Téma: Mokka

csikita 2008 aug. 13. - 10:22:39
(33/433)
Engem azok sms-ek idegesítenek a legjobban amiket beírnak! ennyi baromságot még nem láttam! ezért képesek pénzt kiadni,csak,hogy beírjanak!! pfffff........na mind1! amúgy a mûsor jobb lenne ha azt a k*csög politikát csak egyszer kihagyná! nem mindenkit érdekel ám! jobban örülnék ha nem a politikusokra szánnának 10-15 perceket hanem azokra a gyerekekre akik megsérültek abban a körhinta balesetben!! Meg a többi ilyen szerencsétlenül járt emeberre! És ha ez nem megy nekik akkor nem csak egy emberrel csökken a nézettség!
Vince Vega 2008 júl. 01. - 23:35:35 Előzmény Kowaxos
(32/433)
Tudja a p*csa,gyszer kétszer láttam ezt a mokkát,de amióta Azurákot berakták ebbe is,még a TV-t is kikerülöm mostmár 6 és 10 óra között.
1/10
Kowaxos 2008 máj. 16. - 09:59:26 1/10
(31/433)
Soha nem gondoltam volna, hogy igy le lehet szokni a egy mûsorról. A kedvenem volt, mert más volt mint a többi hülye mûsor. Úgy elbulvárositották és telenyomták reklámmal, hogy az ember már azt megúnja, hogy 20 perceket kell várni, mire elkezdik. Nem beszélve arról, hogy rém primitiv a mûsor...
csoroka 2008 ápr. 17. - 15:27:56
(30/433)
Hát mindenkinek izlése szerint.Igy: MÓKA-MOKKA???Néha értelmes,néha nem.
Csillaqua 2008 márc. 21. - 01:20:14
(29/433)
Havast lehet utálni, de mindenkinek be kellene látnia, hogy õ volt 1etlen értelem ebben a mûsornak nevezett sz@rban. A Csiszár színt vitt bele, de az is volt, hogy akkora baromságokat mondott, mint a kedves Claudia (akirõl még mindig nem tom mit keres ott). Nahát és újabban ez az Anita... hát ennyi erõvel én is odaülhetnék.
1/10
meszag 2008 márc. 17. - 07:58:42 1/10 Előzmény Daróczi attila
(28/433)
Szerintem a Havas csak egy beképzelt ember.
A koffeinmentesre mért nem lehet szavazni?
Daróczi attila 2008 márc. 15. - 00:33:30
(27/433)
Tisztelt mokka!!!3 évig hüséges nézõje voltam a mokkának amig Havas itt volt és meg nem változott a mûsor szinvonala. azóta mély repülésben van a mûsor érdemes volt Havast kirúgni???Liptai Klaudia tanulhatott volna még Havastól hitelességet mert többnek hiszi magát mint ami.Jakubcsek Gabriella és Azurák Csaba nem kétséges hogy a két legjobban képzett mûsor vezetõ.T.Anita is hagy némi kivánni valót maga után biztosan tudja a szerkesztõ hogy kik valok a mûsorban???
efes 2008 febr. 19. - 14:19:35
(26/433)
de. csak van egy toldi miklós emlékverseny, iylen izompacsirták számára, malomkõhajigálás, petrencésrúddal útmutatás, és hasonló versenyszámokban, fekete laci ebben nyert mindig, ezért mondja az ostoba mûsorvezetõ azt, hogy õ magyarország örökös toldi miklósa... de az is lehet, hogy egy másik észlényre akart csak hajazni, miszerint beethoven a zene mozartja. ki ismerheti ezeknek a felkent kereskedelmi tévés zseniknek cikkcakkos észjárását?
elizabeth 2008 febr. 19. - 13:52:56 Előzmény Monalizi
(25/433)
Nézd az RTLklubot
HarisnyásPippy 2008 jan. 16. - 16:16:45
(24/433)
Mért rúgták ki Havas Henriket a Mokkából?
