Téma: Nagy Sándor

10/10
fresia 2008 dec. 17. - 23:22:50 10/10
(673/3033)
Köszönjük NapShe, de már láttuk! Gyakrabban is benézhetnél ide, tudjuk ám, hogy Sanyinkat is szereted, ha nem is "úgy", mint ZOLI- t! :D
10/10
fresia 2008 dec. 17. - 23:19:47 10/10 Előzmény síva72
(672/3033)
Lehet, hogy felülbírálom az elõzõ véleményemet?!:)
A pirosban - duplán - még jobban felkeltheti majd Sanyi figyelmét, de ha mindketten kaptok majd red színû rózsát Tõle, akkor Marteeka féltékeny lesz!!! :D /Sztem, hajlamos erre! :D/
síva72 2008 dec. 17. - 10:34:49
(671/3033)
Szép napot itt is mindenkinek! Nagy újság van: vettem red-et a 27-i koncertre, úgyhogy Marteekával mi leszünk a (piros) fény az éjszakában, ott az ötödik sor közepén!! Kizárt dolog, hogy Sanyi nem fog felfigyelni erre...
10/10
fresia 2008 dec. 15. - 14:05:44 10/10 Előzmény marteeka
(670/3033)
Sajnálatom, amiatt, hogy végig kellett kínlódnod a Szombat esti lázat...:(
Remélem csak, hogy a hír igaz, miszerint a hétvégén az Adagio karácsonyi meglepetése lesz a mûsor fõ attrakciója, mert az RTL is õrzi az adásra vonatkozó információkat... :(
Nem szeretnék úgy járni ezzel is, mint az elõzõ cikkel, a 2009- es musicalokra vonatkozóan!
ZOLI viszont valóban lesz szombaton, a HírTV-ben, arról már az Õ topicjában feltettem a Buké c. adás linkjét. :)

Ezt a "megoldást" már láttátok?
Nem is rossz, helyszûke miatt is! Hiába, régen mindent jobban csináltak! :D
http://hg.hu/blog/5669-a-vilag-legszokatlanabb-karacsonyfai
10/10
fresia 2008 dec. 15. - 09:29:41 10/10
(669/3033)
Jó reggelt, itt is! :)

Marteeka, még egyszer gratulálok Neked és kellemes kikapcsolódást a nagy teher letudása /nem is akárhogyan! :)/ után! :)))

A cikkel kapcsolatban, Neked már írtam, most Sívának/!/ is mondom: úgy "szereztem" a szomszédoktól egyik nap és fõleg, Sanyis infót kerestem...
Csak kutyafuttában néztem meg, tegnap olvastam el: valóban rettenetesen sok benne az alapvetõ helyesírási hiba és a megfogalmazása borzalmas... A tartalmát illetõen, nem tudom, honnan szerezte értesüléseit a "szerzõ"! Elnézést, hogy megint elhamarkodottan cselekedtem! :(

Én is utána kerestem kicsit a szegedi musical bemutatóknak:
http://www.vivalamusical.com/news.php?id=szabadjegy4846&selected_language=HUN
Itt nem esik szó a Notre Dame- ról, bár azt hiszem, Sanyit, mi mindenben örömmel látnánk! :D

Többször jártam már, igaz, régebben Szegeden, de a Szabadtéri Játékokon még nem, egyszer szívesen elmennék... ZOLI és Sanyi is "jöhetne"! :)


