Téma: Mintaapák

4/10
napraforgó 2021 szept. 28. - 10:25:11 4/10 Előzmény janderka
(3402/4882)
Holnap talit sem néztem. Itt ebben a soriban nem láttam eddig, de most elvileg "visszajött" Spanyolból.
7/10
offtopic
luci87 2021 szept. 28. - 10:23:51 7/10 Előzmény janderka
(3401/4882)
Itt semmit se lehet mar tudni... :)!! Film.. Minden befer.. :)
3/10
janderka 2021 szept. 28. - 10:21:14 3/10 Előzmény napraforgó
(3400/4882)
Alex (Kirády Marcell - a korábbi producer és a Drága őrökösök ügyvédnőjének egyik fia) a Holnap tali második generációs jóképűje volt. De a sorozat megszünése miatt nem volt a karakterének kellő kifutási ideje. Hát most bepótolják neki :)))

3/10
janderka 2021 szept. 28. - 09:59:07 3/10 Előzmény luci87
(3399/4882)
Hannácskát meg örökbefogadták, csak nem beszéltek eddig róla senkinek.
Miki mehet is a vonat elé...
7/10
offtopic
luci87 2021 szept. 28. - 09:35:12 7/10 Előzmény napraforgó
(3398/4882)
En is a netrol nezem vissza, ha tudom, tobbszor a Keresztanyut inkabb a tv n.
7/10
luci87 2021 szept. 28. - 09:34:05 7/10 Előzmény napraforgó
(3397/4882)
Ertem, koszi. Hat, zavaros... Csak ki ne deruljon, ha megtortent, h Csenge Alberte! Muki meg Szabie! :/...!!?
4/10
napraforgó 2021 szept. 28. - 08:36:24 4/10 Előzmény hoyabella
(3396/4882)
Köszi, én csak azt hallottam, hogy a séfek séfjét előre hozzák, azt nem, hogy ez mikor lesz.
De mindegy is, a Séfek séfje úgysem érdekel, a Mintaapákat meg eddig is a netről néztem vissza
Hát, ha nem tudnak találni egy olyan műsorsávot, amikor nem kell kokurrálnia a körösztanyussal, vagy nem éjszaka adják, akkor valóban nem lesz nézőközönsége.
4/10
napraforgó 2021 szept. 28. - 08:32:06 4/10 Előzmény luci87
(3395/4882)
Az a történet a 10. érettségi találkozón történt, amikor Vera már valószinűleg férjnél volt. vera most 40 egy-két-három éves, valahol a 25. érettségi találkozó táján. Csenge életkorából itélve már gyerekes anya lehetett akkoriban.
4/10
napraforgó 2021 szept. 28. - 08:27:50 4/10
(3394/4882)
Kicsit fura, hogy a korábban visszafogott, komoly Vera milyen szexmániássá vált mostanra. Reggel, este szex Mikivel, fantáziálás a tesitanárról, régi bűnök Albettel. hát....

