Téma: Naruto

Andy3 2010 nov. 23. - 10:45:50
(1059/1239)
Sajnos igen, nagyon nehéz lesz megállítani õket! Ugyebár mint kiderült, 3 módja van a feltámasztottak likvidálásának... az elsõ, hogy kiszakítják a lelküket... hát az csak a Halálisten technikával menne és ugyebár öngyilkos jutsu, ráadásul már senki sem ismeri (vagy csak mi nem tudunk róla). Kabuto-t rákényszeríteni, hogy szüntesse meg... szerintem ez is lehetetlen küldetés, bár ki tudja, talán valamivel tudnak rá hatni xD Szóval maradna a testek elpusztítása ill. mozgásképtelenné tétele... mondjuk ez tûnik a legkönnyebbnek és leginkább kivitelezhetõnek, de azért nagyon meg fognak biztos szenvedni már egy holttest elpusztításáért is :( Nem beszélve az áldozatokról!
Andy3 2010 nov. 23. - 10:41:14 Előzmény makaay2
(1058/1239)
Nos, van benne valami... szerintem is, ez a három visszahozott konohai (Hizashi, Dan és Asuma) sajnos meg fognak ölni 1-1 szerettüket vagy legalábbis - hála Kabuto-nak - erõsen rajta lesznek a témán :( És a fõ célpontjaik Tsunade, Neji és Shikamaru - vagy bárki más a 10-es csapatból - lesznek.
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 nov. 23. - 09:53:57 10/10
(1057/1239)
Sztem Asuma közölni fogja Shikamaruval, hogy õt irányítják, így ne okozzon gondot neki a mellkason át történõ likvidálás :(

Bár szerintem Ino-val fog találkozni Asuma.
(és Ino lehet belehal)
De 3-an voltak abban a csapatban:
Chouji, Shikamaru és Ino!

ugye az se oldana meg semmit, ha Kabutot eltakarítanák az útból, valki írta hogy a testek akkor is mozognának.
megoldás?
Nehéz lesz Kishinek valmit találni a szinte elpusztíthatatlan edo tensei-es társulat ellen :(

