makailaci25 2010 dec. 04. - 08:56:22 Előzmény makailaci25
(4/4)
Nos, azóta eltelt 24 nap.Direkt kihegyezett fülekkel lestem minden vörösiszappal kapcsolatos médiákbeli megnyilvánulást{kb. 40}.Minden estben csupán VÖRÖSISZAPot említettek,a ZAGY még csak véletlenül se hangzott el.A timföldgyártás anno középiskolai tananyag volt,de a zagy fogalma számomra nemcsak onnan ismeretes.
makailaci25 2010 nov. 09. - 13:44:00
(3/4)
Becsüllek!Nem mindegy, hogy minek nevezzük?Tudjuk, mirõl van szó.A sláger is csak zenepótlék, mégis mindenki zenének hívja.A lila színû hagyma is lilahagyma,az ugyanilyen színû káposzta neve: vöröskáposzta.A sárgarépára is zöldséget mondanak, holott a zöldség Gyüjtõnév.Soroljam még az emberiség slampec logikáját?
makailaci25 2010 nov. 04. - 16:01:40
(2/4)
Mit érnek az ötletek, amikor 1-2 seggfej pl. vörösiszappal és hasonlókkal tesz tönkre környezetet és életeket?Csak lassítani tudjuk a pusztulást.
Kristályrózsaszín 2009 dec. 13. - 15:04:46
(1/4)
Én nagyon szeretem az ilyen filmeket. Örülök, hogy minél több öko, eko és Földünk számára is hasznos dolgok vannak benne, ötleteket adva másoknak.
Földünk, Földanyánk a legközvetlenebb családtagunk, lényünk része és úgy kellene bánnunk vele, ahogy velünk szeretnénk, hogy bánjanak.