Amúgy meg: szerintem irtó nagy gáz, ha Albert kihasznált egy magatehetetlen részeg nőt és lefeküdt vele. Valahogy nem is hiszem, hogy megtette volna.
És Mikinek van a legkevesebb oka zokon venni azt az egyetlen alkalmat, amikor ő a felesége háta mögött összejött a fodrásznőjével.... És csak azután mentek szét, hogy Vera rájött, Petra meg már terhes volt.
7/10
offtopic
luci87 2021 szept. 28. - 08:22:40 7/10 Előzmény janderka
(3393/4882)
Nem tudom,a tegnapi reszt nem láttam,de igazad van!Mikinek nincs joga elitelni Verat emiatt!de ha volt is koztuk valami,az még nem Miki elött volt? Mikor még a tanitvanya volt Albertnek?Erre nem emlékszem!
hoyabella 2021 szept. 28. - 08:09:44
(3392/4882)
Műsoridő-változás! Szeptember 28-tól (mától) 19,55-től a Séfek séfe a főműsoridős program, a Mintaapák csak 22,20-kor kezdődik! Ha a TV2 csoportnak az a célja, hogy még annyian se nézzék a Mintaapák című förmedvényt, mint eddig, szerintem nagy sikerrrel eléri.
4/10
napraforgó 2021 szept. 28. - 08:02:57 4/10
(3391/4882)
Miért is őrizgette Anna azt a 10 évvel ezelőtti szexvideót a telefonján? És miért is lepődött meg, hogy kikerült a netre?
4/10
napraforgó 2021 szept. 28. - 08:01:13 4/10
(3390/4882)
Ki a fene ez az Alex? És miért örülnek neki ennyire?
4/10
napraforgó 2021 szept. 28. - 07:56:58 4/10
(3389/4882)
Annyira nem értem Csengét, hogy nem tud megfőzni egy, vagy 2 virslit egy kézzel. Én tudok. Felteszek vizet egy kézzel egy kislábasban, aztán ha forr, azzal a kezemmel beleteszem a virslit is. Voila! A mustárt meg Hanna is ki tudná venni az üvegből, avagy kinyomni a tubusból. Mellesleg erre már az a nagyocska kisleány is képes lenne. A villanytűzhely nem is olyan veszélyes, de a gáztűzhelyt is be lehet gyújtani félkézzel.
És miért is kell bekötni egy zúzódást napokig????
3/10
janderka 2021 szept. 27. - 21:12:58 3/10
(3388/4882)
Most komolyan van képe hisztiznie Mikinek egy száz évvel ezelőtti félrelépés miatt, miközben két éve még ő is egy másik macát gyömöszölt titokban, hogy még el is kellett miatta válnia... Persze így most mehet az agymenés, hogy vajon nem-e épp Csenge fogantatásának idejében-e volt-e az a kába félrekufirc-e.
4/10
napraforgó 2021 szept. 27. - 16:22:20 4/10
(3387/4882)
Csak nézem a Tv2-ón az ismétlést. A 31 perces epizód 55 perces adásidővel van jelezve. Vagyis a kb. 30 perces tényleges adásidőbe benyomtak 2 db 10 perces reklámot.
10 perc sorozat+ 10 perc reklám + 10 perc sori + 10 perc reklám + az utolsó 10 perc az epizódból. Fain.
Azért a pofátlanságnak is van határa.
4/10
napraforgó 2021 szept. 25. - 08:52:13 4/10 Előzmény guess.who
(3386/4882)
Teljesen világos volt, hogy Petra főzte ki ezt a "véletlen találkozást", rávette Makit, aki a féltékenységtől elborulva bele is ment.

Mikor Vera meglátta Petráékat az étteremben, mondhatta volna azt is, hogy menjünk máshová.
Ha ugyanabban az étteremben maradnak, másik asztalnál az ugyanolyan kinos lett volna Verának.
Persze Maki biztos rákényszeritette volna az akaratát - miért ne maradhatnánk itt? Miért ne ülhetnénk oda hozzájuk, stb.
Ha egy férj ennyire nem veszi figyelembe a felesége érzéseit - ki nem állhatja a férje volt szeretőjét, akkor csak a nyilvános balhézás árán érhette volna el, hogy ne kelljen odamennie hozzájuk.
offtopic
guess.who 2021 szept. 25. - 08:47:02 Előzmény napraforgó
(3385/4882)
Ja, Mucsira még visszatérve: azért a hatvanas években még a koszlott tanyabokrokban (aminek láttatni akarják a nagyszülők világvégi faluját - miközben fura módon középiskolai szintű oktatás is folyik ott) is sokkal természetesebben működött a köteles udvariasság, szóval számomra hihetetlen, hogy "Matyi" ne tudná. Mondom: az egy másik dolog, hogy otthon nem udvariaskodik a biorobotjával, de nyilvános helyen valószínűleg igen - és ezt vélhetően megtanította a fiának is.
De ha nem is tanította meg: Maki azért már évtized(ek) óta a fővárosban él, lehetetlen, hogy ne ragadt volna rá valami legalább a szokásokból.

