10/10
florka 2010 márc. 24. - 18:12:02 10/10
(1962/3502)
de miért csináltak úgy, mintha járnának?? én mindig azt hittem járnak, mert csomó ilyen célzás volt...s ugye én nem az elejétõl láttam szóval gondoltam biztos van köztük valami
wrossi 2010 márc. 24. - 17:20:22
(1961/3502)
Abby és Mcgee nem jártak egymással csak úgy csináltak mintha.Ziván csak azért volt több smink mert nagyon megviselte a pasijának a halála és a sorozat készítõi erre próbáltak rámutatni.Egyébként szerintem az is néhezére esett,hogy Tonyra haragudjon.Õk ketten összetartoznak csak még egyikük sem jött rá erre.
10/10
florka 2010 márc. 24. - 16:55:22 10/10
(1960/3502)
ö egy kicsit más, én csak a 2.évad végétõl nézem az ncist, de már töltöm le az elejétõl. az lenne a kérdésem, h McGee meg Abby meddig jártak? =)
olyan fura én pont vasárnap néztem meg újra a 3.évad elejét és ott Ziva még mennyire máshogy nézett ki, mint most a fináléban (mondjuk az apja mondja is, h kicsit több sminket használsz, v vmi ilyesmit :D:D)
na mind1 szerintem is jóó rész volt, mint mindig!
wrossi 2010 márc. 24. - 13:19:28
(1959/3502)
Nekem a hatodik évad 4. része a kedvencem amelyikben a Gibbs apukája szerepel és a végén az is kiderül,hogy kitõl tanulta a szabályokat.Van ebben a részben valami szivetmelengetõ,a humor és az akció mellett.
STKAKTUSZ 2010 márc. 23. - 21:26:59
(1958/3502)
hát azért amikor Zivát mutatták a rész végén sztem már elég régóta tartott a kínzása... meg mondjuk elég nagy túlerõben voltak a terroristák. eleinte nyilván küzdött és ellenállt, de nem csak megverték hanem valamilyen cuccal be is lõtték (gondolom nyugtató is volt benne, nemcsak "igazság-szérum")

tökjó hogy most mégjobban felpezsdült itt az élet, anno én is úgy megörültem mikor elõször tévedtem erre és megláttam hogy van valami aktivitás:))) am sztem is ezek voltak az eddigi legjobb részek, még a 2. évad fináléja/3. évad eleje tett rám ekkora benyomást, azokat is nagyon szeretem
10/10
Viky 21 2010 márc. 23. - 07:23:34 10/10
(1957/3502)
Jah... A House-szal is ugyanezt csinálták. Évadzáró elõtt 1-gyel abbahagyták, ráadásul olyan hülye vége is volt annak a résznek, aztán meg várhattad, h újrakezdték. Én pl ki sem bírtam várni, letöltöttem.
Nissi 2010 márc. 23. - 06:15:02
(1956/3502)
biztos hogy lesz majd szünet, ahogy mindig is szokott, de ez így még mindig jobb, mintha egy ilyen résszel menne a sorozat egy 4 hónapos (nyári) szünetre, és egész nyáron azon töprengsz hogy most akkor mi van?? meg lesed a spoilereket :)
offtopic
Meadow 2010 márc. 23. - 00:01:58
(1955/3502)
Aranyos vagy:-)
10/10
lilu87 2010 márc. 23. - 00:00:58 10/10
(1954/3502)
Jaj bocsi az elõzõ üziért, már rég leírtatok mindent. Csak annyira lelkes lettem, hogy találtam egy ilyen fórumot, hogy elõbb írtam, és csak utána olvastam... :( Mostmár majd odafigyelek jobban. Mégegyszer bocsi!
10/10
lilu87 2010 márc. 22. - 23:52:20 10/10
(1953/3502)
Aki nem szeretné elõre tudni, hogy mi lesz, akkor az most ne olvassa!
Kibékülnek! A következõ részben kiszabadítják nyugi. Tony, McGee és Gibbs megmentik Zivát. NAGYON JÓ RÉSZ LESZ!!!!! (sirós, nevetõs, akciós)Aki teheti nézze meg! Azt viszont nem tudom, hogy most akkor folytatódik-e a sorozat rendesen, mert a mai rész volt a 6. évad utolsó része, a jövõhéten már a 7. évad 1. részét vetítik itthon, viszont az USAban is még csak a 7. évad megy (19. résznél tartanak kb.). Remélem nem fejezik be egy idõre megint, mert mindig sokat kell várni, mire újra folytatják.
wrossi 2010 márc. 22. - 23:03:37
(1952/3502)
Ziva erõs de azért mégiscsak halandó és nem szuperhõs.
wrossi 2010 márc. 22. - 23:00:46
(1951/3502)
Minden rendben lesz,megint kiállnak egymásért ahogy szoktak.Megkerestem a Youtube-on,kár hogy nem nagyon tudok angolul.
10/10
chosette 2010 márc. 22. - 22:43:41 10/10
(1950/3502)
Én azt nem értem ha Ziva annyira erõs, akkor hogyan tudták kikötni egy rozzant székhez, és ennyire agyon verni?Am én is kíváncsi vagyok mi lesz vele?
wrossi 2010 márc. 22. - 22:31:39
(1949/3502)
Ami ma ment a TV2-n az melyik évad hányadik része volt?
wrossi 2010 márc. 22. - 22:26:37
(1948/3502)
Én a TV2-n nézem az NCIS-t valaki írja meg nekem légyszi,hogy mi lesz Zivával azután,hogy kikötözve vallatták az NCIS-rõl.Remélem visszatér a csapatba és kibékül Tonyval.
könnycseppek 2010 márc. 22. - 20:02:02 Előzmény STKAKTUSZ
(1947/3502)
Megnéztem 7x04-ig:-)

Egyetértek, nagyon jó részek!