ennek így nagyon zsákutca szaga van
makaay2 2010 nov. 22. - 14:54:26
(1056/1239)
:) csak akkor nem lepne meg ha Asuma ellen harcol... pontosítok:D.... azé lásd be mert nem lenne képes megölni Asuma-t plusz Asumat meg Kabuto irányítja... de cáfoljon meg Kishi:D!!
makaay2 2010 nov. 21. - 22:18:00 Előzmény Andy3
(1055/1239)
jah hát elég szívás az egész.... Itachira rátérve sztem lesz egy kis szöveg úgy fél fejezeten keresztül és ami Sasguy-t illeti nem hinném hogy különösen meghatja majd Itach de sztem már semmi se hatja meg:(most hogy mondod lehet hogy majd az öreget meg a negyediket is visszahozza ... én arra számítok hogy minden feltámasztott meghal és velük együt az élõk nagy része is... Sikamaru,Tsunade halála nem lepne meg...sõt még Nejié sem:(
Andy3 2010 nov. 19. - 13:58:31
(1054/1239)
Az a legnagyobb baj, hogy az Edo Tensei - elvileg - megtörhetetlen, legalábbis a megidézettek részérõl :( Így hiába hagyta meg a rohadt Kabuto az emlékeiket/személyiségüket, nem tudnak mit tenni. Amúgy ha emlékeztek rá, amikor Asuma gondolkodott ezen, volt mellette két férfi... az egyik Hizashi volt, Neji apja és a másik volt Dan. Ha jól emlékszem, Asuma még meg is szólította :) Amúgy igen, félõ, hogy Tsunade rosszul viselné a hírt.
Az öreg Sarutobi-t meg még visszahozhatja... bár nem voltam benne biztos, hogy megteheti, hiszen aki a shinigami haláltechnikáját használta, annak elvileg a halálistennél van a lelke, viszont az a tény, hogy Oro a 3. koporsóval anno valószínûleg Minato-t akarta visszahozni, ellentmond ennek és ha így van, a 3. is visszajöhet simán xD
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 nov. 19. - 09:09:00 10/10
(1053/1239)
Kíváncsi volnék honnan tud Kankuro az Edo Tenseirõl...
És hogy került Gai sensei az egyesített shinobi haderõk parádéjára?
Andy3 2010 nov. 19. - 00:33:38
(1052/1239)
Fel sajnos. Amúgy az biztos, hogy nagyon komoly lenne a jó öreg sannint Naruto-ra ereszteni, utóbbi valószínûleg összeroppanna, ahogy te is gondolod... Egyébként én kíváncsi leszek arra is, Sasu hogy fog reagálni Itachi visszahozására. Meg amúgy érdekes számomra, hogy a bátyus szemei ugyebár be vannak neki ültetve és nem értettem, hogy láthat akkor mégis a feltámasztott Itachi? xD Aztán rájöttem - szerintem úgy van -, hogy azért lehet, mert a holttest szemeivel lát végül is, amik lemásolták a sharinganját. Viszont azt megnézném, hogy reagálnának a szemei, ha az öcsivel kerülne szembe, akiben ott vannak a tényleges szemei... Meg még arra leszek kíváncsi igazán, milyen sorrendben veszi õket Kishi, de tényleg sanszos, hogy a fõhõsök (gondolok itt az eredeti 7-es csapat tagjaira :)) majd csak késõbb kerülnek sorra. Az biztos, még jó ideig tart majd ez a háború.
makaay2 2010 nov. 18. - 23:34:36 Előzmény Andy3
(1051/1239)
jaah én is Jirayara lennék kíváncsi.... fõleg ha szembekerülne Narutoval...szeretném látni hogy hogy reagálna és mi sülne ki belõle:O pl egy sage harc de nem tom h lenne-e ereje jirajaval küzdeni:/
külömben is most nagyon sok harc lesz és sztem Kishi is meg akarja mutatni a feltámasztottak harcát szal lehet h csak nyáron fogjuk látni akcióban Narutot vagy Sasguyt:D
Dan-t is feltámasztotta? én nem emlékszek rá:/:D na akkor Tsunade is jól áll:(
Andy3 2010 nov. 18. - 20:49:41
(1050/1239)
Ez így van, a sztorit nem befolyásolja :) Max. majd feltüzeli a klánja tagjait, de az nem baj. Én inkább, mint lentebb is írtam, a feltámasztottak harcára leszek kíváncsi, na meg a személyiségükre! Hiszen Shint, Sai fogadott bátyját éltében nem is láthattuk, ahogy Hizashit és Dant sem... Na meg Asuma találkozására leszek még kíváncsi Shikamaruval, bár nem lesz valami vidám ügy... Még Jiraiya-t vártam volna vissza, de persze még megidézheti! Meg mondjuk Kisame-t is vissza hoztam volna, ha már egyszer az Akatsuki miatt ölette meg magát. A következõ fejezetben meg kíváncsi leszek, mit mutat Omoi, végül is Méh tanítványaként tudhat egyet s mást :)
Andy3 2010 nov. 18. - 18:34:49
(1049/1239)
Igen, szerintem is Anko az. Amúgy meg Aburame Muta halt meg, de nem tudom, milyen rokoni szál van közte és Shino között.
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 nov. 18. - 09:35:55 10/10
(1048/1239)
# 517

Érdekesen indult el a háború
Kankuro team vs Deidara squad :)
elég kõkemény lesz kiirtani õket
a háttérben kolbászoló Kabutóról nem is beszélve.

