1/10
denilson 2014 jún. 05. - 14:25:21 1/10
(8/8)
Ez az elõadás arról szólt, hogy Munkácsy nagyon tehetséges, mindenki elismeri és mellette mindenki meghal. Konfliktus elvétve sem akadt benne, még egy egészséges rivalizálás okozta csatározás, köpködés, vagy valamiféle szembenállás és küzdelem nem volt benne. Mi volt itt a mondanivaló? Már ha volt?

A dalok nem maradtak meg és még egy élõ zenekart sem kaptunk. De az elõadás leggyengébb pontja a borzalmas, banális, erõltetett dialógusok voltak. A Munkácsy-Grófnõ beszélgetések annyira kínosak voltak és mellõztek mindenféle érzelmet, hogy legszívesebben kimentem volna. Aranyoskodnak és jófejkednek a színpadon, így a tragédiájuk sem érint meg.
8/10
surviver 2014 febr. 27. - 14:06:42 8/10
(7/8)
Arr szoktam gondolni, ha musicalt nézek, vajon lesz-e elég mondanivalója. Ennél a darabnál ez sikerült, a 3 óra viszonylag hamar elröppen, nagyon jók a díszletek és minden mondatnak, dalnak súlya van.
Csak ajánlani tudom az elõadást.
9/10
doktormacko1 2013 dec. 21. - 16:45:11 9/10
(6/8)
Bocsánat . Én sem szerettem volna belekötni más véleményébe , remélem nem is tettem.
1/10
bodis.zoltan@csx.hu 2013 dec. 20. - 14:56:57 1/10
(5/8)
Hol írtam olyat, hogy senkinek sem tetszhet? A saját véleményemet írtam le (gondolom, Ön is így volt ezzel), és nem kötöttem bele közben máséba. Ízlések és pofonok, ugyebár. Nem vagyunk egyformák, ettõl szép a világ. A Barátok köztöt is milliók nézik, nem értem, mi a probléma. Nézze meg minden hónapban, amíg repertoáron van, és kívánom, hogy szórakozzon rajta nagyon jól. Én pedig majd legközelebb elõvigyázatosabb leszek.
9/10
doktormacko1 2013 dec. 19. - 22:01:04 9/10 Előzmény bodis.zoltan@csx.hu
(4/8)
Érdekes vélemény , de mire is alapozod ? Neked nem tetszett , azért másnak még tetszhet .
1/10
bodis.zoltan@csx.hu 2013 dec. 17. - 10:19:44 1/10
(3/8)
Tegnap este óta keresgélek az emlékeim között, próbáltam minden elõadást felidézni, amelyet valaha láttam, és mostanra egészen biztos vagyok benne, hogy ez a darab volt életem mélypontja. Csak ültem ott leesett állal, és nem akartam elhinni, hogy ez 2013-ban Magyarországon megtörténhet. Egyszerûen katasztrófa. Igénytelen, prosztó zene, nevetséges díszlet, kínos szövegkönyv, dilettáns rendezés és dramaturgia. Komolyan mondom, hogy elképesztõ volt, a Barátok közt ehhez képest mestermû.
9/10
doktormacko1 2013 nov. 23. - 11:45:35 9/10 Előzmény doktormacko1
(2/8)
Ha nem is holnap , de ma értékelem a darabot . Maga a színház egy kicsit lepukkant , de az elõadás nagyon jó. Kicsit hosszú , de ennek lehet , hogy az egyik oka a kemény szék volt. A festõ élettörténetének fõbb elemei voltak a darabban kiemelve , nem árt elovasni a könyveket sem . A szereplõk játéka kellemes megleoetés volt . Egyszóval : AJÁNLOM .
9/10
doktormacko1 2013 nov. 07. - 23:16:12 9/10
(1/8)
9 / 10 atöbbit holnap , mert késõ van. Csak annyit , hogy érdemes megnézni ezt a darabot.