Téma: Mintaapák

offtopic
guess.who 2021 nov. 23. - 18:51:36 Előzmény napraforgó
(4322/4882)
Viszont beismerő vallomást (egyáltalán: bármilyen VALLOMÁST) csak akkor tehetne, ha előbb legalább meggyanúsítanák és előállítanák. Ilyesmire pedig láthatóan semmilyen szándék nem volt a két hahotázó kékben.
offtopic
guess.who 2021 nov. 23. - 18:50:06 Előzmény luci87
(4321/4882)
Az, hogy szóban elismerte TT-nek, még nem igazán bizonyíték, mert kettejükön kívül nem hallotta senki, mondhatja, hogy ő ilyet soha nem állított, és akkor itt véget is ért a dolog (kétlem, hogy a szélvédős feliratból vagy a lábtörlőre rakott szeretetcsomagból DNS-mintát vettek volna a rendőrök, szóval így nagyjából bizonyíthatatlan az egész.

Egyébként a tangás kép neten való közzétételéről csak annyit, hogy LL-nek ennél komolyabb anyaga került ki a netre, és abból sem lett igazából semmi, sőt: hiába ismerte be Szabi, hogy ő lopta(!) el szándékosan(!) az anyagot LL telefonjáról, a liba még nagy örömmel vissza is ment hozzá csókdosni... Szóval semmi meglepő nincs abban, hogy TT képeiből nem lesz "ügy". Szerintem egy-két rész még (legkésőbb péntek) és már arra sem fog emlékezni senki, hogy volt PszichoBoro.
4/10
napraforgó 2021 nov. 23. - 18:40:45 4/10 Előzmény luci87
(4320/4882)
Teljesen irreleváns, hogy PB mit ismert el négyszemközt. A rendőrök biztos nem lépnek, amig őelőttük nem tesz beismerő vallomást.
4/10
napraforgó 2021 nov. 23. - 18:38:29 4/10 Előzmény guess.who
(4319/4882)
Rám nem tett túl mély benyomást, de sebaj, nem irigylem tőled.
Ő is egyike a sok egyforma nőnek.
7/10
offtopic
luci87 2021 nov. 23. - 18:37:55 7/10 Előzmény guess.who
(4318/4882)
Én is ugy gondolom, hogy az even még kitart, jovore meg johetne(ne(k az uj sorozatok...Remelem a tobbi jobb lesz..
7/10
offtopic
luci87 2021 nov. 23. - 18:36:19 7/10 Előzmény napraforgó
(4317/4882)
Mar eleve az buntetendo lehet, hogy a tangas kepet felnyomta a netre.Ennek a facen is vannak szabalyai...A masik, hogy ellopta a bankkartyajat, vagy a penzet, a masik.A kocsirongalast is elismerte. Egyedul a kutyaszaxr kuszobre tetele ami nem igazan buntetheto, de egy lajstroma van a beteges cselekedeteibol..
Az oke, hogy Tom mafla, de azert a rendorok se alltak a helyzet magaslatan ezzel a viselkedessel..
offtopic
guess.who 2021 nov. 23. - 18:28:42 Előzmény napraforgó
(4316/4882)
De ha voltak TT-nek iratai is a tárcában, az úgy már valóban olyasmi, amivel foglalkozniuk kellene a rendőröknek (igaz, ha pénz volt benne, azzal is illene) - erre viszont (ha jól rémlik) nem tért ki TT a feljelentéses jelenetben, csak az nyilván szörnyű ágyjelenetet részletezgette... Pedig a feljelentéshez biztosan el kellett volna a rendőröknek kérnie TT iratait.

De hát ahogy Ordító egér kollega is írja: alapvetés, hogy a szereplők még véletlenül sem úgy viselkednek, ahogy logikus és magától értetődő lenne.
offtopic
guess.who 2021 nov. 23. - 18:24:58 Előzmény napraforgó
(4315/4882)
De gustibus non est disputandum. Rita/ÉK Zsanna szerintem százszor szebb, még a szakadt farmer-kopott kockás ing-szélfújta borzas haj kombóban is. :)