Marteeka!
Csakis pirosban menj, majd Síva az Il Divóban fog ebben a színben tündökölni, a Madáchban Neked kell feltûnnöd, persze csupán azért, mert én nem leszek ott! :D
10/10
marteeka 2008 dec. 14. - 22:46:24 10/10 Előzmény fresia
(668/3033)
Na, az itthoni gépemen el tudtam olvasni a cikket, vagyis írást - sajnos. Rossz volt olvasni, sztem ált.suliban nem volt rá példa, hogy ilyen borzalmasan írjak...
Ami a tartalmát illeti, az is elég fura, már rég megvan a 2009-es szegedi mûsor, hírbõl nincs benne semmi ezekbõl, egyedül az Elisabeth-et hozzák vissza, illetve a Cigányszerelem lesz az idén "új". Hacsak nem a Nemzetire gondolt, de ott meg nem jellemzõek az ilyen kaliberû darabok.
Egy magyar Notre Dame azért jó lenne, fõleg Sanyival :))
10/10
marteeka 2008 dec. 14. - 15:19:26 10/10 Előzmény fresia
(667/3033)
Ezt a cikket én meg egyáltalán nem tudom elolvasni, mert szerintem a gép karakterkészlete miatt csak egy csomó krix-krax látszik belõle. Majd otthonról talán..
10/10
marteeka 2008 dec. 14. - 15:17:34 10/10 Előzmény fresia
(666/3033)
Hahó, itt vagyok :)
Úgy biza, nagyon ügyes voltam és lehet lazítani. Már amennyire Karácsony elõtt lehet... Bár még egyelõre nem tudtam feldolgozni az állapotot, hogy nem kell tanulnom napestig, de hamar megszokom majd :)
Viszont én olyan "szerencsétlen" vagyok, néha be-beolvastam, és csak annyi ragadt meg bennem, hogy Szombat esti lázban lesznek, erre tegnap végigszenvedtem a mûsort, és nagy felháborodásomra nem voltak benne. Aztán vettem észre, hogy csak jövõ héten..
Beugrót megnéztem, 1-2 ilyesmit beleszorítottam azért a nagy tanulásba, bizony nagyon jók voltak most is.
Adagio koncert-ruha-szín még nincs meg, bár nekem van valami piros... Csak ha Síva is kap addig véletlenül (bár erre kicsi az esély), akkor elég hülyén mutatnánk mindketten abban :)
síva72 2008 dec. 14. - 09:54:14 Előzmény fresia
(665/3033)
Megnéztem a jövõ évi ajánlót - tele van helyesírási és stilisztikai hibával ez is, már az agyamra mennek,komolyan - és nem is értem, hogy ennyi mindent terveznek Szegedre??!! A Notre Dame-ot én még csak francia színészek-énekesek által hallottam elõadva - egyébként nagyon szeretem - furcsa volt Sanyitól hallani, de nem volt rossz.
síva72 2008 dec. 14. - 09:48:34 Előzmény fresia
(664/3033)
Marteeka nagyon jól áll, majdhogynem csillagos ötöst kapott, csak azt nehéz lett volna beírni a netes rendszerbe. Nem vigadtunk sírva, sõt, azt hitte, hogy elõre ivott a medve bõrére, de aztán kiderült, hogy nem.
10/10
fresia 2008 dec. 13. - 18:50:10 10/10
(663/3033)
Ezt a dalt a Lilla topicban tettem fel az imént, most ide is, ünnepvárónak... :)
http://www.youtube.com/watch?v=e93dh1Yu-a4
10/10
fresia 2008 dec. 13. - 18:28:14 10/10
(662/3033)
Gratulálok, akkor beindultak a dolgaid! :)
Marteeka hogy áll a vizsgák terén? Remélem, nem "sírva vigadt" tegnap? :)

Igazad van, persze, nem szabad általánosítani, csak van egy/? :)/ talán furcsa tulajdonságom: ha valaki, valami ostobaságot mond v. tesz és én tudomást szerzek errõl, akkor helyette is restellkedek, pedig "önállátó" is vagyok a hülyeségben, elég lenne nekem amiatt szégyenkeznem. :D
Félreértés ne essék, nem hasonló eseteim voltak! :D :D
/Egyébként, mûtétekrõl sem szeretem ha beszélnek nekem, mert mintha engem metélnének, olyankor úgy érzem... Brrr! :( A Vészhelyzetet szoktam nézni, ilyen jeleneteknél lekapom a szemüvegem is, hogy ne lássam! :D/ Azt hiszem, "szerényen":P, csak annyit kellett volna írnom: túl empatikus vagyok! :)/

