Vica 09 2010 márc. 08. - 22:23:32
(1922/3502)
Jesszusom! Hogy lett vége a mai résznek a TV2-n! Fantasztikusan tudják ébren tartani az ember lelkesedését és kíváncsiságát, hogy milyen lesz a folytatás! Én még nem láttam ezeket a részeket, úgyhogy feszülten várom a 6. évad utolsó részét. :)
offtopic
Marcipáncica_ 2010 márc. 08. - 22:20:52
(1921/3502)
a francba!!! igy befejezni!!
irgummburgumm. :S
STKAKTUSZ 2010 márc. 08. - 22:17:51
(1920/3502)
Hát én a 6x24-6x25 között õrültem bele majdnem a várakozásba... a 6x24 befejezõ képsorai, amikor párhuzamosan halad a cselekmény azon a két szálon, hát az valami nagyon durván felhúzza az embert... és nem semmi, hogy a 6x25 elején azonnal képesek voltak megteremteni azt a feszült és felfokozott légkört, ahol a 6x24 befejezõdött, és aztán azt még fokozták és még fokozták és még fokozták... ah:) BTW, ezekben/azokban a részekben a zene is ötcsillagos, gyönyörû visszatérõ motívumok segítenek még pluszban egyben tartani az egész "hullámot".

Jaj istenem rámtört a (majdnem) egy évvel ezelõtti lelkesedés:))) tiszta deja vu, komolyan, sokkal jobban izgatnak azok a részek amik most mennek le itthon (pedig ezeket már százszor láttam még anno), mint az újak, amik most fognak még csak kijönni az USÁ-ban.
10/10
tyg 2010 márc. 08. - 18:06:49 10/10 Előzmény STKAKTUSZ
(1919/3502)
Már csak azért sem érdemes kihagyni, mert a következõ 3 rész nagyon nagyon jó!! (nálam a 6x25, de fõleg a 7x1 mindent visz:))
STKAKTUSZ 2010 márc. 08. - 15:13:30
(1918/3502)
Nem fogok spoilerezni én sem, csak annyit mondok, hogy a befejezetlenség-érzés teljesen helyénvaló. A cím alapján ez egy duplarész volt, de a sztorit tekintve inkább 4 rész alkot egy teljes egészet (6x22-6x25).

Illetve még azért a 7. évad elsõ pár része is erõsen ehhez a szálhoz tartozik, de ahogy ez az NCIS-ben lenni szokott, teljesen nem fognak elfeledkezni a történtekrõl soha (se az írók, és így a szereplõk sem).

Szóval mindenkinek üzenem, hogy most ne hagyjon ki egy részt sem, mert a rákövetkezõt már nem fogja érteni:D:D:D

---SPOILER 7x17---

Hát az elõzetes alapján ritkaunalmas résznek ígérkezik... pff...:S Viszont a "Guilty Pleasure" címû máris kíváncsivá tett:D (7x19)
Millagro 2010 márc. 08. - 15:08:15
(1917/3502)
NCIS:LA elején, amikor láthatjuk G hegeit, találkozik LL Cool J-jel, aki mondja, hogy nem oldották még meg az ügyet.

Moszados fiúnak nagy szerepe lesz az utolsó két részben. A Legend pedig azért volt dupla, mert ez volt a spin-off bemutatkozója, így az ügy mellett a karakterekre is idõt kellett szánni, ahogy anno az NCIS esetében is.
könnycseppek 2010 márc. 07. - 14:50:43
(1916/3502)
Noigen:-S
Az mondjuk még rendben van, hogy "felcsigáznak", de az azért már nem túl nézõbarát, ha aztán mégsem "fejezik be".
:-)
8/10
offtopic
damienisback 2010 márc. 07. - 14:43:20 8/10
(1915/3502)
"másrészt pedig (ami a spinoff-ot illeti;-)) azért mindenféle magyarázat nélkül nem lõjenek le senkit!
(:-))"


a nézettségért bármit :P
könnycseppek 2010 márc. 07. - 14:36:12
(1914/3502)
Persze, ez mind világos, de

