártak. Hiszen így, hogy felajánlották ingyen valakinek, nem lesz belőle bevételük, de ki kell sütni és dolgozni kell vele... Szóval hülyeség. :D
guess.who 2020 dec. 19. - 10:33:40 Előzmény zazee
(2574/4882)
Jó írókkal nem lenne semmi gond. Csak hát nyilván spórolni akartak, mint Janaú Kata fotózásán...
4/10
napraforgó 2020 dec. 19. - 07:02:41 4/10
(2573/4882)
Megmondom őszintén, Vera helyében én előbb kitakarittattam volna Mikivel és a lányokkal és csak azután rúgtam volna ki. és jó lett volna, ha Tamás sem fogadja be, bocsi haver, de nőt várok, te itt most felesleges vagy.

Géza meg nevetséges azzal, ahogy el akarja sütni az ingyen kondi-bérletet, ha valóban spórolni akar, ne sörözznek minden áldott este. Azzal sokaat takarithatna meg!

És képes volt pofátlanul elfogadni a saját fiától a pizza árát, a 3000 forintot. Ha Levi ezt megspórolta a zsebpénzéből, nyilván nem azért, mert néha a pizzériában eszik. Géza is baromira irritáló.

Most komolyan, ez a sorozat arra a negy kii, hogy melyik apa hülyül meg leginkább?
7/10
luci87 2020 dec. 19. - 05:08:07 7/10 Előzmény guess.who
(2572/4882)
Jaja...de akkor megintcdak megmarad a sok pármai sonka,es paradicsomszosz,ami 3 nap mulva lejár..!Azert akart Zsuzsi megszabadulni töle!..:)
Amugy tényleg marhára megnott a forgalmuk ezze!:)
4/10
napraforgó 2020 dec. 19. - 04:44:00 4/10
(2571/4882)
Elég röhejes volt a Kvizműsor a pizzériában. Gyakorlatilag csak a Mintaapák és családtagjaik szerepeltek, szóval meglehetősen belterjes volt. Ez aztán baromira megnövelte a pizzéria bevételét! Gratulálok!.
1/10
zazee 2020 dec. 18. - 23:12:55 1/10 Előzmény hoyabella
(2570/4882)
Ez a két epizód már ismét totál kritikán aluli volt!
Egyszerűen nem értem, csak debil karaktereket szerepeltetnek az írók?! Ma vénlány Lindán, lúzer Mikin és Ádámon kívül totál hülye volt Géza is a bérlet akcióval.
És ezek az életszerütlenül és logikátlanul egymásra dobált jelenetek, szánalmas. Miki sms-e után egyből meg is érkezett Vera, Miki az ajtó előtt írta Csengének az üzenetet, vagy mi? Miki nagy sértődötten távozott egy válltáskával, de Tamáshoz már frissenvágott hajjal és két táskával érkezett. Egy felnőtt férfi, ha már gazdasági igazgatónak nevezi magát, nem tudja megrendelni az ebédet a gyerekeknek, úgy viselkedik mint egy tizéves gyerek?!
Egy negyvenes nő símán végighallgatja a sírással zsaroló félhülye galambász nyifogását?! Ahelyett, hogy azonnal felállna és otthagyná a francba a pasit! Hol hihetőek ezek a storyk?!
Ez az egész sorozat valóban a legalja már, nézhetetlen. Jó, hogy végre befejezik, már hamarabb le kellett volna venni a műsorról.
3/10
janderka 2020 dec. 18. - 22:51:29 3/10 Előzmény guess.who
(2569/4882)
Aznapra Miki már nem tudott volna gyors ebédet intézni - még ha agyilag képes is lett volna rá egy kis kollegális segítséggel.