Monalizi 2007 nov. 24. - 17:34:45 Előzmény szolibaby
(23/433)
Nos én is többmûszakos vagyok. Igen, egy kis életet kellene vinni a mûsorba. Megcélozhatnák néha a fiatalságot is. Túlságosan is komor állandóan a politikával foglalkozik, igaz, hogy abban élünk, de nem kellene állandóan ezzel foglalkozik. Szerintem hallunk eleget róla a híradóban is. Meg van erre külön tv csatorna is. Plusz nem ártana egy kis "vér frissítés" sem. Fiatal ambiciózus emberekre lenne szükség nem pedig kiöregedett vagy afelé haladó emberkékre akik még teszne egy utolsó erölködött lépést arra, hogy beírják nevüket a média történelembe. Havast meg egyáltalán nem szerettem. Nehezen megemészthetõ számomra az Õ modora.
szolibaby 2007 nov. 22. - 08:48:00
(22/433)
Tudom, hogy háttal nem kezdünk mondatot, de muszáj lesz: Hát ez nagyon unalmas lett, nem tudom miért kellett váloztatni a bevált sémán, csak azért, mert mûsorvezetõváltás volt. Pedig a T. Anita nem is lenne rossz, kár elküldeni azért, mert rossz a mûsor. Mondjk idáig is jobban húztam a Reggelihez, bár néha a Mokkára tévedtem, de csak azért, mert élveztem, ahogy a L. Claudia és H. Henrik cikizte egymást, de most, hogy nincs dögunalom. Még a CSiszár-Jakubcsek páros is jó volt, de most vhogy a háttér se tetszik a mûsor felépítése se és úgy általában semmi. Szerintme az embereknek nem szomorúság kell és az ember szavainak a kiforgatása, ahogy teszi a mokka, hanem vidámságra, hangulatos, kis ébresztõ csevegésre. Na meg sok kismamás és eü. témára, gyógymódokra. Mivel szerintem leginkább, az otthon ülõ kismamák és nyugdíjasok nézik. A többiek vagy iskolába vagy munkahelyen vannak, kivéve a többmûszakosokat. SZóval lenne mit javítani.
Monalizi 2007 nov. 22. - 08:36:51 Előzmény choxy
(21/433)
Unalmas. Talán ezzel a jelzõvel tudnám leginkább illetni. Tiszta erõlködés az egész. Sokkal jobban szerettem a Lazacot. Abban legalább volt élet! Nem mint ebben a poshadványban.
choxy 2007 nov. 05. - 09:13:22 Előzmény Ferrer
(20/433)
Na,ez aztán a megújulás!!!!
Tisztában vagyok vele,hogy a kutyát sem érdekli a véleményem az "illetékesek" közül,de csakazértis leirok néhány õszinte keresetlen szót,mivel ráérek,hiszen nem kell néznem a Mokkát.Egyszerûen csak annyit a magam részérõl,hogy ez a mûsor mától kezdve végképp TROPA!!!!Jobb szót nem tudok rá használni.Szegény jobb sorsra érdemes mûsorvezetõk...(nomeg a nézõk...)Istenem,hát mivé lesz ez a nagyrabecsült TV2? (kereskedelmi/???/csatorna????>>>>> népbutitás,unalomgerjesztés,az SMS csikon elejétõl végig gyûlölködés,uszitás,etc...
Most ha én magyarországi magyar lennék,nem pediglen "határon túli" magyar,akkor venném a fáradtságot,elmennék a TV2 székháza elé és egyszemélyes tüntetést rendeznék(természetesen elõtte bejelenteném):)))___- ilyen,és hasonló transzparensekkel__:Várdy takarodj!!- vissza Havast,Svábyt,M.Kisst,Gundel Takácsot,Csiszárt,stb.stb....
....és sajnos nem csak a Mokka,hanem az egész TV2 SIRALMAS!Köszönöm szépen több ezernyi határon túli magyar tévénézõ nevében is...node KIT érdekel??????
