9/10
bree-gee 2009 szept. 27. - 11:39:29 9/10
(1582/3502)
**SPOILER 7x01***
Tökéletes évadkezdés volt! Így kell ezt csinálni! Nem hiába volt a legnézettebb sorozat most az NCIS!
Tony haláli volt, aki kibírta állni ezt a részt nevetés nélkül, az nem ember! :D
10/10
ronika1989 2009 szept. 27. - 11:23:22 10/10
(1581/3502)
Hello!
letölthetõ a magyar felirat a 7x1 részhez innen: http://jancsiweb.com/sfree/sorozat.php?id=98
Köszönjük szépen!!!!
Amúgy király rész volt, remélem tovább viszik Tony Ziva szálat, mert Tony válaszai alapján igenis van köztük valami vonzalom valami erõs kötõdés, mindkét fél részérõl..
McGee végre felnõtt!!! Már vagy 2 évad óta igazi férfi lett Sean Murray de most igazán örülök hogy ott volt a bevetésnél!!!
Abby és Doki õk nem változnak, de nekik nincs szükségük rá!!!
Gibbs igen kezd megöregedni, de azért még mindig acélember!!!
Egyébként az elején azért bírta lenyomni a csávót, ugyanis a nyakán olyan ponton szorította el a vérkeringést amitõl az illetõ kifeküdt!!!
A kezdeti lelkesedés reméljük továbbra is megmarad, nekem nagyon tetszett a 6. évad is , mert nemcsak a nyomozásra koncentráltak, hanem a karaterekre is és az életükre, ha nyomozást akarok nézni megnézem a CSI , bár az baromi rossz szerintem:::
Szóval Szeretjük az NCIs-t és remélem még sok ilyen jó évadnyitó lesz!!!
Hannassey 2009 szept. 26. - 09:39:38
(1580/3502)
SPOILER

Szuper jó rész volt a 7x01 :o)
Érezhetõen megváltozott Tony és McGee kapcsolata, amitõl számomra még jobban tetszett az egész. A végén Gibbs villámgyorsan odaért egyik helyrõl a másikra :P, de kellett ez a jelenet mindenképpen. Elsõ résznek tökéletes, akár még 6. évadzárónak is jó lett volna, remélem ezen a szinten lesz a folytatás is... Úgy érzem Ziva nagyon elzárkozik a többiektõl, a végén a Ziva/Abby ölelés kicsit furi volt számomra.
Kincaid tisztet el tudnám képzelni a késõbbiekben új csapattagként, nagyon szimpi volt.
Az biztos, hogy kedd lesz a kedvenc napom a héten.
STKAKTUSZ 2009 szept. 25. - 10:56:25 Előzmény zora
(1579/3502)
Pedig igyekszem visszafogni magam mindkét topicban:D Nekem is ez a kettõ a kedvencem és ezekrõl jókat lehet beszélgetni meg elmélkedni, mert nagyon "okosan" vannak megcsinálva.
10/10
zora 2009 szept. 24. - 19:47:45 10/10 Előzmény STKAKTUSZ
(1578/3502)
De jo, hogy ket kedvenc sorozatomnak olyan a rajongoja, aki szeret meselni... Köszi! :-))
STKAKTUSZ 2009 szept. 24. - 00:06:18
(1577/3502)
---SPOILER 7x01 (az egész komment)---


