Nissi 2010 máj. 21. - 19:31:57
(2122/3502)
pontosan, ahányszor nézem azt a részt, annyiszor jobb, ott Jimmy nagyon nagy arc. A 3. évad nagyon jó, mert akkor még Ziva új, és bírom, ahogy a többiek "tanítgatják", meg hát a flörtölése és civakodása nagyon jó Tony-val, kár hogy már ilyen nincs :(

De a Driven is nagyon jó epizód! Egyébként nekem a 3. és a 4. évad a kedvencem :D
wrossi 2010 máj. 21. - 18:33:12
(2121/3502)
Hát ez a zaklatásos rész tényleg jó,mikor azt hiszed,hogy ezt a poént már nem lehet überelni akkor megszólal Jimmy,hogy õ pucér hullákat szokott fogdosni.Mindenkinek ajánlom aki akar egy jót nevetni.
STKAKTUSZ 2010 máj. 21. - 18:25:03
(2120/3502)
az mekkora!:D:D:D

spoiler 7x23

Jah még akartam írni, csak valahogy mindig kiment a fejembõl, hogy mennyire jó már a 7x23 "Patriot Down" cím?? Gyakorlatilag már a címben benne van, hogy Bell halott... nagyon durva.
wrossi 2010 máj. 21. - 17:59:25
(2119/3502)
A 3.évad 13.részében is van egy nagyon ütõs jelenet,amikor Tony és Ziva Zac Efront szivatja a "fütyibilincses" dumával.
STKAKTUSZ 2010 máj. 21. - 16:05:37
(2118/3502)
Jaja, az tényleg nagyon jó rész:D Én nagyon szeretem a 4x11-est (Driven), amiben az elején egy szexuális zaklatás elõadáson vesznek részt, aztán az egész részen át azon poénkodnak:D

http://www.youtube.com/watch?v=UuXc9_VQJpU&feature=related
wrossi 2010 máj. 21. - 12:26:05
(2117/3502)
Egy kémkedési ügyben nyomoztak,de nem az volt a lényeg hanem,hogy Tony és Ziva végigvitatkozták.
10/10
zora 2010 máj. 21. - 11:45:26 10/10 Előzmény wrossi
(2116/3502)
Abban mi volt?
wrossi 2010 máj. 20. - 22:33:58
(2115/3502)
McGee fogyásával kapcsolatban megjegyezném,hogy valószínüleg a tokájától akart megszabadulni,amivel Tony szokta is cikizni.Elõfordul,hogy hiába ad le az ember tíz kilót,mégsem éri el a kívánt vizuális hatást.Nincs más megoldás fogyni kell még ötöt.Én is újranéztem a 3. évadot,szerintem a 20.rész a legpoénosabb NCIS rész valamennyi évadot figyelembe véve.
wrossi 2010 máj. 20. - 22:12:15
(2114/3502)
Kódi,hosszú ó-val tényleg vicces.Köszi.
STKAKTUSZ 2010 máj. 20. - 21:56:48
(2113/3502)
interjúkban "kódi"-nak ejtik. így leírva nagyon vicces:D
wrossi 2010 máj. 20. - 21:47:04
(2112/3502)
Hogyan kell helyesen kiejteni azt,hogy Cote?
STKAKTUSZ 2010 máj. 20. - 17:09:00 Előzmény Cimmike
(2111/3502)
---spoiler---

Én is remélem kiderül mi volt ez a 44-es szabály... amit te írtál, az is abszolut lehetséges sztem.

Még am az ügyvédnõrõl akartam írni, hogy úgy látszik tényleg nem tudott semmirõl, pláne így, hogy Bell meghalt és nem is õ van a háttérben. Attól tartok hogy õt is kinyírják a fináléban mint Bellt, tuti hõsködni fog majd és Gibbs után megy Mexikóba. Monjuk amíg nem adnak a kezébe fegyvert addig nem félek, Gibbs-nek pedig nagyon is szüksége lesz ügyvédre. MAllyson jobban teszi, ha a csapatra hagyja a piszkos munkát, õ pedig az ügy jogi oldalával törõdik. Annyira érzem, hogy nem így fog történni:D
10/10
Cimmike 2010 máj. 19. - 21:37:29 10/10
(2110/3502)
Na, csak 1 képet tud egyszerre... Itt a másik is:
10/10
Cimmike 2010 máj. 19. - 21:36:41 10/10
(2109/3502)
***Spoileres***

"Rule 44: Never hit a federal officer." Hogy ez az infó mennyire valós vagy mennyire kacsa? Nem tudom, 1 hét múlva mindenképp kiderül a rule 51-gyel együtt.

Ez a rész nagyon tetszett, végigizgultam az egészet egészen onnan, hogy McGee beazonosította Macy-t. Állam egybõl leesett, gondolhatjátok... Most már tudom, hogy miért nem õ a fõnök az LA-ben. De hogy ilyen csúf módon végeznek vele, ezt nem hittem volna. Abban viszont rögtön biztos voltam, hogy Gibbs-szel van összefüggésben Macy megölése, nem a tengerész csajjal. A Bell-es fordulat is elég meglepõ volt, az ügyvéd pulyka viszont egyere jobban irritál.
Gibbs szegény milyen mérges lett! Jól felhúzta ez az egész eset. Kíváncsi vagyok, vajon lesz-e következménye annak, hogy a pasit felkente a kihallgatóban az üvegre?