4/10
napraforgó 2021 nov. 23. - 18:00:57 4/10 Előzmény guess.who
(4314/4882)
Igen, PszichoBoró valóban ellopta TT tárcáját és hitelkártyáját is, habár erre sincs tanú, esetleg ezt bemondásra elhihetnék a rendőrök. Bár részegen akár el is veszithette valahol.
Nem is tudni, hogyan szabadult a szállodából, hisz a szobát és a fogyasztást nem tudta kifizetni. ez engem jobban érdekelne, de persze erre nem kapunk választ.
4/10
napraforgó 2021 nov. 23. - 17:56:29 4/10
(4313/4882)
Tóth Andi 1999-ben született Nagyváradon. 2014-ben - 15 évesen megnyerte az X faktort, azóta beindult énekesi pályája. Most meg a Dancing wih the Stars-t. Attól, mert itt-ott megjelent valami sorozatban, még nem lett szinésznő. Majd, ha papirja lesz róla, akkor tekintem szinésznek.
A beszédmódját talán Erdélyből hozta magával, nekem semmi bajom vele.

De neki nem is a játéka az, ami vonzóvá teszi, hanem a természetes szépsége.
offtopic
guess.who 2021 nov. 23. - 17:20:10 Előzmény napraforgó
(4312/4882)
Azért a Karolát játszó illető alakja és haja nem minden. Engem például elrémiszt a beszéde és a hangja is, mert van egy olyan kényszerképzetem, hogy egy színésznek kutya kötelessége szépen, érthetően és a fülnek kellemesen beszélnie*. Ha nem színész, akkor persze nem - de akkor ne akarjon színészi munkát végezni, maradjon néma statiszta.
Ugyanez vonatkozik LL megformálójára is az egyetlen arckifejezésével (na jó, lehet, hogy van neki kettő is).
És az, hogy ilyen, kevéssé tehetséges embereket színész(nő)nek nevezünk, rendkívül degradáló a valódi színészóriásainkra nézve, akiket el sem kezdek inkább sorolni.


* - És jelen esetben például nem Dér Denisa (=Torzsa Terka) felvidéki akcentusára gondolok, amit kifejezetten szerettem hallgatni, pedig ha szigorúan vesszük, akkor nem a hazai "szép" beszéd alaptípusa

offtopic
guess.who 2021 nov. 23. - 17:11:41 Előzmény luci87
(4311/4882)
Most volt a 66. rész tegnap, a második évadban végül 113+5 rész volt, az elsőben pedig 97. Persze nem tudjuk, hogy a második évadban mennyit vágtak ki és mennyi lett volna eredetileg - ahogy szerintem a tévékettő illetékesein kívül azt sem igen tudja senki, hogy mennyi lesz ez az évad. De lehet, hogy még ők sem: ahogy egyre nyilvánvalóbb, hogy romlik a nézettség, és ezért éjjeli műsorsávba, majd másik csatornára száműzik, jó esélye van annak, hogy már így is vagdossák bőszen... Szóval ha a cirka 100-as végeredményt feltételezzük, és abból néhány(tíz) epizódot törölnek, akkor akár már egy-két hét múlva vége lehet. De a többi hasonló művet elnézve valószínűsítem, hogy valamikor karácsony előtt fogjál lezárni, szóval én olyan 20-25 részt még saccolok neki - hacsak nem romlik annyira a nézettség, hogy olyan kurtán-furcsán elvágják, mint a második évadot.
offtopic
guess.who 2021 nov. 23. - 17:06:43
(4310/4882)
Na ja. De Szabinak most a "sok pénzt kell keresni gyorsan" a nehézség, és nem az, hogy hogyan riszálja magát a sok, kedvesen mosolygó nagymamája előtt. És erre ott van megoldásként a jólmenő ügyvédi irodája, kettőzött erővel kellene bevetnie magát, és egy-két hét alatt elkezdene egyenesbe jönni, még akkor is, ha nem olyan luxi limlomokkal töltené fel a lakását, mint amik korábban voltak benne.

