Téma: Napi mozaik

Sasszem 2007 márc. 08. - 15:32:08 Előzmény Orlovits Zita
(13/13)
A könyv az alábbi webáruházban is megvásárolható a készítményekkel együtt: <a target="_blank" href="http://www.delibo.hu" title="www.delibo.hu">www.delibo.hu</a>
Orlovits Zita 2006 máj. 22. - 15:05:04 Előzmény zsarnok
(12/13)
Tisztelt Érdeklõdõ!

Dr. Lenkei Gábor nem praktizál, de a könyve megvehetõ: Cenzurázott egészség; Világ rák nélkül.
Levelezési címe: <a target="_blank" href="http://www.drlenkei.hu" title="www.drlenkei.hu">www.drlenkei.hu</a>

Üdvözlettel: Orlovits Zita asszisztens
Orlovits Zita 2006 máj. 15. - 10:31:09 Előzmény infokeerooo
(11/13)
Tisztelt Érdeklõdõ!

Az alábbi információt tudom adni:
Érelmeszesedé mérés, Horváth I. elérhetõsége: 355-7117

Az oltóanyag még kipróbálás stádiumában van, állatokon tesztelik.

üdvözlettel: Orlovits Zita asszisztens
Orlovits Zita 2006 máj. 15. - 09:58:20 Előzmény infokeerooo
(10/13)
Tisztelt Érdeklõdõ!

A kért információ: Érelmeszesedé mérés,
Horváth I. elérhetõsége: 355-117
Az oltóanyag még kisérleti stádiumban van, jelenleg csak állatokon tesztelik.
Üdvözlettel: Orlovits Zita asszisztens
Orlovits Zita 2006 máj. 15. - 09:49:07 Előzmény reli
(9/13)
Tisztelt Érdeklõdõ!

Sajnos erre a kérdésére nem tudok válaszolni.
üdvözlettel: Orlovits Zita asszisztens
Orlovits Zita 2006 máj. 15. - 09:46:09 Előzmény zsarnok
(8/13)
Tisztelt Érdeklõdõ!

Dr. Lenkei Gábor nem praktizál, de a könyve megvehetõ: Cenzurázott egészség; Világ rák nélkül.
Levelezési címe: <a target="_blank" href="http://www.drlenkei.hu" title="www.drlenkei.hu">www.drlenkei.hu</a>
zsarnok 2006 ápr. 26. - 02:58:44
(7/13)
Tisztelt Szerkesztõség!

Végül is megtaláltam "Napi mozaik" müsorának keddi adását a neten, s megnéztem. Ezáltal megtudtam, mirõl is van szo.
Egy kérdésem lenne. A riportban szereplõ Dr.Lenkei Gábor orvos urat vajon meg lehet-e keresni tanácsért, s ha igen, szeretném kérni T. Szerkesztõség segítségét, hogy a doktor úr telefonszámát megkaphassam, mert nagyon szeretnék beszélni vele problémám megoldása végett.

Elõre is köszönöm
Ferenc
zsarnok 2006 ápr. 26. - 02:14:24
(6/13)
Tisztelt Szerkesztõség!

Sajnos nem én láttam és hallottam, de értesültem arról, hogy van a rosszindulatú daganat gyógyulása elõsegítésére egy vitamin, mely segít a felépülésben.
Kérem segítsenek nekem abban, hogy megtudhassam mirõl is van szó, s esetleg hol lehet beszerezni.
Ez a keddi "Napi mozaik" címû mûsorukban hangzott el.

Köszönettel
Ferenc
frejuc 2006 ápr. 26. - 01:43:26
(5/13)
Tisztelt Szerkesztõség!

A keddi "Napi mozaik" mûsorukban párom hallotta, hogy a rák elleni harcban nagyon jótékony hatású úgy a kemoterápia, mint az azt követõ idõszakban egy bizonyos vitamin.
Sajnos nem jegyezte meg a nevét, s azt sem hol lehet kapni.
Kérem, mivel számomra is remélhetõleg hasznos lenne, email címemre legyenek szívesek elküldeni a vitamin nevét, s beszerezhetõségének címét.

Elõre is köszönöm segítségüket,
Zsuzsa
reli 2006 márc. 07. - 10:43:03
(4/13)
Tisztelt Szerkesztõség!

Szeretném, ha visszahívnák a Napi Mozaikba Mohácsi Szilviát. Szerintem eddig magasan õ volt a legjobb mûsorvezetõ. Nem értem, hogy miért küldték õt el annak idején.
Elõre is köszönöm a válaszukat.
Üdvözlettel: Tamás
infokeerooo 2006 márc. 03. - 12:43:30
(3/13)
Tisztelt Szerkesztõség!

Sajnos "lecsúsztam" a mai mûsorról!!:-(
Hol nézhetõ meg ismét?
A neten megtalaálom valahol?
Az infarktussal és az érelmeszesedés elleni oltóanyaggal kapcsolatos beszélgetés érdekelne különösképpen!

Köszönettel:
erdekloodooo
e mail címem: erdeklodoo@freemail.hu
mozaik 2006 jan. 13. - 07:17:35
(2/13)
Kedves László!
Az adásban szereplõ szakértõ telefonszámát tudjuk megadni Önnek. Kérem keresse meg titkárnõnket a szerkesztõség budapesti telefonszámán:3734624.
Köszönjük a mûsor iránti figyelmét és érdeklõdését. Reméljük, tudunk segíteni.
Tisztelettel:
Napi Mozaik
Németh László 2006 jan. 06. - 12:00:54
(1/13)
Tisztelt Szerkesztõség!
Január 6-ai adásuk végén kapcsolódtam be a mûsorba, ahol a lakások fûtésére szolgáló hõszivattyús rendszerrõl volt szó. Sajnos, csak az elhangzottak utolsó néhány mondatát hallottam-láttam.
Szeretném kérni, hogy informáljanak arról, hogy hol és kinél lehetne részleteket megtudni pl.: milyen meglévõ melegvizes rendszerre lehet kiépíteni, milyen anyagköltsége van, mennyi az üzemeltetési költsége, mennyi a várható élettartama, megtérülése, stb.
Köszönöm segítségüket!
Üdvözlettel: László
email: nlaszlo47@citromail.hu