Nagyon várom a jövõ hetet, olyan messze van még... Sok beszélgetésre számítok, és sok meglepetésre! Szerintem a képek is magukért beszélnek!
Nissi 2010 máj. 19. - 15:58:38
(2108/3502)
***SPOILER***

remek rész volt, azért Macy felbukkanása nagy WTF volt, szóval ezért pacsi az íróknak, és jó ötlet is. Mikor kiderült, hogy Macy jegyzeteibõl pont azok hiányoznak, amikor pont Pedletonban állomásozott õ és Gibbs is, akkor már sejtettem, hogy Macy azért halt meg, mert õ tudta, hogy Hernandezt Gibbs ölte meg, és a további fejlemények szintén ezt igazolják.

Másrészt nagyon úgy néz ki, hogy a Reynosa kartell, azaz inkább az a nõ akar leszámolni Gibbs-el, és erre használta Bell-t, szóval a rész végén is nagyot néztem, mikor kiderült, hogy az ott Bell holteste, mert nagyon úgy tûnt, hogy Bell lesz a hunyó, közben meg nem! A kérdés, hogy miért várt erre 20 évet?

Franks pedig van olyan dörzsölt, hogy simán lelépett mielõtt a rossz fiúk odaértek volna a házához, és gondolom majd feltûnik a fináléban, a legváratlanabb pillanatban. A 44-es szabályról eddig még nem volt szó, ez is egy új szabály, csak sajnálom, hogy nem tudtuk meg, hogy pontosan mi az. Nemtom, hogy fogják ezt megoldani, de biztos izgalmas lesz a finálé, és már nagyon várom!!
STKAKTUSZ 2010 máj. 19. - 14:05:08
(2107/3502)
---spoiler 7x23---

Huh milyen rész volt! Akkor kezdem az elején...
Figyeltétek, hogy az elõzõ részek tartalmánál nem az a jelenet volt belevágva, amit leadtak az elõzõ részben (Abby)? Ilyet mindig csinálnak és olyan poén:) Voltak visszatérõ dolgok megint, nagyon tetszett, hogy kicsit visszakanyarodtak az évad elejéhez Zivával (még a zene is:)), nagyon jó volt a "the risk we take"-beszólása.
Végre összeértek a dolgok, kaptunk egy tökjó lezárást is Macy-re (legalább nem csak úgy eltûnt LA-bõl), és végre kiderült az is, miért nem jutottak sehova a nyomozással anno... Ducky is színt vallott... Gibbs azt tette amit vártunk tõle, most már csak Abby-n múlik, mi lesz a vége a dolognak (õszintén szólva én nem tudom meg fogja-e tenni...). Hova tûnt Mike Franks?:D:D:D És melyik volt a 44-es szabály??
Nissi 2010 máj. 19. - 09:20:20
(2106/3502)
:D valószínûleg ez sosem fog kiderülni, hogy ott mit csináltak õk ketten
10/10
zora 2010 máj. 19. - 08:36:41 10/10 Előzmény STKAKTUSZ
(2105/3502)
" Közvetlenül azelõtt hogy Tony beépült volna elég jóban voltak " - igen, azért elég furcsa, hogy nem tértek arra vissza, mit keresett Ziva Gibbs tävolléte alatt hetente egyszer Tonynäl...
STKAKTUSZ 2010 máj. 18. - 23:07:36
(2104/3502)
Ziva mindig ezzel a partner-dologgal jött (ismerõs?:)), hogy ezért törõdik Tonyval annyira. Mondjuk abban a környezetben, ahol õ felnõtt, aztán a Moszad-nál az életed tényleg minden pillanatban a partnereden múlt, tehát sztem ott sokkal komolyabban veszik a partnerséget, sokkal közelebb állnak ott egymáshoz (többször "család"-ként is utalnak egymásra- ironikus, hogy Zivának az NCIS százszor inkább a családja, mint a Moszad...). Ennek ellenére sztem szerette/szereti Tony-t. Ha nem jött volna Jeanne, sztem akkor is beleszeretett volna, mert amikor Tony beépült, kb egy éve találkoztak, ennyi idõ alatt azért eléggé jól megismerték egymást és az a feszültség ami az elejétõl fogva köztük volt átalakult valami mélyebb dologgá (ugye Zivánál fõleg, mert Tony akkor már titkolózott). Közvetlenül azelõtt hogy Tony beépült volna elég jóban voltak, ezen el is filozofálgattunk itt még régebben, hogy mennyire jóban:P A szomáliai kaland mondjuk ezt is egész más kontextusba helyezte (legalábbis számomra:))
Nissi 2010 máj. 18. - 20:40:37
(2103/3502)
hát ez egy jó kérdés, hogy bele volt-e zúgva Tony-ba, fogalmam sincs, Ziva azért különleges nõ Tony életében, mert õ átlátott és most is átlát a "bohóc-vicces-fiú" álarcon, így Tony másik énjét is ismeri, talán elképzelhetõ, hogy érzett/érez valamit iránta, ahogy Tony is Ziva iránt...azért remélem, hogy egyszer majd megtudjuk

és sajnos igen, még mindig vannak félrefordítások és félremondások :D