3/10
zeokeston 2009 márc. 13. - 22:49:51 3/10
(10/30)
ultra gagyi...
khekkkkkk 2009 márc. 13. - 19:33:24
(9/30)
az elsõ félóra jó, de utána alig bírtam nézni, 4/10
kymara 2009 márc. 13. - 16:32:53
(8/30)
Már le lehet tölteni pár oldalról.
maukaar 2009 márc. 13. - 11:23:15
(7/30)
Hát, nagyon erõltetettre sikerült, gyenge medvefing az egész. Látszik a készítõkön a pénhajhászás célja.
tom991 2009 febr. 15. - 14:30:05 Előzmény tom991
(6/30)
kép2
tom991 2009 febr. 08. - 12:56:24 Előzmény peszi
(5/30)
Nem lesz moziban, rögtön DVD-n és BD-n jön.
10/10
peszi 2009 febr. 01. - 15:37:13 10/10
(4/30)
Tudja valaki mikor játszák a mozinan??
k.renata 2008 okt. 23. - 10:04:51
(3/30)
Ez a Nagyon Vadon 2. A túl a sövényen az egy másik mese.....
blackman 2008 okt. 22. - 12:14:57
(2/30)
Most néztem meg a bemutatóját.Basszus ez nem a Túl a sövényen nevû valami?Barátom gyereke anno agyon nézte ezt a mesét,folyton ez ment náluk,amikor mentem hozzájuk.Elég mókás mese.
blackman 2008 okt. 22. - 12:05:38
(1/30)
Hmmm a címe alapján ez a második. De mikor volt az elsõ? :D