De az, hogy még a Dani ágyát és játékait is elvitték a csúnya, gonosz behajtók, már tényleg irtózatosan szánalmas a készítők részéről. Persze értem én, hogy most naaaagyon drámainak kell lennie a buszon bliccelésnek és a napozó habszivacson való alvásnak (még egy paplan sem jutott a gyereknek, vékony játékpléddel kellett betakarni szeeeegénykét...), de ez az egész így minden jelenettel egyre nagyobb baromság lesz.
offtopic
guess.who 2021 nov. 23. - 17:01:53 Előzmény napraforgó
(4309/4882)
Igen, ugyan egyetértek Luci kartársnővel Tamás szemszögéből nézve, de abszolút igazad van abban, hogy (ha elfogadjuk, hogy ez a sztori a valóságban történt meg!) az csak egy dolog, hogy MI, nézők miket láttunk a képernyőn, de ezek jó része nem bizonyítható Tamás vagy a rendőrség által. A "növényi eredetű altató" (én mondjuk nem is olvastam el a feliratot, jó szeme van Lucinak :) ) fioláját is csak MI láttuk, Tamás nem, más (aki esetleg tanúskodhatna) meg végképp nem, szóval maga az elkábítás is csak egy elmélet, senki nem tudná bizonyítani. Pláne ha növényi eredetű, akkor valószínűleg semmilyen szermaradék nem marat TT szervezetében, amit ki lehetne mutatni... És innentől kuka az egész sztori. Szóval a rendőrök bunkók voltak ugyan a röhögéssel (és egyáltalán nem viselkedtek rendőrként: legalább azt meg kellett volna várniuk, hogy TT kilépjen az irodából), azonban sajnos nagyjából ennyi volt az, amit tenni tudtak. TT önként, nem kényszer hatására találkozott PszichoBoróval (vagy akinek hitte), önként, nem kényszer hatására ment vele szobára...

Bár ha a tárcáját TÉNYLEG ellopta a nő, akkor AZT vizsgálgathatnák a rendőrök. (Vagy már én keverem és ilyesmi sem történt?)
4/10
napraforgó 2021 nov. 23. - 16:41:10 4/10 Előzmény luci87
(4308/4882)
Ugyan, a fotókon nyilván csak annyi látszott, hogy Tamás alszik az ágyon, miközben tangabugyi van rajta. Az nem, hogy elkábitották . Lehetett részeg is akár. Tamással ez is elég gyakran előfordul mostanában.
Engem inkább az érdekelne, hogy a nő hogy vetkőztette le, és főként hogy adta rá a tangát.

Amúgy mit tudtak volna nyomozni a rendőrök? Hogy került oda Tamás? A szabad akaratából. Mit csinált a nővel? semmi olyat, ami tilos lett volna. És most a rendőrök keressék meg helyette a nőt? Ugyan már. Miért nem kérte el a cimét? hisz még az igazi nevét sem tudja. Egy férfi ne feküdjön össze nevesincs macákkal. Ha meg mégis, hát vállalja a következményeket.
Tényleg nincs itt mit nyomozni.
7/10
luci87 2021 nov. 23. - 15:48:24 7/10
(4307/4882)
Ez a ket rendor emlekeztet a K. A. ZENOJARA ES IMIJERE.. :) Elhiszem, h vicces volt a sztori, de nem viselkedhetnek ugy, mint ket debil.
Bar az uvegcsen jol lathatoan ra volt irva, h NOVENYI EREDETU ALTATO.. Azert ez mar az egeszseg veszelyeztetese, meg h eszmeleten allapotban fotot tett fel rola a netre, ez is valami vadpont lehet, a rongalasrol nem is beszelve. Szoval lehetne itt kezdeni valamit a rohogesen kivul is, gondolom en.
Ettol fuggetlenul Tom ritka nagy balfek volt, az teny.
7/10
luci87 2021 nov. 23. - 10:12:24 7/10 Előzmény napraforgó
(4306/4882)
Ja igen,ora emlekszem, emlitettem is, csak nem tudtam, h az a polgari neve.

Amugy a Mintaapakbol még hány resz van?Tud valaki errol infot?
4/10
napraforgó 2021 nov. 23. - 09:55:36 4/10 Előzmény luci87
(4305/4882)
Tóth Andi a Karola, aki megszivatta Szabit.
7/10
offtopic
luci87 2021 nov. 23. - 09:49:15 7/10 Előzmény napraforgó
(4304/4882)
Most hirtelen a Toth A. se ugrik be ki...utánanezek mar a wikipedian a szereploknek..:) Tényleg, az Aliz is hogy eltunt..fel se tunt...
3/10
janderka 2021 nov. 23. - 09:30:33 3/10
(4303/4882)
Kiss Ramóna és Tóth Andi karakteresek. Ez a nagyfogú parókás amatőr rém is - bár erős hasonlóságot mutat dinofejű Lilivel. A többi borzashajú viszont egy kaptafa.