Téma: Múzeum Kávéház és Étterem

tinodialfred 2010 ápr. 06. - 11:26:34
(3/3)
Hangulata van. De milyen?! Kellemes XX. sz. eleji hangulat keveredik az 1980-as, -90-es évek középszintû popslágereivel, és napjaink csatak részeg diákjaival, és 50-es örökifjaival. Ez van éjszaka.
Nappal pedig jobbára egyetemista diáklányok szürcsölgetik a tejeskávéikat, és az élet nagy kérdéseirõl diskurálnak, mint pl. kinek udvarol a TO-n a fénymásolós fiú, és hogy Gyurcsány mennyire hasonlít Daniel Radcliffre.
toshiba321 2010 ápr. 05. - 12:50:27 Előzmény osb
(2/3)
nem értek egyet az elõzõ hozzászólással nem annyira rossz hely bár teszem hozzá jártam már jobb helyeken is ami az illetõvel történt az szerintem felháborító de ez nem feltétlenül a hely hanem inkább a felszolgálók hibája. Azért van hangulata.
osb 2010 febr. 18. - 17:35:17
(1/3)
Botrányos!!!

Sajnálatraméltó, hogy a "Magyarország tíz legjobb étterme" címet háromszor is megkapta!

A kiszolgálás minõsége idõnként egy primitívekkel teli kocsmához hasonlított. A "megszokott" alacsonyabb kategóriájú kiszolgálás esetén sem kelendõ az ilyen viselkedés.

Egy felszolgáló a vendégek hallatára-már bocsánat- de ne mondja, hogy a vedég keveset és kis árkategóriában fogyaszt!!!

Érdekes továbbá, hogy már nyitáskor milyen kedvtelen és unott arckifejezést tudtak produkálni a felszolgálók.

A szarvasgomba levest nem szeretném kritikával illetni, feldúlt álapotomban ez nem lenne korrekt...

A kacsa viszont nagyon ízletes...

Bizonyára, jómagam elkényeztetése tehet arról, hogy egy ilyen kategóriájú étteremben többet várjak el (bárki is legyen a "tiszteletreméltó vendég", de sajnos megszoktam a kategóriával járó vendég státuszt.

A jövõre nézve, sajnos, nagyon óvatos leszek a budapesti éttermekkel, bár eddigi válalkozó kedvem felettéb nagy volt.

Befejezésképpen, nagy bánatomra, csalódásom miatt, nem "kívánhatom" ezt az éttermet valamit magára adó vendégnek sem...

Tisztelettel

Quittner Nagy Sándor

PS Azért, mert épp nem öltönyben jelentem meg, nem kell se levegõnek, se hülyének nézni.