Téma: Mokka

Joe Hallenbeck 2011 szept. 16. - 07:42:39
(153/433)
Az otthon vergõdõ munkanélkülieknek szól !
drProktor 2011 júl. 29. - 17:46:15
(152/433)
A minap valaki (Kárász?) kérdezgette volna KiszellyZoltánt, pl arról,
hogy mi a véleménye DójcsTomi faszozásáról az amarikai államtitkárra vonatkozóan.
Amikor a kérdés elhangzott, elõre biztos voltam benne, hogy semmi kivetnivalót nem talál majd benne,
el is magyarázta, hogy õ ugyan nem mûvelõje ennek a stilusnak, de milyen nagyszerû,
hogy majd az erre vevõ közönség körében milyen jó propagandát folytat a Dójcs.

Ezt én kifogásolom. Sztem Kiszelly aljas és erkölcstelen és kártékony.
Az ilyen politológus fitymák, ha tetszik nekik, ha nem, politikát is csinálnak.
Még hozzá rosszat, rossz irányban. Neki kötelessége lett volna fölhívni a
figyelmet a Dójcs és haverjai kultúrálatlanságára, immoralitására, veszélyességére.
Az ilyen mesterségesen és álságosan objektív, tehát (ál)objektív „elemzõk”
nagy részben felelõsek a közvélemény és általában a „köz” szellemi és
lelki mélyrepüléséért, a minõsíthetetlen szegény-ellenes és gazdag-barát,
antidemokratikus, gátlás és izlés nélküli, elaljasult és ostoba kormányerõ
szégyelletes szárnyalásáért.

Akár igaz, akár nem: Kiszelly eladta magát!
Ha ui. esetleg nem így van, arra nincs gondja, hogy ne is tûnjön olybá.
1/10
offtopic
meszag 2011 júl. 29. - 11:47:55 1/10
(151/433)
Hisztis vagy? :) Méghogy botox. :DDDD
kevinspéci 2011 júl. 29. - 11:03:21
(150/433)
Dehogyis. Ez egy borostás, lányhangú gyerek.
elizabeth 2011 júl. 29. - 10:50:27
(149/433)
Nem véletlenül Szántó Dávidnak hívják?
kevinspéci 2011 júl. 29. - 08:13:07 Előzmény elizabeth
(148/433)
Én írtam nekik, hogy küldjék el hozzám a csajt, majd én foglalkoztatom itthon (fõzés, mosás, takarítás, "kézimunka", miegymás), de eddig még nem tették. Pedig akkor te is jól járnál. :DD
kevinspéci 2011 júl. 29. - 08:10:26 Előzmény Joe Hallenbeck
(147/433)
Egészen hihetetlen, hogy a hírek már csak aa tragédiákról szól. Pedig legalább ugyanannyi érdekes örömteli dolog is történik naponta a világban.
Van mostanában egy új gyerek reggelente, aki a híreket mondja. Valami iszonyat irritáló feje van. Bármilyen hírt mond, szinte mindig "vigyorog" a gyerek. Most is mutatattak egy szegény csajt, akit egy õrült a járdán (vagy hol) szándékosan elgázolt, rá fél másodpercre meg a manus fülig érõ szájjal közli a következõ hírt, hogy kis kenguru születetett "nemtomhol". Szóljon már valaki ennek a hülye s*ggnek, hogy erõltessen magára egy komolyabb arckifejezést. Ha nem képes rá magától, akkor meg bénítsák le botoxszal a pofáját, mert ez kibírhatatlan.
elizabeth 2011 jún. 30. - 09:28:24
(146/433)
Nagyon csinos ez a Csilla, de borzasztóan unalmas.
lacibaa 2011 jún. 27. - 09:59:52 Előzmény Joe Hallenbeck
(145/433)
bûnügyi hírek, és reklám !!!, ja, meg celeb!!
Joe Hallenbeck 2011 márc. 28. - 16:15:53
(144/433)
Az még oké, hogy a Tények megváltozott tartalmilag tavaly nyár óta, azzal, hogy a mûsor felét bûnügyi hírek teszik ki, dehogy már egy Mokka annyi bûnügyi hírt, riportott és beszélgetést tudtak összehozni, ami 3 Kék Fény adásban sincs, az valóban nem semmi.

