Téma: Monster Energy Budapest Fridge Festival

Sparks72 2010 nov. 14. - 18:44:22 Előzmény nyunyunga
(8/8)
Teljesen rendben van, hogy fõvárosunkban sok ilyen rendezvény van. Sõt, több kéne lényegesen. Aki meg nyugalomra vágyik, annak ott a vidék, nincs ezzel probléma.
Persze én erre most nem mentem ki, mert nem érdekelt, de van olyan, amire szívesen kisétálok, mert itt lakom a közelben. Most is hallom a zenét dübörögni, de nem zavar.
nyunyunga 2010 nov. 12. - 08:23:11
(7/8)
Televan a hócipõm ,hogy a baromarcuak mindig kitalálnak valamit amivel aBudapestieket lehet a hétvégeken zaklatni (maratonok,koncertek,szigetfesztivál,magyar vágta a ligetben,mostmeg ez)szinte mindenhétvégére jut valami,ami útlezárásokat,eltereléseket,egyáltalán randalirozásra ad okot. Természetessen valakinek a mi kontonkra ez nagyon jó sok-sok bevátel a zsebbe,nekünk meg csak a bosszúság marad.
vadimari 2010 nov. 12. - 01:35:31 Előzmény feka_lala
(6/8)
7500Ft baromi kevés! Én 50x ennyit kérnék az idiótáktól, akik szórakozásáért egész Pest éjszakai nyugalmát eladták a hét közepétõl. Erre a szemétre nem vonatkozik a csendrendelet?
Angyalföldön lakom és csukott ablaknál is hallani a basszus döngését.
Remélem baromi veszteséges lesz!
feka_lala 2010 nov. 09. - 15:20:01
(5/8)
7500 ft én úgy tudom... nem kell hozzá diák.. most már 7500 alapból a jegy kérdés, hogy maradt e még.
Sok helyen sorsolnak is, valahol naponta, szóval érdemes résen lenni ha menni akarsz olcsón. Nagy bulihuligánkodás lesz. Az tuti a videóból is átjön az életérzés http://www.youtube.com/watch?v=Glu0wcRvfZs
Akit érdekel jegy, ezt találtam ma: "Hihetetlen, de igaz. Reklámárú jegyek, még most kaphatóak, átvételük, személyesen, elõre egyeztetett helyszínen vagy MEEX Travel utazási irodában. Jelige: Már nem sok van... Érdeklõdés: 30/869-3828 Ár: 7.500 Ft hetijegy"

Épülget..
daniell 2010 nov. 09. - 14:00:19 Előzmény Loller
(4/8)
Utána olvastam 7000 nem tom hány száz akkor ha:
Kizárólag MEEX és 4BRO értékesítõkön keresztül veszed meg
www.fridge.hun
asszem az infó menü alatt van.
Legalábbis mikor nézelõdtem akkor ott volt.
a napi meg 3500 mivel még sosem voltam ilyen feszten itthon ezért szerintem nem ugrok fejest azonnal mind a négy napba.. Kipróbálok egy napot, aztán ha tetszik még egyet:P
Loller 2010 nov. 03. - 15:29:41
(3/8)
A 7500-as hetijegy tényleg elég baráti ár! Furcsa mert elõtte viszont 9900ért láttam hetijegyet... Az italárakról viszont nem láttam infót. Vajon lehet bevinni piát???
Kíváncsi leszek erre a télies fesztiválszagra, mert ilyen még nem kavargott Magyarország légkörében sohasem. Nagyobb zendülésû zenei fesztiválokról (szabadtériekrõl) csak nyáriról tudtam eddig. Adom az ilyen újszerû ötleteket, várjuk meg mi sül ki belõle.
feka_lala 2010 nov. 03. - 14:13:45
(2/8)
bizony nagyon jónak igérkezik,s végre egy téli fesztivál...az idö nem fog alkalmazkodni hozzá,de nem fogja befolyásolni a rendezvényt abban biztos vagyok..a rámpát nagyon profin megcsinálják majd a szervezök,és észre sem lehet majd venni,hogy 15 fok van:)ez a kicsit melegebb idö pedig az esti buliknak,koncerteknek csak jot tesz majd:)honlapon ugy van fenn amugy h partyaréna,ami azt sejteti,hogy fedett és fütött helyre számithatunk:)
UnicornX 2010 nov. 03. - 13:23:28
(1/8)
A mindenségit ez nagyon jól hangzik! Ráadásul ahogy nézem a hivatalos oldalt jegyárban is teljesen baráti a rendezvény, az italárakról nem is beszélve! Csak azt nem értem ilyen korai idõpontban hogy akarják biztosítani a normális csúszás lehetõségét?? Meg azt tudja valaki, hogy a party aréna open air vagy fûtött fedett sátor lesz e??