***SPOILER***

egyrészt MOST (hogy nem tudom, mi a folytatás - utaltál valamire, de mivel nem szeretem a spoilereket, majd meglátom:-)) azért van hiányérzetem, mert két rész telt el azzal, hogy felderítsék a dolgokat és végülis Gibbs "nem hivatalosan" beszél a pasival, miközben az okok sem teljesen tiszták. Szóval olyan befejezetlen érzetem van, és ha folytatják is azért fura, mert kétrészes volt az epizód. Ennyi erõvel lehetne 3, vagy több, ha még késõbb magyarázzák meg a történteket, illetve miért volt ez kétrészes, ha úgysem értek a végére;

másrészt pedig (ami a spinoff-ot illeti;-)) azért mindenféle magyarázat nélkül nem lõjenek le senkit!
(:-))
Nissi 2010 márc. 07. - 14:15:46 Előzmény könnycseppek
(1913/3502)
SPOILER****SPOILER

a rész megoldása az volt, hogy ez a mosszad ügynök, akivel Ziva is kavargat, beépült ebbe a sejtbe, hogy közel kerüljön hozzájuk, aztán mindegyiket szépen levadászta, ami mint tudjuk nem lehetett volna, mert amerikai földön idegen ügynökségek nem tevékenykednek, én Gibbs helyében ott azonnal fogtam volna és szépen felraktam volna egy gépre, dehát nem így történt, és ami innen történik sok rajongónál kicsapta a biztosítékot, többek között nálam is...

Az LA ügynököt pedig azért lõtték le a végén, hogy az amerikai nézõk így kíváncsiak legyenek az új sorozatra, semmi másért
Nissi 2010 márc. 07. - 14:10:09 Előzmény könnycseppek
(1912/3502)
Nyilván nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy Ziva pasija még szerepelni fog, nem ment csak olyan könnyen haza Izraelbe, a következõ 2 rész még vele is fog többek között foglalkozni, de nem nagyon akarok spoilerkedni.

Az LA-vel kapcsolatban, pedig ha jól emlékszem akkor lesz utalás, hogy miért lõtték le, de egy késõbbi epizódban, de már nem nagyon emlékszem :)
könnycseppek 2010 márc. 07. - 13:33:47
(1911/3502)
Ez most komoly?:-O
Most jutottam el idáig, hogy elcsodálkozzak a tv2-s hétfõi részen...

*** 6x21-22 ***
Mi a fene volt ez?!?
Belealudtam, vagy tényleg 'csak' annyi volt a két rész (!) megoldása, hogy Gibbs odamegy a sráchoz, hogy hagyja abba és az szépen hazamegy?!:-O
És miért lõtték le a végén a LA-i ügynököt? Pontosabban hol van annak a folytatása? Merthogy az NCIS: LA kezdõ 10 percét sem láttam, úgyhogy nem tudom, ott van-e megoldás...

Mindenesetre ez azért kis csalódás volt.
Lillith Morgan 2010 márc. 06. - 15:35:33
(1910/3502)
Az kiderült már Vance-rõl, hogy mi volt az a lap az aktájából, amit a kinevezése után szépen bedarált? Amúgy nekem meggyõzõdésem, hogy van valami, amit nagyon nem szeretne, ha kiderülne róla. Bár a személyes bosszúra használni a hivatalt kártyát már eljátszották az elõdjénél, meg talán nála is a bérgyilkosnõnél, de még bármi lehet.
Nissi 2010 márc. 05. - 19:05:38 Előzmény STKAKTUSZ
(1909/3502)
Vance nagyon érdekes karakter, az elején aggódtam, hogy olyan lesz majd mint Jenny, aki szinte minden részben szerepelt, de ezt jól megoldották. Kíváncsi vagyok, hogy mit fognak majd még a karakterbõl kihozni, mert hát vannak nála is elvarratlan szálak, de összességében én kedvelem. Az elején valahogy én is gyanakodtam rá, és igazából azt gondoltam, hogy hoztak vele egy nagy vetélytársat Gibbs mellé, aki majd nem enged neki mindent meg, mint tette azt Jenny, hát nem így lett, pajtikat csináltak belõlük, bár igaz, hogy Gibbs már régebb óta ismeri, bár Gibbs szinte mindenkihez valahogy kapcsolódik, mindenkivel van valami története :)
STKAKTUSZ 2010 márc. 05. - 13:37:05 Előzmény Nissi
(1908/3502)
---spoiler---