Ferrer 2007 nov. 04. - 11:57:09
(19/433)
Ne már, mostantól kevesebb lesz a politika, és több a "koffeinmentes" cucc? :(
Nem értem, mit kell ezen újítani, úgy volt jó, ahogy volt.
choxy 2007 okt. 04. - 09:20:20
(18/433)
Jó reggelt!
Végre sok sok hónap után ismét érdemes volt korán kelni,és nézni a Mokkát.Természetesen mint mindig,most is kivételt képez az "Üzenõfal",vagy nevezzék akár "SMS-csiknak",vagy bárminek,aminek akarják a gerinctelen mindenféle álnevek mögé bújó egymást /kõkemény pénzekért/ gyalázó "SMS"-ezõk.Minden esetre felelõsségem teljes tudatában állithatom,hogy ezek a nagyon "bátor",nagyszájú névtelen SMS-ezõk MAGYAR nyelvtanból,helyesirásból egytõl egyig leckét vehetnének akár a felvidéki,kárpátaljai,erdélyi,vagy vajdasági,etc.etc... MAGYAROKTÓL!!!
Szégyen és gyalázat!!!!!!
(név és cim a szerkesztõségben)
666*
Evici25 2007 szept. 25. - 09:51:31
(17/433)
Én személy szerint szerettem a Mokát,mindegy volt, hogy ki vezeti, de az utóbbi idõben ebben is a meztelen nõk,retusált playmatek kerülnek állandóan napirendre.Beszámolnak egy tragédiáról,az ember letaglózva ül a TV elõtt,és akkor hirtelen egy szilikonos mell \"üti\" ki a képernyõt!Ez felháborító,gusztustalan pláne reggel.Ennyi
choxy 2007 szept. 18. - 07:56:53
(16/433)
Bravó Fõszerki!A mai játék "beugró kérdése" valóban nagyon furfangos és gondolkodásra késztetõ,hiszen a szegény magyar "olvasóközönség" évtizedeken keresztül nem is ejthette ki a száján Márai Sándor(a legkiválóbb magyar iró)nevét,nem hogy még a mûveit is olvasták volna...:(((
Gratula Szörényi úr!
666*
choxy 2007 szept. 17. - 08:59:20 Előzmény smasszer
(15/433)
Te jó ég!!Hogy mivé lett a nagyrabecsült TV2 Mokka cimû mûsora!A legkorrektebb,legszórakoztatóbb reggeli mûsor egy gagyi,unalomgerjesztõ,közhelyekkel teli(megtûzdelve gyûlölködõ,alpári kifejezésmódokat tartalmazó SMS-ekkel) mûsorrá vált.:((((Nem csak Havas Tanár úr "eltávolitására" gondolok,mert Azurák Csabát is tisztelem és nagyon jó riporternek tartom(tartottam)...,de nagyon olyan étzésem van vele kapcsolatban is,hogy igencsak "rá lett szólva",hogy "moderálja" magát,mert szerintem õ sem az igazi énjét adja.Lehangoló...és az is lehangoló,hogy az igen tisztelt(állitólag nagyon PROFI) Vezetõség,Igazgatóság,Szerkesztõség nem veszi/vagy nem akarja észrevenni/,hogy a nézettségük rohamosan csökken...és joggal!!!:((((
smasszer 2007 szept. 10. - 06:36:58
(14/433)
Szerény véleményem szerint Havas Henrik azon kevés mûsorvezetõk közé tartozik, aki minden alázat nélkül meg meri kérdezni -bármely közéleti személytõl- azt amire én is szívesen választ szeretnék kapni. És ami fontos, nem hagyja mellébeszélni a megkérdezettet.
A -sok esetben- többünknek flegmának tûnõ személy, valójában nagy és õszinte személyiség.
Nem hiszem, hogy a magyar média többször eljátszott hitele szót érdemelne, de elgondolkodtató számomra, hogy olyan emberek vannak döntési joggal felruházva, akik tanulhatnának attól (azoktól) akik feje fölött -olykor- pálcát törnek...