Ja, és Albert felállt: annyira, hogy kezet fogjon Makival, de utána vissza is zöttyent a székére és ott is maradt mindvégig. Ebben csak az a vicces, hogy neki éppen Makit lenne oka tiszteletlenül kezelni (pl. azaz visszautasítani a kézfogást vagy "elfelejteni" bemutatkozni stb.), hiszen Petrával kapcsolatban ő volt a nem túl szépemlékű elődje, ráadásul most még a gyerekét is ő nevelheti. Pontosabban pénzelheti a nevelését. Még pontosabban: pénzelheti Petrát, hogy neveltesse mással a gyereket. :)
offtopic
guess.who 2021 szept. 25. - 08:37:41 Előzmény napraforgó
(3384/4882)
Nézzük azt a verziót, hogy rendezői utasítás volt az, hogy mindenki ülve marad, és Veruska elárvultan vánszorog a helyére. Vajon mi volt a rendező szándéka, mondanivalója, üzenete ezzel?
- Petrának nem kell felállnia (és mivel egyáltalán nem tiszteli Verát, valahol érthető is, hogy nem teszi meg), így ez oké.
- Maki most nem csak sutyerák, de iszonyú féltékeny sutyerák (érdekes, hogy az évadvégi földrengető szerelmet milyen gyorsan erodálták az írók: most a Vera-Maki páros már nagyjából ugyanannál a kutya-macska viszonynál tart, mint a korábbi évad közepén - minden műmosolygásuk és Vera "ne rontsuk el" szövegei ellenére), nála magyarázható azzal, hogy szándékosan akarja megalázni a házirobotot, pontosabban a szolgát, aki csak UTÁNA ülhet le (és természetesen Maki választja ki saját magának a helyet is, még egyet belerúgva Verába). Ez végülis -minden bunkósága ellenére- érthető lenne, fogadjuk el és érjen fél pontot.
- Albert viszont?! A jómódú, kulturált, disztingvált úriember egy ennyire alapvető szokással (ami ráadásul nem kerül egy fillérjébe sem) ne lenne tisztában? Illetve nem jól mondom: nem tisztában kell lennie vele, hanem egyszerű, öntudatlan reflexként kellene működnie... Nála legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy már tanárként is lenézte valamiért Verát, aztán amikor a borgőzös érettségi találkozó után még rá is mászott a nő, akkor valóban nullára írta le magában. Ennek az értékítéletnek a kivetülését láthattuk Albert moccanatlanságában.


És ha már: a dialógus úgy kezdődött, amikor meglátták Albertéket, hogy Vera KÉRTE, hogy MÁSIK asztalhoz üljenek - nos, kettejük közül NEKI lett volna joga asztalt választani is - feltéve persze, hogy Makika nem foglaltatott előre asztalt. Ami viszont fura lenne, hiszen nem csak úgy beestek abba az étterembe, hanem szándékosan oda vitte Verát, vélhetően tehát készült az eseményre.
4/10
napraforgó 2021 szept. 25. - 07:59:09 4/10 Előzmény guess.who
(3383/4882)
Ebben is igazad van, de már sok lett volna az összes megszegett illemszabályt előhozni.

Matyit illetően arra gondoltam, hogy ha meg is tanulta annó az illemszabályokat, nyugdijas tanárként már biztos nem gyakorolja őket. Habár nem mutatták még, de alighanem többet forgolóik az állatok közt, mint egy elegáns vendéglőben, és Hédi örülhet, hogy egyáltalán emberszámba veszi.
Otthon nyilván nem áll föl az asszony jelenlétében és pláne nem igazitja alá a széket. Társasági életet meg nemigen élhetnek. Étterembe meg minek mennének, ha főz az asszony, ráadásul pont az ő szája ize szerint, nem úgy, mint egy vendéglő.

Amúgy azon én is csodálkoztam, hogy Albert nem állt föl, már akkor, amikor az asztalukhoz invitálták Veráékat. Petra nem állt föl, ez rendben van, a nőknek nem is kell, de a két férfinak illett volna megvárni, amig a másik nő, Vera is helyet foglal.

Ez a T. Rendező műveletlenségéről tett tanúbizonyságot. De legalább a szinészeknek illett volna szólni, hogy ez igy nem oké. valahogy nem hiszem, hogy szándékos volt ez a modortalanság.