Tényleg kissé összevissza fejezet lett.
Valahogy összecsapott fejezet érzetet kelt ! :(
Én például Anko halálát se láttam, ami azért ciki :(((((((
(csak Aburame halálát...)

kihagytam valamit?
Világosíts már fel Eperbaba! :(

talán ez az a rész, amit tényleg csak anime-ben lehet megérteni..........
De azt meg fillerek miatt nem nézem

Félek: el lett rontva ez a szezonnyitó.
igaza volt annak aki azt írta: ezt innen már csak elrontani lehet.
Remélem nem esünk abba hibába, hogy minden részeleget külön engedünk harcba !
:(
Andy3 2010 nov. 18. - 03:03:58
(1047/1239)
Na meg még az is érdekes lesz, ha majd harcolnia kell Asumának, Hizashinak és Dannak!
Anko-t egyébként én is sajnálom :(
Andy3 2010 nov. 18. - 03:01:52
(1046/1239)
Danzou :) Amúgy érdekes fejezet volt, bár osztom az elõttem szólók véleményét, hogy lehetett volna jobb is! Mindenesetre nincs okom panaszra, mert két általam kedvelt Aka-tagot láthattam (Dei-t és Sasorit) és a technikájukat újra *** SPOILER *** Ami ugyebár egy Aburame életét követelte, szóval Shino sírhat majd xD *** SPOILER VÉGE ***
Ez a Sai - Shin dolog jó ötlet volt, hiszen utóbbit életében nem is láthattuk... Kíváncsi vagyok, milyen személyiség és milyent technikái vannak. Csak félõ, hogy ezek most Sai-on (is) fognak csattanni! Hacsak Omoi nem villant most egy nagyot és intézi el rövid úton :)
makaay2 2010 nov. 17. - 22:49:03
(1045/1239)
na kijött a kövi fejezet..........és én szerény véleményem szerint ilyen sz*r rész rég nem volt:( nem volt benne semmi érdekes csak harc harc és harc amibe csak belecsöppentünk.... legalább Naruto kapott volna egy oldalt vagy madara de ehelyett csak a mellékszereplõk:(
remélem azé valakinek tetszett a fejezet(y)
10/10
19Sakura97 2010 nov. 17. - 15:54:07 10/10
(1044/1239)
igen köszi:D
offtopic
mikonyitszki 2010 nov. 16. - 22:34:31
(1043/1239)
Sötét jóslat?
10/10
19Sakura97 2010 nov. 16. - 19:47:32 10/10
(1042/1239)
tom hogy ez nem ide valo téma de nem tudja valaki hogy hívják az a sorozatot amiben két testvér talál egy képregényt és az megmutatja a jövöt?
makaay2 2010 nov. 12. - 11:57:21
(1041/1239)
amikor Orochimaru harcolt a 3.kal ugyan ezt a technikát használta és ott megtudtuk hogy egy halott ember kell hozzá akihez hozzá csatolják a lelket és az felveszi a léleknek azt az alakját amikor még élt és gyakorlatilag sebezhetetlenek mert amint vágás ütés éri õket meg gyógyulnak mivel nem húsból és vérbõl vannak:)egyszerûen csak fel kell robbantani õket a mellkasukon keresztül és ennyi... jah és tudják azokat a technikákat mint az eredeti...
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 nov. 12. - 09:34:22 10/10
(1040/1239)
# 516
Gaara beszéde igazi, nagystílû, nagy formátumú, államférfihoz illõ s méltó
magam se mondhattam volna el különben!

ami meglepett, az a Feltámasztott Társulat egyes megnyilatkozásai- hogy tudnak gondolkodni, sõt következtetéseket levonni.
mintha érzéseik lennének!
Csak hát Kábuto irányítja a testüket!
:.(

Hogy is van ez a Impure World Resurrection?
Csak a lelkük tér vissza de másik testben, ugye?
akkor hogyhogy hasonlóan néz ki az eredeti testhez?
:(

madara viszont jó stratéga
lesznek itt még meglepetések mindkét részrõl !