Hú nagyon jól összerakott rész volt, és bár nyilvánvaló volt, hogy Ziva nem halt meg, mégis végig fent tudták tartani a feszültséget, erre remek eszköz volt a folyamatos flashback-elés. A múlt-jelen közti ugrálás közben mégsem vesztette el az ember a fonalat, olyan szorosan össze tudták kapcsolni a részeket.
Nagyon örültem, hogy ott vették fel a sztorit, ahol abbahagyták, (azért az elején kicsit meghökkentem amikor nem Ziva ült a székben). Tony karaktere szépen folytatta a 6. évad fináléjában felvett irányt, vagyis végre végre képes felelõsséget vállalni és magát is képes felvállalni. Legalábbis jó úton halad, kilép néha a 'smartass' szerepbõl és másoknak is megmutatja az érzéseit (tudom, itt az a cucc is hozzásegített, amit beadtak neki...). Szintén nagyon tetszett, hogy a McGee-DiNozzo kapcsolatot kicsit építgették, ilyenbõl lehetne a jövõben is több. Gibbs tényleg kicsit viccesen nézett ki, de azért még mindig õ a fõnök. Ziva pedig... Azért akármennyire is meg volt törtve, még mindig megvannak valahol a szupernindzsa-képességei, hogy észrevette már, hogy 1) valaki eszméletlenül fekszik a földön 2) McGee az:) Az a jelenet tényleg zseniális volt, amikor Tonyval szembe leültették. Olyan régen vártam már erre a párbeszédre, és nem csak a Tony-Ziva, hanem más dolgok tisztázása miatt is, sok olyan múltbeli és jövõbeli kérdésre választ ad, ami bár sejthetõ volt, de nem volt kimondva. Szegény Ziván végig az látszott, hogy nem tudja elhinni, hogy mi történik. Alapjában rázta meg a világképét sztem az, hogy van olyan ember, akinek az õ élete (vagy nem is az élete, hiszen halottnak tudták) ér ennyit, amennyit Tony(ék) kockáztatott(tattak). Eddig az egész élete küldetésekrõl szólt amiket teljesíteni kell mindenáron, olyan világban élt, ahol egyetlen emberélet nem számít a nagy képben, erre jön valaki (és még egy csapatnyi másik támogatja), és ezt az elméletet felrúgva bosszút esküszik õérte. Hogy ehhez a gondolathoz mikor fog teljesen hozzászokni, azt nem tudom, de hogy nem mostanában, az is biztos. És akkor ami David apukát illeti... sztem bájologni fog a lányával, de persze õ a kisujját se mozdította volna, hogy kiszabadítsa (ha biztos benne, hogy életben van, akkor sem). Dehát miért is akarta volna kiszabadítani, amikor õ is egy olyan világban él, ahol egyetlen emberélet csak csepp a tengerben? Erre nevelte Zivát, és pontosan ezért fogja Ziva (sztem) otthagyni õt és a Mossadot, mert megtapasztalja, hogy az õ élete, hogy õ maga számít valakinek, valakiknek. Azért számít, aki és nem azért, mert egy hasznos eszköz a terrorizmus elleni harcban. Ebbõl az egészbõl Ziva és Zony tanulhatták a legtöbbet, elõbbi hogy emberszámba vegye magát, utóbbi hogy végre kimutassa az érzéseit.

kicsit hosszú lett, dehát nagyon elgondolkoztatott ez a rész...
10/10
ronika1989 2009 szept. 23. - 20:45:39 10/10
(1576/3502)
Tényleg király rész volt, /nagy nehezen megtaláltam az epizódot a neten/ Spoiler!!!//Azt hogy Ziva megtört, külön jó pont a forgatókönyvíróknak, ütõs jelenet volt amikor Tony és Ziva egymással szemben ültek... mindkettõ arcán a meglepetés, öröm és a múlt.. Számíthatunk nagy beszélgetésekre is Tony/Ziva és Gibbs/Ziva között illetve Ziva és az apja találkára nagyon kíváncsi leszek remélem gondoltak erre a forgatókönyvírók...
Tony az elején fura volt, hisz adta a humoros semmi nem történt arcot, de mikor megtudta az igazat Zivaról egybõl rohant és cselekedett. ebbõl is látszik DiNozzo mennyire összetett személyiség , az õ figurája nagyon jól ki van dolgozva illetve Ziváé...eddig kemény csaj volt most láttuk a megtört arcát is..
Millagro 2009 szept. 23. - 18:08:03
(1575/3502)
Erre gondoltam én is, mivel azt tudtam, hogy futballozott, ahol nem ritka a sérülés, nem is értem, miért élvezik ennyire. Legtöbbször csak egy pillanatra látszik a sántítása, de most pont úgy ment el a kamera elõtt, hogy jól kivehetõ volt a problémája.
Nissi 2009 szept. 23. - 17:54:38
(1574/3502)
A youtube-ra szerintem hamarosan felrakják az epizódot, de természetesen nem egyben, hanem részekre szedve, de fel szokták rakni. Egyébként bármelyik torrent oldalról letöltheted ezt is, illetve a korábbi epizódokat is, én a sorozatokat az eztv.it-tõl szoktam leszedni, ingyenes, nem kell regizni. Angol felirat sajnos még nincs hozzá, a magyar nyelvû felirat pedig néhány napon belül lesz elérhetõ.
Nissi 2009 szept. 23. - 17:49:15
(1573/3502)
SPOILER SPOILER 7x01!!!

