10/10
lenccs 2009 márc. 27. - 14:27:59 10/10 Előzmény Gneta
(10/30)
A 2. rész egy igazi jutalomjáték volt Básti Juli számára! Rettentõen tetszett! (Szerencsére én sem Gesztesivel láttam, nekem sem lett volna hiteles, mint magas, kisportolt, macsó:-))5 csillag! (de ez csak a második részére érvényes. az elsõ darabot meg tekintsük elõjátéknak:-))
Gneta 2009 márc. 09. - 11:56:55
(9/30)
Az elsõ rész az olyan, hogy valahogy ki kell bírni...
No nem a színészek miatt.
Woody Allen elég rossz pillanataiban vethette papírra...

A második viszont nagyszerû!
A színészekre nem lehet panasz.
Nagy-Kálózy Eszter annyira jól játszott, hogy idõbe telt, mire rájöttem, hogy õ van a színpadon - holott ismerem õt, tudom, hogy néz ki. :-)
De annyira átlényegült, hogy nem vettem észre, hogy ó az.
Rudolf Péter is fenomenális volt, és persze Básti Juli is felölmúlhatatlanul jó volt.
Szinte olyan volt, mintha nem egy színdarab, hanem egy film lett volna.
Nagy színészi teljesítmények vannak benne.
Szerencsére nem Gesztesi szereposztásában láttam: nem tudta volna Gesztesi szerintem hitelesen alakítani a fess, minden nõt elcsábító férfit...
De Gesztesi nélkül nagyon jó volt, megérte elmenni.
Mindenkinek ajánlom, de még egyszer "mondom", az elsõ az nagyon beteg...
10/10
mimoza777 2008 dec. 31. - 00:00:53 10/10
(8/30)
Kb. 2 hete láttam. Egyetérték, hogy a második felvonás pörgõsebb.
Básti Juli fenomenális, vagy csak a szövege van eszméletlen jó?
Rudolf Peti imádnivaló, hogy nem akar kitünni, mégis nagyon ott van.
Mindenkinek ajánlom!!!
10/10
eda29 2008 dec. 19. - 10:55:35 10/10
(7/30)
Én tegnap láttam. A második felvonás tényleg pörgõsebb volt, de nekem az elsõ is tetszett. A mi közönségünk hangosan élvezte az elõadást, és szerintem is nagyon-nagyon jók voltak a színészek. Nálunk nem Gesztesi, hanem a rendezõ Puskás Tamás volt Básti Juli férje - meg ugye egyébként is az :) Érdekes volt két házaspárt látni a színpadon. Básti Juli nagyon jó volt, de hát azért az én örök szerelmem mégiscsak Rudolf Péter! Szerintem nem csak egyszer nézhetõ darab! Akivel voltam, már másodszor látta.
hamika2 2008 nov. 29. - 10:12:19
(6/30)
Az elsõ rész kifejezetten gyenge,vártam hogy most elindul aztán megint és egyszer csak vége.
A második rész már felhozta az elöadást az elmegy, 1* nézhetõ kategoriába.
Csalodás volt a darab,elõre tudható kiszámitható elcsépelt poénokkal :(
janetoth 2008 márc. 11. - 12:15:44
(5/30)
"Viccet félretéve", fõleg a második rész szenzációs volt! Nekem nem jött elõ Shrek. Még úgy se, hogy olvastam elõtte a fórumot, és pszichésen gyúrtam rá :-))
Nézzétek meg!!
janetoth 2008 márc. 05. - 20:34:57 Előzmény lakatb
(4/30)
"...hiszen õ Shrek." - háháháááháááá, ez nagyon jó!... hihiiii
agregator 2007 dec. 16. - 22:20:05
(3/30)
Minden esetre a Gesztesi Károly nem egy szint a Rudolf Péterrel, vagy a Básti Julival. Bár nem akarom bántani, csak nem teszi szimpatikussá, hogy minden reklámfilmet bevállal a pénzért, illetve minden magyar filmben õ szerepel.
Én is úgy éreztem, hogy az elõadás elsõ fele gyengébb volt. Valahogy nem jöttek úgy át a poénok. A második fele miatt viszont megérte megnézni.
Chantal Baudaux 14 2007 nov. 11. - 15:55:08 Előzmény lakatb
(2/30)
Ez egyáltalán nem igaz. Gesztesi nem pocsék színész.Ugyan nem a legjobb, de egyáltalán nem pocsék.
lakatb 2007 okt. 18. - 14:47:52
(1/30)
Az elsõ rész kicsit gyengébb.
A második rész egészen addig remek, amíg Gesztesi Károly fel nem tûnik a színen. Nem is értem, miért rá osztották a sikeres, határozott ügyvéd szerepét, hiszen õ Shrek. Szinkronhangnak tökéletes, de színészi játéka messze elmarad a többiekétõl.