Téma: Mintaapák

offtopic
guess.who 2021 nov. 16. - 15:34:34
(4122/4882)
Valameddig még biztos, mert az előzetes szerint tovább csajozik TT. Persze az is lehet, hogy onnantól, hogy a gyerkőcök lebuktak, önjáróvá vált és immár ő használja az "ingyenes" társkeresőt.
(Amik amúgy rendszerint csak addig ingyenesek, amíg semmit nem csinál a delikvens és/vagy nem talál valakit, aki érdekli - mert onnantól a megszólalásért, a kontaktért rendszerint fizetni kell. Pontosabban: kellENE, ha ez a valóságban történne, de mivel mostanában már egyre kevésbé ügyelnek az írók a realitásra, kétlem, hogy meghúznák azt, hogy egyik délután TTamás számlájára egy sokmilliós terhelés érkezne a társkereső részéről.)
offtopic
guess.who 2021 nov. 16. - 15:30:38 Előzmény janderka
(4121/4882)
Ezt a "nők tucatjai" dolgot honnét veszed? Szabi a nőcsábász, TufaTamás szerintem mindig tutyimutyi szerencsétlen volt, akit csak buggyant dominák találnak meg...
offtopic
guess.who 2021 nov. 16. - 15:28:41 Előzmény napraforgó
(4120/4882)
Ugye ha "otthon" (Géza lakásában) kéri meg, akkor a rengeteg izgalmas kliséhalom nem foroghatott volna le (legfeljebb ha meghívja oda a pizzázó személyzetét). Viszont tényleg egyre feltűnőbb, hogy már semmi egyéni íz nincs a sztoriban, csak ezerszer látott ismétlések.
Van egy tippem amúgy: szerintem Ádámot (és Ítit, meg a gyerekeit) már a magyar írók kotlották bele a sorozatba, az eredetiben nem volt ilyesmi, és ezért ilyen bugyuta, nyögvenyelős az egész, láthatóan nem igazán tudnak a figurákkal mit kezdeni, csak úgy lógnak a levegőben. Ahogy nyilván P. Lilla lelépése sem volt megírva előre, azt is milyen "remekül" "megoldották".

Az meg lassan már tényleg a legalja, hogy a tökkelütött Ádám a még nála is sutább nemlányától kérjen életvezetési tanácsokat... Bár ennek is nyilván az volt az értelme, hogy akkor most majd ő találja meg a gyűrűt, és mivel ő tudja, hogy kié és kinek szánta, nem lesz belőle semmi baj. Míg ha Íti találta volna meg, esetleg félreérthette volna (bár abból is lehetett volna 3-4 résznyi drááááámát írni, szóval...).
offtopic
guess.who 2021 nov. 16. - 15:22:48 Előzmény janderka
(4119/4882)
Ráadásul a kocsija valami zöld, fás helyen állt - a loftot meg többször mutatták, hogy inkább gyártelepre hasonlító izé a környék, szóval bármennyire is volt álmos Szabi az autóhoz érve, azért 1-2 utcányit biztos kellett gyalogolnia, lett volna ideje felébredni. És egyébként is fura, hogy a sztárügyvéd indokolatlanul drága sztárautója csak úgy az utcára ledobva parkol és nem valami magánjellegű garázsban.
3/10
janderka 2021 nov. 16. - 13:15:58 3/10 Előzmény napraforgó
(4118/4882)
És mi van, h nem találta volna otthon (a kocsijánál)? Akkor addig bolyong a gyerekkel, míg le nem tudja valakinél passzolni? (Ehh-eh-eh...)
4/10
napraforgó 2021 nov. 16. - 11:40:57 4/10 Előzmény guess.who
(4117/4882)
Pont ezen akadtam ki én is. Kata, annyi erővel, hogy elvitte Szabihoz Danit és ott várakozott rá, na szóval ennyi erővel épp elvihette volna az iskolába is. De hát nekünk látni kellett ezt a semmire sem jó találkozást is. Baromság.
4/10
napraforgó 2021 nov. 16. - 11:37:12 4/10
(4116/4882)
Én akkora nagy baromságnak tartom azt, hogy egy férfi egy étteremben kérje meg egy nő kezét, amerikai filmekben is, itt meg méginkább, hisz itt ráadásul a munkahelyük az étterem.
Ha Ádámnak csöpp esze van, akkor otthon, Géza házában kéri meg Zsuzsi kezét. Főzhetett volna neki egy vacsorát, vagy vihetett volna haza 2 adagot a pizzériából, ahol nemcsak pizzát készitenek, hanem rendes kaját is csinálnak. Azt már kifigyelhette volna, hogy Zsuzsi mit szeret, na abból kérhetett volna két adagot elvitelre. Ha otthon kéri meg a nő kezét akkor, és minden jól sikerül, szexbe is torkollhatott volna a dolog. Ha meg elutasitják, legalább nincs nézőközönség, akik előtt lebőg.
Igy meg nem tudjuk, mi lett a gyűrű sorsa, lehet, hogy a mohó Lili lenyelte, és akkor várhatjuk, amig majd kijön. Elég gusztustalan az ötlet.
3/10
janderka 2021 nov. 16. - 09:19:02 3/10
(4115/4882)
Ha azt nézem, hogy Szárasz mennyire száraz egy pasi, akkor elhiszem, hogy csóró gyereke párt akar keríteni mellé, mert ahogy nő, egyre inkább hiányzik neki az "anya" a házból. De ha elhisszük Tamásról azt, amivel a karakterét felruházták az írók, akkor tök életszerűtlen ez az egész. Hiszen elvileg nők tucatjai pislantanak bugyijukba, már a dokibácsi puszta látványától is. Vagyis csak azt nem vihetné haza a srác, akit nem akar.
offtopic
guess.who 2021 nov. 16. - 08:02:08 Előzmény zazee
(4114/4882)
Különben lehet, hogy azt akarták sugallni a készítők azzal, hogy a mini Ritamacsek önállóan kereket cserél, hogy Gézukánk ebbe az erős és harcos nőbe fog majd beleszeretni, mert annyira más, mint Klára volt (aki ugye nem is létezett természetesen). Más kérdés, hogy Géza pipogya ellenpontja erősen túl van már játszva, ez a múltkori, piacozós baromkodásnál is kiderült. Pl. felhívja a gyerekét, hogy otthon van-e, nehogy meglássa? De könyörgöm: a kocsija ott állt az utcán órákig, ha őt nem is, AZT biztos felismerte volna Máté...
offtopic
guess.who 2021 nov. 16. - 07:58:07 Előzmény napraforgó
(4113/4882)
Úgy látom, mindannyian ugyanazokra a hülyeségekre akadtunk ki. :)

