Téma: Mintaapák

3/10
janderka 2021 jún. 20. - 10:18:42 3/10
(3082/4882)
Mi kis falunk
3/10
janderka 2021 jún. 15. - 20:41:18 3/10 Előzmény guess.who
(3081/4882)
Tegnap belenéztem, de rém uncsi volt másodjára látni. Ráadásul nem is az első évadot ismétlik, hanem a másodikat. Ha ennyire nincs mit adniuk, legalább vennék elő az éjjelekre száműzött korábbi Portré adásaikat, amikre oly büszkék szeretnek lenni a készítőik, amikor épp nem VV Trutyi heretetoválasi szokásait boncolgatják egy műsorsávval odébb...
offtopic
guess.who 2021 jún. 15. - 20:06:49 Előzmény janderka
(3080/4882)
Az MKF topicban vannak, akik örülnek az ismétlésnek. :)
3/10
janderka 2021 jún. 14. - 09:43:46 3/10 Előzmény guess.who
(3079/4882)
És ezeket nézi vajon valaki? Úgy értem, az ágyhoz kötött, kényszertévézőkön kívül?
offtopic
guess.who 2021 jún. 13. - 21:55:38 Előzmény janderka
(3078/4882)
Pedig egyszerű: amíg ismételgetnek, addig nem kell új tartalmat gyártani... És amíg az ismétlés ismétlésének az ismétlését bámulja a néző, addig szépen nyugodtan, ráérősen lehet forgatni, meg írogatni zseniálisabbnál zseniálisabb poénokat. Ja, azt nem, mert akkor nem lehetnének echte magyar drámakirálynők, ha véletlenül röhögni lehetne a jeleneteken. :)
3/10
janderka 2021 jún. 13. - 10:13:11 3/10
(3077/4882)
Én ezt a "mindent megismétlünk" taktikát nem értem, de nagyon. Pláne hogy van, amit csak a közepétől...
Mondjuk azt a columboizmust még nem érték el, mint amit az atv spirit/jocky tv/sorozat+ triász leművel, de jó úton haladnak afelé...
offtopic
guess.who 2021 jún. 12. - 20:13:15
(3076/4882)
Az volt, hogy ELKEZDIK vetíteni a MA 3. évadát, ahogy elkészülnek az első részek... Ha van egy kis eszük, akkor tényleg elkezdik, bár a nyári uborkaszezonban senki nem szereti elpuffogtatni a puskaporát, kivárják az őszt... :) És épp ez a hülyeség: ősszel biztos jön a "csodálatos", "nagy nézettségű" (idézetek az önpromóból) Körösztanyád - és az ertéellel úgysem tudna akkor versenyezni a tévékettő. Ha viszont most elindítanák a MA-t, őszig szépen felfutna, és amellett már labdába sem rúgna az egyébként is igénytelen tákolmány KA.
Már persze csak akkor, ha a MA harmadik évadára sikerült tehetséges írókat, jó témákat és normális szkripteket összehozni...
offtopic
guess.who 2021 jún. 12. - 19:50:30
(3075/4882)
Semmi gond, az ízléskülönbségünk alapján sejtettem, hogy nem ismered. ;)

Az valahol szerintem picit vicces (és nagyon szánalmas), ahogy egy önmagát valamiféle erkölcsi/etikai mércének tekintő, érezhetően durva mentális betegségektől szenvedő illető folyamatosan kidagadó erekkel és vörös fejjel üvöltve hord le a magyar közéletből mindent és mindenkit a sárga földig. Mielőtt megüti a guta, lehet, hogy jobban járna, ha elmenne egy agyturkászhoz. :) Bár ha nem Csernushoz megy, akkor az agyturkász haját is leüvöltené, úgyhogy végső soron majdnem mindegy.



No de visszatérve a topichoz: lehet valamit arról hivatalosan tudni, hogy tényleg visszatér a Balla-Tóth és a MA-t jegelik egy ideig? Mert most lényegében MINDEN hasonló műsor leállt, egy jó(!) húzással bármelyik csatorna toronymagasan nyerné a nézettségi versenyt...
offtopic
guess.who 2021 jún. 12. - 19:14:51
(3074/4882)
Pedig micsoda zseniális, forradalmi, világelső, kitűnő sztorijú, jól fényképezett, látványos és izgalmas mű volt az elsőtől az utolsó percéig!


(Ja, nem. Kivéve Eördögh Alexa.)


offtopic
guess.who 2021 jún. 12. - 07:59:04
(3073/4882)