Romagyilkosságok, ezután a francia légióban szolgált(?) gyilkosapa, de ha ez nem lett volna elég jön a gyerekeit felakasztó gyilkosanya.
Nem volt ez,sok hétfõ reggelre ,szerkesztõ urak ?
FuckYeahMokka 2011 márc. 28. - 15:23:23
(143/433)
minden MOKKA rajongónak ajánljuk magunkat :)
azoknak, akik hozzánk hasonlóan utálva imádják és imádva utálják a MOKKA-val történõ reggeli ébredést...

exkluzív tartalmak, vicces kommentárok és a MOKKA legnagyobb baromságai, hogy együtt tudjunk mérgelõdni és nevetni.

a FuckYeahMokka nemcsak vidám, okosít is ;)
http://facebook.com/fymokka
http://fuckyeahmokka.tumblr.com
turmix 2011 márc. 22. - 07:43:28
(142/433)
március 22-én írt tartalom:

Mokka(12)

A TV2 reggeli magazinmûsora

- Léjbõjttel készülhetünk a tavaszra.

wtf? léj is meg, bõõõ is...
Hol élünk? Milyen emberek kapnak jó fizetést ehhez a kritikán aluli munkához, miközben száznyi agyonképzett és tökéletes helyesírású embernek -összeköttetések nélkül- nincs munkája?
1/10
fkefir 2011 márc. 09. - 08:26:54 1/10
(141/433)
Továbbiakban rá pár hétre Keleti Györgyit mentegetik,aztán meg mi történt Anettkával...nem hiszem el,ilyen ócska mûsort...erre kell ébredni a magyar embernek...?!Retkek...?!
1/10
fkefir 2011 febr. 16. - 08:56:56 1/10
(140/433)
Bódi Rómeó Angeló. tessék mondani ez már Mexicó??!
Rebbeka 2011 febr. 09. - 10:11:47
(139/433)
Nem engem! Minden olyan musorban amikor szerepelt, mindenkit!
En empatikus embernek tartom magam, de settenkedot nem sajnalom. Persze ha enni kerne tolem, adnek neki, mert ugy lettem nevelve, hogy etelt senkitol nem szabad sajnalni. De velemenyem nem valtozik rola, remelhetoleg ezek utan nem lesz olyan nagy az arca.
En nem eszek sem parizsit, sem teliszalamit, foleg halon es zoldsegen elek, hust (kizarolag szarnyast) csak akkor eszem ha konkretan megkivanom.
Az ugynevezett celebekrol meg rendesen megvan a velemenyem. Tudod egy valodi star vagy celeb nem jatsza meg magat, szereny es szolid marad es egyenrangunak kezel teged. Az USA-ban vannak ilyenek joparan, persze ott is van jonehany bunko, a magyaroknak tanitani kellene, ha egyaltalan lehet.
Thousand Lakes 2011 febr. 09. - 08:42:45
(138/433)
Ha õ ledegradált, akkor te most mit csinálsz? És amúgy te párizsin élsz?
Rebbeka 2011 febr. 09. - 08:32:56
(137/433)
Micsoda hir! Settenkedo annyira rossz anyagi korulmenyek kozott el, hogy Teliszalamit lopott ehsegeben!
"Megszakad a szivem" ha ehes lett volna akkor lop egy vekni kenyeret es parizsit! Tobb millio magyar el a letminimum alatt, eheznek a minimalber miatt es ha barmelyik kozuluk megelhetesi bunozesre adja a fejet az nem teliszalamit lop! hallottunk mar ilyet, az illeto kenyeret es szalonnat rabolt! Legalabb ezentul nem lesz akkora arca ennek a bunko settenkedonek. Idaig mast sem csinalt, mint ledegradalt mindenkit.

Ez a Klaudia meg akkora bunko, beleszol a kollegaja szavaba es nem hagyja vegigmondani a mondandojat, nem is tudom hogyan kaphatott dijat, szerintem egyaltalan nem volt tiszta a szavazas.
Rebbeka 2011 febr. 07. - 08:36:17 Előzmény tricia
(136/433)
Tenyleg, hiszen beszelni alig tud csak meg kell nezni a Naplot! Biztos van a valogatasnal, politika, lobby es jo sok produceri penz amit a hozzatartozok nyomnak bele. Szerintem Demcsak is azert van musoron, mert a ferje penze segiti hozza. Kemeny MSZP-s vonalbol "fuggetlenitette?" magat?
Rebbeka 2011 febr. 07. - 08:26:43
(135/433)
Na mar a hajdu itt a reggeli musorban is szerepel. Neki ez egy semmi, nem sertes. Bezzeg amikor a Katojat vagy a gyerekeit veszik celba akkor perelni akar ez a szellemi toprongy. Van pofaja felvenni olyan polot, hogy "I love Melinda". Neki ez a "show business" masokat lealazni. Budos paraszt, egyaltalan miert kapnak musort az ilyenek?
1/10
521478963 2011 jan. 27. - 07:51:21 1/10
(134/433)
Kárásznak még nem szólt senki, hogy az 1-2 napos borosta ápolatlanságot kelt? Liptai blúzán elfelejtették visszagombolni a felsõ gombot, amikor a mikroportot rárakták. Az arca foltos, mindeközben búgóhangon konferálja fel a tragikus híreket, de belebakizik és kiesik a szerepébõl, a hangja is, az arca is. Olyan igénytelen az egész.