Viszont azt észrevettük, hogy a múlt hétig nem is létező Ágicsalád lánytagja is immáron brancson belüli suliba jár - és rögtön Levi osztálytársa lett, ráadásul ugyanott ahova Mátéék középiskolába járnak.
guess.who 2020 dec. 18. - 22:35:22
(2568/4882)

Nekem ugyan nem tetszik a takkernéni (bár a hangja kellemes, és a foglalkozásával ellentétben mindig feltűnően csinosan öltözködik), de Szabinak jót tenne, ha próbára tehetné a kitartását és megtanulna kiállni a nője mellett... És végső soron valami ilyesmire kapacitálta a kedvenc agyturkászom is.

Hülye ez a Linda. Az anyja megígérte a randit - az mégis miért kötelezné bármire is őt?!?! Megint ugyanott tartunk, hogy anyuci akar valamit, Linda meg ugrik azonnal... És ez az erőltetett titkolózás mire jó? Már úgy értem: azon kívül, hogy most újabb ostoba műkonfliktusokat gyártanak a tökkelütött galambásszal és Maki visszaköltözésével? Miért van az már sokadszor, hogy ha egy randi nem jön össze, akkor AZONNAL (de öt percen belül ám!) közbejön egy Makis beköltözés?
guess.who 2020 dec. 18. - 22:32:18 Előzmény hoyabella
(2567/4882)
Azért az mégis Vera lakása, hülye lenne ő elmenni, teljesen jogos, hogy Makit zavarja el (főleg mert nem is lakik ott, csak ideiglenesen bepofátlankodott).
Ami viszont érthetetlen, hogy a nagy táskákkal Vera miért az OVIBA ment először és miért nem HAZA?
Különben egy "gazdasági igazgató" nem tudja, hogy hogyan kell ebédet rendelni az ovinak?
guess.who 2020 dec. 18. - 22:29:24 Előzmény janderka
(2566/4882)
No igen, elég feltűnő volt, hogy a "játékosok" megint kizárólag a főszereplők voltak, még véletlenül sem ült az asztaloknál egy idegen. És irtó hülyén nézett ki, hogy egymásnak adták a felajánlott díjakat is.

Különben nem értettem Klárát: ha ők nyerik meg a saját pizzájukat, az csak jó, hiszen nem kell elkészíteni, azaz nem kerül egy fillérjükbe sem a felajánlott nyeremény. :)
hoyabella 2020 dec. 18. - 21:52:10
(2565/4882)
És már megint szegény tévém látta volna kárát ennek a förmedvénynek, de még időben elkapcsoltam. Egyébként én Vera helyében sarkon fordultam volna, és otthagytam volna a gyerekeket az apjukkal, hogy ha ennyire szeretik őt meg az életstílusát, akkor boldoguljanak vele. És valamilyen módon az óvodából is kiraknám, vagy otthagynám a nyakába, és keresnék máshol munkát magamnak. Petra csinálta jól, elment aranyásónak...
3/10
janderka 2020 dec. 18. - 21:41:45 3/10
(2564/4882)
Gézát vajon minek küldték be az írók naphosszat dögleni a konditerembe? Így akarják vele "leetetni" a bérlet árát? Szerencsétlen hülyék! Különben is, milyen ostoba írói gondolat már, hogy egy forgalomnövelési céllal szervezett éttermi kvízpartin elindulnak azok is, akik az nyereményeket felajánlották - pláne a hely tulaja? Ráadásul úgy, hogy rajtuk kívül nincs is más vendég...

Szabi irodája egyébként átköltözött a József Nádor térről a kertvárosba? Mert a vágóképes irodaház és a beforgatott takarítőnős kapujelenet full máshol volt felvéve...
hoyabella 2020 dec. 18. - 21:10:10
(2563/4882)
A galambász ugyanúgy terrorizálni fogja Lindát, mint Mihály, ha nem találkozik vele újra. Azt hiszem, itt a vége részemről ennek a sorozatnak, és a továbbiakban a forgatókönyvíróknak kívánok olyan anyákat, randipartnereket és helyzeteket, mint amilyenekbe belekényszerítik ezeket a szerencsétlen színészeket. Ez mindennek a legalja, legalábbis nekem.