Vance mindig nagyon elnézõ Gibbs-el, nekem egyenesen gyanús az az engedékenység, amit már a legelejétõl kezdve tanúsít iránta (mert azért amiket Gibbs már az 5. évadban csinált, meg a fináléban, azt nem mindenki nyelte volna le, és ezek a dolgok csak folytatódnak...) Azt értettem, hogy az Igazgatnõ miért viselkedett vele úgy ahogy, mert hiába fenyítette be, azért Gibbs mindig elérte, amit akart:) De Vance... én még mindig állítom, hogy gonosz. Amúgy már elég sok interjút néztem a színésszel, aki Vance-t játssza, és nagyon szimpi a pasi, a szerepében mégis egyszerûen ki nem állhatom, elég jó színész, hogy ezt elérte:D
Millagro 2010 márc. 05. - 11:33:37 Előzmény STKAKTUSZ
(1907/3502)
SPOILER

Tuti rendezték! Gibbs nem olyan hülye, ill. tapasztalt is, kerülhetett olyan helyzetbe kezdõként, hogy valami hasonló apróságon csúszott vagy majdnem elcsúszott egy ügy. Az ügyvédnõ is elkottyanthatta valamikor, meg nyilván volt egy alap jogi vizsgája is, amikor ügynök lett.
Nissi 2010 márc. 04. - 16:26:25
(1906/3502)
nagyon jók az interjúk, és hát MW... a vele készült interjúk mindig megnevettetnek :D
Nissi 2010 márc. 04. - 16:14:15
(1905/3502)
***SPOILER***

nem tudom, hogy lefeküdt-e vele, és azt sem hogy megrendezték ahogy a volt anyós bevallotta a dolgot Gibbs-nek, de voltak ám nagy összenézések, szerintem Gibbs ezzel az ügyvédnõvel meg fogja majd ütni a bokáját, és nemcsak õ, hanem Vance is, hiszen futni hagytak egy gyilkost!! Lehet, hogy pont ezt fogják felhasználni Gibbs ellen a késõbbiekben, talán majd a fináléban.

A legjobb rész az volt, mikor Abby felöltöztette Bert-et a lõgyakorlatra védõszemüveggel és fülvédõvel :D, na és a major mass spec monológja is zseniális volt + Mr. Palmer a végén a fotografikus memóriájú igen csinos hölggyel... hát az jó volt, szegény Tony erre csak azt tudta mondani, hogy Life is not fair, talán igaza is van :D

Valahogy van egy olyan érzésem, hogy a következõ évadban nem fogjuk annyira Gibbs-et látni, vagyis fogjuk, de lehet, hogy már inkább Tony fogja majd a csapatot vezetni, vagy legalábbis nagyobb kezet kap majd Gibbs-tõl. Hát várjuk a folytatást.
STKAKTUSZ 2010 márc. 04. - 15:43:00
(1904/3502)
---spoiler 7x16---

Szerintetek Gibbs lefeküdt az ügyvédnõvel (még anno)? És szerintetek elõre megtervezték, hogy az ex-mother-in-law jogellenesen bevalljon Gibbs-nek mindent, hogy Gibbs megtudja az igazságot, de aztán mégse kelljen lecsukatni? Én teljesen így éreztem, de aztán a végén olyan furi arcot vágott MAllison, hogy kicsit elbizonytalanodtam...
Amúgy maga a rész egész jó volt, szerintem kábé ez az elsõ Shannon-flashbackes rész, ami bejött. Fõleg azért, mert nem teljes egészében ez töltötte ki a játékidõt, megtudtunk valami Vance-rõl (igen még mindig zavar benne valami), meg voltak benne nagyon jó kis karakter-dolgok (Palmer mekkora volt már:D meg elõvették Ziva állampolgárság-tesztjét is. Bár abból még mindig az volt a legpoénabb, amikor elaludt a papírokon:D).

Volt egy jó kis beszélgetés a színészekkel a Paley Centerben (fõleg a mostani részrõl), itt a leirat:
http://www.thefutoncritic.com/rant.aspx?id=20100301_ncis

meg linlelek egy ET-interjút is, hamár:) érdemes megnézni a többi kilistázott interjút is, viccesek mint mindig:D
http://www.youtube.com/watch?v=QYFDFodA2hI&feature=sub
Nissi 2010 márc. 01. - 15:38:45
(1903/3502)
szerintem teleportálta magát :D
máshogy nem érhetett volna olyan hamar oda, és már régóta tudjuk, hogy Gibbs mindenre képes :D