Egyébként másik városban van az a Verocskás iskola, hogy Kata előbb elviszi Szabinnyóhoz a gyerkőcöt, hogy az vigye el az iskolába, ráadásul kocsival? Mert eddig szerintem folyamatosan azt sugallták, hogy minden helyszín ott van egykupacban, legfeljebb egy-két utcányira egymástól.

És tessék: hiányoltuk az Íti-Zsuzsi cicaharcot, úgyhogy volt is egy kicsit. :) Persze ez a pizzéria egy életveszélyes hely, mert annyi baleset történt egy nap alatt, mint amennyi másutt öt év alatt.
És van Pietro is, legalább szóban, mert látni nem lehet. Pedig korábban ott kapirgált mindig a háttérben.

És végre megint itt a Macsek! Nagyon mutatós, ahogy a kazalhaját kócosra fújja a szél. :) Az autós-kínlódós és a szintén túljátszott szeánszos jelenetet nem minősítem, leírtatok róla mindent.

Emmácska most már tényleg szimpla titkárnőként működik (ennek a tisztázását is hiányoltuk), láthatóan feladta ügyvédi karrierjét. Sőt: az asztalánál a feje felett teljesen eltűnt az ügyvédi irodára utaló tábla, csak valami mázolmány van a helyén. Biztos már előre megszüntették Szabi irodáját a bukás miatt. :)
De persze azt megint megjátsszák, hogy beengedés nélkül csak úgy bejön Íti az irodába. Kétlem, hogy egy akármilyen utolsó ügyvédi irodában is így működhetne a dolog, hogy ki-be járkálnak ügyfelek (és nem ügyfelek) - nemhogy egy sztárügyvédnél. Mondjuk lehet, hogy Íti valami szupererővel bír, mert később Szabi lakásába is úgy tör be, hogy előtte még Szabi is csak kulccsal tudott bejutni.
Ami viszont érthetetlen: EGYETLEN nap alatt lezajlik Szabinnyó vagyonának elvesztése, és valaki még postai úton értesíti is *aznap*, hogy csóró lett. Az egy dolog, hogy ugyan ki küld ilyen levelet és miért - de azért a posta nem dolgozik ilyen gyorsan, még akkor sem, ha Szláven a kézbesítő.
És hát persze nevetséges ez a csórózás, mikor előtte száll ki a frissen magyarított béemvéből és belép az óriási loftjába.