Tegnap több hibát is vétettem, ma bemásolom a tegnapi kis cikket, ami a 2009- es musicalokról szól: ebben van egy link, amiben Sanyi a Katedrális c. dalt adja elõ. Bocs!
http://musicalfan.hu/index.php?hir=192
síva72 2008 dec. 13. - 12:56:21
(661/3033)
Szia! Köszi mindenkinek a tegnapi biztatát, jól sikerültek a vizsgák, a nap végén Marteekával lazítottunk is egy kicsit..
Az egész nõi nemet azért nem ilyen könnyû lejáratni sztem. Õk is tisztában vannak vele, hogy nagy az Isten állatkertje,és alacsony a kerítés, folyton kiszökdösnek, ahogy te is megfogalmaztad, és nem hinném, hogy általánosítanak. Én sem gondolom, hogy minden férfi egy vadbarom állat, azért, mert néha az utamba sodor egy-két ilyet az élet.
10/10
fresia 2008 dec. 13. - 07:29:44 10/10 Előzmény marteeka
(660/3033)
Marteeka! :)
Biztosan a tegnap esti Beugrót sem volt alkalmad megnézni... Pótold, nagggyon jó volt! :D / A "szinkron", a Rájátszás, a "tolmács" jelenet és a persze, a Lassítások is! :D/ Imádom mindegyiküket, de különösen Rudolf Pétert... :))) / A felesége, Nagy-Kálóczy Eszter, egyébként tatabányai, az édesapja bíró - ez most bulvár? Ugye, nem? :)/
10/10
fresia 2008 dec. 13. - 07:08:26 10/10
(659/3033)
Jó reggelt!:)
Benéztem és a saját hsz-omat látva, javítok: január 14-e! De, addig is hosszú az idõ..., fõleg,ha tanulni kell! :(
10/10
fresia 2008 dec. 12. - 23:44:15 10/10 Előzmény síva72
(658/3033)
Háát..., január 24-e még soká lesz... nem irigyellek, majd csak a legvégén, diplomaosztáskor! :)
Egy rövid kis hír, a 2009. évi musical tervekrõl, középtájon egy linkkel, amiben Sanyi elénekli a Katedrális c. dalt, amit nekem már volt szerencsém Tõle hallani... , természetesen :P :), Mocsán!
http://www.youtube.com/watch?v=TLO9bG0EDtc

Remélem a mai napod sikeres volt az egyetemen! :)
Tudod, hányszor eszembe jut Sebastian "története" - azért egy kicsit, miután jobban belegondoltam, a nõi nem is lejáratódik ilyenkor... :P :D

Marteekának is üdvözletem, ha minden igaz, hamarosan itt is jelentkezik és remélem megkezdtétek a visszaszámlását 27-ig! :)
Szép holnapot! :)
síva72 2008 dec. 11. - 08:35:29
(657/3033)
Jó reggelt! Nekem jan.14-én lesz az utolsó vizsgám - ha mindenki úgy akarja..úgyhogy addig még szabad megfeszülnöm párszor. Holnap két vizsgám is lesz, csak az egyszerûség kedvéért..
Dec.20-án megnézem a mûsort,ha már a Zolis részrõl lemaradtam.
10/10
fresia 2008 dec. 11. - 08:28:30 10/10
(656/3033)
Jó reggelt! :)
Az alábbi infók is a "szomszédaink"- tól származnak, köszönet értük, talán nincs idõtök most böngészni....

Újból meg kell néznünk a Szombat esti láz c. TV mûsort... :P, ha tetszik, ha nem! :D
December 20-án / remélem, igaz a hír!/, a mûsor fináléjában az Adagio egyszeri és egyedi karácsonyi meglepetéssel szolgál... :)
+ egy cikk! :)

http://kepfeltoltes.hu/081204/adagioujpestujsag_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
10/10
offtopic
fresia 2008 dec. 10. - 20:05:05 10/10
(655/3033)
Marteeka, Síva! :)
Gondolom, hogy nagyon elfoglaltak vagytok, ezért /...és, hogy Sanyink :), ne csússzon le teljesen a topicban! :)/szólózok egyet: bemásolok egy 2008.augusztusi riportot, amelyben már szó esik a december 27- i Adagio koncertrõl is... , hátha még nem olvastátok.
http://www.beszed.hu/adagio-egyuttes

Marteeka! Már csak három nap és pihenhetsz egy kicsit! :)
Sívának, nem tudom meddig húzódnak el a vizsgái, csak remélem, Õ is hamarosan és eredményesen túl lesz rajtuk... :) Síva, ne bosszankodj a pech - szériádon nagyon /könnyû ezt mondani, tudom! :)/, soha nagyobb gondjaid ne legyenek! :)
10/10
fresia 2008 dec. 08. - 21:22:00 10/10 Előzmény fresia
(654/3033)
http://www.mixonline.hu/Cikk.aspx?id=20920
Ha a januári elõadásuknak is ilyen nagy sikere lesz, remélem, következik a folytatás..., akkor ott a helyem!!! :)