*** 6. vége/7. eleje ***

Amit a különbségekrõl írsz, az viszont gyakorlatilag onnantól "számít"(hat), mióta Ziva képbe került.
És igen, valóban teljesen más a felfogás, csak szerintem, ha valaki már egy ideje "más" kultúrában él/dolgozik, akkor azért tudatosulhat(na) benne az ottani felfogás. Gondolok itt pl. arra a párbeszédre, mikor Ziva mondja, hogy az ilyen tett (M. lelõtte az 'árulókat') náluk dicsõségnek számítana, mire Tony mondja, hogy de nem 'náluk' vannak most.
És éppenséggel pont a bajtársiasságot is "megszokhatta" volna Ziva, mégis mennyire meglepõdött, mikor Tonyt találta magával szemben a 'kínzókamrában'.

De legalább rájött, hogy elhamarkodottan, illetve tévesen vont le következtetéseket (Tony nem féltékenységbõl tette) és ezt meg is tudta mondani:-)

Ugyanakkor végülis Tony is "érdeke" volt, hiszen Zivára gyanakodott (a "nyilvánvaló" nyomok alapján) és csak akkor változott meg a nézõpontja, mikor a srác nyitott ajtót.

Száz szónak is egy a vége, szerintem ezek voltak az NCIS legjobb részei (hm, ez nem egy szó;-D).

Bár azt azért megjegyzem, hogy az sem igazán világos, hogy azt az egy tengerészt miért kellett 'becsomagolni', mikor a hajó egész legénységét kinyírták.......
spargarepa 2010 márc. 22. - 14:12:41 Előzmény xzibit2010
(1946/3502)
hello! engem is érdekelne, igaz csak a 6. évad mert a többi megvan de megköszönném ha elküldenéd. spargarepa@citromail.hu
STKAKTUSZ 2010 márc. 21. - 19:41:44
(1945/3502)
---spoiler 7x18---

Aha ismét nagyon jó rész volt:D nagyon jó volt a CGIS-es csaj hogy így hasonlított Gibbs-re, még régebben is az egyik kedvencem volt nemtom ki emlékszik még rá a Doppelganger címû rész (még Kate szerepelt benne, amikor egy olyan csapattal nyomoznak közösen, ahol mindegyiküknek megvan az alteregója). Am nem tudnék mit kiemelni a részbõl, a megszokott minõség volt:D
Oké hogy nem Tiva-évadzáró lesz, de annak örülök, hogy vannak még pillanataik;) a vége nagyon jó volt:D
Nissi 2010 márc. 21. - 16:58:54
(1944/3502)
**SPOILER 7x18***

jó kis rész volt, mellékszereplõ nõvel semmi gond nem volt, de ahogy a többiek észrevették, hogy mennyire hasonlít Gibbs-re :D
Végre több Ducky, Palmer és Abby volt, ami szintén jó volt. Azért az elgondolkodtató volt, hogy Tony csak akkor vette észre, hogy az ügynöknõ dögös, mikor Ziva említette, ja és hát a végén, ahogy együtt nézték a filmet...eléggé érdekes kommunikáció zajlott le közöttük...

Most 3 hét szünet :(
STKAKTUSZ 2010 márc. 21. - 15:53:33 Előzmény könnycseppek
(1943/3502)
---spoiler 7. évad eleje---

Ezeket a részeket fõleg azért szeretem, mert sokmindent megtudhatunk Ziváról és arról a környezetrõl, ahonnan jött. Mindig is voltak nyilvánvaló különbségek a Moszados élete és az NCIS-es élete között, és pont ezért sosem tudott igazán, szívvel-lélekkel beilleszkedni az NCIS-hez. Két teljesen különbözõ módszerrel, egészen más erkölcsi normák szerint mûködõ szervezetrõl van szó. És Tony vitája Saleem-mal (majd késõbb Zivával) azért nagyon jó, mert tulajdonképpen a két egymással ellentétes világnézetet ütközteti, egyik sem bírja elfogadni a másikat, mert Saleem szerint nincs egyén csak tömeg van, Tony viszont igenis fontosnak tartja az indivídumot (olyannyira, hogy egyetlen emberért elment a világ végére). Eli David is azt az álláspontot képviseli mint Saleem, bár ellentétes oldalon állnak (és ha már a párhuzamoknál tartunk Gibbs Tony oldalán Eli ellenpontja, a pozitív apafigura). Eli azért nem megy Ziva keresésére, mert hiába a lánya, õ is csak egyetlen játékos az asztalon akinek nem jött össze, ennyi. Ez számára természetes dolog. És Ziva ezt értette meg Szomália után, hogy igenis lehet máshogy tekinteni a világra, ezelõtt el sem tudta volna képzelni, hogy valaki a saját életét és a küldetést tegye kockára egy másik emberért. Zivának nem volt fura, hogy az apja nem ment a kiszabadítására (ki is mondja, hogy "it was justified", mert szerinte is a háborúban nem egyetlen ember számít, ahogy Saleem is mondta, hanem embertömegekkel mérik a sikert vagy a veszteséget. Ezért nagyon fontos ahogyan ezután megváltoztatja az életét, mert õ is megváltozott teljesen.

hm megint jó hosszú lettem... de ha egyszer annyira zseniálisan összerakott részekrõl van szó:D