kybuck 2013 dec. 05. - 00:53:59
(50/190)
Eléggé bugyutácska sorozat, Miss Fisher esetei sokkal jobbak.
Krakatoa 2013 okt. 14. - 19:41:20 Előzmény Jojjo
(49/190)
Látszik,hogy nem vagy tisztába a pszichopata,és szociopata szó jelentésével...
mert,ha igen,nem írnál ilyen ostobaságokat!
10/10
Kárpáti Éva 2013 aug. 05. - 20:38:45 10/10 Előzmény Jojjo
(48/190)
Bátran állítom, hogy Murdoch nem szociopata, hanem egy szuperokos detektív és nagyon izgalmas minden rész. Persze, biztosan van, akinek nem tetszik ez a sorozat, de mégtöbben vagyunk, akinek nagyon is tetszik! Akinek nem tetszik, ne nézze, vagy nézze és biztosan megváltozik a véleménye!
Gótilove 2013 júl. 15. - 10:40:59
(47/190)
Amúgy szeretnék érdeklõdni, hogy William Murdoch mióta felügyelõ? Merthogy tudtommal a sorozat végéig nyomozó volt..
Gótilove 2013 júl. 15. - 10:37:59 Előzmény Jojjo
(46/190)
Én pedig, mint hozzáértõ válaszolnék, hogy ez a "karót nyelt, kereszthányó" detektív egyáltalán nem képtelen mosolyogni, sõt még nevetni is szokott, és se nem pszichopata, se nem szociopata. És ne 5 kép lapján ítélj, fõleg, ha ilyenek állítasz. Nézz meg egy részt, és tudd meg milyen ember!
Jojjo 2013 jún. 24. - 20:19:02
(45/190)
Azt úgy megkérdezném egy hozzáértõbbtõl, hogy ez a mosolyogni képtelen, karót nyelt kereszthányó detektív csak simán pszichopata, vagy mellé még szociopata is?
9/10
nuiii 2013 máj. 13. - 20:27:59 9/10
(44/190)
de rohadtul idegesítõ a mozgó logóáradat a story tv bal felsõ "sarkában"...bár az már nem sarok, hanem a képernyõ egyötöde.
kkanai 2013 márc. 04. - 21:25:34
(43/190)
ja, megnéztem, amit belinkeltél, köszönöm, akkor nekem 2 rész kimaradt
kkanai 2013 márc. 04. - 21:14:43
(42/190)
Hányadik rész lesz jövõ héten, azt tudod esetleg ?
Zsuzsi68 2013 márc. 04. - 21:09:41
(41/190)
No, a mai rész az elsõ évad 12. része volt. A március 11 este 8-as lesz az 5. évad következõ része. Itt nézegettem az évadokat: http://www.imdb.com/title/tt1091909/
Zsuzsi68 2013 márc. 04. - 20:44:29
(40/190)
Már kezdtem azt hinni, hogy én zakkantam meg...de jó, hogy össze-vissza adják :(
kkanai 2013 márc. 04. - 20:12:28
(39/190)
Most vajon miért ismétlést adnak ? Nem az V/4. rész jönne ? Nem nagyon lehet követni a Story4-et :-(
10/10
farkaskitty 2013 febr. 26. - 22:19:08 10/10
(38/190)
Most találtam ezt a youtubeon:
http://www.youtube.com/watch?v=E81Q0n9qMck

Érdemes megnézni, szórakoztató :D
10/10
kats 2013 febr. 11. - 18:25:34 10/10 Előzmény farkaskitty
(37/190)
Szia! Most megy még csak az 5. évad, ma lesz a 3. rész:) Jó nagyon, az elõzõ évad nem tetszett annyira, de most visszakanyarodtak a 2-3. évad hangulatához és stílusához (szerintem).
batmanlover 2013 febr. 11. - 17:50:15
(36/190)
Kérlek valaki tud segíteni? HOL TALÁLOM MEG akár felirattal eredeti nyelven AZ 5. ÉVADOT?
nagyon megköszönném ha valaki segítene! Addig is sok jó filmet kívánok :DD :)
10/10
farkaskitty 2013 febr. 11. - 00:38:06 10/10
(35/190)
Hm, Sherlockkal is kapcsolatba lép? :)
Nézzétek meg a Facebookos oldalát, sok érdekes képet találhattok
10/10
farkaskitty 2013 febr. 11. - 00:32:23 10/10
(34/190)
Sziasztok!
Kezdetek óta nézem a sorozatot, nagyon szeretem, viszont annyira lemaradtam az ötödik évadról, hogy azt sem tudom mikor adták le. :S :)
Nagyon bírom a részeket, mindig van valamilyen humor és vicc benne.
balac147 2013 febr. 05. - 11:13:15
(33/190)
Ma este kész is vagyok az egész évaddal, (13 rész) jöhet a 6. évad :)
10/10
kats 2013 febr. 04. - 17:05:06 10/10 Előzmény Pedy1225
(32/190)
Kérdeztem, mert a leírás miatt nem voltam biztos benne, meg csodálkoztam, h ha így van, akkor lehetnek-e ilyen dilettánsok, h sehol nem hirdetik. És igen:D
balac147 2013 febr. 04. - 13:04:01
(31/190)
Az 5. évaddal felteszik a pontot az i-re. Fantasztikusan jó!