Remek rész volt, az interjúztatás tetszett, ahogy sírva elrohant a nõ. Hát igen Gibbs igen villámgyorsan ért oda a többiekhez, még a végén szuper képességekkel is felruházzák. Ziva igen fura volt, lemondott már, hogy éljen, de jött a Gibbs-team és megmentette õt, kiderítették hogy hol van és elmentek érte, így kell ezt csinálni, na de hol volt David apuka??? Remélem erre azért majd választ kapunk.

Millagro én úgy tudom, hogy MH focizott a fõsulin, és igen jó játékosnak számított, de a végén nem lett profi játékos, mert megsérült a térde, ezért sántít.
10/10
ronika1989 2009 szept. 23. - 16:37:30 10/10
(1572/3502)
Hello!
hol lehet megnézni a 7 évad elsõ epizódját, mert nekem azt írja ki hogy nem vagyok jogosult, és a youtubon sem engedi megnézni!!!!
Millagro 2009 szept. 23. - 14:40:09
(1571/3502)
SPOILER

Hamar összehozták újra a csapatot, és úgy, ahogy arra számítani lehetett. Gibbs viszont kicsit komikus volt abban a ruhában, de villámgyors is, hiszen elég messzirõl lõtt, mégis hamar odaért hozzájuk. Úgy tudtam, hogy Ms. Vasmarkot a Fõnök majd megríkatja, ugyanis túl magabiztos volt és kemény.

Észrevettétek, hogy Mark Harmon bal lába nem a legjobb, olyan, mintha a térdét nem tudná rendesen használni.
9/10
bree-gee 2009 szept. 22. - 20:21:51 9/10
(1570/3502)
Most láttam a 7. évados promót épp. Nagyon felcsigázott! :)))
Nissi 2009 szept. 22. - 20:20:29
(1569/3502)
Amerikában ma kezdõdik a 7. évad. Nálunk tegnap ment a 6. évad 3. része.
10/10
Szaszi331 2009 szept. 22. - 19:24:12 10/10
(1568/3502)
7.évad??? Nem inkább 6.-ik?? :D:)
10/10
ronika1989 2009 szept. 22. - 07:22:29 10/10
(1567/3502)
simonics.heni 2009 szept. 21. - 21:33:59
(1566/3502)
Sziasztok!!!
Lenne egy óriási kérésem nem tudom meg szerezni az N.C.I.S.
a 3 évadtól.
Tudna valaki segíteni???
Meg is vásárolnám...
Köszönöm szépen:)
mengyan 2009 szept. 21. - 21:07:37 Előzmény JackSparrow
(1565/3502)
Nagyon király! Ráadásul új sorozat spin-off lesz a 22-23-ik részben, NCIS:LA vagy hasonló címen!
Vajk0610 2009 szept. 21. - 19:42:47
(1564/3502)
A Gyilkos Számok is uj résszel érkezik !
JackSparrow 2009 szept. 21. - 19:39:35
(1563/3502)
Valóban új rész, 6. évad, 3. epizód
Eredeti cím: Capitol Offense ;)

A gyilkos számokból az 5. évad 1. epizódja lesz.