És az előzetesben egy erősen péntekies-titkolózós-szenzációs, tükörírásos(!) felirat Tamás gépjárművén. Vajon ki írhatta és hogy van PszichoBarbi?
7/10
offtopic
luci87 2021 nov. 16. - 07:25:09 7/10 Előzmény janderka
(4112/4882)
Nem véletlenul tettek át eloszor késobbi idopontra,utana meg a szuper tv re!
Bár én személy szerintnmég a Bödöréket meg ezt is inkább nézem,mint a sok hulye kulfoldi sorozatot,meg fozomusorokat,alarcos enekes stb!
4/10
napraforgó 2021 nov. 16. - 05:41:09 4/10 Előzmény zazee
(4111/4882)
Igazad van!, én is pont erre gondoltam. Hogy nincs az a sztárügyvéd, aki minden vagyonát fölteszi egy kockázatos befektetésre, csak mert az ágyastársa azt mondta, hogy az jó üzlet.
Ádám, meg a gyűrű a sütivel nagyon ócska jelenet. Eddig sem jött be soha egy filmben sem. Miért pont itt jönne be???
A kerékcsere meg... no hát, az aztán a legalja mindennek. Hogy Géza nem tud kereket cserélni és pont egy kicsi nő nyomja le. Géza nem tud egy csavart kilazitani, nem képes egy kereket kivenni a helyéről, stb, stb. Ez a jelenet nem vicces volt, hanem szánalmas. Ha forditva lett volna és egy nőnek kellett volna segiteni, az valahogy elment volna, na de igy, hogy a nő megoldja, amit egy férfi nem képes... hát. .... Borzasztó.
1/10
zazee 2021 nov. 15. - 21:27:11 1/10
(4110/4882)
Jajjj úgy vártam az eljegyzési gyűrűnél ezt a fordulatot, annyira "eredeti", ja nem!:))
Mennyire életszerű az, hogy egy rafkós, dörzsölt sztárügyvéd felteszi az összes pénzét, teljes vagyonát egy tőzsdeügyletre és nem marad semmi tartaléka?! Annyira röhejes, amatőr megoldás!
És az a defekt...nem is minősítem!:))
A párbeszédek alatti zene pedig rémes és írtó zavaró.
Nincs a sorozatban egyetlen hiteles, életszerű, vagy szórakoztató eseménysor sem. Ezt a tehetségtelen társulatot a filmkészítés közelébe sem engedném.
3/10
janderka 2021 nov. 15. - 19:50:45 3/10
(4109/4882)
Meglett a magyar rendszám a bömösre! :)))
3/10
offtopic
janderka 2021 nov. 15. - 19:38:04 3/10 Előzmény guess.who
(4108/4882)
Itt egy ömlengő cikk "kedvenceink" kreátorairól. Igazából legtöbbjüket ostorral kergetném végig a főútcán, akkora moslékot termelnek hétről hétre. Miközben büszke pofátlansággal még csak nem is nézik, amit készítenek.
https://24.hu/kultura/2021/11/15/magyar-sorozatok-sorozatirok-fikcios-rtl-klub-tv2-hbo/
offtopic
guess.who 2021 nov. 15. - 19:04:59
(4107/4882)
Nem tudom, nekem ez az egész gyerkőcös párkeresősdi nagyon nyögvenyelős kínlódásnak tűnik az elbaltázott randikkal együtt. Még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán bárhová ki akarják futtatni és nem csak időhúzásnak, tölteléknek kell.
Jelzem: TufaTamás annyira nem bánkódik a "veledakaromleélniazéletem" Lindanéni után, hogy az egydélutános ismeretségét azonnal hazaviszi csókdosni...
offtopic
guess.who 2021 nov. 15. - 18:59:39
(4106/4882)
Nekem az a kényszerképzetem (Napraforgó majd kiigazít, ha tévedek), hogy Csenge fiatalabb (karaktert alakít), mint Dorka és Máté. Valamiért az rémlik, hogy az előző évadban még egy-két évvel alacsonyabb osztályba járt, mint ők, azaz neki nemigen kellene még jönnie az érettséginek, csak ebben az évadban kavarták meg és lettek osztálytársak.
offtopic
guess.who 2021 nov. 15. - 18:55:45 Előzmény janderka
(4105/4882)
Hát az a képzeletbeli személy, aki miatt majdnem, de tényleg csak majdnem lebukott Maki. Mivel mégsem bukott le, így nem szükséges tudnunk.

(Vagy például ő is vágás áldozatául esett.)
7/10
offtopic
luci87 2021 nov. 15. - 11:45:02 7/10
(4104/4882)
Tenyleg? Nem tudtam, nem vagyok fent tarskereso oldalon..
Akor passz.
4/10
napraforgó 2021 nov. 15. - 10:47:12 4/10
(4103/4882)
Dorkáról másfél-két éve még azt álltotta Zsótibá Klárának, hogy kitűnő tanuló (dacára, hogy ivott és dohányzott is a lányka). Akkoriban Klára és ő nem jöttek ki valami jól.
Tőle elvárható, hogy valami komoly pályára megy. Csenge tanulmányi átlagáról fogalmunk sincs, mert soha egyetlen gyerek jegyeiről, bizonyitványáról sem volt szó. Na jó, tudjuk, hogy Levi mindenből kitűnő. De úgy általában egyik gyerek tanulmányaival sem törődnek a szülők.