Ne is mondd! A hátamon is feláll a szőr. És nem az izgalomtól.
Kíváncsi lennék, meddig lehetett hitelesnek nevezni Szulákot? A Xénia-láz előttig? :)


offtopic
guess.who 2021 jún. 12. - 07:57:40
(3072/4882)
Rendőr nem lehet, Tufa Tibi lett az. Bakter kizárólag Koltai "Kálmán bácsi" Róbert lehetne, BKV-s meg Badár Sándor. Szóval maradjon inkább postai segéddolgozó és ex-kézbesítő. :)
offtopic
guess.who 2021 jún. 12. - 07:54:53
(3071/4882)
Ha a spekulációm helyes (ti. Rémóna "főszereplése" mindössze egy-két epizódra korlátozódik), akkor leginkább senki. Megjelenik az oviban, hogy jött a gyerekért, beszél három mondatot Verával, aztán pá. :)
Bár ez most nagyon wishful thinking, mert nem szeretném, ha többet szerepelne. Hiszen akkor az is kiderülhet, hogy a gyerek csak egy felbérelt gyerekszínész-álca, Rémóna pedig valójában titkosügynök, az ügyvéd (azaz Szabi) megbízottja, és valójában csak a pénzért csinálja, hogy játszadozik Makival (vagy Ádámmal, vagy Tamással - mindhárom hasonló balfék). Elvégre ilyesmi még sosem volt sehol másutt, teljesen új és zseniális szál lenne.
offtopic
guess.who 2021 jún. 10. - 18:20:28
(3070/4882)
Maki majdnemmeghódítása után már nem valószínű, hogy visszatérne, őt tipikusan ilyen egy-két epizódosnak szánhatták, szóval nyugalom. :)

Ha már spekuláció: az mekkora fegyvertény lenne a tévékettőnél, ha Molnár Gusztávot be tudnák hozni a Mintaplókba valami Szerbiából szalajtott, postás főállású, egygyermekes, elvált, de lelkes apukaként! Elvégre az ertéelnél most éppen nem fut (ha jól sejtem), szóval éppen ráérne. :)
offtopic
guess.who 2021 jún. 10. - 18:16:10
(3069/4882)
Igen, Zsuzsinál sántít a sztori - bár az a véleményem, hogy őt már egyszer megjátszották, nemigen próbálkoznak meg vele még egyszer (azon is csodálkozom, hogy visszahozták a piccériába, de gondolom, nem találtak helyette olyan "pincért", akit el lehetett volna adni).
offtopic
guess.who 2021 jún. 10. - 17:53:05
(3068/4882)
Alkot-nem alkot, lényegében tökmindegy, a vége úgyis az, hogy a nézővel etetik meg az "eredményt". A néző meg vigyorogva zabálja kétpofára, mintha legalábbis csokifagyi lenne. :)

Különben mennyit saccolsz Rémónának? 1 rész? 5? esetleg 10? Merthogy a jelenlegi felállást (4 pár + legalább egy-egy fő, illetve az ötödiknek behozott Íti-Ádám) félórában nemigen lehet már tovább bővíteni. Sőt: így is sok.
Bár lehet arra spekulálni, hogy Klára kiesésével most majd Rémóna fogja "vigasztalgatni" egyedülálló anyukaként Geyzát - de kétlem, hogy ezt túl sok néző lenyelné. No és ehhez előbb meg kellene halasztani Klárát, ami azért -lássuk be- nem olyan egyszerű feladat, mint Íti soha nem látott és senki által nem ismert férjét kiradírozni.
offtopic
guess.who 2021 jún. 10. - 17:48:27 Előzmény napraforgó
(3067/4882)
Abban amúgy biztos vagyok, hogy ezek a nagy marketingdumák ugyanolyan egyepizódos "szerepléseket" takarnak, mint amiket láthattunk például a DÖ-ben Szulákkal és több más epizodistával is. Ráadásul ha jól rémlik, Szulák már itt is feltűnt múltkor.
Azaz a dolog semmi másról nem szól, mint hogy egy új évadot jól bereklámozzanak egy-egy "nagy" névvel - majd ugyanúgy el is felejtsék őket. Szóval nem igazán látom azt a rengeteg "több pénzt", amit egy ilyen beugró, semmire nem jó szerep után kaphat egy-egy ilyen luftballon...
4/10
napraforgó 2021 jún. 10. - 10:27:54 4/10 Előzmény guess.who
(3066/4882)
Mert minél több szinésznek akarnak munkát adni - megélhetési szinészek - talán igy ők is több pénzt tudnak szakitani.
offtopic
guess.who 2021 jún. 10. - 09:47:55
(3065/4882)
Nekem annyira nem hiányzik Rémóna, de egy pillanatra megálltam: "Egy elvált, kislányát egyedül nevelő édesanyát alakítok majd" - nyilatkozta. És nem ám a DÖ-ről, hanem az MA-ról. Ergo skatulya- és kliséhalmok várhatók a harmadik évadban is. Remek.
(Ráadásul TÖBB karaktert akarnak behozni - csak azt nem tudom, minek?! Már így is zavaróan sok mellékszereplőt akarnak főszereplőként futtatni, a fő sztori meg követhetetlenül szétfolyik - ugyanez tette tönkre a DÖ-t a második évadától kezdve. Csak nem átment a tévékettőhöz Bé nagyasszony besegíteni a MA stábjának? :) )
offtopic
guess.who 2021 jún. 09. - 20:14:54
(3064/4882)
Hát most megleptél. :)

Bár az ízlésünk különbözősége már eddig is nyilvánvaló volt, úgyhogy nem is kellett volna meglepődnöm. :D
4/10
napraforgó 2021 jún. 09. - 11:30:38 4/10
(3063/4882)
Én most elvagyok a Hegyi doktor XIII. évadával, igy egyik magyar csodamű sem hiányzik.